Chelsea Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Oglądałem mecz jako wolny strzelec (tj. ani jednych ani drugich nie lubię) i muszę powiedzieć, że sędzia prowadził mecz dobrze. W zasadzie to tylko karny jest kontrowersyjny, ale w mojej opinii dobrze, że nie gwizdnął.
      Widać, że był kontakt (obtarcie/stanięcie na nogę Kalou), ale widać też, że Kalou to przetrwał i [...] symulował skacząc do góry jak kangur. Sędzia prawdopodobnie uznał, że skoro był w stanie tak energicznie wyskoczyć do góry to nie należy gwizdać. Jednak widział kontakt i nie dał Kalou kartki.
    • Jeśli sędzia widzi że zawodnik jest podcinany w polu karnym i utrudnia to lub uniemożliwia oddanie strzału to ma obowiązek podyktować rzut karny a jeśli uważał że Kalou symuluje to powinien mu dać żółta kartkę. Poza tym tu nie chodzi tulko o karny ale jak stwierdził Graham Poll powinna być też czerwona kartka dla Samuela co mogło by wplynać na mecz bardziej niż sam karny.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Koko napisał(a):

      W sumie meczyk zacięty, Chelsea przeważała, a Inter wykorzystał to co miał.
      O awans się nie boję, można powiedzieć, że 2:1 to korzystniejszy wynik dla nas ;)
      przy braku Cecha, rozkojarzonym Terrym i brakiem A. Cole'a nie bym byl taki pewny wygranej. Ale dziwie sie ze Carlo nie widzi w podstawowym skladzie J. Cole'a - dla mnie jest to jeden z najlepszych pilkarzy angielskich. Napewno moglby mecz sie skonczyc inaczej gdyby pojawil sie w 2 polowie...
    • Cezarcfc, ale Kalou sam sobie uniemożliwił celny strzał schodząc praktycznie pod sam bok bramki, a cały ten faul nawet znacząco nie wpłynął na jego kontrole piłki (dopóki oczywiście nie rzucił się efektownie na ziemie)
      Ogólnie to mogę się mylić, ale Inter oddał inicjatywę Chelsea tylko dlatego, że tego chcieli. Włosi lubią być bez piłki, bronić się dlatego grali to co umieją najlepiej - nudną grę, destrukcje etc. Co nie zmienia faktu, że Inter najklarowniejszą sytuacje miał z ... wolnego :)
    • Yamato Damashi napisał(a):

      Oglądałem mecz jako wolny strzelec (tj. ani jednych ani drugich nie lubię) i muszę powiedzieć, że sędzia prowadził mecz dobrze. W zasadzie to tylko karny jest kontrowersyjny, ale w mojej opinii dobrze, że nie gwizdnął.
      Widać, że był kontakt (obtarcie/stanięcie na nogę Kalou), ale widać też, że Kalou to przetrwał i [...] symulował skacząc do góry jak kangur. Sędzia prawdopodobnie uznał, że skoro był w stanie tak energicznie wyskoczyć do góry to nie należy gwizdać. Jednak widział kontakt i nie dał Kalou kartki.


      w 100% popieram tą wypowiedź.
      w tym starciu może i był kontakt z nogami Kalou , ale to jak demonstracyjnie upadł Kalou no to mówi samo za siebie, sędzia nie dał się nabrać i słusznie postąpił, nie może być z niego drugi Howard Webb ( Polska - Austria ) [...]
    • Wlasnie Kalou nie umie sie przewracac gdyb tam byl C.Ronaldo albo Messi to na 200% karnego sedzia by podyktowal. A co do przeszkadzania to w predkosci nawet niewilki kontakt moze wybic z rytmu . A pozycja do strzalu gdyby nie bylo obroncy nie byla taka zla chocarz morze nie dzla Kalou. A gra interu to kwintesencj antyfudbolu cos za co kilka lat temu pokochalem Chelsea widc ze Jose ma swoj styl i sie go trzyma niewarzne jaki klub trenuj.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarcfc napisał(a):

      Wynik byłby zdecydowanie korzystniejszy gdyby nie sędzia kalosz . To już przegięcie chyba poprostu UEFA nie chce dopuścić żeby Chelsea wygrała Ligę Mistrzów.


      Tak Tak UEFA nie lubi Chelsea :lol:
      Sędzia to nie robot on ma chwile na zastanowienie nie podyktował karnego i nie ma sensu tego rozpamiętywać to już historia .
      jak dla mnie sędzia dostosował się do poziomu meczu i sędziował bardzo dobrze .
      u61 TOP 20 max 18 ST[OFF]
      u65 TOP 44 max 26 ST[OFF]

      Od kilku lat na emeryturze 8-) 8-) 8-)
    • Muszę powiedzieć że troche mnie Chelsea zakoczyła w tym meczy z Interem. Co prawda był to dopiero mój drugi meczk Chelsea który obejrzałem , od kiedy Chelsea gra pod wodzą Carlo Ancelottiego . Myślałem ze mają trochę więcej polotu w grze :)
      Ale życze powodzenia w meczu rewanżowym
    • AtomowyRolnik napisał(a):

      Muszę powiedzieć że troche mnie Chelsea zakoczyła w tym meczy z Interem. Co prawda był to dopiero mój drugi meczk Chelsea który obejrzałem , od kiedy Chelsea gra pod wodzą Carlo Ancelottiego . Myślałem ze mają trochę więcej polotu w grze :)
      Ale życze powodzenia w meczu rewanżowym


      Kiepski mecz wygrałem, obejrzałem jakieś 5 do 8 meczów w ich wykonaniu i rozegrali parę o wiele lepszych meczów jak dla przykładu ten z Sunderlandem (7-2 się skończyło?) czy obydwa mecze z Arsenalem gdzie pokazali, że są doświadczeni. Jednak przeplatają te mecze z meczami dziwnymi, kiepskimi jak ten z Interem, Manchesterem United, City czy ostatnio z Wolves w lidze :)

      Wlasnie Kalou nie umie sie przewracac gdyb tam byl C.Ronaldo albo Messi to na 200% karnego sedzia by podyktowal. A co do przeszkadzania to w predkosci nawet niewilki kontakt moze wybic z rytmu . A pozycja do strzalu gdyby nie bylo obroncy nie byla taka zla chocarz morze nie dzla Kalou. A gra interu to kwintesencj antyfudbolu cos za co kilka lat temu pokochalem Chelsea widc ze Jose ma swoj styl i sie go trzyma niewarzne jaki klub trenuj.


      Symulować też trzeba umieć, czasem piłkarze wolą iść na łatwiznę, ale zamiast przewrócić się normalnie próbują przedobrzyć skacząc, turlając się, zwijając się z bólu. Choć jeśli faulują Ronaldo czy Messiego to działa w 2 strony, dużo razy widzę, że sędzia nie gwiżdżę tylko dlatego, że to jest Ronaldo i 'on nurkuje', a czasem dostają karnego za darmo. PS: Stary, kup sobie słownik :P

      EDIT: Ok, na telefonie zwracam honor, choć jest tam parę byków dość rażących :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Yamato Damashi ().

    • Nie wiem za bardzo co jest Anelką, bo ostatnio wydaje mi się całkowicie bez formy. Co dostanie jakieś ładne podanie w pole karne, to zaraz traci piłkę. Drogba przynajmniej bramki strzela. Terry w meczu z Interem i Wolves pokazał ,że cała ta afera wpływa jednak na jego grę. Ponadto kontuzjowani Cole i Cech, zawodnicy niezbędni. W rewanżu nie będzie łatwo, ale liczę że Terry i Anelka się odnajdą, no i może po cichu liczyć, że Cech się wykuruje.
    • Zefir89 napisał(a):

      Nie wiem za bardzo co jest Anelką, bo ostatnio wydaje mi się całkowicie bez formy. Co dostanie jakieś ładne podanie w pole karne, to zaraz traci piłkę. Drogba przynajmniej bramki strzela. Terry w meczu z Interem i Wolves pokazał ,że cała ta afera wpływa jednak na jego grę. Ponadto kontuzjowani Cole i Cech, zawodnicy niezbędni. W rewanżu nie będzie łatwo, ale liczę że Terry i Anelka się odnajdą, no i może po cichu liczyć, że Cech się wykuruje.


      jeśli Terry nie wróci szybko do formy to kiepsko będzie w rewanżu, Milito i Eto nie dadzą mu spokoju, brak A. Cola też widać, Balotelli robił z Maloudą co chciał, zdziwiło mnie w ogóle , że to jego postawił na lewej pomocy...
    • dalej bedziecie pisac, ze Wasz rezerwowy bramkarz podola w rewanzu z Interem? Bo jestem swiezo po meczu Chelsea - City i nie zauwazylem zeby byl dobry ;) . Do tego poraz kolejny bledy Terrego - obrona Wam sie posypala i City zasluzenie wygralo :E
    • Ja nigdy nie twierdziłem że on podoła i byłem mocno zaniepokojony, natomiast teraz to strach się bać co będzie w rewanżu. Co do meczu to jakaś totalna katastrofa nie mam pojęcia jak mogli się tak posypać i już nie chodzi o sam wynik ale o te czerwone kartki. No ale cóż muszą o tym jak najszybciej zapomnieć bo gra toczy się dalej.
      Chelsea Forever.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cezarcfc ().

    • Mi się nic nie sypie. Chelsea zagrała dobrą pierwszą połowę, w której pod koniec niestety Hilario się nie popisał. Miałem niewielkie nadzieje co do niego przed meczem, ale się rozczarowałem, fatalnie grał. Popełnił ogromne błędy przy dwóch golach. Jeśli chodzi o ofensywę Chelsea to całkiem ładnie funkcjonowała przez cały mecz. Given miał sporo roboty, nawet wtedy kiedy The Blues grali w 9.
    • powiem tak : rzeźnia :D nie dość , że 2:4 to jeszcze 2 czerwone kartki, ostry mecz :P
      pierwszy raz w życiu cieszy mnie zwycięstwo City, z wiadomych powodów :D

      ps - nie oglądałem meczu, więc się zapytam, lepiej grał Terry czy Bridge? :D
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      ps - nie oglądałem meczu, więc się zapytam, lepiej grał Terry czy Bridge? :D

      tez jestem zdania, ze lepszy mecz rozegral Bridge - na ta chwile chyba anglicy powinni zalowac, ze nie bedzie przyjmowal powolan :E

      chamskie zachowanie kibicow the blues kiedy tylko byl przy pilce - ale tego chyba mozna bylo sie spodziewac
    • **PIMP** napisał(a):

      ^Zaborca63^ napisał(a):

      ps - nie oglądałem meczu, więc się zapytam, lepiej grał Terry czy Bridge? :D

      tez jestem zdania, ze lepszy mecz rozegral Bridge - na ta chwile chyba anglicy powinni zalowac, ze nie bedzie przyjmowal powolan :E

      chamskie zachowanie kibicow the blues kiedy tylko byl przy pilce - ale tego chyba mozna bylo sie spodziewac


      tylko pytanie w czym on zawinił :quasi:
      a na Terrym teraz się to mści i chłopak bez formy, w meczu z Interem Milito ograł go jak dziecko ^^
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      tylko pytanie w czym on zawinił :quasi:
      a na Terrym teraz się to mści i chłopak bez formy, w meczu z Interem Milito ograł go jak dziecko ^^
      no wlasnie niczym, bo przeciez to nie on pobiegl do prasy, a sama prasa wyciagnela ten syf. Mimo wszystko mial wsparcie calego zespolu i nawet w przerwach widac J. Cole z checia z nim rozmawial. Z reszta pod koniec mimo, ze mecz odbywal sie w Londynie slychac bylo tylko kibicow City ]:-D
    • Dla Chelsea chyba będzie lepiej jak postawia pachołek w bramce niż Hilario (wyjdzie na to samo) .
      fatalny mecz w jego wykonaniu 4 strzały w bramkę i 4 bramki .
      Chelsea dłużej utrzymywała się przy piłce częściej strzelała ale co z tego .
      Co do czerwonej karki Belletiego to przesadzona . Ballack bardzo chamskie zagranie jakby nie miał na koncie żółtej dostałby od razu czerwoną .
      Z taka formą bramkarza i defensywy nie macie co marzyć o wygraniu z Interem .
      u61 TOP 20 max 18 ST[OFF]
      u65 TOP 44 max 26 ST[OFF]

      Od kilku lat na emeryturze 8-) 8-) 8-)
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      Cezarcfc napisał(a):

      Już ty się o to nie bój i pilnuj swoich ulubieńców.


      ale musisz mu przyznać, że Hilario tragicznie broni..

      No bronił tragicznie aż mi się bebechy wywracały ale cóż nie ma innego bramkarza mam nadzieje że Cech jak najszybciej wróci do zdrowia. Pozatym mogli by w letnim okienku ściągnąć jakiegoś doświadczonego mogącego od czasu do czasu zagrać emeryta ala Dudek.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • A propos Cecha :


      Bramkarz Chelsea, Petr Cech jest optymistą i ma nadzieję, że wróci do składu szybciej niż jest to spodziewane.

      Golkiper naciągnął mięsień łydki w pierwszym meczu 1/8 finału LM z Interem i ma pauzować miesiąc.

      Petr trzyma jednak kciuki (pewnie tak jak i kibice Chelsea) za to, że powróci przed końcem marca i będzie mógl pomóc swoim kolegom zarówno w lidze, jak i europejskich pucharach.

      Pytany o to czy jego powrót jest spodziewany od trzech do czterech tygodni, powiedział dla Sport.cz: "Mam nadzieję, że będę z powrotem wcześniej."

      W międzyczasie bramkarz The Blues zostal wybrany na Piłkarza Roku w Czechach za sezon 2008/09. Dostał tę nagrodę już po raz trzeci (wcześniej w 2005 i 2008 roku).

      W plebiscycie otrzymał 665 głosów i wyprzedził odpowiednio - Milana Barosa z Galatasaray (459 głosów) i Jaroslava Plasila z Bordeaux (397 głosów).

      Po ogłoszeniu wyników plebiscytu powiedział o tym hat-tricku:
      "Wszystkie te nagrody znaczą dla mnie tyle samo. Otrzymać ją to wielki zaszczyt, nieważne ile razy uda ci się to zrobić."

      Gratulujemy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!


      Źródło: Chelsea.pl