Real Madryt

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Higuain wreszcie zaczął sobie radzić też z tyłu - duży plus

      Zwycięstwo w ładnym stylu cieszy, 2 pkt podgonione też

      Najciekawszy jest fakt że nie grało nasze serce czyli Robben
    • Real nabiera tempa! Wygraliśmy z Betisem aż 6:1 po 2 golach Raula, 2 Huntelaara, i po jednym Higuaina i Ramosa! A tymczasem Barca dostała 2:1 i podgoniliśmy aż 3 pkt! Wybaczcie wykrzykniki!
    • vul6 napisał(a)
      Real nabiera tempa! Wygraliśmy z Betisem aż 6:1 po 2 golach Raula, 2 Huntelaara, i po jednym Higuaina i Ramosa! A tymczasem Barca dostała 2:1 i podgoniliśmy aż 3 pkt! Wybaczcie wykrzykniki!


      Entuzjazm wskazany.
      W końcu to wciąż Królewscy. Zastanawia mnie wynik środowego bodajże spotkania z Liverpoolem.
    • vul6 napisał(a)
      Real nabiera tempa! Wygraliśmy z Betisem aż 6:1 po 2 golach Raula, 2 Huntelaara, i po jednym Higuaina i Ramosa! A tymczasem Barca dostała 2:1 i podgoniliśmy aż 3 pkt! Wybaczcie wykrzykniki!


      Nie wiem, co dzis Barcelona zrobiła.Na to wsztsko przez całą druga połowę i kawałek pierwszej już grała w ,,10".Real brawo...wynik godny Królewskich naprawdę. ;)
    • Dokładnie, nie możemy jeszcze trąbić że Barca ma kryzys, ale ostatnimi czasy widać że wytracają impet. Tymczasem my gramy coraz lepiej. 2 kolejki i 5 punktów podgonione, kto wie co będzie za jakiś miesiąc? :P
    • Najbardziej ciekawe jest to, dlaczego tak dobrze zaczelismy grac bez Robbena... Tez trzeba powiedziec, ze nie zagral najlepiej w ostatnim meczu z Betisem, albo zle wejscie w mecz, albo przejal sie tym, ze nasi graja lepiej bez niego(chodzi mi o dwa ostatnie mecze), czy moze jednak to ze nie gral w spotkaniu ze Sportingiem, a na Betis wszedl z lawki. Mam nadzieje, ze zagra wspaniale spotkanie w srode :) Na szczescie teraz nasza gra nie polega na tym, ze Liverpool weliminuje jednego gracza(robbena) i po meczu ;D 3majmy kciuki za naszych!
      Hala Madrid!
    • vul6 napisał(a)
      No nareszcie, jeszcze tylko 2 godziny - już dawno nie oglądałem ciekawego meczu o niemałą stawkę :P


      też się męczę :P:P
      Chodź jestem kibicem INTERU to mam nadzieje że wygra Real Madryt:P
      POzdrawiam!
    • No i wszystko dobrze Real Przegrał można było się tego spodziewac:) osobiscie nie lubie realu może dla tego ze jest zbyt zareklamowany , niby same gwiazdki a tu lipa,muszą się jeszcze wiele nauczyc. od niby tych słabszych:) ale w rzeczewistowsci jest inaczej...
    • Widziałem Real niewiele lepszy niż ten z meczów z Juve ;/ Miałem nadzieję na zupełnie inną grę, Robben grał strasznie schematycznie (cały czas zbiegał do środka i nic więcej) a szybkie zagrania z początku meczu na niewiele się zdały. Gdyby nie to że grały takie drużyny, tylko np. inne, których nie lubię to podejrzewam że mógłbym zasnąć przy tym meczu.

      Jeśli Real nie zmieni swojej gry to odpadnie, a nawet jak zmieni to może zabraknąć szczęścia.
    • vul co do Robbena mialem te same odczucie,zero fantazji,wkoło macieju to samo prawie jak Krzynówek :)

      Liverpool to farciarze,grając usypiaja przez cały mecz rywala,zeby wkoncu zadac decydujący cios, wg mnie redsi beda w finale : D
    • Az mi troszke zal tych dumnych jak pawie kibicow Barcy ktorzy coraz bardziej przypominaja sobie sytuacje z tamtego sezonu :D

      Nie nalezy jednak przekreslac Realu gdy to Barca ich wyprzedza w lidze... Bedzie dobrze - tak byc musi :]

