Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    • pogon1980 napisał(a)
      Naprawde nie spodziewalem sie ze chlopaki tak dobrze zagraja. Widac ze Blaszczykowski jest motorem napedowym Borusii. Strzelali zawodnicy co sa w formie a Blaszczu pewnie juz w zimie wyladuje w silniejszym klubie:)


      no ja tez bylem az zdumiony jak zobaczylem ten wynik :D no ale lubie byc pozytywnie zaskakiwany a wiec :D super


      P.S ladna bramke strzelil Kuba
    • Rassija napisał(a)
      ASSASSIN:

      gramy jeszcze jeden mecz z Czechami, jeden ze Słowenia i 2 ze Słowacja. Nawet zakladajac ze ten jeden ze Słowacja wygramy to i tak dalsze 9 punktow to wielka niewiadoma ;) NIc nie bedzie rozstrzygniete...


      Mecz jak mecz, w koncu nasi cos zagrali ^^


      Ważne że Czesi są daleko za nami ostatnio sie nam dobrze z nimi gra o resztę sie nie martwię ... obyśmy grali na mistrzostwach jak w sobotę ...
    • teraz wiele osób mnie wyśmieje, ale co tam xD
      mimo wszystko nasze chopaki z reprezentacji jakoś tam grać potrafią( oczywiście Brazylia czy Anglia to to nie jest:D), tylko nie wytrzymują ciśnienia związanego z jakimiś ważnymi wydarzeniami (np. euro :]):P

      co do meczu to obstawiam 2:0 dla nas (Mamy Boruca na bramce xD)

      to tyle :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZioomekS ().

    • no kurde po meczu z czechami spodziewalem sie znacznie wiecej .. a tu lipa nastała..;/ no coż ;] rzeknę poraz kolejny pozostałą tylko wiara :) jak na kibica przystało :)
      licze na to ze chłopaki sie zrewanżują :)
    • kubus18 napisał(a)
      Miało być tak pięknie...a wyszło jak zawsze. Po meczach naszej reprezentacji poziom mojego życiowego stresu podnosi się do samej granicy.


      popieram w całości

      kurde ale Słowacja nie zasługiwała za żadne skarby na zwycięstwo w tym meczu, zawsze jak jest coś kuriozalnego i farciarskiego to musi to być przeciwko nam i naszej reprezentacji... 8-/

      zasłużyliśmy przynajmniej na remis :quasi: jestem załamany i wściekły, jak pewnie wszyscy polscy kibice x_x


      eidt///

      kto tu posty po cichaczu kasuje? jak juz ktoś kasuje to przynajmniej chce wiedzieć za co i dlaczego? chyba mam do tego prawo ? X(



      /regulamin nic o tym nie mówi... ja się bynajmniej nie muszę tłumaczyć ze wszystkiego. poza tym nie jest trudno się domyśleć.. tortoise

      nadal uważam że mój post został skasowany bez powodu, napisałem na temat, wyraziłem swoją opinie pomeczową, wulgaryzmu żadnego nie użyłem więc w czym problem ?

      ja wiem że posty łątwo sie usuwa, rach ciach i posta nie ma a ten lekką ręką usunięty 8-/


      /it might be... tortoise

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Ciejmok ().

    • Tai Lung napisał(a)
      BORUC WZJAYD Y REPREYENTACJI ALBO YCHUDNIJ BZLES DLA MNIE NAJLEPSYZ TERAY JESTES NAJGORSYZ !!

      CYAS NA FABIANSKIEGO !


      mariuszpis napisał(a)
      chlopcy dali ciala prawie jak zwykle :E


      Tai Lung napisał(a)
      To juz koniec Boruc wylatuje fatalny mecz w jego wykonaniu i porazka dzieki gruby pozazdroscic takiej glupoty !!


      Ot, kibice sie znaleźli, patrioci pełną gębą... Tai Lung cwaniaku, tak samo ćwierkałeś podczas choćby pierwszej połowy meczu z Austrią na Euro?
    • Teraz to dopiero tam bedzie rozruba.... 8-/

      Jak mozna tak przegrać w ciągu minuty stracić 2 gole 4 minuty przed końcem meczu... Nie moge w to uwierzyć...

      Jestem wściekły że tak przegrywamy tak mecze, w których jesteśmy lepsi od rywali ....
    • chlopcy poczuli sie pewnie i stalo sie......zapewne to nie pierwsza i nie ostatnia wpadka ^^

      /ciach

      straszenie zostaw duchom ;)
      już wyżej napisałem co i jak. a jak będziesz pisał tak wyważone i wnoszące tyle do dyskusji posty jak do tej pory - to nie dziw się, że będą kończyły w koszu... UPOMINAM za spam. tortoise
    • Tai Lung napisał(a)
      CO ty mozesxz wiedziec o kibicowaniu wiela masz lat ?? 15, 16 ??

      Nie byles nigdnu na meczu a udajesz wilkiego kibica nawet nie weisz kto to jest Boruc nie nzas z go nigdy go nie wiedziales !!


      /jak już usuwasz mój wpis to popraw te literówki. tortoise


      :lol:

      Hamuj sie kolego z takimi tekstami ok? Od 13 lat kibicuję jednej drużynie więc conieco o tym wiem. A juz na pewno wiem tyle, zeby nie wypisywać takich bzdur jak ty po jednym słabszym występie zawodnika. Nigdy nie byłem na meczu? Może powiesz mi skąd taki wniosek? Nie znam Boruca? Racja, piwa nigdy z nim nie piłem, ale za to ty pewnie jestes jego najlepszym kumplem. I nic to, że pare postów wcześniej pisałeś "chcuial bym mu to powiedziec ale nie mam jak", w końcu co to dla ciebie...Dla mnie jesteś zwykłym kibicem sukcesu, poziom twoich wypowiedzi już pozwolił mi na wyrobienie sobie pewnego zdania o tobie.


      /proszę, bądź mądrzejszy i nie wdawaj się w pyskówki. tortoise

      / ok, z mojej strony koniec

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Domingo_ ().

    • tragedia tragedia :/ :( szkoda ... szkoda Sytuacji Kuby w 1 połowie ;] później przy bramce pieknie podał :) ładna akcja i Ebi strzelił ;] oby sie obudził ...

      to nie byl mecz Boruca ... w 80 minucie widząc nastepne nieudane wykopy jego z pola karnego modliłem sie tylko o to aby nie zaczeli strzelac bo przegrają :/ ehhh szkoda no i 1 bramka Boruca niestety :x 2 konsekwencja szoku termicznego jaki nasi przeżyli :D


      p.s. jak zobaczyłem ze Krzynówek wchodzi ... po słowach Szpakowskiego ze on ma nam pomóc powiedziałem na głos ze pomoże ale chyba przegrać :| i źle sie skonczyło od jego nachalstwa akcja do 2 bramki sie zaczela :/
    • Ja do dziś jestem w szoku. Jednak syndrom drugiego meczu istnieje w głowach piłkarzy. Wyszedłem na chwilę do toalety i było 2:1
      Moja narzeczona przed tv robi o_o mój kolega :quasi: a ja :rolleyes:

      Na poważnie: zbyt szybko uwierzyli że krzywda im się nie stanie i mamy efekty. Czy winię Boruca za tą pierwszą bramkę? Nie tylko jego bo obrońcy powini do końca asekurować jego a 3 się patrzyło jak wbijają nam bramkę. Druga była konsekwencją pierwszej i niesamowitego farta przeciwników. Grupa nam się zrobiła ciekawa ale teraz czekają nas trudniejsze mecze. Czesi u siebie są w stanie wygrać z każdym a to co zrobili nasi pseudo przed meczem woła o pomstę do nieba... >_>
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Nie podniecajcie się tak :]
      Polscy piłkarze to ......
      Grają tylko dla kasy , i tak nic nie potrafią.
      Mnie już nic nie zaskoczy ^^ Teraz nawet to jeżeli z San Marino przegramy to się nie zdziwie :P
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)
    • bERN napisał(a)
      Nie podniecajcie się tak :]
      Polscy piłkarze to ......
      Grają tylko dla kasy , i tak nic nie potrafią.
      Mnie już nic nie zaskoczy ^^ Teraz nawet to jeżeli z San Marino przegramy to się nie zdziwie :P


      Już nie przesadzaj... A którzy zawodowi piłkarze nie grają dla kasy? A Słowacja to wcale nie są jakieś peryferie futobolu, mają piłkarzy grających w średniakach Europejskich, więc kelnerzy to oni nie są! Co nie zmienia, ze nasi piłkarze zlamili...
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Słowacja - Polska 2:1. Katastrofa w minutę

      Artur Boruc 1 - zawalił pierwszego gola, nic nie zrobił przy drugim. Kto widział mecz, ten wie, od następnego meczu numerem jeden w polskiej bramce będzie Łukasz Fabiański. Przez Boruca Polska przegrała w Bratysławie.


      sport.pl


      o_o :quasi:

      chłopak się załamie :?
      Gra o ufoludkach:

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Cobretti ().

    • Cwaniactwo, kozactwo i ..... pieniądze ... z Tych trzech powodów przegraliśmy ten mecz x_x Największe dwie porażki POLKSIEJ REPREZENTACJI:
      Krzynówek, obrona ......

      a poza tym każdy mówi że to wina Boruca ... a gdzie /ciach była OBRONA ?


      /upominam. tortoise

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez firewall0496 ().

    • I znów, jak nas do tego przyzwyczaiła reprezentacja będzie grała każdy następny mecz z piętnem "meczu ostatniej szansy".

      Koniec z wpadkami,trzeba każdy mecz wygrać a z Czechami na wyjeżdzie przynajmniej zremisować i czekać na korzystny układ tabeli....

      Ostatnie parę lat się udawało,więc miejmy nadzieję,że i teraz tak będzie.
      A taka "słaba" grupa się wydawała ;)

      P.S.Obrona zawsze była cienka.I często traciliśmy głupie szmaciane bramki.
    • mialem sie nie wypowiadac bo jak stracilismy wczoraj pierwsza bramke o malo co nie udlawilem sie papierosem... nie wiem gdzie byla obrona,nie wiem gdzie Boruc...

      chlopaki po 1 bramce wyraznie sie zalamali i chcieli doczlapac do konca meczu a tu suprise.tragedia naprawde

      niedlugo bedziemy sie cieszych jak nie przegramy z Bora-Bora albo inna bananowa republika
    • "Ehh dlaczego zawsze jesteśmy w grupie śmierci .... Modliłem się byśmy nie byli z Andorą" .... :D
      Niestety to staje się powoli prawdą .... Nie zawiedli nas tylko POLSCY KIBICE ahh piękny widok jak 200 osób w obronie kolegi rusza na policemanów ;DI ten doping.... coś cudownego