TS Wisła Kraków.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Wisła Kraków 1:1 Odra Wodzisław
      Wisła vice-mistrzem Polski .
      Na Orange Sport ktos tam wspominal ze do Wisły ma Onyszko trafić.
      Słyszałem tez coś o Kiełbie z Korony Kielce.
      Ciekawe kogo Wisła sprzeda, mam nadzieje ze Henryk Kasperczak bedzie dalej Wisłe trenował.
      od nowego sezonu Wisła gra na R22 !!!!
      jutro w Warszawie wręczenie medali :P
      1 miejsce Lech Poznań
      2 miejsce Wisła Kraków
      3 miejsce Ruch Chorzów

      spadają z ligi
      Piast Gliwice i Odra Wodzisław ( po prawie 14 latach ! )

      Wie ktos może kiedy zaczynają sie eliminacje do LM ?
      Moony : Posiadane: 9 Dane: 10 Zniszczone: 0
      Best Staty Miejsce: TOP 235 Badania: TOP 207 Flota: TOP 129
      Best Ataki Solo: 507,70 % ACS: 1042,95 %
      Łącznie w 4 Starciach Tytanów 2119,07 %
      Zniszczone GSy: 10
    • Onyszko trafi do Wisły.
      Natomiast co do Kiełba to nie wiem.

      @m954: rozumiem, że od nowego sezonu karnecik na D będziesz miał :D wracamy do domu, do własnej świątyni!
      co do eliminajci do LM to nie mam pojęcia na pewno jakoś w wakacje, chyba połowa sierpnia (chybił-trafił ) ;P

      @PIMP: gość mógłbyć gdzieś poza miastem czy coś na wcześniejszych fetach. wiernego fana nie poznaje się po tym czy idzie na fetę ;]

      *************

      Na Suchych Stawach atmosfera dziś wspaniała. Mogło być i 4-0 jakbyśmy skuteczniej do tego podeszli, ale chłopaki znali wynik Lecha. Świetny doping, ta bramka dla Odry ani trochę nas nie przejęła ;) Takiego hałasu jeszcze tam nie było. Pokazaliśmy naszą WIERNOŚĆ i przywiązanie do tego klubu. Nie ważne o co gra - liczy się tylko Wisła. Przyśpiewki takie klasyczne, dawno nie śpiewane 8-)

      Prawdopodobnie ostatni mecz Marcelo w barwach Wisełki (widać było, że chciał gola nawet strzelić :D)

      "Po burzy słońce wychodzi zza chmur..." :evil:

      ///
      A na rynku całkiem sporo Wiślaków, szkoda że nie 'w atmosferze fety' ;)
    • Gratuluje zajecia II miejsca w lidze - do samego konca zapewniliscie Nam emocje.
      "Gdzie Twoje berlo? Berlo i korona? Gdzie Twoja zabawa?..."

      MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! ]:-D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez **PIMP** ().

    • **PIMP** napisał(a):

      Gratuluje zajecia II miejsca w lidze - do samego konca zapewniliscie Nam emocje.
      "Gdzie Twoje berlo? Berlo i korona? Gdzie Twoja zabawa?..."

      MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ! ]:-D


      podjarajcie sie teraz , nastepny mistrz dla pyr za 17 lat ?:D kto mistrza zdobyl , amica czy lech ?
      Moony : Posiadane: 9 Dane: 10 Zniszczone: 0
      Best Staty Miejsce: TOP 235 Badania: TOP 207 Flota: TOP 129
      Best Ataki Solo: 507,70 % ACS: 1042,95 %
      Łącznie w 4 Starciach Tytanów 2119,07 %
      Zniszczone GSy: 10
    • m954 napisał(a):

      podjarajcie sie teraz , nastepny mistrz dla pyr za 17 lat ?:D kto mistrza zdobyl , amica czy lech ?
      Normalnie jakbym przeczytal komentarz skrzywdzonego dziecka na onecie 8-/
      A jak sie nazywa Nasz klub, ze zadajesz takie pytanie?
      Boli, ze po fuzji z Amica przejelismy dobrych pilkarzy, sponsorow? Ze Lech jest teraz najlepszym klubem pod wzgledem pilkarskim i marketingowym? Ze wypalaja Nam transfery i wlasciciele nie skapia grosza na nowych pilkarzy?
      Tylko na takie prostackie zagrywki Was stac?
    • niczego Lechowi nie zazdroszcze. ostatniego mistrza mieliscie 17 lat temu :> zobaczymy co zdzialacie w lm , mam nadzieje ze odpadniecie szybko i tym razem z Was sie bedziemy smiac.
      dzieckiem z onetu to mozesz byc Ty .
      w tej rundzie mieliscie "oszalamiajaca" liczbe kibicow bo graliscie u siebie.
      naszczescie od nowego sezonu Kibice Wisły wrócą na R22 !
      dla mnie Amica dalej bedzie Amica. :)
      smialiscie sie z Jopa a pamietacie Waszego Kikuta ktory zawalil Wam puchar uefa z Udinese?

      skoncze juz pisac na temat Amici , macie Swoj temat to w nim o niej gadajcie.
      przydzie lm i le i zobaczymy co nasze druzyny zdziajala.

      Thor mam nadzieje ze załapie się na karnet :) oczywiscie tylko na D !! :)

      /Nazwy własne wypada pisać dużą literą.Tak samo zaimki osobowe.
      *sisko
      Moony : Posiadane: 9 Dane: 10 Zniszczone: 0
      Best Staty Miejsce: TOP 235 Badania: TOP 207 Flota: TOP 129
      Best Ataki Solo: 507,70 % ACS: 1042,95 %
      Łącznie w 4 Starciach Tytanów 2119,07 %
      Zniszczone GSy: 10
    • Dziękuje :)

      Wracając do tematu.

      Pił ktoś z Was napój White Star Power ? u mnie w miejscowosci to zaczeli sprzedawac, myslalem ze cos lepszego bedzie :/ smak taki sobie .

      W dzisiejszym Futbol News jest napisane, że Wisłe może zasilić Fernando Alexandre ze Sportingu Braga jeśli odejdzie Issa Ba.
      Napiasane jest również, że na posadę Kasperczaka chrapkę mają Niemcy, Winfred Schaefer, Adreas Brehme. Swoje Cv przysłał również sam Klaus Toppmoeller.

      źródło forum Wisły Kraków , post użytkownika Blacha92 .

      na forum Wisły pisze też o kupieniu Dawida Nowaka do Wisły, Onyszko ma juz kontrakt podobno na 2 lata.
      Kosowski, Zurawski, Michal Zewlakow, Golanski, Rafal Grzelak, Piszczek <-- Oni są bez kontraktu, na Polską lige to bardzo dobrz gracze. !
      Moony : Posiadane: 9 Dane: 10 Zniszczone: 0
      Best Staty Miejsce: TOP 235 Badania: TOP 207 Flota: TOP 129
      Best Ataki Solo: 507,70 % ACS: 1042,95 %
      Łącznie w 4 Starciach Tytanów 2119,07 %
      Zniszczone GSy: 10
    • m954 napisał(a):

      niczego lechowi nie zazdroszcze. ostatniego mistrza mieliscie 17 lat temu :> zobaczymy co zdzialacie w lm , mam nadzieje ze odpadniecie szybko i tym razem z was sie bedziemy smiac.
      Ja mam nadzieje, ze w II rundzie trafimy na Levadie Tallin :E . Z kasa jaka dostaniemy za Lewandowskiego (5 mln euro) to bez problemu kupimy sobie 3 napastnikow (Sobiech + 2 z zagranicy). Kielb o ktorego podobno bila sie Wisla z Legia tez na dniach podpisze z Nami kontrakt - wiec sie nie boj o Nas =) .
    • Nienawiść przemawia przez słowa kibiców Wiślaków. Chłopaki, byliście słabsi i przegraliście. Dla całej polskiej ligi lepiej, że Lech jest mistrzem. Może awansuję do 1/8:) a wtedy będziemy mieć 2miejsca w LM! Wisła zrobi jakieś porządne wzmocnienia to może powalczyć w Pucharze Europy o Fazę Grupową
    • piciak napisał(a):

      Wisła zrobi jakieś porządne wzmocnienia to może powalczyć w Pucharze Europy o Fazę Grupową
      Na ta chwile dostanie sie do grupy LE jest trudniejsze niz do LM - ale powodzenia zycze, bo im wiecej polskich klubow pojawi sie w tych elitarnych rozgrywkach tym lepiej bedzie to rokowac dla polskich klubow. A jakby nie patrzec pojawia sie obiekty godne pokazania w Europie. 8-)
    • m954 napisał(a):

      Dziękuje :)

      Wracając do tematu.

      Pił ktoś z Was napój White Star Power ? u mnie w miejscowosci to zaczeli sprzedawac, myslalem ze cos lepszego bedzie :/ smak taki sobie .

      na forum Wisły pisze też o kupieniu Dawida Nowaka do Wisły, Onyszko ma juz kontrakt podobno na 2 lata.
      Kosowski, Zurawski, Michal Zewlakow, Golanski, Rafal Grzelak, Piszczek <-- Oni są bez kontraktu, na Polską lige to bardzo dobrz gracze. !

      Na karnet musisz się załapać :D
      Piłem zarówno WSP oraz Białą Gwiazdę :D BG lepsza i lepiej finansowo się na tym wychodzi :D Szczerze to brakuje tylko klubowego browarka ;P Np. Śląsk ma taką edycję "Piasta":



      Co do transferów, cóż wkraczam na ścieżkę science-fiction.
      Podobno w klubie jeszcze NIKT nie rozmawia o transferach (bo A. Onyszko to pewna sprawa już). W środę Kasperczak odbędzie rozmowę z Cupiałem na temat jego przyszłości w Wiśle - mam nadzieję, że zostanie. Potem dopiero możemy się spodziewać jakichś działań na rynku. Issa Ba na 90% zostanie w klubie i bardzo dobrze, bo to całkiem dobry piłkarz i myślę, że może być z niego duży pożytek. Kolejna sprawa to (nie?)przedłużenie kontraktu z Pawełkiem. Być może wróci Kamil Kosowski, a to była by doskonała decyzja... Można tak bez końca pisać ;P

      Ehh nie wiadomo co będzie, ale myślę, że Pan Boguś po tym sezonie postanowi pokazać całej Polsce potęgę Wisły ;) Jestem dobrej myśli i... co nas nie zabije to nas wzmocni! 8-)

      PS Cześć sisko! :D
    • *ThoR* napisał(a):

      W środę Kasperczak odbędzie rozmowę z Cupiałem na temat jego przyszłości w Wiśle - mam nadzieję, że zostanie. Potem dopiero możemy się spodziewać jakichś działań na rynku. Issa Ba na 90% zostanie w klubie i bardzo dobrze, bo to całkiem dobry piłkarz i myślę, że może być z niego duży pożytek. Kolejna sprawa to (nie?)przedłużenie kontraktu z Pawełkiem. Być może wróci Kamil Kosowski, a to była by doskonała decyzja...
      Jeżeli Kasperczak zostanie (czego mu serdecznie życzę) to transfery będą bankowo - w środę mają właśnie rozmawiać z Cupiałem o tym, bo zarówno Kasperczak jak i zawodnicy Wisły zaczynają głośno mówić w wywiadach, że przydałaby się większa rywalizacja i świeża krew w drużynie.
      Co do Issa Ba mam odmienne zdanie - nie podoba mi się jego gra do tyłu - drugi Cantoro.


      **PIMP** napisał(a):

      Boli, ze po fuzji z Amica przejelismy dobrych pilkarzy, sponsorow? Ze Lech jest teraz najlepszym klubem pod wzgledem pilkarskim i marketingowym? Ze wypalaja Nam transfery i wlasciciele nie skapia grosza na nowych pilkarzy?
      Tylko na takie prostackie zagrywki Was stac?
      Sukces okupiony moralnym upadkiem - wyników Wam zazdroszczę, ale fuzji nie bardzo. :D
      Co do prostackich zagrywek to proponuję żebyś przeczytał swój post wyżej.


      m954 napisał(a):

      z tego co pamiętam to Wisła wygrała z Piastem 3:1 , nawet jakby sędzia nie uznał tych 2 bramek to bylby remis :> czyli 1 pkt "z winy sędziego"
      Raczej 4:1, a nie 3:1 - trzy punkty tak czy siak by były.
      I by the way... dobrze by było jakbyś zmienił ten herb w avatarze. ;)


      piciak napisał(a):

      Nienawiść przemawia przez słowa kibiców Wiślaków.
      Jak dla mnie to była raczej cienka riposta na onetowską prowokacje. :D
    • Padłem ze śmiechu :D
      Liczenie nie idzie zbyt dobrze...

      **********

      Też chciałbym żeby Kasperczak został, nie widzę nikogo lepszego na jego miejsce.

      Z przymrużeniem oka:
      Historia się powtarza;
      • na koszulki wróciła Tele-Fonika
      • trenerem jest Kasperczak
      • Wisła zdobyła wicemistrzostwo
      • gramy w eliminacjach LE (czyli staregoPUEFA)

      Wniosek? Pora na sukcesy na arenie międzynarodowej! :D
    • Do Wisły z wypożyczenia z Piasta wraca Kowalski , po kontuzji wróci Garguła , oby Prezes nie poskąpił grosza i dorzucił kilka ciekawych trasferów. żeby coś w LE osiągnąć trzeba się wzmacniać ! .
      Moony : Posiadane: 9 Dane: 10 Zniszczone: 0
      Best Staty Miejsce: TOP 235 Badania: TOP 207 Flota: TOP 129
      Best Ataki Solo: 507,70 % ACS: 1042,95 %
      Łącznie w 4 Starciach Tytanów 2119,07 %
      Zniszczone GSy: 10
    • Cezarcfc napisał(a):

      Hmm.. Albo mają kogoś lepszego na oku w co wątpię albo współczynnik nieudolności w zarządzie przekroczył wszelakie granice.No ewentualnie Onyszko się rozmyślił choć wszystko ponoć miało być dogadane.


      mają dogadanego świetnego bramkarza już od czasu Angelo Hugues - chyba tak się to pisało ;p
      pamiętacie tego kalekę za Kasperczaka? :P tyle lat bramkarza nie znaleźć na dobrym poziomie to jest niepoważne
    • Black Grucha napisał(a):

      Cezarcfc napisał(a):

      Hmm.. Albo mają kogoś lepszego na oku w co wątpię albo współczynnik nieudolności w zarządzie przekroczył wszelakie granice.No ewentualnie Onyszko się rozmyślił choć wszystko ponoć miało być dogadane.


      mają dogadanego świetnego bramkarza już od czasu Angelo Hugues - chyba tak się to pisało ;p
      pamiętacie tego kalekę za Kasperczaka? :P tyle lat bramkarza nie znaleźć na dobrym poziomie to jest niepoważne


      Był jeden wyjątek - Dolha.
    • niestety trzeba wrócic do szarej rzeczywistości. Na dzien dzisiejszy mamy Juszczyka i Pawełka który jest kontuzjowany :/
      Podobno Wisłe ma opuścic Marcelo , Głowacki i Piotrek Brożek . Nic jeszcze nie piszą na stronie Wisły o transferach ;/ na co Oni czekają :/
      Moony : Posiadane: 9 Dane: 10 Zniszczone: 0
      Best Staty Miejsce: TOP 235 Badania: TOP 207 Flota: TOP 129
      Best Ataki Solo: 507,70 % ACS: 1042,95 %
      Łącznie w 4 Starciach Tytanów 2119,07 %
      Zniszczone GSy: 10
    • Głowacki nie odejdzie, on ma Białą Gwiazdę w sercu, nie ma po co odchodzić 8-)
      Zresztą wystarczy zacytować:

      "Można wyjechać za granicę, można też grać całe życie w jednym klubie. Ja wybrałem drugą opcję i jestem z tego dumny."

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez *ThoR* ().