Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • silver1238 napisał(a):



      Co do meczu z Finlandia i Serbia czasami już to fajnie wyglądało, ale bramkuje nam skuteczności i to faktycznie nie napawa optymizmem
      W meczach takich jak te nie rozumiem zmian przy wyniku 0:0 w 88 minucie ?
      Smuda zawsze pod tym względem mnie demotywował...
      Najlepszy przykład to Hiszpanie, którzy grali również w eksperymentalnym składzie, ale wprowadził 3 nowych zawodników w 57 minucie i każdy mógł się jakoś zaprezentować


      hmm wg mnie Smuda poprostu sprawdza jak wytrzymuja poszczegolni pilkarze te 90 min gry chce miec jeden pewny sklad jednak powinien czasem wymieniac zawodnikow a nie jak wpuscil Sobiecha na 2 min i chlopak nawet pilki nie dotknal ;/
    • Jodłowiec w obronie to marnowanie świetnego defensywnego pomocnika. Na Euro widziałbym to mniej więcej tak.

      Bramkarz: Najlepszy w danym momencie. Nie ma co ukrywać, że bramkarze tracą formę z sezonu na sezon. Nie interesuje mnie czy będzie grał czy nie, ma być niezawodny, bo takich mamy.
      Obrońcy: Wasilewski, Żewłakow (nie będzie jeszcze taki stary) Glik(albo Sadlok) i Piszczek
      Pomoc: Jodłowiec(DP), Murawski (ŚP), Obraniak(LP), Błaszczykowski (PP)
      Napastnicy: Lewandowski z Jeleniem.

      Wierzę w rozwój takich zawodników jak Mierzejewski. Gościu jest bardzo dobry, a w niego nie wierzyłem.

      Można spróbować z Jeleniem na skrzydle + strzały z dystansu w jego wykonaniu.
      Matuszczyk w reprezentacji się nie popisał niczym szczególnym, ale wiadomo, że się rozwija. Następny sezon w Bundeslidze go sprawdzi.

      EDIT: Piciak wiedziałem, że o kimś zapomniałem. W zasadzie o najważniejszym :P

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Yamato Damashi ().

    • Nic dobrego kadrze nie przyniesie?! W obronie musi być co najmniej jeden doświadczony piłkarz, a nawet 'stary'. Jakiś obrońca może rozegrać mnóstwo meczów w klubie jak Chiellini, ale nadal nie będzie emanował spokojem jak taki Puyol albo Ferdinand. Oni widzieli już wszystko co mogło się wydarzyć. Oczywiście nie porównuje Puyola do Żewłakowa, ale jednak przez te lata swojej karier wie co zrobić, żeby zmotywować kolegów albo pokazać blokowi defensywnemu gdzie powinni stać (jeśli ich pozycja jest zła). On uczy młodziaków gry reprezentacyjnej, jego wiedza jest niezastąpiona dla całej drużyny.

      Co jak co, ale para stoperów powinna mieć więcej niż 21 czy 22 lata jak Glik czy Sadlok. Co najmniej 25 i więcej, a optymalny wiek to 30-31 w porywach 32-33.
    • No i dzisiaj zobaczymy Polskę w arcyważnym spotkaniu z Hiszpanią. Mecz ten pokaże siłę naszej reprezentacji i może pokaże, że mamy jaja. Mam nadzieje, że nie będzie 0-0, wolałbym 3-0 dla Hiszpanii przynajmniej pokażą próbkę dobre futbalu
    • Jesli Hiszpanie potraktuja ten mecz na serio to remis bedzie wielkim wyczynem Naszej reprezentacji. Dziwi mnie, ze Smuda wystawia w ataku Nowaka gdzie przeciez na lawce siedzi Sobiech, ktory moglby sie pokazac dluzej niz 2 ostatnie minuty ;) . Jak dla mnie Nowak jest troszke przereklamowany =)
    • Najlepsze jest to, że Iniesta w wywiadzie powiedział, że nie jest w stanie w chwili obecnej wymienić żadnego nazwiska reprezentacji Polski. A Marca podała w wyjściowej jedenastce, że Grosicki ma grać na prawej pomocy (nie dostał powołania), Błaszczykowski z tego co pamiętam na lewej obronie, a trenerem jest Pan Leo. :D
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)
    • bERN napisał(a):

      Najlepsze jest to, że Iniesta w wywiadzie powiedział, że nie jest w stanie w chwili obecnej wymienić żadnego nazwiska reprezentacji Polski. A Marca podała w wyjściowej jedenastce, że Grosicki ma grać na prawej pomocy (nie dostał powołania), Błaszczykowski z tego co pamiętam na lewej obronie, a trenerem jest Pan Leo. :D


      a tam , Kuba na lewej obronie, Kuszczak w napadzie i jedziemy :D
    • bERN napisał(a):

      Najlepsze jest to, że Iniesta w wywiadzie powiedział, że nie jest w stanie w chwili obecnej wymienić żadnego nazwiska reprezentacji Polski. A Marca podała w wyjściowej jedenastce, że Grosicki ma grać na prawej pomocy (nie dostał powołania), Błaszczykowski z tego co pamiętam na lewej obronie, a trenerem jest Pan Leo. :D


      Albo różne gazety to różnie 'tłumaczyły', bo ja czytałem, że to Ilorente nie potrafi wymienić żadnego piłkarza polskiego, Grosicki będzie na prawej pomocy, Kuba na prawej obronie.
      Trener się zgadza, miał być nim Leo :fgrin:

      Smutne, ale prawdziwe. Nikt Nas nie zna.
    • Brawo Zewkow nizle pokierowales obroną brawo Smuda za sklad personalny i zalozenia taktyczne
      przy 0-3 juz szla mi jedna mysl "katastrofa" ale 0-6 to tylko kretynizm wiadomo ze Hiszpanie są dobrzy ale dobrymi zalozeniami i dyscypliną mozna bylo uniknąc tego czego bo równie dobrze jakby sciagneli gacie i zalatwili sie na boisko
    • Kuszczak właśnie dobrze, szczególnie w koncówce. Przecież nie będzie bronił za całą obrone...
      Reszta do bani ;] Praktycznie nikt sięnie wyróżnił na tle mistrzowsko grającej Hiszpanii... cóż spełniliśmy swoje zadanie ;] a i Hiszpania sprowadziła nas na ziemie pokazując zdecydowaną przewage w każdym elemencie gry ;] Oj biedny Franz dużo jeszcze pracy przed nim. Pewnie ładny opieprz da naszym kopaczom xD
    • Nie jest winny Smuda, że ma takich żenujących piłkarzy jakich ma. Tak samo nie był winny Leo. Po prostu nasza piłka jest na półamatorskim poziomie, zarówno ligowa jak i reprezentacyjna. Euro 2012 też skończy się jedną wielką sportową kompromitacją, oby nie organizacyjną ;) Szkoda trochę tej porażki, bo wstyd na cały świat.
    • Firo napisał(a):

      a i Hiszpania sprowadziła nas na ziemie pokazując zdecydowaną przewage w każdym elemencie gry ;]

      Ile jeszcze drużyn ma tak przekopań naszą bramke, żeby niektórzy zrozumieli, że na obecnie znajdujemy sie nie na ziemi, lecz głęboko pod nią. Zalać betonem i tam powinna ona zostać, dopóki nie znajdą się ludzie, którzy beda mieli pomysł na gre.
    • Ale panowie, czego się u licha spodziewaliście? Że wygramy po oblężeniu hiszpańskiej bramki? Że zremisujemy? Że będziemy grać z nimi jak równy z równym?
      Nie było takiej opcji. Hiszpanie to jest inna kategoria, i choćby prowadził nas Mourinho, a grajkowie gryźli trawę z zaangażowania, to i tak byśmy popłynęli wysoko.
      Mecz miał naszym gierojom pokazać w którym miejscu są, i pokazał, teraz czas na ciężką pracę.

      ps. Kuszczak ssie. Fabiański też ssie. For god's sake, bramkarza u nas niet.
      zgniły liberał/podły ateista
    • Najlepiej się teraz odwrócić bo przegrali z Hiszpanią :D hah kibice ;] Porównajcie sobie jeszcze to w jakim stylu zagrała z nami Hiszpania, a w jakim kilka dni temu grała z Koreą ;) Tutaj chcieli zrobić wszystko żeby przed wylotem na Mundial pokazać się swoim kibicom. Nie ma co się oszukiwać ale Hiszpania jest jednym z faworytów do głownego triumfu na MŚ...
      Takich meczy trzeba żeby coś się uczyli nasi bo grając ciągle z przeciętniakami lub słabszymi jeśli jeszcze tacy są nic nie wynoszą. Cieszą się bo zremisują itd dopiero taki mecz pokazuje im miejsce w szeregu...
      Wojtkowiak dla mnie tragedia po grze na stoperce chyba zapomniał wgl. że wczoraj miał grać na prawej stronie i ciągle miejsce zostawiał . Sadlok też nic ciekawego nie potrafił upilnować :) i można tak dalej tak dalej, ale po co...

      wystarczy napisać, że Hiszpania zagrała kosmiczny futbol :D
    • Nam jest potrzebny bramkarz z prawdziwiego zdarzenia, a nie wiecznie rezerwowy w "wielkim klubie"... On musi grac caly czas, a nie 5-6 meczow w sezonie 8-/ . Pewnie jakby Kuszczak pogral caly sezon to czesc tych bramek by nie wpadla. Nasi pilkarze chyba bardziej zastanawiali sie nad tym jak sie spytac o koszulki niz o to jak sie postawic Hiszpanom...
      Smuda tez przesadzil z tym ofensywnym ustawieniem - wiadomo, ze z gory bylismy skazani na porazke, wiec jakby zagral z 1 Lewandowskim na szpicy to by zagescil przynajmniej srodek pola. A tak padl jeden z najwiekszych niechlubnych wynikow w historii Naszej reprezentacji :E .

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez **PIMP** ().