Chelsea Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Było do przewidzenia że jeśli niczego nie wygra to zostanie zwolniony. Chelsea grała za Ancelottiego dobrze dopuki był Wilkins a potem za fajnie nie było.
      Co do następców to albo Villas-Boas albo liczyć że Mourinho z Realu za jakieś ciekawe wypowiedzi wyleci.
      Van Gaal to by było przekleństwo. A Hiddinkowi coś ostatnio nie bardzo idzie. Pomysły dziennikarzy typu Beniteza,Rijkaarda czy Guardioli to kompletny bezsens.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cezarcfc ().

    • Takie są prawa w klubie zarządzanym przez bogaczy. Nie ma sukcesu - wypad. Szkoda, bo jeden sezon nie świadczy o tym, że dany trener jest zły. Pierwsza połowa sezonu była tragiczna.... wiele upokorzeń. W drugiej Chelsea pokazała klasę, bodajże 6 zwycięstw z rzędu. Do końca walczyli też o mistrzostwo, jednak nie udało się. Ale szacunek dla trenera za to, że po tak słabym początku rozkręcił swój występ.
      Ciekawe kogo Romek tym razem znajdzie. Być może będzie to Van Gaal, bo jak już pisaliście jest do wzięcia. Może wróci Mou ?:)
      A może tak jak kilka lat temu przyjdzie trener z Porto, który wygrał europejski puchar ?:>
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Chelsea Londyn w oficjalnym komunikacie ogłosiła, iż nowym szkoleniowcem zespołu został Andre Villas-Boas. Portugalczyk podpisał trzyletni kontrakt z londyńskim klubem.



      No to mamy rekordowo drogiego trenera i najmłodszego w PL. Abramowicz wybrał najlepiej jak mógł (nie licząc Mourinho).
      Mam nadzieje że skoro kosztował 15mln euro to przepracuje co najmniej te 3 lata kontraktu bo nikogo lepszego już zatrudnić się nie da. Musi teraz dostać czas( i kaskę) na przebudowę drużyny.
      Martwi mnie jedynie jego nazbyt ofensywny styl gry. W PL pewnie to się sprawdzi ale w LM może już być gorzej, chociaż z drugiej strony to uczeń Mourinho więc mam nadzieje że będzie potrafił zastosować murarkę gdy będzie to niezbędnie konieczne.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Z FC Porto osiągnął już jakieś sukcesy, więc wydaje się to być dobrym posunięciem. Przede wszystkim musi wprowadzać do składu mlodych zawodników, bo niestety większość piłkarzy jest już w podeszłym wieku i czas na systematycznie wprowadzanie młodych graczy.
      Będzie miał trochę czasu na przygotowanie drużyny. Oczywiście na początku nie spodziewam się euforii, jednak z czasem powinno być lepiej.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • No ja mam taka nadzieje, ze wkoncu jakis manager zostanie w Chelsea na te kilka sezonow albo najlepiej na dluzej.
      Idealnym kandydatem na to jest obecny trener André Villas-Boas, ze względu na to ze jest młody, a do tego już tam jakieś doswiadczenie załapał z europejska piłką w FC Porto :) Oby Torres w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie, grał tak jak w swoim debiutanckim sezonie w Premier League :)
    • Tylko żeby nie było tak jak w ostatnich kilku latach, że po nieudanej rundzie Abramowic zwolni go i zatrudni jakiegoś kolejnego menedżera. Co do Torresa, uważam, że nie pasuje do Chelsea Londyn. W całej rundzie wiosennej nie strzelił nawet 10 goli, a Abramowic wydał na niego grube miliony.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zimny Paweu ().

