Real Madryt

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Druga bramka dla Milanu ze spalonego! Faul Inzaghiego na Alonso ewidentna czerwień! To tak na początek, żeby mi ulżyło, ale taka jest prawda ;|

      Tak bardzo nachwaliłem naszą obronę a przy bramce zawalił Pepe, Marcello i trochę Casillas. Wielki minus dla Ronaldo. Po fatalnym wrześniu, wspaniałym październiku Cristiano tragicznie zaczął listopad. Te jego przekładanki wyglądają tak, jakby panikował i nie wiedział co ma robić gdy jest przy piłce.
      Real znów pokazał charakter. Pomimo tego, że sędzia myli się na naszą niekorzyść i musimy gonić wyniku to gramy do końca i myślę, że właśnie z tego powodu Mou i cała drużyna tak bardzo się cieszyła, bo nie wierze, że kogokolwiek ten remis satysfakcjonuje. Cały mecz mięliśmy pod kontrolą (szczególnie pierwszą połowę). Milan groźniejsze sytuacje miał na Santiago Bernabéu niż wczoraj. Wszystko zaczęło się sypać po utracie bramki. Nie potrafiliśmy skonstruować czegoś groźnego. Bardzo dobra reakcja Mourinho na słabego Higuaína. Druga bramka Inzaghiego nie dość, że ze spalonego to znów obrona zawaliła. To wyraźnie podcięło nam skrzydła. Lecz sprawiedliwość istnieje i zdołaliśmy wyrównać. Jak to ktoś tutaj wcześniej wspomniał Włosi symulowali o dwie minuty za krótko ;). Jakby nie patrzeć dwumecz z wielką drużyną wygrany. W poprzednim sezonie było zupełnie odwrotnie. Oby tylko nasi piłkarze nie wykończyli się po tym meczu psychicznie, bo na prawdę bardzo się starali i stać nas było na pewne zwycięstwo na zero z tyłu. Ten mecz powinien dać José do myślenia, że jest jeszcze wiele rzeczy do poprawy. Drugi raz z rzędu w tym sezonie musimy gonić wyniku. Z szacunkiem dla Milanu ale wątpię, że odegrają w tym roku w Europie znaczącą rolę więc jeśli myślimy o zdobyciu LM musimy pewnie wygrywać z takimi przeciwnikami. Na poprawę gry mamy czas... Jednak najważniejsze, że dalej jesteśmy nie pokonani, i że jesteśmy w 1/8 lecz nie możemy odpuścić! Musimy awansować z pierwszego miejsca. Teraz czas na Atlético i rewanż w CdR, za trzy tygodnie następna kolejka ligi mistrzów i mecz z Barceloną! Liczę na to, że Real nie zaliczy głupiej wpadki w pucharze i nie potkniemy się w lidze a po cichu wierzę, że wszystkie te mecze wygramy. ;)

      Jeśli Karim (dzisiaj znów asysta, brawo!) nie wyjdzie w niedziele w podstawowym składzie to na prawdę uwierzę, że José uwziął się na niego.

      Hala Madrid!
    • Ajax - Real 0:4
      całkiem przyjemny mecz do oglądania
      szkoda że jednostronny

      Real zapewnił sobie 1 miejsce w grupie

      tak btw zabawny fakt z końcówki spotkania
      czerwone kartki Alonso i Ramosa za opóźnianie gry przy wznawianiu gry :D - fakt musięli opóźniać grę, w końcu wygrywali tylko 4:0 <lol>
      pytanie? czy ci polscy komentatorzy udawali kretynów czy po prostu nimi są? :P
      ciężko wpaść na to że chcieli skasować konto żółtych kartek przed kolejną rundą LM?
      a polecienie od Mourinho przekazał bodajże Dudek przez Casillasa :D
    • Cel uświęca środki , teraz tylko ta Barce w Katalonii odpowiednio ujarzmić (remis będzie rewelacyjnym wynikiem) i mozna się bedzie szykować na slynna a moze przeklęta 1/8.

      PS. Szkoda ze Ajax nie jest już tym Ajaxem co kiedyś.


      Ze sportową chwałą
      Madryt maszeruje przez Hiszpanię
      ze swoją flagą
      czystą i białą, która nie blaknie.
      80 ST :opek:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yaroo ().

    • Moim zdanie Real jezeli zagra tak jak ostatnie spotkania to nie powinien miec jakichs ogromnych problemow z Barca bo pod wodza Mourinho ich gra wyglada rewelacyjnie. Swiadczy tez o tym fak ze Real jeszcze w tym sezonie nie znalazl pogromcy i miejmy nadzieje ze po Gran Derbi nadal bedzie niepokonany :D
    • killersboys napisał(a):

      Moim zdanie Real jezeli zagra tak jak ostatnie spotkania to nie powinien miec jakichs ogromnych problemow z Barca bo pod wodza Mourinho ich gra wyglada rewelacyjnie. Swiadczy tez o tym fak ze Real jeszcze w tym sezonie nie znalazl pogromcy i miejmy nadzieje ze po Gran Derbi nadal bedzie niepokonany :D


      Barcelona to nie chłopcy do bicia :P
      będzie to trudne spotkanie i tak naprawdę dopiero ono pokaże na co tak naprawdę stać ten Real
      bez względu na wynik
      miejmy nadzieję że będzie to piękne widowisko
    • Byłem w mieście i przy okazji chciałem obstawić meczyk Real - Barca i tam gdzie przedtem był zakład bukmacherskie, dziś stoi Smart Shop, czyli sklep z dopalaczami.......
      Mam nadzieję, że wkrótce je usuną.

      Jako, że nie przepadam, ani za Realem, ani za Barcą, to także liczę na wspaniałe widowisko. Piękne akcje z jednej strony Massiego, z drugiem Ronaldo. Oczywiście najlepiej gdyby było wiele goli ;)
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Black Grucha napisał(a):

      killersboys napisał(a):

      Moim zdanie Real jezeli zagra tak jak ostatnie spotkania to nie powinien miec jakichs ogromnych problemow z Barca bo pod wodza Mourinho ich gra wyglada rewelacyjnie. Swiadczy tez o tym fak ze Real jeszcze w tym sezonie nie znalazl pogromcy i miejmy nadzieje ze po Gran Derbi nadal bedzie niepokonany :D


      Barcelona to nie chłopcy do bicia :P
      będzie to trudne spotkanie i tak naprawdę dopiero ono pokaże na co tak naprawdę stać ten Real
      bez względu na wynik
      miejmy nadzieję że będzie to piękne widowisko

      Wcale nie napisałem że Barcelona to chłopcy do bicia :P . Ale Barca juz pokazała jak potrafi przegrywać w tym sezonie i mam nadzieje że w poniedziałek też to pokaże ;]
    • Komitet ds. Rozgrywek wydał wyrok w sprawie Sergio Ramosa. Hiszpan został zawieszony na jedno spotkanie. Będzie pauzował tylko w spotkaniu na Santiago Bernabeu z Valencią.


      Oczywiście chodzi o zajście podczas GD. Jak dla mnie to trochę mała ta kara ;)

      UEFA wydała wyrok w sprawie kontrowersyjnie wymuszonych czerwonych kartek na arbitrze Craigu Thompsonie w meczu z Ajaxem Amsterdam i wszystkich zamieszanych ukarała.
      Największą karę poniesie Jose Mourinho, który najbliższe dwa mecze Realu Madryt w Lidze Mistrzów obejrzy z wysokości trybun oraz zapłaci grzywnę w wysokości 40 tysięcy euro. Xabi Alonso oraz Sergio Ramos zapłacą 20 tysięcy euro kary. Zamieszani w aferę Iker Casillas oraz Jerzy Dudek zapłacą odpowiednio dziesięć oraz pięć tysięcy euro grzywny. Kara została również nałożona na Real Madryt jako klub, dlatego stołeczni będą musieli wyłożyć z kasy klubu 120 tysięcy euro.


      Kasa to raczej nie problem, ale zasiadanie Mourinho na trybunach w 1/8 zapowiada się interesująco. ;)

      PS. do posta poniżej...

      Aha :E To małe koszty, ciekawe tylko czy będą jakieś korzyści :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez G R A N T ().

    • he ;]
      Kary oczywiście jak najbardziej słuszne ..


      He, kary niesłuszne, he.

      Raz że to nie ich wina że takie są przepisy, bo nie zrobili nic wbrew nim. Dwa że UEFA żadnych dowodów nie ma na swoje oskarżenia, inna sprawa że to dyktatura i bezprawie - bo to w zasadzie FIFA. Jeżeli mogą dowalić karę klubowi i poszczególnym piłkarzom za nic, nie mając najmniejszych dowodów to znaczy że mogą sobie takimi karami rzucać na lewo i prawo a i tak im nikt nie podskoczy, bo jak?
    • Przykro patrzeć było na wczorajszy mecz. Za dużo pokazówki, wyszukanych zagrań, kombinowania i próbowania ośmieszenia rywali, za mało zwykłej gry w piłkę - przynajmniej w pierwszej połowie. W drugiej było lepiej, trochę przycisnęli, ale dostali bramkę...

      Myślę, że możemy zapomnieć o mistrzostwie i może zostanę za to zjechany, to patrząc obiektywnie - Barcelona zasługuje na mistrzostwo na chwilę obecną o wiele bardziej niż Real.

      -4 pkt :dno:
    • bardzo słaba postawa Ozila i Di Marii odbiła się na wyniku :/
      do tego Kaka bez formy po kontuzji i nieudolny Benzema - który nie potrafi w Realu strzelać bramek

      ale bądźmy pełni wiary :)
      cała runda rewanżowa przed nami
      tak czy inaczej bedzie ciężko :/
      po cichu liczę na coś w LM w tym sezonie
    • Przed sezonem Raul i van Nistrelooy nie byli im potrzebni, a teraz jest płacz, że nie ma komu bramek strzelać ;]
      Mou fafuśnie skompletował zespół w lecie. Ma 2 napadziorów , w tym jeden kontuzjowany, a drugiego zżera presja

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kozinho ().

    • LukaszTczew19 napisał(a):

      No tez liczę po cichu chociaż na jakiś sukces w LM =)
      (chodź jak jest każdy wie - oby nie skończyło się na 1/8)

      Co do napastników za Adabayor-em nie przepadam ale taki np. Tevez ahh... marzenie zobaczyć go w koszulce Realu ;P



      No wątpie czy znajdzie się ktoś kto lubi Adebayora ale trzebac mu przyznać, że potrafi strzelać bramki. Do końca sezonu by się wam przydał jak coś.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • To, że kibice Arsenalu go nie lubią za jego zachowanie po przejściu do City nie znaczy, że go nikt nie lubi. Ja go osobiście bardzo lubię za jego niepowtarzalny styl i bardzo szanuje jako zawodnika ogólnie. Bardzo kibicowałem temu transferowi jak okazało się, że może trafić z Arsenalu do United, ale się nie udało. Transfer poza Wyspy to jedyna opcja, City go nie puści do Premier League. W Premiera Division dałby na pewno radę, ale po wyleczeniu kontuzji przez Higuaina znowu ławka, więc dla niego to marny interes.

      Nie ma co spekulować, ale fakt faktem, że Real potrzebuje napastnika od zaraz.
    • No ale ja nie napisałem, że ja go nie lubie. Tak Szczerze to tez go lubię. Piłkarz trochę kontrowersyjny, na pewno zabawny i ze sporymi umiejętnościami strzeleckimi.
      Gdyby został wypożyczony do końca sezonu to grałby na pewno dużo więcej niż w City.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Jest tylko jeden problem, Real ponoć nie chce wydać dużo kasy na ten transfer ;] Adabayorowi na wypożyczeniu trzeba by płacić nie mało, nie mówiąc już o wyłożeniu dużych pieniędzy na sfinalizowanie transferu Teveza bo tutaj o wypożyczeniu raczej nie ma mowy o ile MC w ogóle chcieliby go sprzedać. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, ale z obecnym strzelaniem goli głównie przez Cristiano (zdobył połowę dla drużyny) daleko nie zajdą. ;)
    • fajną opcią byłby Tevez :D
      marzy mi się ten piłkarz w Realu od kilku lat
      Perez mołby przyśpieszyć transfer napastnika który ma odbyć się latem :)
      w końcu Tevez by się nadawał
    • Real Madrid 1 - 0 Mallorca

      Słaba gra, dobry wynik. Obrona - fatalnie. Pomoc - dosyć dobrze. Atak - masakra.
      Granero i Gago na duży plus. CR tylko dziś płakał... natomiast to co robił Di María Benzema czy Marcelo to kompromitacja. Di María gubi się po przebiegnięciu 2 metrów - albo się wywraca albo traci piłkę.. przykre. Benzema? Strzelił bramkę.... ale co z tego jak mógł mieć ich co najmniej 3. Marcelo sporo niedokładności i brak powrotów.

      Czyli apeluje o Teveza :cisza: