Inter Mediolan

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Inter Mediolan

      INTER MEDIOLAN








      Pełna nazwa: Football Club Internazionale Milano
      Data założenia: 9 marca 1908
      Barwy: złoto - czarno - niebieskie
      Stadion: Giuseppe Meazza "San Siro" z 85 700 miejscami
      Link do wikipedi




      Sukcesy:
      Link do wikipedi
      -Mistrz Włoch 17 razy
      -Puchar Włoch 5 razy
      -Superpuchar Włoch 4 razy
      -Puchar Europy / Liga Mistrzów 2 razy
      -Puchar UEFA 3 razy
      -Puchar Interkontynentalny 2 razy

      Historia(LINK)

      Hymn(LINK)

      Inne mniej ważne rzeczy też można poszukać w linku do wikipedi :XP:

      Prezes: Massimo Moratti


      Trener: Jose Mourinho


      Kadra:
      -Bramkarze

      1. Francesco Toldo | Włochy
      12. Julio Cesar | Brazylia
      21. Paolo Orlandoni | Włochy
      51. Vid Belec | Słowenia

      -Obrońcy
      2. Ivan Cordoba | Kolumbia
      4. Javier Zanetti | Argentyna
      6. Lucio | Brazylia
      13. Maicon | Brazylia
      23. Marco Materazzi | Włochy
      25. Walter Samuel | Argentyna
      26. Christian Chivu | Rumunia
      39. Davide Santon | Włochy

      -Pomocnicy
      5. Dejan Stankovic | Serbia
      7. Ricardo Quaresma | Portugalia
      8. Thiago Motta | Brazylia
      10. Wesley Sneijder | Holandia
      11. Sulley Ali Muntari | Ghana
      14. Patrick Vieira | Francja
      15. Rene Krhin | Słowenia
      19. Esteban Cambiasso | Argentyna
      20. Joel Obi | Nigeria
      30. Mancini | Brazylia

      -Napastnicy
      9. Samuel Eto'o | Kamerun
      18. David Suazo | Honduras
      22. Diego Milito | Argentyna
      45. Mario Balotelli | Włochy
      ??. Marko Arnautovic | Austria

      Tabela
      Można znaleźć w temacie: Serie A

      Przeciwnicy w LM
      Barcelona, Dynamo Kyiv, Rubin Kazań (Grupa F)

      Oficjalna strona klubu
      inter.it/

      Polskie strony o klubie
      fcinter.pl/
      intermediolan.com/

      Zobacz też na forum
      Serie A

      --------------------------------------------------------------
      Informacje ze stron(przede wszystkim): wikipedia.pl, fcinter.pl i inter.it :]

      Post był edytowany 30 razy, ostatnio przez Dark Wolf ().

    • Mój ulubiony, ukochany klub od najmłodszych lat :) , obecnie dominuje w seria A =) , a sukcesy na arenie europejskich pucharów w końcu muszą przyjść i przyjdą :] , fajna prezentacja :super: .
    • W wielkich derbach Mediolanu Inter poległ 2:1 (Inzaghi i Kaka dla Milanu i Julio Cruz dla Interu), Milan dzięki temu zbliżył się mocno do LM, a Inter musi uważać na Rome, która wygrała z Sampdorią 3:0 ;/. Jest źle, Roma traci tylko 3 pkt do prowadzącego w tabeli...
    • Jak byście ewentualnie zmienili skład Interu?
      Wg mnie trener powinien zostać zmieniony, bo ten nie spełnia oczekiwań ;/. Przydałby się jakiś młodszy pomocnik, który by kierował grą, podawał... Może Quaresma... Wypożyczony Maniche raczej nie spełnia oczekiwań na pomocy zbytnio.