    • No cóż, oby sytuacja z Torresem nie potoczyła się tak jak z Shevchenko, bo tutaj Abramowicz za grubo przepłacił, no ale jak wcześniej wspominałem wirze w Torresa i chce żeby strzelił te 20-25 goli w lidze. Co do Boasa, to myślę ze Abramowicz wydajać te 15mln na tak młodego managera, nie zwolni go za byle 2 miejsce w lidze (pfu!), czy brak LM(pfu!), przynajmniej jeszcze nie w tym sezonie ?( .
    • Leonidas napisał(a):

      Torres dalej nie strzela a Mata ładuje bramę w debiucie :) Szkoda tych milonów na Torresa bo jest naprawdę wielu wartościowych młodych piłkarzy grających lepiej niż on... I przede wszystkim to muszą poszukać nowego bramkarza bo Cech już też młody nie jest a Hilaro powiedzmy sobie szczerze nadaje się do rezerw :E


      Przecież Cech zbliża się dopiero do 30 ? :quasi: Bramkaz może grać najdłużej, a jak pokazuje przykład VdS można grać przez ten cały czas na bardzo wysokim poziomie. Więc jeżeli tylko będzie się mu chciało i zdrowie będzie dopisywać to może grać jeszcze przez przynajmniej kolejne 4 lata. Więc Chelsea może sobie pozwolić na czekanie by jakiś młokos może objawił się w szkółce, a gdy Cech już skończy karierę to zrobić podobnie jak MU.

      Co do Torresa moim zdaniem pieniądze nie są wywalone w błoto, Torres musi się tylko w końcu uporać z problemem skuteczności jaki złapał go w tamtym sezonie. W końcu musi to zrobić, bo uważam że jest zbyt wysokiej klasy zawodnikiem. A jeżeli już nie odzyska nigdy formy jaką prezentował to chyba będzie to jedna z większych "sensacji" gdzie zawodnik jest w najlepszym momencie kariery by grać na najwyższym poziomie i taka klapa...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez G R A N T ().

    • Co do brakarza to Cech 20 maja skończył dopiero 29 lat czyli może spokojnie bronić jeszcze co najmniej 5-6lat, poza tym przecież Chelsea tego lat z Genk kupiła 19 letniego Courtoisa za ok 8 mln funtów.
      Co do Torresa to i tak jest z nim troszkę lepiej niż w ubiegłym sezonie bo przynajmniej próbuje coś robić. Co nie zmieni faktu że można było chyba niestety lepiej zainwestować. Ja tam czekam na czasy kiedy Lukaku będzie podstawowym napastnikiem bo jego warunki fizyczne dużo bardziej mi się podobają niż Torresa ;). A Torresa przestawić na skrzydło w formacji 4-3-3 skoro ma problemy ze strzelaniem. Codo Maty to mam nadziej że wkońcu będzie porządny skrzydłowy w Chelsea bo ostatnio były z tym problemy.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Jaki konkurs na uni Electra? 58
      1.  
        Ekspedycje (31) 53%
      2.  
        Wojna pokoleń (25) 43%
      3.  
        Ranking mST (8) 14%
      4.  
        Zysk samymi transportami (5) 9%
      5.  
        Historia napisana planetami (4) 7%
      6.  
        Berek (4) 7%
      7.  
        Konkurs wiedzy o uni (3) 5%
      8.  
        Złomiarz miesiąca (3) 5%
      9.  
        Konkurs strzelecki (3) 5%
      10.  
        Rozwalanie bunkrów (0) 0%
      11.  
        Łowcy statków (0) 0%
      Niestety dramat! Przegrane 2 derby Londynu z rzędu...
    • Newcastle 0 - 3 Chelsea.
      Co tu dużo mówić, piękny mecz, kwintesencja prawdziwego futbolu. 3 słupki 3 poprzeczki, niewykorzystany karny, wiele sytuacji podbramkowych. Oby więcej takich meczów, choć wynik niesłuszny, ponieważ na początku meczu powinien wylecieć Luiz, choć z drugiej strony gdyby nie Krul to Chelsea mogłby zdobyć 3/4 bramki więcej. Ogólnie mówiąc, remis byłby sprawiedliwy ;)
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • AVB zwolniony, oficjalnie.
      Do końca sezonu Chelsea poprowadzi Di Matteo.
      Zasadność tego zwolnieia, czy za wcześnie czy za późno, to temat rzeka. Mnie interesuje co innego: kto teraz tam pójdzie.
      Prasa brytyjska huczy o Benitezie, co byłoby imo nieporozumieniem.
      Capello jest wolny, Mourinho tydzień temu był w Londynie 'w sprawach osobistych'. Może ktoś inny. Martin O'Neill? Jürgen Klopp?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pUco ().

    • AVB miał do wykonania zadanie niemożliwe. Czyli dostał polecenie od Romka "Zmieniaj co chcesz, ale żeby nie było gorzej" AVB odmłodził skład, oczywiście transfery były nieudane z małymi wyjątkami ale żaden trener by sobie nie poradził dopóki w klubie "rządzą" tacy piłkarze jak Terry czy Lampard, którzy mają chyba większy wpływ na pozostałych zawodników niż sam trener. Dobrze, ze Hiddink już w Anży, bo akurat ten trener mógłby zrobić coś porządnego z ta drużyną.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • W zasadzie to była tylko kwestia czasu.
      Kiedy przychodził wydawał mi się najlepszą opcją ale ani nie miał faktycznej władzy nad zawodnikami ani jego taktyka nie nadawał się dla Chelsea gdzie z definicji wszytko powinno skupiać się na obronie.
      Z wolnych trenerów to nadawałby się tylko Capello który może opanowałby gwiazdeczki i ułożył odpowiednio defensywę(szczytem głupoty byłoby pozostawiać drużynę w zasadzie bez trenera do końca sezonu bo równie dobrze można było zostawić na ten okres AVB). Benitez to się nadaje co najwyżej do ligi kazachskiej, oczywiście idealny byłby powrót Mourinho ale raczej szanse na to są marne. Szkoda że Hiddink siedzi w Anży ale akurat jego może dałoby się wyrwać.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Temat trochę odświeżam, co myślicie o transferach typu hazard, hulk, bo prawdopodobnie może to spowodować że Chelsea będzie mogła grać ofensywny, ładny futbol, tymbardziej że skrzydłowych brakowało, a tu z 1 półki. No i najważniejsze, kto na treneiro, bo Di Matteo chyba nie zostanie, aczkolwiek nie wiadomo
    • Swoje Hazard zrobił asysta plus wypracowany karny. Marina nie było a Oscar po ledwie paru treningach widać było że zgrania żadnego nie ma. Co do bronienia się cale spotkanie to cóż 3 punkty plus czyste konto są i to się liczy. Martwi mnie jedynie dziurawość tej obrony bo jak na Wigan to zdecydowanie za radośnie sobie poczynali.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • No tak, początek sezonu dla każdej większej drużyny, która zrobiła wielkie zakupy jest trudny.

      Zresztą zobacz jak Wigan sobie radziło pod koniec poprzedniego sezonu, więc ich dobra gra wcale nie dziwi.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Nie przypuszczałem, że Chelsea może dostać takie baty.
      Aż tak to źle wyglądało? Chlesea zasłużyła na taką porażkę?
      Meczu nie oglądałem, bo zdecydowanie bardziej ciekawi mnie Deadline Day, dla chętny podaję link do Sky Sports News vipbox.tv/watch/1267/1/sky-spo…s-live-stream-online.html

      Niestety Spursy się wzmacniają. Lloris, Moutinho w jeden dzień, a Arsene śpi na runku transferowy, Sky to przewidziało i nawet nie wysłali reportera pod Emirates.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dragonartur ().

    • Dobrze że się wzmacniają, dzięki tym transferom poziom PL wzrasta i konkurencja się zaostrza :)
      To że Wenger nie robi transferów to jego sprawa widocznie ma jakiś plan, albo z góry zakłada porażkę.

      Co do Chelsea to Hazard, świetny transfer, będzie z Niego wielki grajek.
      A wynik meczu z ATM to jakaś porażka. Potrzeba Wam trenera z prawdziwego zdarzenia. Nigel Adkins to według mnie świetny kandydat to co robi z Southampton jest niesamowite.