      Teraz to Real w lidze wielki :]
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Wczoraj miałem ochotę coś napisać ale pomyślałem że tego nie zrobię. Wolałem nie pisać pod wpływem emocji, bo przecież dalej tracimy te 4pkt. i to Barca nadal ma większe szanse na mistrzostwo. Tyle z mojej strony, więcej jeśli wyprzedzimy Barcę :P
    • Rassija napisał(a)
      Az mi troszke zal tych dumnych jak pawie kibicow Barcy ktorzy coraz bardziej przypominaja sobie sytuacje z tamtego sezonu :D

      Nie nalezy jednak przekreslac Realu gdy to Barca ich wyprzedza w lidze... Bedzie dobrze - tak byc musi :]

      Teraz to Real w lidze wielki :]


      W tamtym sezonie Real cały czas mial przewagę nad Barceloną. Coś podobnego zdarzyło się 2 sezony wcześniej, kiedy Barca wydawała sie być pewnym mistrzem, a zwycięstwo przypadlo Realowi (w ostatnim meczu bodajże z Mallorca). Nie należy jednak przkreślać Barcelony, gdyz niema możliwości by real cały czas wygrywał, jednak dzięki wpadką w lidze sytuacja stała się o wiele ciekawsza. Niestety derby dla Realu będą ciężkie, gdyż wydaje mi sie że Królewscy też łapią zadyszke (beznadziejny mecz z L'poolem, niezasłużone zwycięstwo z Espanyolem.), choć mam nadzieje, że się myle.
    • Teraz w głównej mierze skład Realu opiera się na Lass'ie, wszedł do drużyny w wielkim stylu i on obecnie kreuje grę Realu.
      Ze względu na spadek poziomu gry w La Liga, drużyny z Hiszpanii ( Tak samo Real Madryt jak i barcelona ) wypadają słabo na tle innych drużyn, mimo iż moga grać bardzo efektownie nic im to nie przynosi. Jako kibic Realu licze na zwycięsto z Atletico ale tez oczekuje lepszej gry niż w meczu z Espaniolem ( świetne zmiany Juande Ramosa dały Realowi zwycięstwo)



      Chciałem też w tym momęcie poruszyć temat Marcelo, który w meczu z Sportingiem Gijon ( jak źle napisałe, sorki ) "zadebiutował" na pozycji skrzydłowego i wd. mnie zagrał bardzo dobre spotkanie, w następnych meczach też nie było najgorzej. Czy według was ten młody Brazylijczyk powinien już wystepować regularnie w drużynie Realu Madryt?


      Pozdrawiam Nosio
      Dzięki Y2L8 wielkiemu malarzowi Sacrum

      Uni 4 top 15 - OFF
      uni 4.org top 180 - oFF
      uni12 top 200 - OFF
      uni 24 top 140 - OFF
      uni 33 top 140 - OFF
    • Jak narazie Marcelo jest priorytetem Ramosa na lewe skrzydlo, kiedy Robben gra na prawym(wiekszosc tego sezonu gra na prawym s). Mamy wielu pilkarzy, ktorzy potrafia grac na lewym skrzydle, ale wg mnie w najlepszej formie jest z nich wszystkich teraz Marcelo( Guti ledwo wrocil do gry,chociaz zachwycil ostatnia bramka, Sneijder szuka dalej formy, Van der Vaart nie dostaje zbyt wielu szans na dluga gre i tez nie jest w formie, a Faubert, jak widac nie ma uznania w oczach Ramosa,a z reszta to i tak, jak sie nie myle nie lewo tylko prawoskrzydlowy).

      Miejmy nadzieje, ze dzisiaj odniesiemy 11 zwyciestwo z rzedu :)
      Hala Madrid!
      Vamos Blancos!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maul14 ().

    • Maul14 napisał(a)
      Miejmy nadzieje, ze dzisiaj odniesiemy 11 zwyciestwo z rzedu :)


      No i niestety nie ma ...

      Gra w pierwszej połowie przypominała mi tylko mecz z Liverpoolem, Atletico miało dużą przewage... Straciliśmy bramke, trudno.

      Druga połowa wyglądała tak samo ... aż do czasu gdy na boisku zameldował się Salgado i Higuain odmieniło gre Realu ... ale na ile?? na 10 minut??!!

      Ogolnie jeden ze słabszych meczów Realu, albo jeden z lepszych Atletico trudno oceniać teraz... Miejmy nadzieje że nastepny mecz z Liverpool'em udowodni że drużyna Królewskich dalej jest w formie :)


      HALA MADRID!!

      Pozdro

      Nosio
      Dzięki Y2L8 wielkiemu malarzowi Sacrum

      Uni 4 top 15 - OFF
      uni 4.org top 180 - oFF
      uni12 top 200 - OFF
      uni 24 top 140 - OFF
      uni 33 top 140 - OFF
    • Rassija napisał(a)
      Szkoda tych 2 punktow, strata do Barcy wzrosła do 3 punktów (pamietajmy o maju)... :(


      Niestety nie są to 3 pkt. ( a szkoda ) tylko to już jest 6 punktów.

      I mecz 3 maja będzie najwazniejszym meczem jaki czeka obecnie Real :) ( po za Liverpoolem oczywiście ;P )
      Dzięki Y2L8 wielkiemu malarzowi Sacrum

      Uni 4 top 15 - OFF
      uni 4.org top 180 - oFF
      uni12 top 200 - OFF
      uni 24 top 140 - OFF
      uni 33 top 140 - OFF
    • Barcelona wczoraj znowu zaprezentowala swietny futbol... i cudem skonczylo sie tylko na 2-0. Ciezko nam bedzie wygrac w maju, Real gra w tym roku w ogole bez cudow tak szczerze, przez ostatnie pare lat ogladam te mecze 1/8 LM w TV i poprostu widze, ze z tymi lepszymi rywalami jest nam naprawde ciezko..., a sama gra tez pozostawia wiele do zyczenia. Miejmy nadzieje, ze we wtorek nie zobaczymy ponownie Realu nie majacego w ogole pomyslu na gre. Robben jest zbyt czytelny ostatnimi czasy, kazdy wie, ze kiedy gra na prawym skrzydle schodzi do srodka i uderza z lewej nogi. Ciezko bedzie na Anfield, przepraszam za moj pesymizm, ale w glebi serca marze o tym zwyciestwie 1-0 i dogrywce, albo 2-1.
      Hala Madrid!
    • Jeden zawodnik Robben
      Ja nie wiem jak można być takim egoista, to już nawet CR7 lub Robinho więcej podają. Niestety skończyły się mecze z z kelnerami. Zaczyna się prawdziwa gra.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wycinanki ().

    • No niestety, Robben w ważnych meczach może się nie spisywać tak dobrze jak ze słabymi drużynami - jest zbyt czytelny i granie cały czas do niego nie jest dobrą taktyką.
    • Nosio napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      Szkoda tych 2 punktow, strata do Barcy wzrosła do 3 punktów (pamietajmy o maju)... :(


      Niestety nie są to 3 pkt. ( a szkoda ) tylko to już jest 6 punktów.

      I mecz 3 maja będzie najwazniejszym meczem jaki czeka obecnie Real :) ( po za Liverpoolem oczywiście ;P )


      widze ze czytanie ze zrozumieniem zartobliwych postow kuleje...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235



    • No to się doczekaliśmy Wtorku dziś wielki mecz "być albo nie być"
      Jak oceniacie nasze szanse na wygraną z The Reds

      Moim zdaniem bez Banayouna Liverpool będzie wolniejszy na skrzydłach. Gerrard nie wszedł jeszcze w odpowiedni rytm, a Torres przejdzie fitness test przed meczem i także jego występ stoi pod znakiem zapytania, tak wiec pytam się kto ma strzelać bramki Realowi, N'Gog? The Reds przywieźli dobry wynik z Hiszpanii i nie widzę ich tutaj ryzykujących od początku. Liverpool jest w słabej formie ofensywnej, ostatnio z Sunderlandem nie strzelili do przerwy to tym bardziej nie widzę ich strzelającym z Realem. Moim zdaniem to Real będzie miał inicjatywę w pierwszej połowie, i o ile zagrają spokojnie w obronie to boje się ze znowu mogą zagrać zbyt spokojnie w ataku, a to odpowiadać będzie Liverpoolowi, który nie będzie miał problemu z odpieraniem ich niemrawych ataków. No chyba ze Liverpool by chciał od razu przypieczętować awans strzelając szybka bramkę, ale to nie charakterystyczne dla ekipy Beniteza. Tym bardziej ze w tym momencie to oni nie są dobrze dysponowani w ataku, a Benitez o tym wie i więcej czasu straci pewnie na wpajanie swoim zawodnikom jak zatrzymać Robbena, niż jak obstrzeliwać bramkę Realu, akurat w pierwszej połowie. Liverpool jak pokazał nam mecz w Madrycie i nie tylko to drużyna drugich połów, ale Realowi możemy tez to miano przypisać.

      Wiec wynik z tego taki Real będzie grał ofensywnie a Liverpool z kontrataków stawiam 1:2

      Halla Madrid

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez LukaszTczew17 ().