Real Madryt

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Tuncay napisał(a):

      [..]
      jest pogloska ze holenderska kolonia pilkarzy (drenthe, huntelaar, v. nisterloy, v.d.vaart, sneider, robben i inni) nie zostanie w calosci wyprzedana. ponoc pelegrini znalazl miejsce w skladzie dla dwoch ostatnich w razie gdyby nie udalo sie sciagnac ribery'ego z bayernu
      Teraz wyskoczyłeś z Riberym który na pewno nie przejdzie w tym okienku do Realu.Prezes Bayernu nie chce go puścić a jak już chce to za 80mln, tyle Real nie, najwyżej za rok przyjdzie do nas za 30mln albo za dwa lata za darmo.Nie piszczie takich głupot z tym Riberym.

      @ Yamato Damashi - Real musi sprzedawać piłkarzy bo jest za szeroka kadra.Poza tym transfer Arbeloy jest już właściwie dogadany ]:-D Xabiego brakuje i skład marzenia.On jest bardzo ważny bo potrzebujemy mózgu drużyny.
      [center]8 zniszczonych moonów
      23 ST - 10435% satysfakcji
      Ex Top 7 u18 :)[/center]
    • Xabi to piłkarz bardziej defensywny, Kaka ofensywny. Ten pierwszy jest wart 20-25 mln a Live chce za niego 40 - czyli cena zaporowa, trochę niezrozumiałe dla mnie bo Benitez podobno woli na tą pozycję Mascherano. A sadzać któregoś z nich na ławce (razem z Gerrardem ma 3 świetnych środkowych pomocników) to bezsens. rm.pl donosi że w wyniku przetasowań finansowych Live zgodzi się go sprzedać w najbliższym czasie za 30mln. Tym samym na ławce będą siedzieli Sneijder i Gago, M.Diarra i VdV mogą w zasadzie pakować walizki, a Granero i Guti będą liczyć na epizody - ja nigdy nie byłem zwolennikiem Alonso w Realu.

      Dalsze sprawy - meczu z Arabami nie widziałem, widziałem za to z Irlandczykami i wspomnianego Drętwego - chłopak zapadł mi w pamięć fatalnymi występami z Juve w LM, w sparingu zagrał tak samo jak wtedy - a ponieważ jest wyceniany na kilkanaście mln to cały czas mam nadzieję że jednak odejdzie.

      Arbeloa już podobno zaklepany do końca
    • Viper napisał(a):

      Tuncay napisał(a):

      [..]
      jest pogloska ze holenderska kolonia pilkarzy (drenthe, huntelaar, v. nisterloy, v.d.vaart, sneider, robben i inni) nie zostanie w calosci wyprzedana. ponoc pelegrini znalazl miejsce w skladzie dla dwoch ostatnich w razie gdyby nie udalo sie sciagnac ribery'ego z bayernu
      Teraz wyskoczyłeś z Riberym który na pewno nie przejdzie w tym okienku do Realu.Prezes Bayernu nie chce go puścić a jak już chce to za 80mln, tyle Real nie, najwyżej za rok przyjdzie do nas za 30mln albo za dwa lata za darmo.Nie piszczie takich głupot z tym Riberym.

      za 80 mln euro tez bym go nie kupil, wyzej cenie dwoch ofensywnych holendrow :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tuncay ().

    • vul6 napisał(a):

      Xabi to piłkarz bardziej defensywny, Kaka ofensywny. Ten pierwszy jest wart 20-25 mln a Live chce za niego 40 - czyli cena zaporowa, trochę niezrozumiałe dla mnie bo Benitez podobno woli na tą pozycję Mascherano. A sadzać któregoś z nich na ławce (razem z Gerrardem ma 3 świetnych środkowych pomocników) to bezsens. rm.pl donosi że w wyniku przetasowań finansowych Live zgodzi się go sprzedać w najbliższym czasie za 30mln. Tym samym na ławce będą siedzieli Sneijder i Gago, M.Diarra i VdV mogą w zasadzie pakować walizki, a Granero i Guti będą liczyć na epizody - ja nigdy nie byłem zwolennikiem Alonso w Realu.

      Dalsze sprawy - meczu z Arabami nie widziałem, widziałem za to z Irlandczykami i wspomnianego Drętwego - chłopak zapadł mi w pamięć fatalnymi występami z Juve w LM, w sparingu zagrał tak samo jak wtedy - a ponieważ jest wyceniany na kilkanaście mln to cały czas mam nadzieję że jednak odejdzie.

      Arbeloa już podobno zaklepany do końca
      Dziwisz sie Benitezowi? Za pedałke daliście 94mln, Kaka jakoś 64, a Benzema 35. Alonso nie jest od nich wcale gorszy, a trener Live głupi. Czuje kase to żąda dużych kwot. Gdyby nie to wszystko to sam Ribery może kosztowałby teraz ze 30 baniek...
      Dranthe(dobrze napisałem?:P) chyba musi skrócić włosy, w GD na CN coś go dredy chyba przeważały i nie potrafił wygrać z VV pojedynku 1v1 :D. Zawsze może porzucić piłke nożną i rapować XD
    • Ale bez przesady na początku chciał 50mln, teraz chce 30mln i to pewnie przez problemy finansowe Live, Benitez jest głupi, jego ceny są z kosmosu.
      A Pedalka to może cie ktoś na obiad woła i masz uraz.Widać że kibic Barcelony
      [center]8 zniszczonych moonów
      23 ST - 10435% satysfakcji
      Ex Top 7 u18 :)[/center]
    • Viper napisał(a):

      ... Widać że kibic Barcelony
      Nie ma to jak solidna generalizacja, aż by się chciało napisać "widać, że ..." :P Ale to by było głupie i nie na miejscu, przecież nie jesteśmy rozkapryszonymi dzieciakami żeby tak pisać :>

      "Benitez jest głupi, jego ceny są z kosmosu."
      Tylko mi to zdanie zleciało lekką hipokryzją?
    • Viper napisał(a):

      Ale bez przesady na początku chciał 50mln, teraz chce 30mln i to pewnie przez problemy finansowe Live, Benitez jest głupi, jego ceny są z kosmosu.
      A Pedalka to może cie ktoś na obiad woła i masz uraz.Widać że kibic Barcelony
      Mnie po imieniu na obiad wołają, chyba że sam sobie gotuje :) (podpowiem Ci - nikt mnie wtedy nie woła :D). Uraz to chyba Ty masz, coś głowe koledze w dzieciństwie obiło? Mówienie, że Benitez jest głupi jest debilizmem. Na jego miejscu robiłbym to samo, jak dają kasę to trzeba brać, zwłaszcza jak w gre wchodzi mistrzostwo kraju...

      Mimo to + dla Ciebie. Gdybym nie napisał "pedałka" to byś nigdy nie ogarnął że kibicuje (właściwie, to bardziej jestem sympatykiem... nie było mi dane byc jak na razie na żadnym meczu :/) Barcelonie...
      Zapamietaj sobie jedno... R9 był jeden, ten co grał w Barcelonie, Interze, Realu i Milanie, a teraz w Corinthias (jakkolwiek się to pisze :).
    • nie ma sie co podniecac te mecz to tylko sparingi sluzace do wyprobowania aktyk i zgrania sie nowych pilkarzy , ja gleboko wierze w Real i chcialbym obejrzec niesamowite Gran Derby ;)
      ... w ktorych oczywiscie wygralby Real :P
    • ZioomekS napisał(a):

      Zapamietaj sobie jedno... R9 był jeden, ten co grał w Barcelonie, Interze, Realu i Milanie, a teraz w Corinthias (jakkolwiek się to pisze :).
      Jako kibic MU mogę tylko dodać... Amen. Na kryzysie (paradoksalnie) każdy chce zarobić. Real sam się prosił (na spółe z City) o to żeby kluby stawiały zaporowe ceny za zawodników. Tydzień po otwarciu okna już było wiadome, że Krystyna przejdzie do Realu. Z Kaką to samo. Nawet nie było żadnych negocjacji. Po prostu oferta nie do odrzucenia.
    • Yamato Damashi napisał(a):

      ZioomekS napisał(a):

      Zapamietaj sobie jedno... R9 był jeden, ten co grał w Barcelonie, Interze, Realu i Milanie, a teraz w Corinthias (jakkolwiek się to pisze :).
      Jako kibic MU mogę tylko dodać... Amen. Na kryzysie (paradoksalnie) każdy chce zarobić. Real sam się prosił (na spółe z City) o to żeby kluby stawiały zaporowe ceny za zawodników. Tydzień po otwarciu okna już było wiadome, że Krystyna przejdzie do Realu. Z Kaką to samo. Nawet nie było żadnych negocjacji. Po prostu oferta nie do odrzucenia.
      A co ja coś o R9 pisałem, nie pisałem że jestem jakimś fanem "CR9" :P Ronaldo był fenomenem i takim pozostanie.

      @ Yamato Damashi - O tym że Cristiano przejdzie do Realu to było wiadomo już z miesiąc przed otwarciem okienka transferowego, a kontrakt był gotowy zanim się okienko otwarło ]:-D

      [EDIT] : Jak byś nie napisał "pedałka" to bym ogarnął że jesteś kibicem Barcy (sygna) ^^ To co wcześniej napisałem nie miało Ciebie obrazić
      [center]8 zniszczonych moonów
      23 ST - 10435% satysfakcji
      Ex Top 7 u18 :)[/center]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Viper ().

    • ZioomekS napisał(a):

      Dziwisz sie Benitezowi? Za pedałke daliście 94mln, Kaka jakoś 64, a Benzema 35. Alonso nie jest od nich wcale gorszy, a trener Live głupi. Czuje kase to żąda dużych kwot. Gdyby nie to wszystko to sam Ribery może kosztowałby teraz ze 30 baniek...
      Dranthe(dobrze napisałem?:P) chyba musi skrócić włosy, w GD na CN coś go dredy chyba przeważały i nie potrafił wygrać z VV pojedynku 1v1 :D. Zawsze może porzucić piłke nożną i rapować XD



      typowy post 'kibica' który widzi tylko swój klub, człowieku, miej szacunek do innych klubów oraz zawodników, a nie zachowujesz się jak jakiś małolat, bo raczej nim nie jesteś, ja też nie lubię Cristiano, ale go jakoś nie obrażam i Ty też nie powinieneś..

      a to o Drenthe... to już nawet nie skomentuje..
    • @up - to się nie wypowiadaj, nas też to ucieszy

      Zapamietaj sobie jedno... R9 był jeden, ten co grał w Barcelonie, Interze, Realu i Milanie, a teraz w Corinthias

      coś mi zaleciało tym dzieckiem z "xD" w nicku...

      @Yamato Damashi - a ile twoim zdaniem powinni zapłacić za tych piłkarzy? Marketingowo i piłkarsko należą do elity, a kwestia Krystyny to także układ podpisany przez Calderona - gdyby nie doszło do tego transferu Real zabuliłby 20mln... O Benzynie mówiło się że pójdzie do MU za 40-50mln i to jeszcze przed transferami Kaki i CR.
    • Z Ronaldo to kwestia typowo marketingowa, płacili za markę a nie za umiejętności dlatego prawdopodobnie rok temu zapłaciliby tyle samo. Jeśli zaś chodzi o Kake kupiliby go pewnie za 35 może 40 milionów. Więcej by nie dali, więcej Milan by nie chciał. Sezon temu za 40 milionów Milan mógł kupić 3 klasowych piłkarzy w optymalnym wieku. I pewnie z 5 takich jakich Milan lubi kupować (29+ ? :fgrin:) Jeśli pytasz się mnie ile powinni zapłacić to powiem Ci odpowiednio 75 milionów euro za Krystyne i 40 za Kakę 10 za Albiola.

      I taki gratis niezrozumiały dla mnie. MU złożyło za Benzeme ofertę opiewającą na 40 mln i dziwnie nie została przyjęta. Kawałek czasu później Real złożył ofertę wartą 35 milionów... i od razu ją przyjęli! A to Ci dziwne co? Choć nawet jako kibic MU nieco byłbym zniesmaczony gdyby dali 40 milionów za Benzeme. Wyceniam go na 25 milionów :)

      PS: Może ktoś powie że jestem debilem i wszystko zaniżam, ale preferuje "oldschoolowy" styl transferowy. Pamięta ktoś w ogóle, że Maradona przeszedł za 6 milionów euro, a teraz życzą sobie tyle za przeciętnego Lewandowskiego?
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      ZioomekS napisał(a):

      Dziwisz sie Benitezowi? Za pedałke daliście 94mln, Kaka jakoś 64, a Benzema 35. Alonso nie jest od nich wcale gorszy, a trener Live głupi. Czuje kase to żąda dużych kwot. Gdyby nie to wszystko to sam Ribery może kosztowałby teraz ze 30 baniek...
      Dranthe(dobrze napisałem?:P) chyba musi skrócić włosy, w GD na CN coś go dredy chyba przeważały i nie potrafił wygrać z VV pojedynku 1v1 :D. Zawsze może porzucić piłke nożną i rapować XD



      typowy post 'kibica' który widzi tylko swój klub, człowieku, miej szacunek do innych klubów oraz zawodników, a nie zachowujesz się jak jakiś małolat, bo raczej nim nie jesteś, ja też nie lubię Cristiano, ale go jakoś nie obrażam i Ty też nie powinieneś..

      a to o Drenthe... to już nawet nie skomentuje..
      Sory bardzo, ale o nim zdania nie zmienie i nie zamierzam... Cyrki, które odwalał rok temu z przejściem do RM i to co powiedział po filane LM , coś że Barca nie zasłużyła na finał, gdzie Ty tu widzisz szacunek?
      Co do Dranthe.... Nie oglądam dużo spotkań Realu, ale z tego co widziałem to chłopak jest tak samo dobrym pilkarzem co i raperem .... Każdy ma gorszy dzień, ale z tego co ogladałem to nie widziałem, żeby on miał dobry....

      @Vul
      Co do Ronaldo to taka prawda, teraz jak krzykne R9 to każdy kto choć trochę interesuje się piłką wie o kogo chodzi. Za pare lat to Krysia bedzie nosił przydomek R9, już teraz widać, że głupie małolaty wypisują na forach " Ronaldo jest tylko jeden - Cristiano, a ten z Brazylii to spaślak, pedał (chodzi o tych transwestytów) i grać nie umie!"... Czy ci miłośnicy CR7 nie zdają sobie sprawy, że R9 grał w Realu? W nowym ukochanym klubie? <dotyczy to sezonowców, bo mi sie ktoś spinał jeszcze bedzie:P>
    • Yamato Damashi napisał(a):

      Z Ronaldo to kwestia typowo marketingowa, płacili za markę a nie za umiejętności dlatego prawdopodobnie rok temu zapłaciliby tyle samo. Jeśli zaś chodzi o Kake kupiliby go pewnie za 35 może 40 milionów. Więcej by nie dali, więcej Milan by nie chciał. Sezon temu za 40 milionów Milan mógł kupić 3 klasowych piłkarzy w optymalnym wieku. I pewnie z 5 takich jakich Milan lubi kupować (29+ ? :fgrin:) Jeśli pytasz się mnie ile powinni zapłacić to powiem Ci odpowiednio 75 milionów euro za Krystyne i 40 za Kakę 10 za Albiola.

      I taki gratis niezrozumiały dla mnie. MU złożyło za Benzeme ofertę opiewającą na 40 mln i dziwnie nie została przyjęta. Kawałek czasu później Real złożył ofertę wartą 35 milionów... i od razu ją przyjęli! A to Ci dziwne co? Choć nawet jako kibic MU nieco byłbym zniesmaczony gdyby dali 40 milionów za Benzeme. Wyceniam go na 25 milionów :)

      PS: Może ktoś powie że jestem debilem i wszystko zaniżam, ale preferuje "oldschoolowy" styl transferowy. Pamięta ktoś w ogóle, że Maradona przeszedł za 6 milionów euro, a teraz życzą sobie tyle za przeciętnego Lewandowskiego?
      Buahaha no to teraz mnie rozbawiłeś, z tego co wiem okienko transferowe temu Man City dawał za Kakę 110mln ojro więc nie pisz po raz kolejny głupot.
      Maradona - to były inne czasy.



      Real Madrid 4 - 2 LDU Quito

      Bramki:

      1:0 Ronaldo, 48'

      2:0 Granero, 55'

      2:1 Rambert, 66'

      3:1 Metzelder, 73'

      3:2 Rambert, 88'

      4:2 Negredo, 93'

      Link do skrótu : youtube.com/watch?v=duVdtQ2rVgk

      Ogólnie bardzo ładny mecz był i warto było posiedzieć sobie wieczorem przy nim :) No to teraz w półfinale pora na Juventus.Rewanż za LM ^^ Szkoda tylko że Karim Benzema nabawił się kontuzji we wczorajszym meczu, ale mam nadzieję że to nic poważnego i zagra w piątek z Juve.Swoją drogą Robben też kontuzjowany ale to nic nowego u niego.
      [center]8 zniszczonych moonów
      23 ST - 10435% satysfakcji
      Ex Top 7 u18 :)[/center]
    • ZioomekS napisał(a):

      Co do Ronaldo to taka prawda, teraz jak krzykne R9 to każdy kto choć trochę interesuje się piłką wie o kogo chodzi. Za pare lat to Krysia bedzie nosił przydomek R9, już teraz widać, że głupie małolaty wypisują na forach " Ronaldo jest tylko jeden - Cristiano, a ten z Brazylii to spaślak, pedał (chodzi o tych transwestytów) i grać nie umie!"... Czy ci miłośnicy CR7 nie zdają sobie sprawy, że R9 grał w Realu? W nowym ukochanym klubie? <dotyczy to sezonowców, bo mi sie ktoś spinał jeszcze bedzie:P>


      nie martw się, kibice nie zapomną o Ronaldo, a jeśli sezonowe dzieci zapomną to co za różnica, nie ma się co nimi przejmować

      Wczorajszy mecz - pierwsza połowa paskudna, druga niezła, oglądałem do 76 minuty. CR nic nie wychodziło, ale na początku 2 części zaszalał i dzięki niemu padły dwie bramki. To jakaś paranoja żebym cały mecz drżał o Robbena, który i tak doznaje kontuzji... Lejdi Gago ładnie czyścił, ale kiepsko podawał, Guti sięgnął dna, Granero bardzo ładnie. Dudek się popisywał :) a Igły nie było widać w tym stogu.
    • Viper chyba nie tylko ja sądzę, że mało się znasz na footballu. No, ale już Ci wytłumaczę o co chodzi.
      Po pierwsze musisz zauważyć różnicę między City, a innymi klubami. Oni mieli NIEOGRANICZONY budżet. Nic! 0! Bierz co chcesz! Ofertę za Kake Milan zaakceptował, jednak to sam Kaka odrzucił kontrakt opiewający na 19 milionów euro czy tam funtów rocznie. City jeśli chodzi o transfery w ogóle nie biorę pod uwagę, bo to jest paranoja co oni robią. Wszyscy kupowali sobie za normalne pieniądze, wszystko było w normie. No i zaczęło się... "Kupimy Messiego, Kake, Ronaldo, Gerrarda, Buffona i wszystkich innych co są na fali". Zaczęli dyktować ceny z kosmosu. Dobrze, że działać na rynku zaczęli dopiero w ostatnim tygodniu czy 2. Bo byłby ten cyrk już rok temu.

      Wszystkie twoje argumenty schodzą na poziom City, bo oni kupują najwięcej, dają najwięcej i mogą zrobić najwięcej.
      Weź pod uwagę, że za Alonso którego Juve mogło kupić za 15 milionów euro w następnym sezonie jest "wart" 30 czy 40 milionów. A to Ci checa nie?
    • Liverpool zgodził się sprzedać do Realu Madryt obrońcę Alvaro Arbeloę. "Królewcy" zapłacą za 26-letniego obrońcę 4 miliony funtów.
      - Zgodziliśmy się na ten transfer, zostanie on sfinalizowany po przeprowadzeniu testów medycznych zawodnika - powiedział rzecznik "The Reds". Arbeloa zaczynał karierę w Realu Saragossie, siedem lat później przeniósł się do Realu Madryt, potem reprezentował barwy Deportivo La Coruna. Zimą 2007 przeszedł do Liverpoolu za 2,6 mln funtów.
      W obecnym oknie transferowym Real pozyskał już: Cristiano Ronaldo z Manchester United, Kakę z AC Milan, Karima Benzemę z Lyonu i Raula Albiola z Valencii. To nie koniec planów transferowych "Królewskich", którzy starają się o wykupienie pomocnika Xabiego Alonso z Liverpoolu.
      informacja z interia.pl
      a co do transferu to pierwszy w miare tanio zakupiony pilkarz :)
    • Viper napisał(a):

      Kontrakt wypełni na pewno w pierwszym składzie jak nic złego się nie stanie.Poza tym może grać tylko lepiej a taka mała kasa za gościa na tyle lat to inwestycja.

      Taka inwestycja, że Real odkupuje gracza, który sie u nich nie sprawdził kilka sezonow temu :P... To tak samo jakbyście teraz chcieli odkupić Samu :P
    • jak teraz Real będzie najlepszy i wygra LM, to nie wróże nic dobrego...
      Kiedyś się liczyły umiejętności, zgranie, trener, a teraz LICZY SIE TYLKO KASA!

      Dlatego mi jako fanowi FC Liverpoolu to nie podoba :(