Real Madryt

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Real znowu zwycięski!

      Tym razem były też chwile grozy, po bramce Heinzego prowadziliśmy spokojnie ale w 2 połowie czerwona kartka dla Marcelo i wyrównanie 1:1... ale w 91 minucie, niezawodny Ruud van Gol zdobył bramkę i tym samym dał zwycięstwo mistrzom Hiszpanii.

      Krótko podsumowując - wspaniale nie jest, punkty są. W Rosji będzie trudno, ale mam nadzieję że przy prawdziwym wyzwaniu nasi zawodnicy się pozbierają i zagrają coś porządnego, na co ich stać.
    • styl nie jest ważny ale od Królewskich tego się wymaga...cóż na iście gorącym terenie w Rosji sprawdzimy jak tak naprawde Real jest przygotowany do rozgrywek na ich wstępie ]:-D
    • vul6 napisał(a)
      Wszyscy się martwili, ale kamień spadł z serca bo Królewscy wywieźli z Rosji cenne 3 pkt. Teraz czekamy na boje z Juve :D


      Z Juve bedzie ciekawy mecz 2 razy gralismy z nimi w 1/8 i 2 razy nasz wyeliminowali teraz mozemy sie odegrac .... ;)
    • Dzisiaj o 20:00 derby Madrytu jak obstawiacie mecz ?

      Lista powołanych :


      Bramkarze: Casillas i Dudek
      Obrońcy: Ramos, Salgado, Cannavaro, Marcelo, Pepe, Heinze i Javi García
      Pomocnicy: De la Red, Gago, Van der Vaart, Sneijder i Drenthe
      Napastnicy: Higuaín, Saviola, Raúl i Van Nistelrooy.


      Rywali:

      Bramkarze: Coupet i Franco
      Obrońcy: López, Pernía, Heitinga, Ujfalusi, Perea i Domínguez
      Pomocnicy: Raúl García, Luis García, Assuncao, Banega, Maniche, De las Cuevas, Sabrosa i Camacho
      Napastnicy: Forlán, Agüero i Sinama-Pongolle.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Tiberian ().

    • No to mam nadzieję że Juve otłuczemy, jesteśmy w dobrej formie, Włosi mają szpital... a ja nie mam jak oglądać tego meczu ;( ;( ;(

      A pochwalę się jeszcze że w konkursie na Realmadrid.pl (typowanie) trafnie wytypowałem wynik i strzelca ostatniego gola zgarniając max (10/10) pkt. w tej rundzie :P
    • niech to szlag... nasi jak zwykle zagrali bardzo nonszalancko w obronie, zlamili ewidentnie przy straconych bramkach, słabo grał Heinze. Poza tym Raul strasznie często mijał się z piłką. Sneijder jeszcze nie jest w optymalnej formie, VdV też nie zachwycił. Najjaśniejsza postać to chyba Robben który IMO powinien grać od 1 minuty (ale to widocznie wina kontuzji), Real grał wczoraj bardzo niecelnie, a Juve tak jak chciało - wypełniło plan w 100%. Wszędzie się mówiło że ich główną szansą będzie obrona (typowo włoska) bo Real lubi grać, mieć przestrzeń. Juve się skupiło na utrudnianiu i kontrach i muszę mimo wszystko im pogratulować. Zobaczymy jak będzie na Bernabeu, trzeba zmyć tą plamę.


      EDIT:
      K A K A - to co piszesz jest ze sobą sprzeczne. Jakie makabryczne przekształcenia skoro nie było transferów? Skład mamy zgrany, wynik nie jest sprawiedliwy dlatego że "Juve to Juve" tylko dlatego że Włosi zastosowali swoją ulubioną taktykę która im wyszła wczoraj znakomicie.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez vul6 ().

    • A tam się przejmujecie i płaczecie jak dzieci. Nie można przecież wygrywać zawsze i wszędzie. Owszem, Real zagrał słabo, ale to o niczym nie świadczy. W dodatku gdyby zawsze wygrywał faworyt to nie byłyby organizowane żadne mistrzostwa, tylko medale i puchary wysyłaliby pocztą. A Liga Mistrzów ma to do siebie, że właśnie bardzo często do finału wchodzą drużyny, których nikt nie brał pod uwagę - ot, taki mały przebłysk formy :D
    • vul6 napisał(a)
      Tak samo jak Barcelony bez Ronaldinho 8-/

      KAKA weź mi powiedz w takim razie w końcu na czym polegają te tajemnicze przekształcenia bo ja o niczym takim nie słyszałem?

      omg... z ciekawosci pytam ;p

      poza tym gra Barcy niezle wyglada ;p
    • Chodziło mi o to że pytanie dosyć dziwne, nie wiem jakby grali gdyby Robinho był, może blokowałby miejsce Robbenowi, albo nie grał bo by był bez formy jak mu się często zdarzało. Faktem jednak jest że mamy zdecydowany niedobór skrzydłowych i to trzeba będzie zmienić
    • Real Madryt 3:2 Athletic Bilbao :D

      Zwycięstwo tym bardziej cieszy, gdyż rywale potracili punkty (Valencia i Villarreal zremisowały, a Sevilla przegrała z Malagą :D)

      Mamy tyle samo punktów co Barca, a do liderującej Valencii tracimy tylko 1 punkt ! :D Ciekawie się zapowiada walka o tytuł :D
    • mmmm niepokojąca postawa farcy gromią wszystko i wszystkich na swojej drodze ( 1:0 z Bilbao to też dobry wynik z uwagi na to że grali na wyjeździe a Real się męczył u siebie)
      Najważniejszy jest jednak królewski klub:D
    • Jutro Real czeka ciężki mecz z Almerią.
      Schuster ogłosił już kadrę na ten mecz:

      Bramkarze: Casillas, Dudek
      Obrońcy: Ramos, Pepe, Cannavaro, Metzelder, Heinze, Marcelo
      Pomocnicy: Diarra, Gago, Sneijder, Guti, Drenthe, Van der Vaart, Robben,
      Napastnicy: Raúl, Higuaín, Saviola.

      W tamtym roku Real przegrał na wyjeździe z Almerią.Jak myślicie jak będzie jutro? :>
      Ja licze na dobry występ drużyny,po słabszym meczu w Copa Del Rey.
      Obstawiam po trudnym i emocjonującym meczu 1-0 dla Realu. :)
    • Nie ma to jak gadać na Barce, że jest cienka :E. Jakoś królujemy w tabeli:D, szkoda tylko tych 5 pkt co nam uciekły (przegrana - 3pkt i remis - 2pkt :P).
      Ciekaw jestem wyniku po meczu Barca - Real ;), od zmiany trenera gramy zupełnie inną piłkę i sobie radzimy nawet w trudnych warunkach (np. granie na jeziorze :E).