Inter Mediolan

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • fcinter.pl/?nid=2460#kom

      Inter kupił z Romy Manciniego za 12,5mln EURO.
      Nie jestem przekonany czy to dobry zakup, a jak już to zapłacić ze 2-3mln mniej =).

      Ciekawe czy Inter kupi kogoś jeszcze, ale tym razem kogoś lepszego. Ja bardziej widziałbym Quaresme niż Lamparda(który jest lepszy).
      Mam nadzieje, że Crespo (jesli zostanie), Suazo i Cruz będą dobrze przygotowani na nadchodzący sezon (Ibrahimovic musi być w dobrej formie i być najlepszym napastnikiem :P, ciekawe jak Adriano będzie grał ).
      Moim marzeniem w Interze zawsze byli Henry i Nistelrooy :E, ale teraz najlepszym dla Interu byłby ktoś z trójki: Villa, Huntelaar, Senturk :D. Narazie pewnie i tak napastnika nie kupią ;|.
    • Ja pozwole sobie ocenic. Jestem fanem Chelsea, ale Inter to moj ulubiony wloski klub ;) Tym bardziej polubilem, gdy doszedl do niego Mourinho. Chociaz jedyne czego w nim nie lubie to to, ze tak namawiaja Lamparde zeby doszedl do klubu z mediolanu ;p

      pzdr
    • >Tutaj< możemy zobaczyć nowe stroje Interu.
      Domowe wg mnie są bardzo ładne i nie mam żadnych uwag, ale wyjazdowe mi nie pasują. Biały i czekoladowy... Fajne byłyby złote bluzki i spodenki z niebieskimi napisami ^^. (W ogóle to stary herb Interu bardziej mi się podobał, chodź zloty jest lepszy niż żółty ;)).
      A co Wy myślicie?
      W ogóle mamy jakichś fanów Interu na forum? :D (wiem, że na pewno, ale żadnej dyskusji niema ;|)

      Crespo napisał(a)
      Chociaz jedyne czego w nim nie lubie to to, ze tak namawiaja Lamparde zeby doszedl do klubu z mediolanu ;p


      Też myślę, że mogliby dać spokój i skupić się na kimś innym. Mieli mieć Hleba, ale Barca go kupiła...
    • Ech 1:1 jest na razie.
      Za dużo Inter oddaje pola do gry Romie, za dużo pozwalają im grać... 1 połowa była dobra, ale nie można grać na 1:0 :quasi:. Teraz już się trochę wyrównało, ale wcześniej Roma ciągle dyktowała grę, a tak nie może być X(. Nie wiem co tam robi Stankovic i niezbyt dobrze gra też Mancini, dobrze, że Balotelli wszedł za Figo :rolleyes:.
      Nowy nabytek- Muntari strzelił gola dla Interu wtedy, dobrze się zapowiada ten piłkarz :).

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dark Wolf ().

    • Dark Wolf napisał(a)
      Ech 1:1 jest na razie.
      Za dużo Inter oddaje pola do gry Romie, za dużo pozwalają im grać... 1 połowa była dobra, ale nie można grać na 1:0 :quasi:. Teraz już się trochę wyrównało, ale wcześniej Roma ciągle dyktowała grę, a tak nie może być X(. Nie wiem co tam robi Stankovic i niezbyt dobrze gra też Maicon, dobrze, że Balotelli wszedł za Figo :rolleyes:.
      Nowy nabytek- Muntari strzelił gola dla Interu wtedy, dobrze się zapowiada ten piłkarz :).


      Kurcze mam nadzieje ze Ibra cos ukąsi :D i bedzie 2:1 dla nas :D

      A Stankovic mogł isc do tego Juve :/


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on
    • 83 minuta i Balotelli na 2:1 ^^.

      Szkoda, że jest taki młody i za mało wytrzymały, żeby grać większość meczu, tak to Figo by nie grał tyle :(.

      Na razie tak wyglądają minuty, w ktorych strzelono bramki
      18` Muntari 83` Balotelli - 59` DeRossi

      Do końca regulaminowego czasu zostały 4 minuty emocje dużena koniec.

      EDIT: 90 minuta 2:2 :lol:, piękno futbolu...
      A nie sorry, bramka zaliczona dla Vucinica, ale wydawało mi się, że Stankovic samobója strzelił :E.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Dark Wolf ().

    • relacji na żywo ciąg dalszy :E , Inter mimo druzgocącej przewagi nie może zdobyć bramki, przypuszczalnie będą karniaki =) ^^

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Emperor ().

    • hyhy :D :D :D :D :D :D , Inter jest wielki :D :D

      Cóż to wczoraj był za meczyk... , piękny, a te karne... . Tottti strzelając mógł dać zwycięstwo Romie ale trafił w poprzeczkę =) , warto zaznaczyć, że Inter wygrał mecz dysponując szalenie osłabioną kadrą, bez 7 podstawowych graczy =).

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Emperor ().

    • Hehe no i super, Inter co by nie mówić jest we Włoszech najlepszy, ważne żeby nasi dali radę bo tytuł mistrza zależy głównie od nich, a nie od postawy innych klubów.
    • Group B
      FC Internazionale Milano (ITA)
      Werder Bremen (GER)
      Panathinaikos FC (GRE)
      Anorthosis Famagusta FC (CYP)

      Raczej Inter powinien sobie poradzić i z pierwszego miejsca wyjść z grupy. Ktoś może powiedzieć, że drużyny bardzo łatwe do pokonania, ale Werder i Panathinaikos to stali bywalcy w LM, Anorthosis chodź nowicjusz wyeliminował innego stałego bywalca(chodź Ci stali bywalcy nie mieli ostatnio żadnych sukcesów w LM :? :]). Inter ich pokona i miejmy nadzieje, że zajdzie jak najdalej.;)
    • Nie chcę zapeszać ale grupa wygląda na łatwą. Jeśli Inter nie spartoli czegoś (jakoś ten klub najbardziej kojarzy mi się z meczami w których jedna drużyna prowadzi 2:0 żeby ostatecznie przegrać 2:3 :?) to powinien wyjść na pierwszym miejscu i bez nerwów.
    • Inter ma problemy najczesciej w fazie pucharowej ;) Ja stawiam ze odpadnie w polfinale wiec o grupe jestem spokojny. Co najwyzej wyjdzie z 2 miejsca :]
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Ac Milan - Inter Mediolan - będzie się działo :D

      Dwudziestego ósmego września o godzinie 20:30 odbędą się 269 derby della Madonnina - Inter zmierzy się z rywalem zza miedzy Ac Milanem. Będzie to bez wątpienia najbardziej interesujące spotkanie 5 kolejki Serie A które najprawdopodobniej przyciągnie na stadion komplet widzów. W niedziele oczy całej piłkarskiej Europy zwrócone będą na Mediolan.

      Pierwsze ligowe derby Mediolanu odbyły się 10.01.1909 roku. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść Milanu. Kolejna ligowa potyczka odbyła się 06-02-1910 i Nerazzurri w wielkim Stylu pokonali rywali zza miedzy aż 5-0. Ostatnie Derby Della Madonnina odbyły się 04-05-2008 w ramach 36 kolejki Serie A. Nerazzurri ulegli Milanowi 2-1 po bramkach Inzaghiego i Kaki, honorowa bramkę strzelił Julio Ricardo Cruz. Ogólne statystyki przemawiają na korzyść Milanu, który zwyciężał w tym spotkaniu 104 natomiast Inter w 93 spotkaniach odniósł zwycięstwo. Wynik remisowy padł 72 razy.

      Sezon 2008/2009 Rossoneri zaczęli bardzo słabo, w pierwszym meczu ulegli Bolonii 2-1 po bramkach ( Ambrosiniego, Di Vaio oraz Valianiego. W drugiej kolejce przegrali z Genoą 2-0 po bramkach: ( Sculli'ego oraz Milito 90' k.). W 3 kolejce serie A odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, pokonując rzymskie Lazio 4-1. Ostatnie wygrane ligowe spotkanie odbyło się 24 września w ramach 4 kolejki Serie A, kiedy to Rossoneri wygrali z Regginą 2-1.

      W niedzielny wieczór na boisku nie zobaczymy na pewno Marco Borriello, oraz Andrei Pirlo. Borriello dopiero niedawno wrócił do gry po kontuzji, która męczyła go od pierwszych dni po przejściu do Milanu, a już odniósł kolejną w trakcie meczu z Regginą, kiedy to udało mu się strzelić bramkę. Pirlo nabawił się kontuzji mięśni prawego uda. Jego rekonwalescencja potrwa około miesiąc.

      Nerazzurri po wspaniałej serii zwycięstw w ostatnich meczach ligowych na pewno będą głodni kolejnego zwycięstwa. Po wygranej z Lecce, Torino, Catanią oraz remisie z Sampdorią Inter uplasował się na pozycji lidera Serie A z dorobkiem dziesięciu punktów. Rossoneri znajdują się na dziewiątym miejscu i tracą do lidera cztery punkty. Najlepszym strzelcem Milanu jest jak na razie Pato, który zdobył dwie bramki w lidze, natomiast Interu Zlatan Ibrahimovic który ma na swoim koncie również dwa trafienia. Oba zespoły są bardzo zdeterminowane, aby odnieść zwycięstwo w tym prestiżowym spotkaniu. Zatem czeka nas bardzo interesująca rywalizacja.


      Uni 34 - Top 150 off
      Uni Rigel -Top 40 off ----> UF = Uni Taurus -Top 400 on
    • No i dziś Wielkie Derby :D
      Mam nadzieję że Inter pokaże kto jest lepszy w tym sezonie ^^
      Ogląda ktoś mecz gdzieś, tv/net ? Jak tak to niech ktoś napisze na jakim programie albo linka do strony da :)

      Prawdopodobne składy :

      Inter: Julio Cesar; Maicon, Cordoba, Materazzi, Chivu; Vieira, Cambiasso, Zanetti; Mancini, Ibrahimovic, Adriano

      Milan: Abbiati; Zambrotta, Maldini, Kaladze, Favalli; Ambrosini, Gattuso, Seedorf; Kaka; Pato, Shevchenko
    • Derby przegrane, po bramce ze spalonego....
      Remis z Werderem też nie zachwyca...
      Ale już wygrana z Bolonią podbuduje morale naszych zawodników ;)
      Teraz czas rozbić Romę :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apocaliptyck ().

    • Inter Mediolan zdeklasował na Stadio Olimpico vice-mistrza Włoch: AS Romę wygrywając z Giallorossi aż 4-0. To wynik jeszcze lepszy niż przed rokiem, kiedy podopieczni wówczas Roberto Manciniego wygrali 4-1. Dziś bramki na wagę zwycięstwa zdobyli: Ibrahimović x 2, Stanković oraz Obinna. Dzięki zwycięstwu Inter przesunął się na pozycję samotnego lidera Serie A. Nerazzurri wygrywając 4-0 zmietli dziś z Olimpico Romę, z której pozostał jedynie dym i popiół. źródło : intermediolan.com

      Świetny mecz ^^ Oby tak dalej i w tym roku nie ma mocnych na Inter ;)
      Milan też 3 pkt i goni Nas :D
    • Yes sir, ale sądzę że zwycięstwo jest prawie pewne, choć może być trudne. Ważne żeby nie przegrać bo to by był blamaż. Z Udinese też można wygrać, w końcu to nie Milan czy Juve, które jako jedyne przy słabej formie Romy mogą być prawdziwymi rywalami.
    • katastrofa... aktualnie w 65 minucie Cypryjczycy jeżdżą Inter 3:2 :quasi:.
      w 57 minucie 2 zmiany (Vieira za Burdisso Maxwell za Manciniego ii Cruz za Stankovica), ale dużo nie dały. Anorthosis w tej chwili utrzymuje się przy piłce i ładną akcję zorganizowali. Widziałem tylko 3 bramkę dla Anorthosisu, ale to + jak już wygląda wynik to aż strach pomyślec jak by nasi obrońcy wyglądali przy ofensywie np. Barcy x_x
      80minuta- Cruz strzelił głową po dośrodkowaniu z wolnego Balloteliego i remis :E

      I taki wynik pozostał Anorthosis 3:3 Inter, Ibrahimovic tym razem zawodził(zmęczony, bo ciągle gra...) i w ogóle cała drużyna musi nad sobą popracować, bo ostatnie wymęczone 3:2 z Regginą nie mówi najlepiej o Interze.

      PS. pierwsza bramka dla gospodarzy- Burdisso czarodziej :O

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Dark Wolf ().