Legia Warszawa

    • Bemek napisał(a)
      kaLasz napisał(a)
      tylko zeby znowu nie było tak, że jak KP cos chce to Bosman i SKLW fajne, a potem sami bandyci... tak juz było chociażby jak potrzebowali lobby na rzecz stadionu w ratuszu, a potem nadawali na SKLW.

      Ja im po prostu juz nie ufam i wszędzie dopatruję się "haczyków", ale sami na to zasłużyli.


      Powiem tak - Bosman i tak nie dostał pozwolenia na przedłużenie dzierżawy więc i tak będzie musiał przenieść interes z tamtego miejsca. Nie wiem tylko czy on ma na 100%b pozwolenie od CWKS na wyłączność herbu i czy może od tak sobie sprzedać lub przepisać pozwolenie na używanie ich herbu. Jeżeli tak to zrobi dobry interes a szczytem marzeń było by jakby to on zaczał dystrybucję pamiątek pod egidą ITI. Wilk by był syty i owca cała. I co najważniejsze przekreśliło by to jeden z poważniejszych argumentów radykałów i ogromnie przybliżyło by to do zakończenia konfliktu :)


      Wiadomo, że to by było najlepsze rozwiązanie (nie kompromis a konsensus nawet ;)), aczkolwiek jest parę kwestii. Jak piszesz: to jak dalece może prawami do herbu dysponować Bosman (pole do popisu dla prawinków)? Jakie są PRAWDZIWE intencje ITI (zycie nie raz już pokazało że mówią jedno a robią drugie)?

      Mam ogólnie wrażenie że konflikt troche sie przeniósł z kibice-ITI na kibice-Miklas. Bo to co on wyrabia to ciężko w parlamentarnych słowach określać :P Mistrz od PR i działań pozorowanych... :?

    • Legia Warszawa wygrałą 2:0 z Jagiellonią Białystok po bramkach Miroslava Radovicia. Większość spotkania rozgrywało się na połowie Jegielloni. Przez długi czas legioniście nie mogli udokumentować jednak swojej przewagi z powodu braku skuteczności. Dwie bramki dla Legii padły w drugiej polowie spotkania. Jagiellonia jedyne okazje stwarzała po błędach w obronie stołecznej drużyny.


      Nazwę to tak: 2 gole Rado(ści) ^^

      Jednak przerażająco dużo razy Legioniści nie potrafili wykorzystać "100%" x_x

      No nic, cieszy wygrana i daje nadzieje na wyższe miejsce w tabeli, niż obecne 11. oraz 5 pkt straty do prowadzącej Wisły >_>
    • Najlepszy, to Szałachowski był, który do pustej bramki nie trafił. Frekwencja taka jakiej się spodziewałem. Może to przemówi ITI do rozumu..
      Meczyk ogólnie na +, widać poprawę w grze Legii w stosunku do ostatniego meczu. Oby teraz w Moskwie dobry wynik osiągnąć...
    • No w końcu coś sie ruszyło jeżeli chodzi o grę to i wynik od razu lepszy ;)
      Zaczął nam troche "przezroczysty" grać w końcu, a nie bezproduktywnie biegać. Jeśli w Moskwie FK nie zamuruje bramki to... może coś strzelimy, a Jop dołoży drugą w 90 min jak u siebie w lidze ]:-D

      Festiwal chamstwa przeniósł się na przedkrytą ;) akcja z ochroną w końcówce trochę rozweseliła nudną atmosferę :P No i niezawodny Lech Piotr mający 5347 lat powinien trochę sobie chyba spuścić z krzyża bo nerwowy chłopak się zrobił i zagrzał po meczu.

      I jeszcze takie moje drobne przemyślenie na koniec... Dla niektórych niestety nie liczy się szalik, który noszą na szyji... Kryta F, tatuś z synkiem (jak najbardziej prawidłowo), tatuś szalik KP, syn szalik ULTRAS LEGIA PRIDE OF ŻYLETA i stanął do "śpiewania" "Snu o Warszawie". Szybko usiadł po jednoznacznych spojrzeniach... Dla mnie szal to coś więcej niż wyrób włókienniczy...

      pozdr
    • kaLasz napisał(a)
      I jeszcze takie moje drobne przemyślenie na koniec... Dla niektórych niestety nie liczy się szalik, który noszą na szyji... Kryta F, tatuś z synkiem (jak najbardziej prawidłowo), tatuś szalik KP, syn szalik ULTRAS LEGIA PRIDE OF ŻYLETA i stanął do "śpiewania" "Snu o Warszawie". Szybko usiadł po jednoznacznych spojrzeniach... Dla mnie szal to coś więcej niż wyrób włókienniczy...

      pozdr


      E tam, ja znam ludzi (nie znających składu Legii i którzy nigdy na meczu nigdy nie byli) śmigających w szalach "wierni żylecie":D Na szczęście po kilku "niewygodnych pytaniach" przy ludziach przestali chodzić:D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Belit ().

