TS Wisła Kraków.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Wisła jest w o tyle niefajnej sytuacji, że musi strzelić gola. Estończycy będą mogli zacząć mecz na luzaku, kombinować z kontrami, w zasadzie będą mogli grać co im się podoba, i to co gorsza - na własnych śmieciach.
      Jeśli Wisła wsadzi gola dość szybko, choćby przed przerwą, to będzie spokojnie - bo różnica piłkarskiej klasy wciąż jeszcze jest duża, na korzyść krakusów. Natomiast jeśli w rewanżu remis będzie się utrzymywał do 60, 70, 75 minuty - to zrobi się bardzo nerwowo.
      zgniły liberał/podły ateista
    • wieżę że Wisła da radę i pokona Estończyków

      bo jak nie to będzie wstyd ;/


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Y2K napisał(a):

      wieżę że Wisła da radę i pokona Estończyków

      bo jak nie to będzie wstyd ;/
      jaki wstyd ??
      bedzie najwyzej tak jak zawsze - powoli staje sie to normalnoscia
      zaskoczeniem bedzie jak przejdziecie kwalifikacje :)
      takie uroki polskiej pilki i sukcesow na arenie miedzynarodowej
    • mistrz Estonii do najlepszych klubów nie należy
      więc trzeba go ograć

      my musimy wygrać i iść dalej :D


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Wisła Kraków i Reggina Calcio podpisały umowę wypożyczenia prawego obrońcy Pablo Alvareza. Urugwajczyk będzie zawodnikiem Wisły przez najbliższy rok. W umowie zawarto opcję pierwokupu zawodnika przez Wisłę.

      Alvarez urodził się w Montevideo, gdzie grał w Nacionalu. Od 2007 r. był piłkarzem Regginy (od tego sezonu - w Serie B), w której do tej pory rozegrał 18 spotkań w ciągu dwóch sezonów, a ostatnio w ogóle nie występował. Alvarez ma na koncie jeden występ w reprezentacji swojego kraju.

      Urugwajczyk wczoraj przyjechał do Krakowa gdzie przeszedł pomyślnie testy medyczne. Przez Wisłę był obserwowany od dłuższego czasu. - Chcieliśmy go pozyskać już pół roku temu - przyznał trener Maciej Skorża. W Wiśle Urugwajczyk grał będzie z numerem 11 na koszulce.

      wisla.krakow.pl / wislakrakow.com
      (redakcja)


      No nareszcie mamy prawego obrońcę :] Byle to tylko jakaś lipa nie była ;>
    • nadzieje umiera ostatnia :D

      Wiślacy dacie radę !!!

      ja obstawiam wynik 2:1 dla Wisły (Kirm i Paweł Brozek :D)


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Y2K ().

    • Brawo dla Wisly Kraków <oklaski> przegrać z paparuchami z estoni 1/4 skladu to amatorzy ktorzy grali pod blokiem żal mi was ktorzy kibijcuja wisle ''zero'' ambicji maja piłkarze choć nie kibicuje zadnej druzynie to ogladam mecze i wnioskuje że Lech Poznań (które wszytkie mecze w byłym Pucharze Uefa oglodalem) jest na 1.000.000 razy lepszy od Wisly Krakow oni maja chec walki nawet z najlepszymi i nie przegrywali z papruchami

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zydar_ ().

    • Zydar_ napisał(a):

      Brawo dla Wisly Kraków <oklaski> przegrać z paparuchami z estoni 1/4 skladu to amatorzy ktorzy grali pod blokiem żal mi was ktorzy kibijcuja wisle ''zero'' ambicji maja piłkarze choć nie kibicuje zadnej druzynie to ogladam mecze i wnioskuje że Lech Poznań (które wszytkie mecze w byłym Pucharze Uefa oglodalem) jest na 1.000.000 razy lepszy od Wisly Krakow oni maja chec walki nawet z najlepszymi i nie przegrywali z papruchami

      kto lepszy dowiemy sie w sobote :]ale zgadzam sie z Toba w 100% :]
    • Ja nie przestaję.
      Tak to już jest, ale entuzjazm nie wygaśnie, może nie w tym sezonie, może za rok? Chociaż teraz jestem zdołowany i zrażony do Europejskich Pucharów, to i tak wiem, że za rok będę równie naiwnie liczył na Wisełkę ;)

      Pozostało kibicować innym Polskim klubom w pucharach. Może Lech powtórzy to co rok temu było? Oby.
      A w lidze? Mistrzem na zawsze Wisła ;)

      ************************************

      Brawo dla Wisly Kraków <oklaski> przegrać z paparuchami z estoni 1/4 skladu to amatorzy ktorzy grali pod blokiem żal mi was ktorzy kibijcuja wisle ''zero'' ambicji maja piłkarze choć nie kibicuje zadnej druzynie to ogladam mecze i wnioskuje że Lech Poznań (które wszytkie mecze w byłym Pucharze Uefa oglodalem) jest na 1.000.000 razy lepszy od Wisly Krakow oni maja chec walki nawet z najlepszymi i nie przegrywali z papruchami


      To, że się chce, ale nie wychodzi to nie jest brak ambicji proszę pana ;) Co nie zmienia tego, że po dzisiejszym meczu zadowolonym być nie można. A Levadia? Zagrała swoją piłkę, miała dużo szczęścia i ostatecznie wychodzi na to, że była... lepsza.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez *ThoR* ().

    • Żałosna przegrana z jeszcze bardziej żałosnym klubikiem z Estonii. Wstyd na całą piłkarską Europę.
      Ale w sumie, czym tu się dziwić ? Toć już wiele lat jesteśmy do tego przyzwyczajani, to że RAZ na kilka lat trafi się przyzwoity sezon w pucharach to nie znaczy że powinniśmy oczekiwać zwycięstwa z mistrzem Estonii (!).
      Wywalić na zbity pysk połowę składu, jak pół amatorzy dają im radę - nie ma żadnego wytłumaczenia.
    • Szkoda gadać ,pokonala nas druzyna ktorej caly sklad jest mniej wart($) niz Pawel Brozek (podobno )
      Cóż wygląda na to że jeszcze dłuuuugo będziemy czekać aż coś przyzwoitego Wisła pokaże w europejskich pucharach.
      Ciekawe co na to wszystki Cupiał ... No nic,trzeba trzymać kciuki za reszte polskich drużyn :-|
    • Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cię - Wisełka !!!

      serce boli, łzy same płyną
      brak słów, żenada, kompromitacja cóż przyjdzie czekać rok na następne mecze pucharowe ;/ (daj Boże)


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Trudny sezon przed nami? Bez stadionu, bez pucharów... czy z dobrą grą? Po dzisiejszym meczu jesteśmy zdołowani, co nie dziwi... ale jaka przyszłość czeka Wisełkę?

      Co będzie w sobotę? Na 70% wygra Lech :] Obym się mylił. Jednakże co najmniej 3x bardziej niż o ten Superpuchar obawiam się o coś innego. A mianowicie o to, że to mogą być ostatnie godziny Maćka Skorży w Wiśle... jeżeli zostanie zwolniony to prawdopodobnie cały sezon będzie można spisać na straty.

      Pozostaje liczyć na to, że nikomu głowa się nie zagotuje, Maciek nadal będzie trenerem no i zostaną dokonane jakieś zakupy. W tą drugą część mojego życzenia trudno wierzyć, no bo komu będzie się chciało wykładać sałatę na piłkarzy, skoro o pucharach możemy już zapomnieć? Właśnie.

      O tym meczu trzeba po prostu zapomnieć (łatwo to napisać, trudniej wykonać). Szykować formę na sobotę (ciekawe czy zagramy pełnym składem) i na ligę. Chociaż Biała Gwiazda odpadła z Europejskim Pucharów to mimo wszystko pozostaje liga i trzeba będzie walczyć za rok... Czy o Ligę Mistrzów? Oby. Do soboty :]

      Strasznie się rozpisałem :O
    • Ja tam nie płaczę... Jestem tylko strasznie zdenerwowany, zły i w ogóle nawet pić nie mam siły :quasi:

      Czytając tą relację z meczu odnosiłem wrażenie, że oni nie chcą tego wygrać. Nie rzucili się na Levadię, tylko zaczęli zachowawczo... Po pierwszym meczu wiedzieli chyba czego się można spodziewać...
      Nie można też powiedzieć, że to pech, że mecz nie wyszedł - jeden dobrze, ale żeby dwa? :quasi:

      Cóż, pozostaję nam czekać na przyszły sezon na nowym w końcu stadionie, niestety pewnie już bez Brożka (Brożków), Marcelo i być może Małeckiego, Kirma, Boguskiego...

      Mam też nadzieję, że Maciek Skorża zostanie nadal trenerem - dawno nie mieliśmy tak zdolnego trenera. On z tego dwumeczu wyciągnie wnioski i będzie to na pewno procentować w przyszłości...

      No i chyba pozostaję mi nic innego jak krzyknąć "Dumni po zwycięstwie, WIERNI po porażce"!
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • oj żeby zespół odpadł już w tej fazie eliminacji ;/ szkoda schodzimy na dno jeśli chodzi o puchary jeśli nawet Levadia Tallin jest lepsza od mistrza Polski. Tak ułatwia UEFA awans do LM a tu i tak okazuję się za mało.
      Co jak co, ale z tym składem Wisła powinna była zjeść rywala. Ciekawe co teraz zrobi Cupiał pewnie nieźle się zezłościł delikatnie mówiąc.
      Menelinho
    • poziom polskiej pilki jest jednak slaby patrzac na wynik tego 2-meczu... Szczerze?? Myslalem, ze ich dzisiaj rozjedziecie...
      Mimo, ze nie jestem za Wisla to liczylem, ze choc raz od dawna ktos bedzie w fazie grupowej LM. I trzeba czekac znowu rok, a mialo byc tak latwo...
    • nie jestem kibicem ani Wisly ani Lecha ale w koncowce zeszlego sezonu z calej sily trzymalem kciuki za Lecha (ja, warszawiak Polonista ^^) byle zdobyl mistrzostwo. wlasnie dlatego, ze Wisla doczekala sie juz tradycji odpadania z klubikami z malo znaczacych lig... dla dobra polskiej pilki powinni sie zrzec eliminacji do LM na rzecz Lecha i tyle... a tak niestety, kolejny raz nic z tego. ile to juz lat ? 13 ?
    • wygrali ligę
      zdobyli majstra więc chyba byli najlepsi nie ???

      śmieszą mnie wasze uwagi a kto powiedział ze Lech by sobie z nimi poradził ?? pewności nie ma (mogli wygrać ligę ale byli słabsi od Wisły)

      teraz pozostaje skupić się na krajowym podwórku i zdobyć majstra

      za rok znowu spróbujemy


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Mam gorzką satysfakcje że dokładnie przewidziałem jak ten mecz będzie wyglądał, nawet w tym temacie o tym pisałem.

      Y2K napisał(a):


      za rok znowu spróbujemy

      Obawiam się, że niekoniecznie.

      Boguś Cupiał. w nerw wpadł, i jeśli nawet Wisły nie opuści to ponoć ma wystawić na listę transferową wszystkich oprócz Sobolewskiego i młodych.


      /a co to? przestępca jakiś? tortoise
      zgniły liberał/podły ateista
    • Co będzie w sobotę? Na 70% wygra Lech :] Obym się mylił. Jednakże co najmniej 3x bardziej niż o ten Superpuchar obawiam się o coś innego. A mianowicie o to, że to mogą być ostatnie godziny Maćka Skorży w Wiśle... jeżeli zostanie zwolniony to prawdopodobnie cały sezon będzie można spisać na straty.

      Pozostaje liczyć na to, że nikomu głowa się nie zagotuje, Maciek nadal będzie trenerem no i zostaną dokonane jakieś zakupy.


      A co to, Maciek nie winny? Sam powiedział że pierwszy mecz grali przemęczeni, w drugim też jak widać nic nie wymyślił - gdyby nie to że nie ma go kim zastąpić to powinien zostać wywalony na zbity pysk.

      Dobrze ukazujący sytuację polskiej piłki wpis z bloga Steca:
      Szkoda tego zaniedbania, bo chwile historyczne warto rejestrować. A piłkarze z Krakowa zamknęli właśnie zgrabną nadbałtycką trylogię. Od Łotyszy oberwała niedawno reprezentacja Polski w autorskiej wersji selekcjonera Zbigniewa Bońka, która poniosła chyba najbardziej szokującą klęskę w dziejach naszych starań o awans na mistrzostwa Europy. Od Litwinów oberwała Legia Warszawa, a utożsamiające się z nią kibolstwo narobiło nam obciachu na międzynarodową skalę, demolując stadion w Wilnie. Wreszcie od Estończyków oberwała Wisła, która z kolei najadła się rekordowego wstydu w historii naszych bohaterskich bitew o przyjęcie do Ligi Mistrzów. Spośród republik poradzieckich zrzeszonych w UEFA nie oberwali polscy piłkarze już tylko od Mołdawian. (Aktualizacja: już zostałem zbesztany na forum, że ofiarami Mołdawian też padliśmy. Lech Poznań oberwał od Tiraspolu).

      rafalstec.blox.pl/html

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez vul6 ().

    • W moich oczach Skorża jest trenerem, który z drużyny, która w sezonie 2006/07 zajęła 8 miejsce grając bez stylu zrobił Mistrza Polski 2007/08, właściwie już po rundzie jesiennej. Rok później z kontuzjami, bez żadnych wzmocnień (podczas, gdy konkurencja poczyniła właściwie kroki) obronił Mistrzostwo. Może Wisła nie grała już w taki spektakularnym stylu, jednakże na koniec sezonu nadal była na górze. Wtedy wszyscy byliśmy z trenerem ;)

      A teraz? Owszem na pewno nie jest niewinny. Mogł w Sosnowcu od razu wpuścić Ćwielonga na boisko, zagrać bardziej ofensywnie, nie bać się rywala. Zrobił to w 2 połowie, ale było już za późno, bo przeszkodziły warunki pogodowe (co jak co, ale w takiej ulewie praktycznie nie da się przeprowadzić składnej, nieprzypadkowej akcji).

      A rewanż? Do składu wyjściowego nie mam zarzutów - wszystko jak najbadziej w porządku. Czy Wisła atakowała? Miała przewagę? Miała. Czy rzuciła się na rywala? Może trochę za późno. Ale nieskuteczności zawodników nie można tłumaczyć błędami trenera! Po oglądnieciu skrótu spotkania prawie się załamałem. Sytuacje jakie mieli Ćwielong, Małecki, Diaz oraz Paweł Brożek muszą być wykorzystywane.

      Owszem, ktoś może powiedzieć, że trener za mało czasu poświęcił szlifowaniu skuteczności, ale to bzdura. Tego elementu sztuki piłkarskiej nie da się dopracować do takiego stopnia żeby być pewnym: "Jeżeliz zawodnik X będzie w sytuacji sam na sam z bramkarzem to na pewno strzeli gola."

      Co nam zostało po meczu? Na pewno wstyd. Zażnowanie
    • Najwiekszym wzmocnieniem Wisly bedzie jak Cupial pana Bednarza zwolni. Co do meczu ogladalem tylko skrot poniewaz w pracy bylem i musze przyznac, ze tak nieskutecznej Wisly dawno nie widzialem. Szkoda, ze tak szybko odpadli teraz to nawet Ligi Europejskiej nie bedzie :? . W przyszlym sezonie bedziecie grali juz na swoim stadionie wiec zycze wam abyscie sie w koncu przelamali w tych pucharach, choc nie wiem czy bedzie to LM czy LE.
    • Y2K napisał(a):

      wygrali ligę
      zdobyli majstra więc chyba byli najlepsi nie ???

      śmieszą mnie wasze uwagi a kto powiedział ze Lech by sobie z nimi poradził ?? pewności nie ma (mogli wygrać ligę ale byli słabsi od Wisły)

      teraz pozostaje skupić się na krajowym podwórku i zdobyć majstra

      za rok znowu spróbujemy

      smiesza mnie Twoje posty, tupu ze Lech byl slabszy od Wisly, dobrze wiesz ze CALY senon top3 Pl ligi grali na podobrym poziomie, tylko my zawalilismy 3 ostatnie mecze
      Czy Lech by sobie poradzil nikt nie wie, ale osiagniecia w UEFA w poprzednim sezonie napawaja optymizmem co do meczow z zagranicznymi rywalami
      Aha i moze nie probujcie za rok, bo znow bedzie kompromitacja i placz, jak co roku...

    • Aha i moze nie probujcie za rok, bo znow bedzie kompromitacja i placz, jak co roku...

      Od tego czy będziemy próbować zależy czy któraś drużyna będzie lepsza nie w pojedynczych meczach przeciwko Wiśle,a w całym sezonie,Wy wygraliście z nami 1 spotkanie w lidze,drugie zremisowaliście ale końcówka pokazała kto w tym sezonie był lepszy.
      ps - Z niecierpliwością czekam aż wasz wielki LECH POZNAŃ duma Wielkopolski (i według was Całej Polski) zdobędzie majstra i Wkońcu pokaże swoją potęge w el.LM .Jak do tej pory nie było wam to dane, :lol:
      edit - A jeśli się zakwalifikujecie to Wam z całego serca pogratuluje i będe za Was trzymał kciuki . =)
      A narazie... .. Do zobaczenia w Weekend w Lubinie .

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Incinerate ().