Real Madryt

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • podobał mi się mecz ;) miałem dużo śmiechu gdy sędzia dawał kartki tym którym nie powinien ;D no ale cóż, takie jego prawdo ;P

      tak troche w skrócie wyglądały statystyki kartek i bramek :D
      Atletic

      Iraola - 4
      Koikili - 6
      Ocio - 37
      Yeste - 37
      Martinez - 38
      Llorente - 52
      Amorebieta - 58
      Gurpegi - 88

      Real

      40 - Huntelaar
      46 - Sneijder
      81 - Parejo
      82 - Higuain


      bramki :
      Atletic
      Heinze (sam) - 36
      Llorente - 45

      Real :
      22 - Robben
      34 - Heinze
      46, 62 - Huntelaar
      85 - Higuain (kar)

      obecnie tabela na szczycie wygląda tak :

      1. FC Barcelona 26 76:24 63
      2. Real Madryt (M) 27 63:31 60
      3. Sevilla FC 26 36:23 50

      ( aktualizacja będzie po jutrzejszych meczach ;D może się coś zmieni ... może nie [oby] chodź nie wydaje mi się żeby FC Barcelona podbudowana zwycięstwem nad Lyon'em nie dała sobie rady z Almerią )

      Oceny (w skali 1-6 ) po meczu z Atletico wd. mnie:

      Casillas
      Jeden dość poważny błąd przy 2. bramce dla Atletic'o ale poza tym praktycznie bezbłędnie grał nasz bramkarz.
      Ocena : 5

      Sergio Ramos
      Świetnie dawał sobie rade na prawej stronie, lecz dopiero po zejściu Yeste.
      Pare wypadów do przodu. Zupełnie inny gracz niż w meczu z Liverpoolem
      Ocena: 4.5

      Pepe
      Tutaj nie ma wiele do powiedzenia, zagrał jak rasowy stoper :) parę fauli w pobliżu bramki, ale tak to nie było dużo błędów, nie dał się również ogrywać tak jak w meczu z Liverpoolem.
      Ocena: 5

      Metzelder
      Długo nie grał .... I to było widać, dużo błędów w obronie.. Dużo nieudanych wyjść w pole... błąd przy bramce Llorente ( wkońcu miał kryć wierze z Bilbao ) jeden z gorszych zawodników dzisiejszego wieczora, chodź w drugiej połowie już troche lepsza gra.
      Ocena: 3

      Heinze
      Niewątpliwie zasłużył sobie na czerwoną kartkę w dzisiejszym meczu, cóż sędzia okazał się łaskawy dla jego dziwnych zagrań. Często włączał się w akcje ofensywne, trudno go było ograć, walczył o każdą piłkę .. Strzelec bramki samobójczej..
      Ocena: 4

      Robben
      Niewątpliwie jeden z lepszych meczów Robbena ostatnimi czasy, dziś grał tylko z Holendrami ( no ale od czegoś trzeba zacząć, czyż nie? ) strzelił bramkę, duzo sytuacji stworzonych do strzelenia bramki, świetna wystawa piłki do Sneijder'a.
      Ocena: 5.5

      Lass
      W defensywie pracował dzisiaj ( zresztą jak zawsze ) za dwóch, kolejny dobry mecz w wykonaniu młodego francuza. Kilka świetnych zagrań do partnerów. Niewątpliwie najlepszy zawodnik defensywny naszego zespołu ostatnimi czasy.
      Ocena: 5.5

      Sneijder
      Dawno nie widziałem tak dobrze grającego Sneijdera, genialne zagranie ze środka pola do Robben'a w 22 minucie. Później świetne dogranie z około 40 metra ( rzut wolny ) w pole karne Basków i bramka Heinze'go. Najlepszy piłkarz dzisiejszego wieczora.
      Ocena: 6

      Marcelo
      Kilka udanych zwodów, po faulu na nim podyktowany rzut karny. Zawodnik który odnalazł się ( wkońcu ) w drużynie Realu na lewej pomocy. Pare ładnych strzałów, niestety niecelnych...
      Ocena: 5

      Raul
      O grze Raula nie trzeba chyba pisać... Harował tam i z powrotem, brał się za rozgrywanie piłki, odbierał, wrzucał. Brakowało mi tylko jego bramki to on a nie Sneijder był najlepszym piłkarzem. Wielokrotnie ludzie nie dostrzegają pracy jakiej wykonuje grająca legenda Realu :)
      Ocena: 6

      Huntelaar
      Snajper się obudził ;) Holenderski napastnik popisał się dziś 2 bramkami :) po niezbyt słabym początku... rozstrzelał się 6 bramka w 5 meczu ;) brawo brawo brawo!! Sam tak naprawde nigdy nie wierzyłem w jego umiejętności, teraz musze przyznać... Jest klasowym napastnikiem :) szkoda że w LM nie mógł grać moze to by jakos inaczej wyglądało :)
      Ocena:6

      Rezerwowi

      Higuain
      Zmienił w 65 minucie zmęczonego Raula i niczym konkretnym się nie wykazał... Prócz bramki z rzutu karnego. Niestety Higuain nie jest w formie.. miejmy nadzieje że do niej wróci :)
      Ocena: 4.5

      Faubert
      Ja się tak tylko zastanawiam co on w Realu robi ... zawodnik który nic nie wniósł po zmianie Robbena w 67 minucie ... Dziwna polityka transferowa działaczy Realu... Niewątpliwie najsłabszy zawodnik na boisku
      Ocena: 1

      Parejo
      Za krótko grał zeby można było go oceniać



      Podsumowanie

      Dzisiaj w Realu najlepiej funkcjonowała linia pomocy, świetne zagrania, kilka naprawde ładnych strzałów :)


      PS. Real został "usprawiedliwiony" za przegraną z Liverpoolem ;)
      Dzisiejszy mecz z ManU ( na Old Trafford!!!! ) Liverpool ograł gospodarzy aż 4:1 ...
      Nie ma co Liverpool jest w formie :)


      Pozdrawiam Nosio
      Dzięki Y2L8 wielkiemu malarzowi Sacrum

      Uni 4 top 15 - OFF
      uni 4.org top 180 - oFF
      uni12 top 200 - OFF
      uni 24 top 140 - OFF
      uni 33 top 140 - OFF

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Nosio ().

    • Nic nie usprawiedliwia Realu za mecz w LM z Anglikami a szczegolnie jeden, ze slabszym zespolem ktory wiekszosc meczu gral w 10.
      Wygrana cieszy ale gra Robbena nadal jest wedlug mnie do kitu. Co z tego ze rozegral jeden z lepszych meczy ostatnimi czasy jesli nadal nie potrafi wspolpracowac z druzyna tak jak kazdy normalny pilkarz? Heinze i znow samoboj? Ehh i do tego powinien wyleciec z boiska. Nosio troche obiektywizmu w te twoje oceny zasiej bo wyglada to tak jakby Real zagral najlepszy mecz w sezonie a to nie prawda...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235


    • Real ma na celowniku siedem gwiazd
      KAKA, C. RONALDO, TORRES, XABI ALONSO, GERRARD, VILLA I SILVA...

      Siedmiu wspaniałych - tak można określić listę piłkarzy, którą przygotował Florentino Perez. Główny kandydat na prezydenta Realu Madryt wie, jacy piłkarze mogą przywrócić blask Królewskim. Jeśli Perez zostanie szefem klubu z Santiago Bernabeu, to będzie starał się ubrać w trykot Los Blancos chociażby Cristiano Ronaldo, Kakę, a także trzech piłkarzy Liverpoolu, który pogrążył Real w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

      Perez już był kiedyś prezydentem Realu. Wygrał wybory, bo obiecał, że sprowadzi Zinedine Zidane'a, Ronaldo, Davida Beckhama oraz Luisa Figo. Wszystkie obietnice spełnił. Teraz też ma listę graczy, o sprowadzeniu których marzy. Perez, jeśli zostanie szefem Realu, zamierza powalczyć o Cristiano Ronaldo, Kakę, Davida Villę i jego imiennika Silvę oraz trio Liverpoolu - Xabi Alonso, Steven Gerrard i Fernando Torres.

      Transfery większości z tych piłkarzy wydają się niemożliwe do zrealizowania. Teoretycznie najłatwiej byłoby pozyskać duet Valencii - Silva - Villa. Ich obecny pracodawca ma kłopoty i najprawdopodobniej będzie musiał sprzedać skrzydłowego oraz króla strzelców Euro 2008. Tylko, że Silvą interesują się kluby z Włoch, a Villę chce mieć u siebie Manchester City,

      Sprowadzenie pozostałych to jeszcze trudniejsze zadanie. Cristiano Ronaldo sam nie wie, czego chce i raz deklaruje pozostanie w Manchesterze United, by zaraz po tym marzyć o Realu. Kaka nie dał się skusić pieniądzom Manchesteru City, więc nie wiadomo, czy w ogóle planuje odejść z Milanu. A trio LFC? Gerrard najchętniej zostałby na Anfield Road do końca kariery, Torres to były piłkarz Atletico i do Realu mu raczej nie po drodze, a Xabi Alonso pochodzi z Kraju Basków, więc nie bardzo po drodze mu do... Madrytu.


      Czyli Perez powraca do checi zrobienia ze skadu Realu składu grajacego systemem 1-2-3-5 :D Czy to dobrze czy nie zobaczymy... Sukcesem bedzie zwyciestwo w LM, norma mistrz Hiszpanii i w koncu powinni zdobyc puchar Hiszpanii...
      Jak kupia 2 z tych 7 to juz bedzie sukces. Stawiam ze uda im sie kupic Ville, R7. Chociaz nie chcialbym tego 2 zobaczyc w trykocie Krolewskich...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)

      Real ma na celowniku siedem gwiazd
      KAKA, C. RONALDO, TORRES, XABI ALONSO, GERRARD, VILLA I SILVA...

      Siedmiu wspaniałych - tak można określić listę piłkarzy, którą przygotował Florentino Perez. Główny kandydat na prezydenta Realu Madryt wie, jacy piłkarze mogą przywrócić blask Królewskim. Jeśli Perez zostanie szefem klubu z Santiago Bernabeu, to będzie starał się ubrać w trykot Los Blancos chociażby Cristiano Ronaldo, Kakę, a także trzech piłkarzy Liverpoolu, który pogrążył Real w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

      Perez już był kiedyś prezydentem Realu. Wygrał wybory, bo obiecał, że sprowadzi Zinedine Zidane'a, Ronaldo, Davida Beckhama oraz Luisa Figo. Wszystkie obietnice spełnił. Teraz też ma listę graczy, o sprowadzeniu których marzy. Perez, jeśli zostanie szefem Realu, zamierza powalczyć o Cristiano Ronaldo, Kakę, Davida Villę i jego imiennika Silvę oraz trio Liverpoolu - Xabi Alonso, Steven Gerrard i Fernando Torres.

      Transfery większości z tych piłkarzy wydają się niemożliwe do zrealizowania. Teoretycznie najłatwiej byłoby pozyskać duet Valencii - Silva - Villa. Ich obecny pracodawca ma kłopoty i najprawdopodobniej będzie musiał sprzedać skrzydłowego oraz króla strzelców Euro 2008. Tylko, że Silvą interesują się kluby z Włoch, a Villę chce mieć u siebie Manchester City,

      Sprowadzenie pozostałych to jeszcze trudniejsze zadanie. Cristiano Ronaldo sam nie wie, czego chce i raz deklaruje pozostanie w Manchesterze United, by zaraz po tym marzyć o Realu. Kaka nie dał się skusić pieniądzom Manchesteru City, więc nie wiadomo, czy w ogóle planuje odejść z Milanu. A trio LFC? Gerrard najchętniej zostałby na Anfield Road do końca kariery, Torres to były piłkarz Atletico i do Realu mu raczej nie po drodze, a Xabi Alonso pochodzi z Kraju Basków, więc nie bardzo po drodze mu do... Madrytu.