    • Belit napisał(a)
      E tam, ja znam ludzi (nie znających składu Legii i którzy nigdy na meczu nigdy nie byli) śmigających w szalach "wierni żylecie":D Na szczęście po kilku "niewygodnych pytaniach" przy ludziach przestali chodzić:D


      ale za to maja pewnie najwiecej postów na forum i komentarzy na LL :P
      no i oczywiście najwięcej maja do powiedzenia w kwestii protestu :D
      napisałbym zal.pl, ale to w ich stylu :P;)
    • zeby w Legii nie bylo _eszka Mik_asa to polowa sukcesu gnida najgorsza ....... spoleczna co zrobil z Legia klub stoi teraz na poziomie piasta czy odry sorry odra wygrala z (L) gladko 2-0 azeby teraz przegrac przegrac 4-0 ze slaskiem .


      chcialem rozwiazania konfliktu ale dopo0ki taki _.M bedzie to mission imposible
      Menelinho
    • To już pewne. Inaki Astiz ponownie będzie reprezentował barwy stołecznego klubu. Osasuna Pampeluna i Legia Warszawa doszły dziś do porozumienia i oficjalnie potwierdziły wczorajsze informacje.
      Astiz definitywnie rozstał się z Osasuną i został zawodnikiem Legii. Do wypełnienia formalności pozostał jedynie podpis pod kontraktem samego zainteresowanego. Osasuna będzie miała jednak prawo pierwokupu zawodnika przez najbliższe 2 sezony.
      Jutro o godzinie 11 w Pampelunie odbędzie się konferencja prasowa Inakiego Astiza.


      No... Nie spodziewałem się. Znając ITI, myślałem, że sprowadzą nam tego zimbabwejczyka z okręgówki:P
    • Zazdroszcze wam troche :P przydalby sie do Lecha na ławe :P

      Mam jednak jedno pytanie, a raczej dwa:

      1. Jest napisane tak:

      Osasuna będzie miała jednak prawo pierwokupu zawodnika przez najbliższe 2 sezony.


      Nie rozumiem tego. Przeciez to pilkarz Osasuny.. To jest wolny transfer, ale z mozliwoscia wolnego trasnferu powrotnego do Hiszpanii? :>

      2. Jak jeszcze bylem na wakacjach z malym dostepem do kompa Legia grala 1 mecz z Rosjanami. Jak zawsze (a nie mowilem ze nie potraficie sie zachowac w pucharach? A mowiliscie ze bedzie inaczej niz zawsze... ale ja nie o tym ;) ) cos sie wydarzylo. Byla mowa o wyzwyskiach nawet trener przyjezdnych cos o tym mowil w wywiadzie i mialy byc kary.. Cos wiadomo, czy to w ogole kompletnie zmyslone, a wywiad z trenerem sfingowany?
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Ponowne sprowadzenie Astiza może być zbawienne dla obrony, jak i całej Legii =)

      Jak na naszą ligę to wspaniały zawodnik, który już zna wielu zawodników z (L) ;)

      Wkońcu ITI się postarało i nawet jeśli Osasuna ma prawo pierwokupu przez dwa sezony, to raczej nie sięgnie drugi raz po tego zawodnika... (wystarczyła kontuzja Choto) :)

      Zaczynamy grę od nowa ]:-D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Messi_asz ().

    • Rassija napisał(a)
      Zazdroszcze wam troche :P przydalby sie do Lecha na ławe :P

      Mam jednak jedno pytanie, a raczej dwa:

      1. Jest napisane tak:

      Osasuna będzie miała jednak prawo pierwokupu zawodnika przez najbliższe 2 sezony.


      Nie rozumiem tego. Przeciez to pilkarz Osasuny.. To jest wolny transfer, ale z mozliwoscia wolnego trasnferu powrotnego do Hiszpanii? :>

      Powiem Ci, że również nie bardzo wiem o co chodzi, ale chyba o to, że Osasuna rozwiązała z nim kontrakt pod warunkiem pierwokupu z Legii w razie gdyby coś poszło nie tak...

      2. Jak jeszcze bylem na wakacjach z malym dostepem do kompa Legia grala 1 mecz z Rosjanami. Jak zawsze (a nie mowilem ze nie potraficie sie zachowac w pucharach? A mowiliscie ze bedzie inaczej niz zawsze... ale ja nie o tym ;) )

      Gdyby tak Ruskie nie padały przy najmniejszym podmuchu wiatru (mniej więcej tak od strzelenia bramki przez Legię), to pewnie tych okrzyków by nie było(tak swoją drogą, to okrzyki z krytej poleciały:P).

      cos sie wydarzylo. Byla mowa o wyzwyskiach nawet trener przyjezdnych cos o tym mowil w wywiadzie i mialy byc kary.. Cos wiadomo, czy to w ogole kompletnie zmyslone, a wywiad z trenerem sfingowany?

      Trener FK Moskwa coś tam na konferencji mówił, że to niedopuszczalne, żeby obrażać jego zespół (a to Ci nowość, że obraża się zespoły przyjezdne..), że wniesie skargę do UEFA itd... Jak dla mnie, to Błochnin (trener FK Moskwa) zrobił z siebie pajaca...
    • Belit napisał(a)

      2. Jak jeszcze bylem na wakacjach z malym dostepem do kompa Legia grala 1 mecz z Rosjanami. Jak zawsze (a nie mowilem ze nie potraficie sie zachowac w pucharach? A mowiliscie ze bedzie inaczej niz zawsze... ale ja nie o tym ;) )

      Gdyby tak Ruskie nie padały przy najmniejszym podmuchu wiatru (mniej więcej tak od strzelenia bramki przez Legię), to pewnie tych okrzyków by nie było(tak swoją drogą, to okrzyki z krytej poleciały:P).


      jak już kryta zaczyna coś "śpiewać" obraźliwego to musi być naprawde źle :P

      cos sie wydarzylo. Byla mowa o wyzwyskiach nawet trener przyjezdnych cos o tym mowil w wywiadzie i mialy byc kary.. Cos wiadomo, czy to w ogole kompletnie zmyslone, a wywiad z trenerem sfingowany?

      Trener FK Moskwa coś tam na konferencji mówił, że to niedopuszczalne, żeby obrażać jego zespół (a to Ci nowość, że obraża się zespoły przyjezdne..), że wniesie skargę do UEFA itd... Jak dla mnie, to Błochnin (trener FK Moskwa) zrobił z siebie pajaca...


      Złożyli skargę oficjalną do UEFA, bo niby zaleciało "sprawami pozasportowymi". Dokładnie chodzi o kopulowanie z ruskimi ;)
      Sprawa ma byc rozpatrzona przez komisję od spraw zbytecznych już... pod koniec września (nas już i tak nie będzie w pucharach). Swoją drogą ciekawe czemu nikt sie nie przyczepiał do "schweine deutchland", "udinese benda" czy innych ciekawych poliglotycznych tekstów.
      No i przez bandytów z krytej wysadzą nas z pucharów na 5 lat ]:-D
    • Belit napisał(a)
      Hehe, Hiszpanie nie pojechali do Moskwy, bo nie są jeszcze w formie :fgrin: Coś czuję, że jak oni dojdą do formy, to się sezon skończy...


      Po czym ich drogo sprzedacie i na tym zarobicie :P
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      Po czym ich drogo sprzedacie i na tym zarobicie :P

      Sprzedać ich jak najszybciej, bo np. Descarga zarabia 330k Euro rocznie:|

      Edit: Takie błędy obrony jak przy bramkach FK Moskwa, to się na podwórku nie zdarzają... My nie mamy obrony. Zupełnie.
      Edit2: Poprawka, my nie mamy drużyny.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Belit ().

    • Nie jestem autorem tego komentarza, ale idealnie pasuje do poziomu prezentowanego przez Legię(w dwumeczu z FK Moskwa.
      "Z ostatniej chwili. Wiadomości CNN.
      Władze Birmy zmuszają więźniów politycznych do oglądania meczu Legii Warszawa w Pucharze UEFA. W odpowiedzi na te bestialskie tortury ONZ zamierza wprowadzić siły pokojowe do kraju. Tymczasem komunistyczne władze Korei Północnej pracują nad nową bronią masowego rażenia. Mają nią być piłki z podobiznami piłkarzy Legii.

      autor: ~o_O ,

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Chief ().

    • A czego sie dwaj panowie wyzej spodziewali?
      Meczu nie ogladalem, mowi sie trudno Legii na wiecej w tym sezonie UEFA stac nie bylo :] Oby za rok w koncu bylo lepiej, bo mimo wszystko nie widze mozliwosci zeby w tym sezonie ktos inny pozbawil pucharow Lecha, WIsly i Legii..
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      A czego sie dwaj panowie wyzej spodziewali?


      ja sie spodziewałem przynajmniej WALKI. A nie truchtania za piłką i patrzenia co ktoś z nią robi

      Rassija napisał(a)
      Oby za rok w koncu bylo lepiej, bo mimo wszystko nie widze mozliwosci zeby w tym sezonie ktos inny pozbawil pucharow Lecha, WIsly i Legii..


      hmmm... a czy przypadkiem nie graja znów tylko dwie drużyny?
      W takim wypadku stawiam na Wisłę i Lecha, a jak tak dalej pójdzie to (wcale nie przesadzająć) dolna część tabeli nasza.
      A w sumie moze lepiej by było zeby spadli? >_>
    • a wiecie co mnie po tym meczu najbardziej boli?

