Real Madryt

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Jaki stereotyp? Jaki Maciej Szczęsny? Oglądam ich mecz w LM i słyszę że każdy zawodnik z obrony jest już ładnie po trzydziestce. Do tego Inzaghi, Seedorf, Ronaldo czy Dida. A w GW zawsze przed meczami czytałem że Milan ma najstarszy skład jeśli mówimy o średnim wieku. Więc o co się tu kłócić? Mają staruszków i tyle, jeśli tak chcą to kto im zabroni ich reanimować w MilanLab.
    • vul6 napisał(a)
      Jaki stereotyp? Jaki Maciej Szczęsny? Oglądam ich mecz w LM i słyszę że każdy zawodnik z obrony jest już ładnie po trzydziestce. Do tego Inzaghi, Seedorf, Ronaldo czy Dida. A w GW zawsze przed meczami czytałem że Milan ma najstarszy skład jeśli mówimy o średnim wieku. Więc o co się tu kłócić? Mają staruszków i tyle, jeśli tak chcą to kto im zabroni ich reanimować w MilanLab.


      Popieram kolege :)

      justin.tv/psn_2 Link do meczu ...

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Tiberian ().

    • Real Madrid CF zdobył Superpuchar Hiszpanii

      Drużyna Jerzego Dudka Real Madrid CF pokonała w Madrycie w meczu rewanżowym Superpucharu Hiszpanii Valencia CF 4-2 (0-1) i zdobyli trofeum. W pierwszym meczu tydzień temu w Walencji "Królewscy" przegrali 2-3. Polski bramkarz oba spotkania spędził na ławce rezerwowych.

      24 sierpnia 2008, 22:00 - Madryt
      Real Madrid CF 4-2 Valencia CF

      Bramki: Van Nisterooy 48' (k), Ramos 77', De la Red 87' Higuain 90' - David Silva 33', Morientes 91'.

      Czerwone kartki: Van der Vaart (40. minuta, Real, za faul), Van Nistelrooy (74. minuta, Real, za drugą żółtą).
      Żółte kartki: Alexis (Valencia)

      Real Madryt: Casillas - Ramos, Pepe, Heinze, Torres (Drenthe 63') - Van der Vaart, Diarra, Guti (De la Red 78'), Robben - Raúl (Higuain 78'), Van Nistelrooy.

      Valencia CF: Hildebrand - Miguel, Albiol (Morientes 81'), Alexis, Moretti - Joaquín (Pablo 67'), Albelda, Baraja, Silva - Mata (Vicente 58'), Villa.

      Źródło: 90minut.pl, realmadryt.pl


      No i mamy pierwsze trofeum w tym sezonie czekamy na następne :)

      Post był edytowany 10 razy, ostatnio przez Gun Jack ().

    • Mamy pierwsze i mocno wierzę że nie ostatnie w tym sezonie trofeum. Meczu nie widziałem, ale wyobrażam sobie jakie emocje mogło wywołać ostatnie 15 minut :D Niedługo zapodam tu linka do skrótu z meczu. Mam taki pomysł żeby skróty z ważnych meczy w tym sezonie zamieszczać w pierwszym poście, co Wy na to?
    • wiecie ja tam lubie real madrit ale narazie moim ulubionym zespołem i najlepszym jestem manchester united z cristiano na czele ale jak dristiano za rok do realu pojdzie to real bedzie nie zwyciezony potega footballu:P:P:P
    • LK&TGF napisał(a)
      tez tak sadze ale jak w lidze mistrzów bedzie grac z manchesterem do jestem na manem:):):) ale w realu same gwiazdy graja wiec to ciekawy mecz bedzie


      taak a w Manchesterze w ogole nie ma gwiazd.. skad tacy sie biora? x_x

      Real wrescie zyskal charakter, ma mentalnosc zwycięscy. Moze w koncu odzyska to co mu sie nalezy czyli zwyciestwo w LM?
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Skrót meczu (super komentator :D)

      No muszę przyznać że mecz był naprawdę ostry, szkoda że nie widziałem. Z tą czerwoną dla VdV sędzina przesadził... no ale This is Real! :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez vul6 ().

    • Miaaazga jak widziałem te bramki to oczom nie wierzyłem... Po pierwszej kartce myślałem, że trudno będzie Realowi, a po drugiej byłem pewny że to już stracony mecz... Nie ma co, Real pokazał klase, gre na najwyższym poziomie (spadłem z fotela przed kompem jak zobaczyłem ostatnią bramke realu) :)
    • Przebijając się przez gąszcz informacji doczytałem się że Real najprawdopodobniej kupi Cazorlę, ale jego głównym celem jest Villa. Pierwsza oferta nie zadowala Valencii i chcą do tego jeszcze Higuaina (!) lub De la Reda (!!). IMO lepiej tej Valencii dołożyć parę milionów lub wcisnąć Saviolę, bo ci dwaj młodzi piłkarze są warci zbyt wiele żeby się ich pozbywać. Gdyby Real oddał Higuaina lub De la Reda to IMO byłoby posunięcie głupie.
    • Odbyło się już losowanie CL.Real jest w silnej grupie :|,
      GRUPA H
      1. Real Madryt
      2. Juventus FC
      3. Zenit Sankt Petersburg
      4. FK BATE Borysów

      Trudne mecze z Juventusem,a pózniej ciężkie boje w Rosji i Białorusi.Wyjazdy są dalekie i męczące .Trzeba wygrać wszystkie mecze u siebie,a na wyjazdach być czujnym.W tej grupie każdy punkt będzie na wage złota.

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Phenomenal One ().

    • vul6 napisał(a)
      Wszystkie kluby z grupy są potężne u siebie. Więc trzeba u siebie wygrywać i na wyjazdach się pokusić o coś. Zapowiada się ciekawie :D


      Tak moze jeszcze Real mialby stracic punkty z Białorusinami? Oni jak zdobeda 1 punkt to bedzie cud :] Nie zmienia to jednak faktu ze Rosjanie moga pokazac kawal dobrej pilki... Jednak gdy gra LM w Rosji rozgrywki sa zawieszone co wielokrotnie gubilo te druzyny w LM... Juve Real ROsjanie i Borysow taki koncowy uklad tabeli przewiduje ;)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Pierwsza lista powołanych piłkarzy Realu Madryt na ligowy sezon 2008/2009. Bernd Schuster wybrał osiemnastu spośród dwudziestu trzech dostępnych zawodników (Wesley Sneijder leczy kontuzję, a Rafael van der Vaart pauzuje za kartkę). Javier Saviola i Míchel Salgado przechodzą przez ostatnią fazę rehabilitacji i nie zostali powołani. Decyzją trenera do A Coruńii nie polecą Jordi Codina, Javi García i Robinho. Największą nowością na liście powołanych jest Fabio Cannavaro.


      Kadra na Deportivo
      Bramkarze: Casillas, Dudek
      Obrońcy: Ramos, Pepe, Cannavaro, Heinze, Metzelder, Marcelo, Torres
      Pomocnicy: Diarra, Gago, Robben, Guti, Drenthe, De la Red
      Napastnicy: Raúl, Van Nistelrooy, Higuaín

      Jutro Real rozpoczyna sezon ^^.Będzie ciężko.Na Riazor Realowi nigdy nie grało się dobrze.Schuster nie powołał na mecz Robinho =).Za to zapowiedział ,że w pierwszym składzie wyjdzie na pewno Gonzalo Higuain.Spodziewam się trudnego meczu,ale licze ,że zwycięskiego dla Realu. ;)Powołana kadra jest optymalna na tą chwile.
    • Ostatnie godziny, wszystko się w końcu wyjaśni i odetchniemy aż do zimowego okienka. Nie chcę nic już tu dyskutować na temat kto przyjdzie kto odejdzie i dlaczego, a jakbym miał obstawiać to bym powiedział że skład już się nie zmieni. Osobiście chciałbym żeby przyszedł Villa (nasi napastnicy po 30 już niedługo zaczną festiwal kontuzji...) chociaż nie będę zły jeśli nie kupimy ani nie sprzedamy już nikogo (pojawiły się plotki że Valencia stara się o D. Milito i w związku z tym wydaje się że to z powodu utraty ich największej gwiazdy, ale plotek mam już serdecznie dosyć). Mimo to ciekawa jest sytuacja Robinho. Albo Chelsea rzutem na taśmę go kupi, albo... no właśnie to będzie spora zgryzota dla niego :D
    • To juz wiadomo ze robinho znalazł sie w City hehe tragedia w jego ojczystym kraju wszyscy sie za niego wstydza zrobił to wyłacznie dla kasy a nawiasem mowiac ten nowy własciciel Szejk 10 razy bogatszy od Romka :) bedzie ciekawie w nadchodzacym oknie transfrowym niejeden rekord padnie ...
    • Tiberian napisał(a)
      a nawiasem mowiac ten nowy własciciel Szejk 10 razy bogatszy od Romka :)


      Nie od dziś wiadomo, że szejkowie są kilkakrotnie bogatsi od tych Abramowiczów, Gates'ów i innych ludziach tego typu :D



      Tiberian napisał(a)
      bedzie ciekawie w nadchodzacym oknie transfrowym niejeden rekord padnie ...


      Taaa, kolejny bój o Ronaldo... x_x
    • nie spać
      Raul dziś dostaje nagrodę Trofeo Di Stefano(przed meczem)
      a jak myślicie: Kto strzeli bramkę nr 5000 bo nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak brak bramki dziś na Bernabeu
      Mój typ Raul XD
    • 5000 gola zdobył Guti, pewnie mało kto się tego po nim spodziewał. Może nawet mu się to należało?

      Cały mecz ogólnie na poziomie był takim sobie, Real tracący u siebie 3 gole, do tego strzela je słabiutki zespół (może nie aż taki słabiutki skoro dokopał barcelonie i nie wiele brakło a sensacja byłaby też u nas). Nie wróży to najlepiej, ale pierwszy mecz w LM gramy z BATE więc chyba mimo wszystko wielkich obaw nie ma.

      skrót meczu z Numancią
    • Owszem sporo goli stracilismy w Lidze ale w ostatnim meczy z Numacia obrona nasza była zmieniona nie wiem co tam robił salgado jutro Real gra w LM mysle ze nie bedzie miał wiekszych problemow z tym zespołem ciekawy bedzie mecz Juve-Zenit zobaczymy jak sobie poradza z nimi ...
    • Real znowu zwycięski, tym razem po golach w drugiej połowie Ruuda i De la Reda. 2:0 to nie jest ani dużo, ani mało, Racing to też nie jest jakiś słaby klub. 3 pkt. były celem i cel został wypełniony. Jeszcze trzeba popracować nad stylem i będzie dobrze :D
    • vul6 napisał(a)
      Kolejne zwycięstwo, tym razem aż 7:1. Hat tricka zaliczył nasz VdV, Raul dorzucił 2, Robben i Hiuguain po 1 i jakoś wyszło.


      heh gol więcej niż Barca... Real pokazal kto lepszy :E
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235