Announcement Regulamin HydePark

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Regulamin Działu HydePark
  Dział HydePark powstał po to, aby dać Wam możliwość porozmawiania o wszystkim, co nie jest związane z OGame. Jest to miejsce, gdzie każdy może swobodnie podyskutować o swoich zainteresowaniach, bieżących wydarzeniach, sporcie, czyli krótko mówiąc otaczającym nas świecie - zarówno tym, jaki był kiedyś, jaki jest obecnie, jak i tym jakim może się stać. Możesz tu wymieniać opinie z innymi użytkownikami na temat swoich poglądów politycznych i etycznych, przeprowadzać polemikę względem różnych ideologi i podejścia do zagadnień naukowych, czy też w końcu dzielić się wrażeniami dotyczącymi naszego hobby, sportu czy sposobu na rozrywkę ;).
  W skład działu HydePark wchodzą następujące podfora:
  Pamiętaj, że każde z wymienionych podfor ma również swój regulamin, z którym musisz się zapoznać, jeśli chcesz napisać posta lub założyć temat. Przed założeniem nowego wątku upewnij się, czy wybrałeś odpowiednie podforum i pasuje on do niego swoją tematyką. Każde podforum poświęcone jest bowiem (jak nazwy wskazują) innym zagadnieniom - zły dobór działu może być przyczyną zamknięcia tematu.
  W całym HydeParku obowiązuje także regulamin Forum Ogame.pl
  Zasady panujące w HydeParku:
  1. Szanuj innych
  Pamiętaj, by szanować innych użytkowników forum. Nie obrażaj pozostałych piszących, nie kpij z poglądów innych oraz nie narzucaj swojego zdania pozostałym graczom. Pamiętaj, że każdy ma prawo wyrazić swą opinię, a dyskusja powinna się odbywać na zasadzie polemiki i wzajemnego szacunku.
  2. Zachowuj się kulturalnie
  Nie pisz kiedy jesteś zdenerwowany lub działasz pod wpływem silnych emocji. Nie używaj wulgaryzmów, nie obrażaj innych użytkowników, osób publicznych, grup etnicznych, wyznaniowych itp.
  3. Flame zabroniony
  Nie pisz postów w sposób kontrowersyjny, mogący doprowadzić do kłótni i offtopu. Wyrażaj swoje poglądy w sposób spokojny, odpowiednio je argumentując.
  4. Nie spamuj
  Staraj się każdą swą wypowiedź podeprzeć jakimiś argumentami, by odpowiednio ją rozwinąć. Nie pisz postów, tylko po to, by nabić licznik (np. "Macie rację - tak być nie powinno"). Niech każda Twoja wypowiedź będzie ciekawym rozwinięciem prowadzonej w temacie dyskusji.
  5. Nie rób offtop'a
  Pamiętaj, aby dyskusja w danym temacie dotyczyła tego, jaka jest nazwa wątku i tego czemu autor go poświęcił. Rozmowa nie powinna zbyt często schodzić na boczny tor (choć czasami to nieuniknione ;)). Jeżeli chcesz podyskutować o czymś więcej niż jest zawarte w danym wątku - załóż swój własny.
  6. Nie dubluj
  Przed założeniem tematu zawsze upewnij się, czy podobny wątek już nie istnieje. Użyj do tego opcji szukaj.
  7. Nie reklamuj
  Reklamowanie stron, for oraz innych produktów/rzeczy, które przynoszą różnym osobom korzyści finansowe oraz prezentowanie sposobów zarabiania w internecie, jest surowo zabronione.
  8. Hydepark to nie poradnik
  HydePark to miejsce poświęcone na rozmowy dotyczące różnych zagadnień, nie zaś miejsce na udzielanie porad, czy odpowiedzi na pytania z problemami innych użytkowników. Zabronione jest zakładanie tematów takich jak "Pomóżcie mi wybrać najlepszy samochód". Wyjątek stanowi podforum Technologia i Gry.
  9. Dbaj o swój temat
  Zakładając temat opisz wyraźnie jego idee. Co chcesz przekazać, o czym dyskutować i jakie masz pytania. Zastanów się również nad przejrzystym tytułem. Tematy w stylu: "musisz tu wejść, kliknij a nie pożałujesz" itp. Będą zamykane do wyjaśnienia. Pamiętaj że pierwszy post w temacie jest jego wizytówką. Starannie się do niego przygotuj, zbierz ciekawe informacje i pisz. Dobrym przykładem prawidłowo rozpoczętego tematu jest temat Dyskusja o polskim hip-hopie.
  10. Nie dyskutuj ze spamerem
  Jeśli napotkasz jakiś nieregulaminowy post/temat, bądź osobę łamiącą regulamin zgłoś to niezwłocznie moderatorowi. Sam jednak nie próbuj zaradzać takim sytuacjom na własną rękę, gdyż może to doprowadzić do szybkiego szerzenia się spamu i offtopu.
  11. Pisz starannie
  Staraj się pisać przejrzyście i zgodnie z regułami języka polskiego. Po zredagowaniu posta przeczytaj go i zastanów się czy inni użytkownicy nie będą mieli problemu z jego zrozumieniem.
  UWAGA!
  Łamanie zasad regulaminu może być podstawą do zamknięcia tematu, bądź udzielenia upomnienie lub ostrzeżenia danej osobie.
  Pamiętajcie, że w razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie działu HydePark możecie śmiało kontaktować się z odpowiednim moderatorem poprzez prywatną wiadomość na forum, irc lub e-mail. Mamy nadzieję, że dzięki Wam HydePark będzie działem, do którego użytkownicy będą zaglądać z radością oraz miejscem przyjaznym każdemu, gdzie z miłą chęcią każdy podzieli się swoimi poglądami z innymi. Życzymy dużo satysfakcji z prowadzonych dyskusji.
  Pozdrawiamy serdecznie - ekipa moderatorów "HydePark" jak i super moderatorzy działu "Między Nami"

  //Ostatnia aktualizacja: Mati: 8.12.2016, 22:43

  OGame.pl
  Z Życia Uniwersów
  Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

  Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.