      Nie to że przegrali tylko jak to Rassija napisał: "mowi sie trudno Legii na wiecej w tym sezonie UEFA stac nie bylo" i takie jest podejście tej drużyny do tego co się dzieje. Działacze jedzą łyżeczką i odbija się im to czkawką a jak nic się nie zmieni to udławią się tą łyżką i pierwszy raz po wojnie Legia spadnie do niższej klasy rozgrywkowej.

      Po tym co pokazali po ostatnim gwizdku nie nastraja optymizmem. Przegrana drużyna jak schodzi z boiska przynajmniej udaje że ją to boli a w szatni po takim meczu można usłyszeć tylko jedno - ciszę...
      a tu widziałem jak paru pchało się do wywiadów... dno...
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Obrońca Legii wyjaśnił także dlaczego po meczu legioniści nie podziękowali kibicom. Nie byłoby to czymś normalnym, gdybyśmy dziękowali ludziom, którzy nas wyzywają - mówi, nawiązując do bluzgów fanów pod adresem Jakuba Rzeźniczaka. Nasza reakcja była więc normalna. Zresztą nie wyolbrzymiajmy całej sytuacji, bo nie ma o czym gadać - kończy Szala.


      Nie chcę tu pisać co jest normalne a co nie... (a mógłbym sporo mu argumentów nawrzucać)

      Widać to za dużo podejść pod sektor i kłapnąć łapkami pare razy ludziom którzy pokonując wiele kłód rzucanych pod nogi i kilka tysięcy kilometrów zeby obejrzeć kompromitacje w wykonaniu grajków.

      Piłkarze dla kibiców czy kibice dla piłkarzy? :quasi:
    • Obrońca Legii wyjaśnił także dlaczego po meczu legioniści nie podziękowali kibicom. Nie byłoby to czymś normalnym, gdybyśmy dziękowali ludziom, którzy nas wyzywają - mówi, nawiązując do bluzgów fanów pod adresem Jakuba Rzeźniczaka. Nasza reakcja była więc normalna. Zresztą nie wyolbrzymiajmy całej sytuacji, bo nie ma o czym gadać - kończy Szala.

      No tak, przecież Ci bandyci jeżdżą kilka tysięcy kilometrów za drużyną (nam za to nie płacą do tego) i jeszcze mają czelność obrażać Kubusia! Chamy!!

      PS. Parafrazując sygnaturkę "zamiast szukać wciąż dilerów wypierdzielcie tych frajerów"
    • Co robi Giza w pierwszym skladzie? Przeciez prawie kazde jego podanie jest albo niecelne albo niedokladne. Ten marny grajek powinien grzac lawe. Gdzie sie podzial Grosicki? Pamietam go z kilku meczow i clakiem niezle sie prezentowal. Ile jeszcze Hiszpanie beda sie aklimatyzowac w Warszawie? Bo juz sie chyba troche aklimatyzuja, ale najwidoczniej dalej im malo :) Siedza na lawie lub w ogole nie ma ich w skladzie i trzepia kasiore. Tez bym tak chcial :) I dlaczego Legia jest kompletnie nieprzygotowana do sezonu? Czy trener to wyjasnil?
    • Rassija napisał(a)
      Brawo dla pilkarzy Legii. Swietne zachowanie. Moze oni wam uswiadomia co robicie :]


      Niech oni sobie uswiadomia co oni robia patrz FK Moskwa bez kibicow wygrywa z Legia tez bez kibicow(ktorzy mimo to pojechali do Moskwy) i to bez problemow wygrywa tak wiec kibice tutaj maja malo do gadania na dodatek za 350k rocznie jak niektóre grajki Legii dostaja mógłbym grac gdzies w jakims klubiku w Swietokrzyskim czy gdzies indziej :) bez kibicow
    • oj słabiutko Legia słabiutko ...
      no i odpadli już w 2 rundzie, szkoda bo praktycznie bez punktów do rankingu i odpadli już na początku rozgrywek ...
      teraz pozostała już tylko liga :)
    • arqu napisał(a)
      From Moscow with (L)ove, hehe podobał mi się ten transparent na trybunie FK.


      nooo... szczególnie te dwie bomby :quasi:
      i jeszcze niedźwiedź rozrywający godło... pr0 ultras :quasi: