Real Madryt

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Jeżeli Benzema jest bardzo dobrym piłkarzem, to kontuzja nie powinna tego zmienić.
      Ja w niego wierzę, mama nadzieję, że się nada i zagra w 1 składzie. Mam takie przeczucie, że pokaże klasę.
      Co do Zlatana to nie wiem. Wg. mnie jest w słabej formie, tyle ile pewnysz sytuacji zniszczył przez ostatnie kilka meczy.. Nie chcę mi się pisać aż :E
      Zaraz będziecie mi mówić, że on jest światowej klasy i wgl. Ale każdy może mieć własne poglądy 8-/
    • Żeby Pellergini, dał mu szanse w jakimś meczu od 1minuty, ciekawe jakby sobie poradził, ale teraz pewnie nie da rady go wpuścić, bo decydujące kolejki o mistrzostwo la liga. Mógłby w sumie zagrać z Higuainem w ataku, na skrzydłach Marcelo i Ronaldo, w środku Xabi i Kakuś, który miejmy nadzieję, że odzyskuje formę z ostatnich lat...
    • Dla mnie też jest średniakiem, ale jeszcze długa droga przed nim..
      Jest pracowity i myślę, że kiedyś zaistnieje na liście najlepszych piłkarzy świata ;)
      Ronaldo niby jest jakiś super dobry, ale jakby grał tak samo na boisku jak w reklamach to dopiero by miał torpedę 8-/
      I w ogóle.. nie mówię oczywiście, że jest cienki, bo jest klasy światowej, ale na razie to on musi poczuć grę 8-)
    • I w ogóle.. nie mówię oczywiście, że jest cienki, bo jest klasy światowej, ale na razie to on musi poczuć grę


      Na moje to inny muszą poczuć jego grę. Są zawodnicy do których po prostu trzeba się dostosować. Skoro Ronaldo jest w stanie przedryblować 3 zawodników, a jednego zawodnika to praktycznie bez problemu w 100% przejść to trzeba mu zagrywać piłkę w takich momentach. W polu karnym należy szukać jego, bo to się po prostu opłaca.
      Strzelił bardzo dużo bramek w lidze, a jeszcze jeden mecz został. Szczerze? Myślę, że gdyby nie 2 miesięczna kontuzja miałby więcej goli do Messiego (32>26 i co najmniej 8 meczy straconych Ronaldo, a Messi stracił może 2 mecze w sezonie!).
      Nie sądzę, żeby źle się wkomponował w zespół :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Yamato Damashi ().

    • miała być treść ale edycja pojawi się jutro ponieważ by mieć 100 % pewność chce przejrzeć wszystkie mecze Realu z tego sezonu w Primera División ;)

      a więc przejrzałem i muszę się przyznać, że trochę nie doceniłem Higiaina. Było sporo meczy gdzie strzelił ważne bramki np. dwa mecze z rywalem za miedzy, mecze z Valencią, mecze z Getafe. Kluby te jak każdy wie słabe nie są, a w każdym meczu to Higuain miał ogromny wpływ, że Real wygrał. Trochę się zdziwiłem i przyznam, że punk mojego postrzegania go lekko się zmienił :P z średniaka na dobrego gracza ale mimo wszystko osobiście wolę jednak Benzeme :E


      Co do tego że Cristino strzeliłby więcej goli... hmm... nie ma co gdybać, nie strzelił :D

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Grant- ().

    • piciak napisał(a):

      @ksmks
      Ktoś kto strzela 25goli w sezonie w la liga, średni chyba nie jest. Trochę się ogra i będzie również wymiatał w LM, co nie zmienia faktu, że Benzema też ma talent...
      W sumie masz rację.. Ja chciałem tylko powiedzieć, że Benzema wcale nie jest od niego gorszy ;]

      @Yamato Jeżeli chodzi o drybling to jest fantastyczny, ale czasem popełnia najprostsze błędy ;)
      Tak samo jak jest wolny czy karny.. to wiem, że on powinien strzelać.. Z jego siłą i celnością jest obłędny ^^
    • "To co piszą, że jestem jedną nogą w Hiszpanii, a drugą w Mediolanie to nieprawda. Prawdą jest, że poprowadzę Real" - stwierdził Mourinho.

      "Prowadziłem wielki klub w Anglii, prowadzę we Włoszech, i poprowadzę w Hiszpanii. Wygrałem wszystko w trzech krajach (Portugalia, Anglia, Włochy), dlatego śmieszą mnie prezesi niektórych klubów porównujący mnie z ich trenerami, którzy nie zdobyli nawet Pucharu Toskanii czy Kalabrii" - dodał.



      Oj nie widzi mi się ten pan w Realu... Nie nadaje się na trenera hiszpańskiej drużyny...
    • Grant- napisał(a):

      "To co piszą, że jestem jedną nogą w Hiszpanii, a drugą w Mediolanie to nieprawda. Prawdą jest, że poprowadzę Real" - stwierdził Mourinho.

      "Prowadziłem wielki klub w Anglii, prowadzę we Włoszech, i poprowadzę w Hiszpanii. Wygrałem wszystko w trzech krajach (Portugalia, Anglia, Włochy), dlatego śmieszą mnie prezesi niektórych klubów porównujący mnie z ich trenerami, którzy nie zdobyli nawet Pucharu Toskanii czy Kalabrii" - dodał.



      Oj nie widzi mi się ten pan w Realu... Nie nadaje się na trenera hiszpańskiej drużyny...


      Ja tam myślę że trener który przyćmi wszystkie gwiazdy Realu będzie właśnie perfekcyjnym strzałem w dziesiątkę :)
    • Firo napisał(a):

      Grant- napisał(a):

      "To co piszą, że jestem jedną nogą w Hiszpanii, a drugą w Mediolanie to nieprawda. Prawdą jest, że poprowadzę Real" - stwierdził Mourinho.

      "Prowadziłem wielki klub w Anglii, prowadzę we Włoszech, i poprowadzę w Hiszpanii. Wygrałem wszystko w trzech krajach (Portugalia, Anglia, Włochy), dlatego śmieszą mnie prezesi niektórych klubów porównujący mnie z ich trenerami, którzy nie zdobyli nawet Pucharu Toskanii czy Kalabrii" - dodał.



      Oj nie widzi mi się ten pan w Realu... Nie nadaje się na trenera hiszpańskiej drużyny...


      Ja tam myślę że trener który przyćmi wszystkie gwiazdy Realu będzie właśnie perfekcyjnym strzałem w dziesiątkę :)


      oj nie wiem czy Cristiano da się przyćmić, a obecnie tylko jego można. Reszta jest normalnymi :P aha i raczej chodziło mi o styl gry jaki preferuje Mourinho. Chociaż osobowość też ma nie za ciekawą...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Grant- ().

    • piciak napisał(a):

      Już pisało w Asie chyba, że Valdano chcę przedstawić warunki nowej umowy Higuainowi, który nie chcę odstawać zarobkami od reszty gwiazd...


      z tego co kojarzę Higuain chce zarabiać 5,5 mln euro za sezon
      klub nie chciał spełnić tego warunku stąd cała afera, ale raczej już zdecydowano że się zgodzą
      dla porównania CR zarabia bodajże 11 mln
      Benzema 6,5 mln
    • Grant- napisał(a):


      oj nie wiem czy Cristiano da się przyćmić, a obecnie tylko jego można. Reszta jest normalnymi :P aha i raczej chodziło mi o styl gry jaki preferuje Mourinho. Chociaż osobowość też ma nie za ciekawą...


      Ze sprawami okołofutbolowymi Mou sobie radził zawsze i o to bym się nie martwił. Zwracasz jednak uwagę na ważniejszy problem, który także i moim zdaniem dyskwalifikuje Portugalczyka w Realu - jego styl gry. Real ma grać ładnie i szybko do przodu, Mou woli grę siłową z balansem ataku i obrony, tak aby obie formacje były równie silne i solidne. Z drugiej strony jest to na tyle świetny taktyk, że może jednak coś by wymyślił?