      Czyli Perez powraca do checi zrobienia ze skadu Realu składu grajacego systemem 1-2-3-5 :D Czy to dobrze czy nie zobaczymy... Sukcesem bedzie zwyciestwo w LM, norma mistrz Hiszpanii i w koncu powinni zdobyc puchar Hiszpanii...
      Jak kupia 2 z tych 7 to juz bedzie sukces. Stawiam ze uda im sie kupic Ville, R7. Chociaz nie chcialbym tego 2 zobaczyc w trykocie Krolewskich...


      Jeżeli kupi tych graczy to co z tymi którzy teraz budują Real? powie im tak po prostu do widzenia? Nie dziwie się wychowanką klubu ze są zbulwersowani ... tym że Real zamiast brać utalentowanych graczy ze szkółki to oni później chcą ich spowrotem spowadzać za olbrzymie pieniądze które można by było zainwestować w innych zawodników. Przykładem może tutaj być JUAN MATA.
      Dzięki Y2L8 wielkiemu malarzowi Sacrum

      Uni 4 top 15 - OFF
      uni 4.org top 180 - oFF
      uni12 top 200 - OFF
      uni 24 top 140 - OFF
      uni 33 top 140 - OFF
    • Wszystkich nie kupi, przecież nikt nie ma tyle kasy.

      Mogliby kupić jakiegoś "cracka", w tym sezonie trochę się zawiodłem Robbenem - grał od początku świetnie, ale jakoś w meczach o niską stawkę. Sneijder i VdV w ogóle bez formy, Huntera nie zgłosili do LM akurat jak się chłopak rozegrał poważnie, Higuain i Raul jakoś tak nic nie robią jak nie dostaną podania... jeszcze ten Heinze który jest niezawodny w partaczeniu
    • grochol napisał(a)
      Manchester U. 1 - 4 Liverpool

      L'pool "wynagrodził" porażkę Realu ]:-D

      Athletic 2:5 Real

      Komedia roku 34' Heinze gol 36' Heinze gol...samobójczy :D


      Po takim zwycięstwie Liverpoolu, mam ochotę zobaczyć ich (MU vs. Liverpool) w LM (chociaż z początku uważał bym to spotkanie za dość nudne, ale taką porażkę ujrzał bym jeszcze raz :)). Skończyło by się "Ronaldowanie" :D i ci sezonowi kibice :D

      Manchester United otworzył wynik szlagierowego starcia z Liverpoolem FC, ale później dał sobie wbić cztery bramki i został upokorzony przed własnymi kibicami. Old Trafford opustoszało jeszcze przed końcowym gwizdkiem...


      I tak jak myślałem Real to Real, potrafi się podnieść po wszystkim :D (jak w filmie Goal 2 :))

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ryszy ().

    • Ryszy napisał(a)

      Po takim zwycięstwie Liverpoolu, mam ochotę zobaczyć ich (MU vs. Liverpool) w LM (chociaż z początku uważał bym to spotkanie za dość nudne, ale taką porażkę ujrzał bym jeszcze raz :)). Skończyło by się "Ronaldowanie" :D i ci sezonowi kibice :D


      Zapewniam cię, że nic się nie skończyło, ManU dopiero się rozgrzewa. ^^

      Może przypomnę ranking IFFHS gdzie ManU jest na 1 miejscu, a ta twoja chelsea dopiero na 5.?


      PS : żeby było na temat Real jest na 29 miejscu w Rankingu IFFHS . :]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • ^Zaborca63^ napisał(a)
      Ryszy napisał(a)

      Po takim zwycięstwie Liverpoolu, mam ochotę zobaczyć ich (MU vs. Liverpool) w LM (chociaż z początku uważał bym to spotkanie za dość nudne, ale taką porażkę ujrzał bym jeszcze raz :)). Skończyło by się "Ronaldowanie" :D i ci sezonowi kibice :D


      Zapewniam cię, że nic się nie skończyło, ManU dopiero się rozgrzewa. ^^

      Może przypomnę ranking IFFHS gdzie ManU jest na 1 miejscu, a ta twoja chelsea dopiero na 5.?


      PS : żeby było na temat Real jest na 29 miejscu w Rankingu IFFHS . :]


      a za pol roku to chelsea bedzie 1. To jest wybitnie nie obiektywny ranking wiec jak chcesz komus cos udowodnic to poszukaj powaznych argumentow a nie jakiegos smiesznego rankingu gdzie zespoly z Vietnamu sa lepsze od polskich.
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • najlepszym wskaźnikiem jak gra zespół są jego wyniki... Real, nie ma jeszcze drużyny na LM i z tym trzeba się pogodzić... i skończmy tutaj dyskusje o ManU... od tego macie osobny temat. Tutaj prowadźmy dyskusje tylko i wyłącznie o Realu.
      Dzięki Y2L8 wielkiemu malarzowi Sacrum

      Uni 4 top 15 - OFF
      uni 4.org top 180 - oFF
      uni12 top 200 - OFF
      uni 24 top 140 - OFF
      uni 33 top 140 - OFF
    • IFFHS - ten ranking w ogole nie ma nzaczenia, to sa jakies smieszne statystyki tylko...

      No powiem tak... porazka z Liverpoolem byla dla mnie ciezkim przezyciem, bo to w koncu 5 raz kiedy odpadamy w 1/8 LM. No, ale coz poradzic, jak widac musimy jeszcze poczekac,ale tez team Beniteza jest na gazie, co widac po ostatnim meczu. Mimo wszystko obstawiam final LM Barca-Man Utd(o ile nie spotkaja sie wczesniej), i mysle, ze wygra klub z Anglii...

      Wracajac do tematu... Bardzo cieszy mnie zwyciestwo 5-2 chociaz szkoda tych dwoch bramek. Bardzo uszczesliwia mnie postawa Huntera, robi sie nam nowy RvN. Ostatnimi dniami coraz bardziej dochodze i zostaje przy wniosku, ze Robben to jednak nie Messi, choc rozegral ciekawy mecz w Bilbao.
      Jesli chodzi o Pereza...sam nie wiem, wydaje mi sie, ze fajnie, jakby wrocil, moze jemu udaloby sie sciagnac kogos kto odmienilby gre Realu...
      ale, jak sobie przypomne ostatnie lata jego kariery w Madrycie, to az mnie ciarki przechodza...

      Jesli chodzi o tranfery, to mysle, ze najprawdopodobniejszym tranferem tutaj jest Kaka, choc mysle, ze tego tematu i tak narazie nie warto poruszac... Wyborow jeszcze nie bylo, a do okna trans. jeszcze daleko.

      Mysle, ze wielu zawodnikow opusci Real po sezonie (tylko, ktora to juz czystka?! w skladzie ;/)

      Mysle, ze najbardziej potrzebujemy lewego obronce... bo ten nasz Argentynczyk gra barzo niefortunnie, mysle, ze ciekawe byloby ponowne sprowadzenie Roberto Carlosa.

      Ktos wspomnial o tym, ze chcemy sprowadzac wychowankow za ogromne pieniadze? No kogo takiego oprocz Maty? A zauwazmy, ze teraz w drugiej czesci sezonu ten zawodnik nie gra nic az tak wilkiego, przynajmniej nie oddaja tego statystyki. Wydaje mi sie, ze jesli wychowanek juz raz jest wysylany w swiat, to juz ciezko bedzie mial powrocic i grac w pierwszym skladzie Realu, przy takiej polityce transferowej klubu... O sie rozpisalem xD pozdro wszystkim polskim Madrididas ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maul14 ().

    • Fakt, jak Galacticos się rozsypali to zespół grał tragicznie.
      Nie mniej jednak Real, który mi się spodobał i zrobił na mnie największe wrażenie to byli właśnie "Galaktyczni".

      Jest teraz szansa, aby Real powrócił do tego, do czego przyzwyczaił wielu ludzi i dzięki czemu zdobył ogromną rzeszę kibiców. Wydaje mi się, że Perez już "jest mądrzejszy" i wie co robić i uchroni zespół przed drastycznym spadkiem formy po odejściu gwiazd. Więc "czemu nie?" ;) Wydaje mi się, że lepiej pograć 2-3 sezony i być dominatorem w każdej imprezie piłkarskiej (czy to La Liga czy Champions League) niż każdy sezon grać przeciętnie i nic nie odnosić w europejskich pucharach.
    • Real Madryt - UD Almeria 3:0 (1:0)
      (24' Marcelo, 53' Klaas-Jan Huntelaar, 66' Klaas-Jan Huntelaar)

      łatwy mecz, łatwe zwycięstwo . :D
      Real w tej chwili traci 6 pkt do 1 w tabeli Barcy.


      następny mecz : Malaga CF - Real Madryt
    • vul6 napisał(a)
      Meczu nie widziałem ale czytałem że podobno nic nadzwyczajnego. Po prostu kolejne 3pkt do kolekcji, szału nie ma


      oglądałem skróty, tak jak mówisz, nic nadzwyczajnego. Więcej działo się w meczu Barcy . :P
    • Kolejny nie wybitny mecz, 1:0 po golu Higuaina, Barca trzyma dystans. Miejmy nadzieję że Katalończycy znowu pogubią gdzieś punkty, chociaż trzeba przyznać że Real w tym sezonie nie zachwyca, a Barcy po świetnej pierwszej połowie sezonu wręcz należy się mistrzostwo. Chociaż piłka nożna nigdy nie jest sprawiedliwa i nie wygrywa ten komu się należy, tylko ten kto okaże się koniec końców lepszy (za to przecież piłkę nożną tak lubimy :P)
    • Real nie zachwyca w meczach, bo go Barca przycmila... Krolewscy wcale nie graja w lidze slabo, wystarczy popatrzyc statystycznie... I tak jest dobrze do ideału brakuje wiekszej ilosci bramek i 1 miejsca... No i jakichkolwiek wiekszych dokonan w LM... Zarowno i Barca i Real graja swietnie w lidze, z tym ze Barca trzyma poziom rowniez w LM.
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Real Madrid 2:0 Valladolid



      Tak dalej być nie może. Ciesze się z wygranej, nawet bardzo, ale powoli mam dosyć pisania po każdym meczu: najważniejsze są 3 punkty... Być morze i tak jest, szczególnie, że jest końcówka sezonu, ale musimy odnosić wygrane w jakimś porządnym stylu. Dziś jak dla mnie dobrze zagrali Higuain oraz Lass...no momentami Robben. Nie możemy mieć problemów z Valladolidem :/ Dobrze, że skończyło się to jak skończyło. Nadal 6 punktów straty...

      Hala Madrid!!!
    • Rassija napisał(a)
      Real nie zachwyca w meczach, bo go Barca przycmila... Krolewscy wcale nie graja w lidze slabo, wystarczy popatrzyc statystycznie... I tak jest dobrze do ideału brakuje wiekszej ilosci bramek i 1 miejsca... No i jakichkolwiek wiekszych dokonan w LM... Zarowno i Barca i Real graja swietnie w lidze, z tym ze Barca trzyma poziom rowniez w LM.

      Statystyki to nie wszystko, ba, nawet czasami nie oddają prawdziwego stanu rzeczy...
      Barca cieszy się z gry, a Real jest spięty, żeby nie powiększyć straty :P.
    • Masz sojuszniku rację ^^ Real jak straci punkty no to papa mistrzostwo a farca może pozwolić sobie na jakąś przegraną i to nie musi być GD bo jak się nie mylę to bramki się na końcu liczą tak?(nawet jeśli nie to farca ma lepszy bilans bramek a jeśli bezpośrednie mecze to Real musiałby na Santiago wygrać +3bramkami)
      No a co do stylu gry to Real też grał ładne mecze już w tym sezonie tak były takie mecze jak np z Sporting Gijon oba mecze, z Betisem lub Mallorcą:D a że farca no nie wiem już jak oni to robią po prostu farca gra jak Ronaldo w zeszłym sezonie:D(ciekawe porówanie :D) tylko nie 1 zawodnik a min 6-9 ale myśle że np MU dałoby sobie radę z blaugraną natomiast rywal w półfinale Chelsea no to będzie musiał Drogba ze skutecznością trafić :](Chelsea Bolton 4:3...)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez grochol ().

    • ZioomekS napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      Real nie zachwyca w meczach, bo go Barca przycmila... Krolewscy wcale nie graja w lidze slabo, wystarczy popatrzyc statystycznie... I tak jest dobrze do ideału brakuje wiekszej ilosci bramek i 1 miejsca... No i jakichkolwiek wiekszych dokonan w LM... Zarowno i Barca i Real graja swietnie w lidze, z tym ze Barca trzyma poziom rowniez w LM.

      Statystyki to nie wszystko, ba, nawet czasami nie oddają prawdziwego stanu rzeczy...
      Barca cieszy się z gry, a Real jest spięty, żeby nie powiększyć straty :P.


      Gdyby Barca nie miala takiego sezonu, i gralaby tak jak np Villareal to jestem przekonany iz gazety piały by z zachwytu nad Realem i jego grą w lidze.
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Pad napisał(a)
      wlasnie, zalezy jak sie na to spojrzy
      bo mimo ze moze se grac ladnie
      to przy barsie...


      czy Realowi duzo brakuje w lidze do Barcy? Pod wzgledem punktowym nie duzo. Biorac pod uwage to z jakimi klopotami zmaga sie Real i jak bajkowo ma obecnie Barca to jest naprawde niezle.
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • może jeszcze Real powalczy z Barcą ale wątpię by udało się "Królewskim" prześcignąć Barcelonę


      ale puki piłka w grze...


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Rassija napisał(a)


      Ja w Real wierze, dadza rade!

      ps. Nie to co Wisła :P ;)




      Pamiętam czasy jak Real dominował w Hiszpanii i w Europie
      do puki Real nie zatrudni wybitnego trenera który byłby w stanie poukładać to jak należy, bo piłkarze dobrzy są ale dyrygent jest potrzebny. Może uda się Realowi czas pokaże

      ps. Ja w Wisłę wierze, dadzą rade!


      Szukam konta uni 68 - jeśli ktoś może mi pomóc PW


      Początek przygody z ogame 15.09.2006 r. 5 ST
      2012-2015 Przerwa
      Wznowienie kariery 20.12.2015 14 ST
    • Rassija napisał(a)

      czy Realowi duzo brakuje w lidze do Barcy? Pod wzgledem punktowym nie duzo. Biorac pod uwage to z jakimi klopotami zmaga sie Real i jak bajkowo ma obecnie Barca to jest naprawde niezle.



      nie chodzilo mi o statystyki, ale raczej o ostatnie osiagniecia czy ogolnie o gre
      ale masz racje, i tak nie jest zle jak sie wezmie pod uwage pewne sprawy
    • Rassija napisał(a)
      Pad napisał(a)
      wlasnie, zalezy jak sie na to spojrzy
      bo mimo ze moze se grac ladnie
      to przy barsie...


      czy Realowi duzo brakuje w lidze do Barcy? Pod wzgledem punktowym nie duzo. Biorac pod uwage to z jakimi klopotami zmaga sie Real i jak bajkowo ma obecnie Barca to jest naprawde niezle.


      Oj tam Real miał zawsze kłopoty, ale jak piszesz później musi dać rade :D
      Liga Mistrzów się nie udała:P, ale liga musi być zdobyta xD

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wik112 ().