Real Madryt

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ostatnio mam dosyć sporo problemów i jakoś nawet nie mam siły (ani tym bardziej ochoty) martwić się kolejnymi niepowodzeniami ;/ ciekawe jak Bueno i spółka poradzą sobie z Barcą kiedy z podstawowego składu zostanie tylko Casillas
    • Nie chcę zapeszać po tym co działo się w lecie, ale wygląda na to że będziemy mieli Huntelaara :D razem z Higuainem zastąpią starą parę Raul - Ruud, zapowiada się nieźle. Podobno ma być jeszcze jeden duży transfer, mam nadzieję że będzie to Schweini bo skrzydłowego nam potrzeba jak wody. A on jest dosyć uniwersalny i na pewno niezły piłkarz. Tak więc ci dwaj to takie moje minimum, ale byłbym zadowolony gdyby było więcej transferów (np. Podolski, może jakiś obrońca)
    • Po co nam Huntelar ? Real potrzebuje napastnika z prawdziwego zdarzenia, cracka, kogoś kto będzie ciągnął tę drużynę do przodu, a nie kolejnego zaledwie dobrego napastnika.
      A co do transferów to wydałbym kilkanaście milionów na specjalistów z NASA którzy stworzyliby jakieś przyzwoite zaplecze medyczne np. takie jakie ma Milan. Ilość kontuzji jest po prostu zastraszająca.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ketam ().

    • Z tym zapleczem medycznym się zgodzę, ilość kontuzji jest wręcz nienormalna. Ale czy Hunter jest "zaledwie dobry"? To się jeszcze okaże, ja w niego wierzę. W Apeldoorn, Heerenveen, Ajaksie i reprezentacji Holandii strzelił na razie 146 goli w 191 meczach, w tym w samym Ajaksie i reprezentacji 86 goli w 110 meczach (czyli jakby nie patrzeć w sumie silnych drużynach). Ma "dopiero" 25 lat czyli za niedługo powinien być w szczycie formy, a jeśli już mówimy o "crackach" to trzeba zauważyć że do kupna jest niewielu, są drodzy, z reguły już nie młodzi (a jak młodzi to jeszcze 2 razy drożsi) a ponadto Huntelaar będzie mógł chyba grać w LM w tym sezonie. Z umiejętności jest następcą Ruuda, którego kibice na początku też nie witali zbyt ciepło. Zobaczymy jak będzie teraz
    • Też mam nadzieję, że Huntelar da radę. Ale ciężko powiedzieć czy się sprawdzi w silnej lidze bo ostatnio liga holenderska nie prezentuje światowego poziomu.
      Co do tych cracków też się zgodzę, mozna ich na palcach wyliczyć i są faktycznie nie młodzi. Ale kupiłbym nawet takiego który pogra na stałym "galaktycznym" poziomie chociaż przez 2 lata np. Ibrahimovic(jak widze z jaką łatwością strzela niektóre bramki to żałuję, że u nas nie gra), albo nawet Totti bez którego Roma by była zagrożona spadkiem i który po prostu od kilku już lat ciągnie tę druzynę do góry w lidze i nie tylko.
    • 3;4 u siebie ogólnie porażka ,Z Barceloną nawet nie mamy co łudzić się że wygramy .......Ten rok należy do Barcy

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tiberian ().

    • Tiberian napisał(a)
      3;4 u siebie ogólnie porażka ,Z Barceloną nawet nie mamy co łudzić się że wygramy .......Ten rok należy do Barcy


      może jeszcze za wcześnie na takie stwierdzenie, dwa, może trzy transfery w okienku zimowym, może postawić drużynę na nogi ( + zmiana trenera oczywiście :D ), mecze z Barceloną rządzą się swoimi prawami, nie przekreślałbym szans Realu np. na remis :>
    • w 3 mistrzostwo poważnie zwątpiłem, cóż, Barca gra teraz jak na haju, nie mamy większych szans w wyścigu, chyba że dojdzie jakiś skrzydłowy i przyjdzie forma, to może jeszcze coś powalczą. Ja bym widział jakąś szansę w LM, ale tam też nam idzie niezbyt. Szkoda tego meczu z Sevillą, podobno przez chwilę zwycięstwo było w zasięgu ręki a tu taka wtopa. Nawet zwycięstwo nad Barcą w tej chwili znaczyłoby mniej niż przedłużenie słabej nadziei :( ten sezon uważam za stracony, już chyba nic nie zwojujemy.
    • Fatalna decyzja zarządu ;/ może i Ramos jest cudotwórcą z Sevilli ale też odpowiedzialnym człowiekiem za Tottenham z tego sezonu. Podpisał na razie kontrakt na pół roku, jeśli w tym krótkim czasie nic nie zrobi to mam nadzieję że zatrudnią kogoś jednak bardziej wybitnego.
    • Uwazam ze Jerzy Dudek powinien stanac pomiedzy slupkami przeciwko Barcelonie to bylby niewatpliwie najlepszy sprawdzian jego umiejetnosci :P ale z drugiej jednak storny takze samobojstwo dla trenera niestety :D
    • Taa... jakby Dudka postawiono na bramce to na pewno obejrzeli byśmy świetne sportowe widowisko :lol: ,a zarządowi Realu na pewno by się spodobało że Ramos wyrzuca na najwarzniejszy w sezonie mecz uwielbianego przez kibiców Casillasa8-)
    • Cóż, jestem bardzo zawiedziony, ale na pewno nie zaskoczony. Nasz sztab medyczny albo powinien zostać wymieniony albo wziąć się do roboty profesjonalnie bo już mamy przez nich cały sezon stracony (ciężko powstrzymać przekleństwa kiedy widzę ile kontuzji było)
    • Snajder i Cannavaro nabawili się kontuzji ja nie wiem czy ten obecny Real jest ze szkła kontuzja goni kontuzje niedługo to będzie trzeba młodzików we szkółki ściągnąć do 1 składu hmm ciekawe jak oni by sobie poradzili a to wszystko z błędu sprzedaży Robinho a we wcześniejszej fazie niedoceniania go w realu ,W letnim oknie transferowym 5 zawodników co najmniej w tym 3/4 z górnej pułki w tym C.Ronaldo choć nie wiem czy będzie on chciał nadal przejść do Realu ......