      Coś temat niepopularny, nie spodziewałem się wielkiego sukcesu, ale żeby klub z czołówki Serie A, będzie miał aż tak mało kibiców wśród tylu tysięcy graczy OGame ?(.
    • Milan i Juve... Wiadomo, że Inter dostaje w LM, tego trenera trzeba zmienić, siedzi już ze 4 lata, zarabia krocie, a sukcesów poza Włochami niema a Inter stać na to... Brakuje nieraz trochę woli walki i gra jest trochę może monotonna. Może przesadzam, bo w lidze idzie im bardzo dobrze, ale jak nie zajmą pierwszego miejsca to koniecznie trenera trzeba zmienić, jak będzie 1 miejsce to i tak wreszcie nadejdzie zła gra i trzeba będzie jakieś reformy robić.
    • Oczywiście, jestem fanem Interu od wielu lat. Po wielkiej "suszy" znowu dominujemy w SerieA, ale ciągle nie mamy szczęścia do europejskich rozgrywek. Uważa się, że Inter z takim składem już dawno powinien wygrać CL, jednak tak się nie stało, może za rok? W tym sezonie pech nas nie opuścił, kontuzji nabawiło się sporo zawodników.
    • Jak dla mnie z Interem cos nie gra...niby mają tak dobry skład, ale brakuje czegos powaznego, musi brakowac skoro taki klub odpada w LM odrazu po wyjsciu z grupy i to jeszcze z Liverpoolem ktory oprocz szczescia nie ma nic czym moglby zachwycac
      Na początku moglbym postawic niezłe pieniądze ze Inter awansuje do półfinału:P
    • Bardzo ładna prezentacja :)
      Inter to mój ulubiony klub z Serie A, ale jakoś w LM im nie idzie... A szkoda... :-/ Życzę im wygrania ligi w tym sezonie no i... Messi'ego :D :D


      A od Quaresmy to... daleko :P
      FORCA PORTO, FORCA QUARESMA !!!
    • Emperor napisał(a)
      Mój ulubiony, ukochany klub od najmłodszych lat :) , obecnie dominuje w seria A =) , a sukcesy na arenie europejskich pucharów w końcu muszą przyjść i przyjdą :] , fajna prezentacja :super: .


      To tak jak ja :D
      Od 6 roku życia uwielbiam Inter Mediolan :)
      A dokładnie to od momentu, gdy rodzice kupili mi koszulkę ich zespołu :P

      Ładna prezentacja i dużo informacji =)
      "They have a choice: They can live in my new world, or they can die in their old one."
    • Zawsze lubiałem Inter, ale teraz poszli w zapomnienie.Nie wiem czemu.Generalnie grają dobrze, ale ostatnio byli zbyt pewni siebie, i Roma może wyręczyć ich w zdobyciu mistrzostwa Włoch, czego im nie życzę.Crespo wraca do Chelsea, bo oni go nie oddadzą raczej.To też jakieś osłabienie.Słyszałem, że parę transferów chcą uzyskać, założę się, że to plotki ale może, no to zaczynamy: Gerrard, C.Ronaldo, Ronaldinho, Drogba.Pewnie tak się nie stanie, ale zawsze ten 1%.
    • Knight From Dark napisał(a)
      Zawsze lubiałem Inter, ale teraz poszli w zapomnienie.Nie wiem czemu.Generalnie grają dobrze, ale ostatnio byli zbyt pewni siebie, i Roma może wyręczyć ich w zdobyciu mistrzostwa Włoch, czego im nie życzę.Crespo wraca do Chelsea, bo oni go nie oddadzą raczej.To też jakieś osłabienie.Słyszałem, że parę transferów chcą uzyskać, założę się, że to plotki ale może, no to zaczynamy: Gerrard, C.Ronaldo, Ronaldinho, Drogba.Pewnie tak się nie stanie, ale zawsze ten 1%.


      Z Ronaldinho zrezygnowali, wg włoskich dziennikarzy Drogba jest głównym celem.
      Niemieccy dziennikarze mówią, że Juve i Inter starają się o Schweinsteigera, hmmm, jeśli to prawda, to było by super jakby Inter go kupił ^^. I
      nter chciał kupić Davida Ville z Valencii, ale Real proponuje 35mln euro, czyli 15mln więcej niż Inter... Chodź jakiś hiszpański dziennikarz pisze, że Inter chce zapłacić 40mln... Szczerze w to wątpię, wszystko głupie ploty, dziennikarze nie maja co pisać...
      "Arsene Wenger chcę poskarżyć się na działania pracowników Interu przed FIFA. Francuz uważa, że przez tajne spotkania Alexandra Hleba z działaczami mediolańczyków, Białorusin postanowił zmienić klub."(źródło intermediolan.com ---->dalej ASInfo)
      Na stronie intermediolan.pl (mało aktualizacji na tej stronie) pisali też, ze źródła ASInfo, że Real chcę dać za Ibrahimovica 50mln euro + pomocnika Diarre o_o
      Innych info nie mam, ale pewnie jest jeszcze wiele, większość plotki i spekulacje. Nie wierze, że ktoś z twojej czwórki chciałby przejść do Interu. Schweinsteigera, Hleba i Ville widzę w Interze,a le Ibra niech nie odchodzi nigdzie ;)
    • Dark Wolf napisał(a)
      Knight From Dark napisał(a)
      Zawsze lubiałem Inter, ale teraz poszli w zapomnienie.Nie wiem czemu.Generalnie grają dobrze, ale ostatnio byli zbyt pewni siebie, i Roma może wyręczyć ich w zdobyciu mistrzostwa Włoch, czego im nie życzę.Crespo wraca do Chelsea, bo oni go nie oddadzą raczej.To też jakieś osłabienie.Słyszałem, że parę transferów chcą uzyskać, założę się, że to plotki ale może, no to zaczynamy: Gerrard, C.Ronaldo, Ronaldinho, Drogba.Pewnie tak się nie stanie, ale zawsze ten 1%.


      Z Ronaldinho zrezygnowali, wg włoskich dziennikarzy Drogba jest głównym celem.
      Niemieccy dziennikarze mówią, że Juve i Inter starają się o Schweinsteigera, hmmm, jeśli to prawda, to było by super jakby Inter go kupił ^^. I
      nter chciał kupić Davida Ville z Valencii, ale Real proponuje 35mln euro, czyli 15mln więcej niż Inter... Chodź jakiś hiszpański dziennikarz pisze, że Inter chce zapłacić 40mln... Szczerze w to wątpię, wszystko głupie ploty, dziennikarze nie maja co pisać...
      "Arsene Wenger chcę poskarżyć się na działania pracowników Interu przed FIFA. Francuz uważa, że przez tajne spotkania Alexandra Hleba z działaczami mediolańczyków, Białorusin postanowił zmienić klub."(źródło intermediolan.com ---->dalej ASInfo)
      Na stronie intermediolan.pl (mało aktualizacji na tej stronie) pisali też, ze źródła ASInfo, że Real chcę dać za Ibrahimovica 50mln euro + pomocnika Diarre o_o
      Innych info nie mam, ale pewnie jest jeszcze wiele, większość plotki i spekulacje. Nie wierze, że ktoś z twojej czwórki chciałby przejść do Interu. Schweinsteigera, Hleba i Ville widzę w Interze,a le Ibra niech nie odchodzi nigdzie ;)


      Watpie zeby z tej troki ktokolwiek przeszedł do Interu
    • Eee nawet nie zauważyłem że nie było tematu o mojej ulubionej drużynie z Włoch. Spodobali mi się przypadkiem - zobaczyłem ich mecz w LM w którym grali bardzo ładnie, a ponieważ już wtedy nie przepadałem za Milanem i Juve czy też za Romą, to nie miałem nic przeciwko tej potędze z Italii. Dziś Inter jest zdecydowanie najlepszym klubem z Włoch i bardzo mnie to cieszy. Mam nadzieję że w końcu w tym roku powalczą już na serio o LM, bo tego najbardziej brakuje.

      A co do Manciniego to nie do końca podzielam wasze zdanie że jest taki zły. Podoba mi się to u Morattiego że w końcu przestał tak zmieniać trenerów. Niedawno Mancini ogłosił zresztą że odchodzi więc może teraz się znajdzie jakiś specjalista od pucharów, bo mistrzostw Włoch już wystarczy.
    • Również tak uważam Mancini to dobry trener ale jego czas w Interze powinien sie skończyć . Myślę ze Jose Mourinho mógłby objąć posadę managera w Interze byłby to duży plus dla piłkarzy jakby mieli tak wyśmienitego trenera .
    • Czy Moratti chce czy nie chce, Mancini już dawno zapowiadał odejście, na pewno nie rozstaną się w kłótniach czy coś bo Mancini długo posiedział i zrobił dosyć sporo dobrego.
    • Czytałem, że Mancini nie ma zamiaru odchodzić, a oni nie chcą go wyrzucić.Ale czytałem też, że Mourinho ma przejść do Interu, a Mancini do Barcy lub Chelsea.No ale Barca wczoraj kupiła sobie Guardiole.Inter na pewno musi sprowadzić nowych piłkarzy.
    • Barca raczej Guardioli nie "kupiła" bo i tak trenował im rezerwy.

      Nie ważne czy chce odejść czy nie bo i tak odejdzie ;p

      Piłkarzy nowych by się przydało, w ataku jest trochę sucho, Ibra aż taki wspaniały nie jest i przydałby się jakiś łowca goli

      Dobrze że żółwik nam tego tematu nie przyknął ;p
    • Inter w finale Pucharu Włoch!

      Nerazzurri wygrało 2:0 z Lazio (Pele 52` i Julio Cruz 85`). Materazzi dostał czerwono kartkę -_-. W finale zmierzą się z Romą lub Catanio (drugi półfinał jutro, w poprzednim meczu było 1:0 dla AS Roma).

      Finał będzie w czwartek 24 maja.
      Oby Inter zdobył i Puchar Włoch i zajął pierwsze miejsce w Serie A :tratata: