Chelsea Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Romek nie miał wyjścia. Musiał zostawić Di Mateo na stanowisku trenera. Przecież ten chłop wygrał mu w kilka miesięcy prawie wszystko, i nareszcie Chelsea zaczęła jakoś grać pod jego wodzą, choć faktycznie to po wodza Do Mateo to wróciły stare władze czyli Terry, Lampard, i Drogba, który już odszedł ;P

      Coś mi się wydaje, że Di Matteo do końca roku zostanie, choć sukcesów wielkich nie odniesie.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Możliwe że zostanie, ale Romek to typowy rusek. Chce mieć wszystko co najlepsze i najdroższe, chce trenera z nazwiskiem, więc jeśli Di Mateo załapie jakieś wpadki to długo w CFC nie posiedzi ;? a szkoda bo nie jest złym trenerem
    • To czy jest dobrym czy złym trenerem to okaże się dopiero w tym sezonie.

      W tamtym sezonie nie przypisywałbym mu zbyt wielu zasług, bo musiał tylko uratować drużynę. Teraz miał wpływ na transfery, na przygotowanie do sezonu, więc zobaczymy jakie będą efekty.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • dragonartur napisał(a):

      To czy jest dobrym czy złym trenerem to okaże się dopiero w tym sezonie.

      W tamtym sezonie nie przypisywałbym mu zbyt wielu zasług, bo musiał tylko uratować drużynę.


      Tylko uratować drużynę? Wyciągnął Chelsea z wielkiego dołka, po porażce z Napoli, w rewanżu zdołali wygrać i przejść do następnej rundy. Pokonali Barcelonę, a w finale wygrali z Bayernem i zostali triumfatorem Ligi Mistrzów. Uważam, że dużo się zmieniło na lepsze odkąd Di Mateo objął posadę trenera Londyńczyków.
    • Troszkę źle ubrałem w słowa to co chciałem przekazać. Chodzi mi raczej o to, że nie ma zbyt wiele wkładu w to co Chelsea wygrała. Oczywiście w jakimś tam stopniu się do tego przysłużył ale wątpię by to głównie od niego zależały te sukcesy.

      AvB w Chelsea zrobił to co Smuda z reprezentacją Polski na Euro, czyli ją zepsuł.

      Miejmy nadzieję, że Andre w Tottenhamie zrobi to samo co w Chelsea :D
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • No na razie nie można tego stwierdzić :) za krótko AVB jest w KFC żeby go oceniać. Może sobie poradzi, chociaż myślę że jest za młody i nie zyska sobie szacunku piłkarzy.
    • W dobrych czasach zatrzymał się ten temat oby przywrócenie go przywróciło i lepsze czasy.

      Bo za Chelsea najgorszy sezon od przejęcia przez Abramovicza co gorsza spowodowany trenera, który zapewnił klubowi największe sukcesy w historii, trenera uważanego za najlepszego na świecie i za wampira niszczącego drużynę w 3 sezonie. Ta swoista klątwa spowodowała fatalne miejsce w lidze i że na Stamford Bridge w nadchodzącym sezonie nie zobaczymy Ligi Mistrzów tak źle nie było za mojej pamięci nigdy i obawiam się, iż wyjście z dołka może nie być wcale takie proste. Drużyna wymaga kompletnej przebudowy i dużych inwestycji. Z jednej strony mamy zakontraktowanego znakomitego włoskiego trenera, który rodzi nadzieję na właściwe poukładanie zespołu. Z drugiej zawodników, którzy w większości do koncepcji gry wpajanej przez Conte swoim drużyną zupełnie nie pasują. W sumie zawodnicy Ci byli zasadniczym problemem w poprzednim sezonie - drużyna zatraciła przez nich swój naturalny defensywny charakter i umiejętność gry z kontrataku. Conte niesie nadzieje na przywrócenie tego charakteru - powrotu do zwycięstw 1:0 i razem z nimi powrotu na tron w Angli ale wymagać to będzie bardzo dużej aktywności na rynku transferowym i bardzo dużych środków. (Np. 60 mln € na odkupienie Lukaku).
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego