TS Wisła Kraków.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Redy
      Weź daj już spokój z tymi docinkami, bo ani to śmieszne, ani fajne. Wiem, że jesteś najbardziej poszkodwany na świecie, wszyscy chcą was się pozbyć....

      Kara powinna być, bo chyba nikt nie popiera takiego zachowania ;)
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Red, no ale jakby dostał zakaz stadionowy to raczej by na trybunach nie siedział :E Gdzie u Ciebie logika ;P
      Nie ma sie nim co przejmowac, jacyś rozgoryczeni są chyba, bo Arboledy wtykającego paluchy nie wiadomo gdzie bronili jak świętego obrazka ;)
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Co, boli dragonartur? Taka prawda, piłkarzom takie zachowania uchodzą bokiem, dostanie co najwyżej kilka meczy na trybunach i ''kilka'' złotych kary, a jak zrobiłby to kibic to od razu przed sąd go i na szubienicę. I nie mówię tutaj tylko o Małeckim, ale o każdym innym piłkarzu, nawet o Aboledzie, którego NIGDY w życiu nie broniłem.
    • Gdyby za wulgi, czy jakieś obraźliwe teksty karać piłkarzy to nie miałby kto grać. Ostatnio przy pustych trybunach było tyle wiązanek rzuconych, że masakra.

      Wulgaryzmów ze stadionów nikt nie wyplewi, nie ma szans. Ale takie rasistowske hasełka nie powinny się ukazywać.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • A co, karanie kibiców za wulgi już jest spoko? Bo co, nie jest ich 22 na boisku tylko 20k tak?

      ''Gdyby za wulgi, czy jakieś obraźliwe teksty karać kibiców to nie miałby kto dopingować''
    • Redyplomowany napisał(a):

      ''Gdyby za wulgi, czy jakieś obraźliwe teksty karać kibiców to nie miałby kto dopingować''



      ktoś mądry mi kiedyś powiedział:
      nie ma ludzi niezastąpionych



      a przykład masz właśnie z Krakowa, czy ktoś słysząc, że Wisła sprzedaje Brożków, Marcelo i Głowackiego pomyślał, że w tym samym sezonie będzie mistrzem? :>

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Amazon850 ().

    • Redyplomowany napisał(a):

      Te same słowa wypowiedziane z ust kibica na trybunach = zawiasy, 2 letni zakaz stadionowy i 5k zł kary. To jak, może teraz Małecki sobie z 2 lata posiedzi na trybunach?


      Tu się z Tobą zgadzam, ciekawe co by było gdyby kibice pozbierali takie materiały i wysłali do "odpowiednich" służb - jak karać to sprawiedliwie!

      A co do tego co Małecki powiedział: ja od dawna mam głęboko gdzieś taki rasizm. Uważam, że jest to sprawa z całą pewnością przesadzona, zbyt jednostronna i poprawna polityczna.
      Dziś strach powiedzieć, że "murzyn jest czarny", bo jeszcze ktoś to uzna za rasizm. Jak jeszcze byś był osobą publiczną i powiedział "czarny murzyn idzie po czarnym asfalcie" to już jesteś spalony...
      Ciekaw jestem jaką karę by dostał czarnoskóry piłkarz, gdyby zamiast użytego przez Małeckiego "czarnuchu" powiedział w stronę białego piłkarza "białasie". W sumie jest to samo, ale wątpię aby ktoś w ogóle się tym zainteresował, nie jest to ciekawy temat dla szukających taniej sensacji mediów, więc pewno przeszłoby bez echa...
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Szkoda porażki w meczu o pietruszkę, no ale cóż. Nie wiem czy ta czerwień zasłużona, nie mnie to oceniac, choc dziwnie to wyglądało.
      Z dobrych wiadomości, dostaliśmy rozstawienie w 3 rundzie Eliminacji LM, więc nie jest źle, jeszcze tylko transfery i może wreszcie się uda
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Co do meczu z Legia, to troche zaluje, ze nie odbyl sie w srodku sezonu. Widac bylo, ze to nie jest juz to samo zaangazowanie co we wczesniejszych meczach, a trener chyba tez odpuscil chlopakom i chce zeby odpoczeli. Melikson mogl pobiegac jeszcze troche w drugiej polowie i moze zrobilby jakas fajna akcje. Ale nie ma co gdybac, moze tak jest lepiej. Teraz licze na kolejne efekty pracy Stana :D Przydalby sie jakis porzadny obronca mogacy grac z boku (najlepiej z obu stron), napastnik i boczny pomocnik. Niby na srodku bylo teraz kiepsko (w takim sensie, ze Chavez ciagle musial kogos gonic.... kiedys nie dogoni albo nie trafi czysto w pilke i moze byc nie za fajnie; ale wczoraj mial fajne interwencje), ale jak wszyscy beda zdrowi, to nie bedzie tak zle.
    • Redyplomowany napisał(a):

      A jak to jest z tą LM? 3 runda, później 4-ta i jak przejdziecie 4-tą to grupa LM, czy jeszcze coś?


      W drugiej Wisła rozstawiona i trafi na kogoś z tych klubów:
      Dacia Chişinău (Mołdawia)
      Pjunik Erewan (Armenia)
      FK Borac Banja Luka / Zeljeznicar (BiH)
      FK Mogren / Buducnost (Czarnogóra)
      Skonto Ryga (Łotwa)
      Videoton FC Fehérvár (Węgry)
      Bangor City FC (Walia)
      HB Tórshavn (Wyspy Owcze)
      Linfield FC (Irlandia Północna)
      Toboł Kostanaj (Kazachstan)
      Football 1991 Dudelange (Luksemburg)
      FC Flora Tallin (Estonia)
      Breiðablik (Islandia)
      Valletta FC (Malta)
      Neftçı Baku (Azerbejdżan)
      FK Škendija 79 Tetovo (Macedonia)
      Skënderbeu Korçë (Albania)

      Jeśli się nie uda awansować - Wisła odpada z pucharów.
      Jeśli się uda - będzie rozstawiona w trzeciej rundzie i tam może trafić na:
      Liteks Łowecz (Bułgaria)/ Crvena Zvezda / Vojvodina (Serbia)
      KRC Genk (Belgia)
      ŠK Slovan Bratysława (Słowacja)
      FC Viktoria Plzeň (Czechy)
      NK Maribor (Słowenia)
      HJK (Finlandia)
      Ekranas Poniewieże (Litwa)
      FC Zestafoni (Gruzja)
      Malmö FF (Szwecja)
      Shamrock Rovers FC (Irlandia)

      Jeśli tu Wiśle się nie powiedzie, spada do Ligi Europejskiej i gra w ostatniej rundzie przed fazą grupową. Najprawdopodobniej nie byłaby tam rozstawiona i może tam trafić na takie kluby jak Sevilla, Roma, Tottenham, PSV, Schalke czy Celtic. Przy odrobinie szczęścia (tak jak Lech rok temu) może trafić na Metalist Charkow, Sparte Praga, Odense, Austrie Wiedeń czy Young Boys Berno.
      Jeśli jednak Wisła pokona swojego rywala w trzeciej rundzie, 10 zwycięzców tejże rundy utworzy 5 par, z której wygrana zagra w Lidze Mistrzów.
      Wisła na 99% nie będzie tam już rozstawiona i zagra prawdopodobnie z następującą drużyną:
      Rangers FC (Szkocja)
      FC København (Dania)
      BATE Borysów (Białoruś)
      Maccabi Hajfa (Izrael)
      NK Dinamo Zagrzeb (Chorwacja)
      Rosenborg BK (Norwegia)

      Aby Wisła mogła zagrać Rosenborgiem, lub potencjalnie słabszym klubem, musi odpaść ktoś z pierwszej piątki tej listy. I kolejno: każda drużyna odpadająca przesuwa Wisłę wzwyż. Jeśli Wisłą znajdzie się w pierwszej piątce - będzie rozstawiona. Póki co jest na tej liście 9, więc szanse są nikłe na rozstawienie.
      Jeśli Wisła przegra, zagra w fazie grupowej Ligi Europejskiej.
      Jeśli wygra - w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

      Póki co czekamy na 20 czerwca i losowanie drugiej rundy eliminacji.

      Jeśli w jednej linijce są kluby wymienione po ukośniku, oznacza to, że jest więcej niż jeden możliwy rywal. Rywale wymienieni są wg szans gry z Wisłą w tej rundzie.
      Jeśli zespół jest kursywą, oznacza, że musi przejść wcześniejszą rundę, a jeśli odpadnie jego miejsce zajmuje rywal z którym przegrał.
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Dragon chyba nie w tym temacie post bo co kibice Arki mają do Wisły :P protest u wszystkich jest największą głupotą jaka może być :) tu się zgadzam.

      wczoraj 3;0 z Zagłębiem chociaż nie musiało być tak kolorowo - karny dla Zagłębia w 2 połowie nie odgwizdany chociaż tak stać się powinno. Wisła grała wczoraj z kontrataku bardziej i wykorzystała błędy w defensywie Lubinian. Stąd taki wynik, teraz u siebie z Czarnymi Koszulami wygrać i fetować tytuł. Powodzenia w LM chociaż ciężko mi uwierzyć żeby doszli do grupówki w Lidze Mistrzów. Oby chociaż LE ale tu też potrzeba transferów :)
    • Black Grucha, jeśli legioniści widzą ten protest w ten sposób to ja osobiście mogę tylko łapy załamać...

      Po pierwsze: to nie jest protest Legii i Lecha tylko polskich kibiców. Jest organizacja skupiająca związki kibiców (nie pamiętam dokładnie nazwy) i to ona to organizuje.
      Po drugie: na meczu Wisła - Lech zaprzestaliśmy przez cały mecz dopingu nie w ramach solidarności z Lechem i Legią, a z powodu, iż klub w poniedziałek zaakceptował oprawę, po czym w środę, już po jej rozłożeniu, zakazał jej pokazania. Jedyną solidarnością było wyjście z trybuny w przerwie i powrót w 55 minucie.
      Po trzecie: jeśli chodzi o derby to wspomniany przeze mnie wcześniej związek z powodu iż jest to dla nas najważniejszy mecz w sezonie wydał zgodę na doping - u Was w Warszawie takiej spiny na derby nie ma, jedynie w Łodzi i Trójmieście można obserwować coś podobnego.

      Dlatego nie rozumiem Twoich słów "fajne :D i prawdziwe". Że coś jest fajne to jeszcze subiektywna ocena, ale jak pisałem: prawdy w tym żadnej nie ma!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Taki tekst o sensie tego protestu ; )
      weszlo.com/news/6946

      I jeszcze z perspektywy kibica Arki
      weszlo.com/news/6945

      I mimo, że jestem teoretycznie "po tej drugiej stronie barykady" to trudno mi się z powyższymi tekstami nie zgodzić.

      Cały ten protest (a raczej jego forma) to BEZSENS! Chcecie dać się usadzić zamiast pokazać swoją siłę jeszcze bardziej żywiołowym i agresywnym dopingiem.
      Zamiast dać sygnał rządowi: "Z nami lepiej nie zadzierajcie!" to chcecie zaprzestawać dopingu... no gdzie tu logika?

      Mam nadzieję, że co by się nie działo to w niedziele doping na Reymonta BĘDZIE.
    • Nie byłem przez weekend w Krakowie, nie miałem na wiosnę karnetu i już mi się nie udało dostać biletów na G :/ Jako biednemu studentowi nie opłaca mi się gdzie indziej iść :/ Ale na rynku na fecie powinienem się pojawić!

      Co do protestu to mam podobne zdanie jak *ThoR* - w taki sposób robimy to czego od nas rząd oczekuję. Ale spokojnie. Skończy się w niedzielę sezon i PO będzie próbować sobie utrzymać procenty w inny sposób, więc będą musieli zejść z kibiców.
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • No, mamy wreszcie dobra wiadomosc :D

      wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci…warta_bilety_w_sprzedazy/

      Miejmy tylko nadzieje, ze wiesc sie szybko rozniesie i ludzie kupia bilety... Choc obawiam sie, ze ludzie, po tym jak w tygodniu szybko rozeszly sie bilety, moga sie nie interesowac na tyle, zeby sie dowiedziec, ze nowa trybuna jest otwarta. W kazdym badz razie rekord frekwencji na pewno padnie, bo juz wczesniej byl wykupiony komplet i na pewno ktos kupi na C :)
    • Nie wiem czy to kaczka dzennikarska, ale na pewno wyjątkowo udana ;)
      Więc jak ktoś się chce pośmiac, to Valckx negocjuje transfer do Wisły będącego wolnym zawodnikiem Ruuda van Nisterlooy'a :E
      To nawet przebija planowane transfery Juve ;P
      Strąconych moonów - 54 :E
      Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
      Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



      Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

      13
    • Redy jak na razie transfery Wisły wyszły na plus, więc nie wyśmiewaj się z dziadków :>
      Takie głośne nazwisko przyciągnie ludzi na stadion czyli zwiększy wpływy do kasy klubu, normalka w cywilizowanym świecie.
      Kolejny cel tego to LM, jeśli van Nisterlooy i Roque Santa Cruz przyjechaliby pograć a nie odcinać kupony i do tego doszłoby jeszcze 2-3 graczy młodszych, wyciągniętych z rezerw mocnych klubów (choćby jak Siwakow czy Genkow) to mają szansę na awans.

      Lepiej kupić takich niż na pęczki młodych perspektywicznych, typu Zapotoka.
    • Redy jak na razie transfery Wisły wyszły na plus, więc nie wyśmiewaj się z dziadków

      Ta, szczególnie Żurawski.

      Nie podniecajcie się tak. W każdym oknie transferowym mówi się o ''wielkich'' nazwiskach, pompuje się balona, który z czasem pęka. Polskich klubów nie stać na utrzymanie takich zawodników.
    • Bardziej Pareiko, Żurawski wrócił za zasługi.

      Czy Polskie kluby nie stać? hmm
      Skoro stać Cypryjskie to czemu nie nasze, kwestia jest inna, jak namówić takich graczy do gry w Polskiej lidze, a to jest już zadanie Valckx'a. I to on jest najlepszym transferem Wisły, gość z kontaktami i obyciem na tym rynku.
    • Fakt, polskie kluby juz stac. Nie pamietam dokladnie kwoty, moge sie mylic w tej kwestii. Ale, z tego co pamietam, pare miesiecy temu ktos podal, ze bodajze polowa pilkarzy Serie A zarabia mniej niz 300 czy 400 tys euro. Nie pamietam gdzie to wyczytalem, ale to byly mniej wiecej takie kwoty. A wiec stac nas na przyzwoitych pilkarzy grajacych na zachodzie. Tylko, ze oni niekoniecznie chca grac u nas.
    • No niezle moze w koncu cos ruszy w tej lidze
      jak kluby zaczna pozyskiwać coraz lepszych grajków :D

      Ciekawi mnie w jakiej formie jest Ruud :D
      ale pewnie i tak ogarniał by w Ekstraklasie to by było cos jakby
      przyszedł do Wisły szkoda ze taki stary jest ale
      takie nazwisko w Ekstraklasie to juz jest coś :P
      Najlepszy Złomiarz u65

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pov3r ().

    • To może inaczej. Jakby się taka Wisła spięła, to może by dali rade sprowadzić takiego zawodnika. Ale po co, skoro za tą samą kwotę mogą opłacić 3 innych zawodników, z których conajmniej 1 będzie grał w pierwszym składzie, 1 będzie dobrym zmiennikiem, a 1 będzie totalnym niewypałem. Po 2 latach tego pierwszego się sprzeda 3x drożej i klub na tym zarobi. A co później z takim RvN? Pogra z 2-3 lata, też nie wiadomo czy nie będzie czasem w słabszej formie od takiego Ubiparipa i w kąt.