Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    • ja tam czekam narazie :) Leo nie przekreślam bo jak przyszedł i nikt mu szans na awans do euro nie dawał to on to wykonał ... wtedy było super i wszystko ok....

      teraz nie ma wyników i to jest prawda jesli druzyna meczy sie z San Marino to nie ciekawie :) styl gry takze nie poraża ... ale nie można przekreślać świat ruszył do przodu :) mimo słabych pozycji rankingowych druzyny grac potrafią ... tylko Polska sie cos zatrzymała ostatnio niestety :/

      ale coz kazda passa sie konczy i miejmy nadzieje ze Leo szybko doprowadzi do konca tej zlej passy :) głównym warunkiem jest odmłodzenie kadry :/ bo jesli nadal jeden sklad bedzie gral to przeciez kolo 2010 bedziemy miec najwyzsza srednia wieku :/

      mlodzi sie wogole nie pokazują i to jest mankament w naszej pilce :(
    • co do tych dinozaurów to nie narzekaj:P
      z balkonami jeszcze nie "biegają" po murawie, więc jest ok :)

      naprawdę mogliby odmlodzic team, od kiedy ogladam mecze to caly czas widze te same mordki:P
    • mi nie podoba się to że Leo mając do wyboru lepszych zawodików nie powołuje ich ;) nasza kadra ostatnio nie gra najlepiej i Leo powinien się zastanowić dlaczego tak jest nasza kadra to nie Niemcy czy Hiszpania że na każdą pozycję mamy podstawowego zawodnika i dublera dla niego dlatego jeśli chcemy coś osiągnąć to trzeba powołać tych co aktualnie dobrze grają a nie rezerwowych w swoich klubach ;) ok na pozycji bramkarzy Leo ma kogo wybierać bo na tej pozycji jesteśmy naprawdę dobrzy ale jeśli chodzi o zawodników z pola to trzeba jeszcze lepszych niż ci co są powołani! ;) gdy posadę trenera obejmował Leo byłem pełen nadziei że wreszcie zacznie się prawdziwa selekcja i powoływanie naprawdę dobrych piłkarzy początek był obiecujący niestety teraz Leo powtarza błędy Engela i Janasa ma po prostu swoich ulubieńców i cały czas na nich stawia :( dodatkowo na Euro nie wygraliśmy ani jednego meczu strzelając tylko bramkę i to dodatkowo podobno ze spalonego oraz przegraliśmy z rezerwowym składem Chorwacji :( i zgodzę się że trzeba troszeczkę odmłodzić kadrę i zrobić coś z Krzynówkiem bo w gruncie rzeczy to nie jest zły piłkarz wręcz przeciwnie tylko on nie gra w klubie! ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gun Jack ().

    • Gun Jack napisał(a)
      mi nie podoba się to że Leo mając do wyboru lepszych zawodików nie powołuje ich ;) nasza kadra ostatnio nie gra najlepiej i Leo powinien się zastanowić dlaczego tak jest nasza kadra to nie Niemcy czy Hiszpania że na każdą pozycję mamy podstawowego zawodnika i dublera dla niego dlatego jeśli chcemy coś osiągnąć to trzeba powołać tych co aktualnie dobrze grają a nie rezerwowych w swoich klubach ;) ok na pozycji bramkarzy Leo ma kogo wybierać bo na tej pozycji jesteśmy naprawdę dobrzy ale jeśli chodzi o zawodników z pola to trzeba jeszcze lepszych niż ci co są powołani! ;) gdy posadę trenera obejmował Leo byłem pełen nadziei że wreszcie zacznie się prawdziwa selekcja i powoływanie naprawdę dobrych piłkarzy początek był obiecujący niestety teraz Leo powtarza błędy Engela i Janasa ma po prostu swoich ulubieńców i cały czas na nich stawia :( dodatkowo na Euro nie wygraliśmy ani jednego meczu strzelając tylko bramkę i to dodatkowo podobno ze spalonego oraz przegraliśmy z rezerwowym składem Chorwacji :( i zgodzę się że trzeba troszeczkę odmłodzić kadrę i zrobić coś z Krzynówkiem bo w gruncie rzeczy to nie jest zły piłkarz wręcz przeciwnie tylko on nie gra w klubie! ;)


      W połowie się zgodze w połowie nie ;)
      Leo ma swoich ulubieńców, to prawda, nie ma co ukrywac, ze taki Roger to jego wynalazek i dobrze, bo na euro był wyrózniająca się postacią. Ale teraz chłopak jest bez formy a miejsce w kadrze grzeje :P.
      Engela nie ma co winic, bo po wielu latach zakwalifikował się na Mundial i jako pierwszy popełnił ten błąd, za to na Janasie i Leo wina lezy już wieksza, bo mogli sie uczyć patrząc na poprzedników ;).
      Co do Krzynówka, to co my mozemy z nim zrobić? Jest bez formy, wiec nie gra w klubie --> nie gra w klubie, wiec formy nie odzyska. A mecze reprezentacji od zdobywanai formy nie są ...
    • Reedus napisał(a)
      Gun Jack napisał(a)
      mi nie podoba się to że Leo mając do wyboru lepszych zawodików nie powołuje ich ;) nasza kadra ostatnio nie gra najlepiej i Leo powinien się zastanowić dlaczego tak jest nasza kadra to nie Niemcy czy Hiszpania że na każdą pozycję mamy podstawowego zawodnika i dublera dla niego dlatego jeśli chcemy coś osiągnąć to trzeba powołać tych co aktualnie dobrze grają a nie rezerwowych w swoich klubach ;) ok na pozycji bramkarzy Leo ma kogo wybierać bo na tej pozycji jesteśmy naprawdę dobrzy ale jeśli chodzi o zawodników z pola to trzeba jeszcze lepszych niż ci co są powołani! ;) gdy posadę trenera obejmował Leo byłem pełen nadziei że wreszcie zacznie się prawdziwa selekcja i powoływanie naprawdę dobrych piłkarzy początek był obiecujący niestety teraz Leo powtarza błędy Engela i Janasa ma po prostu swoich ulubieńców i cały czas na nich stawia :( dodatkowo na Euro nie wygraliśmy ani jednego meczu strzelając tylko bramkę i to dodatkowo podobno ze spalonego oraz przegraliśmy z rezerwowym składem Chorwacji :( i zgodzę się że trzeba troszeczkę odmłodzić kadrę i zrobić coś z Krzynówkiem bo w gruncie rzeczy to nie jest zły piłkarz wręcz przeciwnie tylko on nie gra w klubie! ;)


      W połowie się zgodze w połowie nie ;)
      Leo ma swoich ulubieńców, to prawda, nie ma co ukrywac, ze taki Roger to jego wynalazek i dobrze, bo na euro był wyrózniająca się postacią. Ale teraz chłopak jest bez formy a miejsce w kadrze grzeje :P.
      Engela nie ma co winic, bo po wielu latach zakwalifikował się na Mundial i jako pierwszy popełnił ten błąd, za to na Janasie i Leo wina lezy już wieksza, bo mogli sie uczyć patrząc na poprzedników ;).
      Co do Krzynówka, to co my mozemy z nim zrobić? Jest bez formy, wiec nie gra w klubie --> nie gra w klubie, wiec formy nie odzyska. A mecze reprezentacji od zdobywanai formy nie są ...



      hmm co do Krzynówka to jego dyspozycja zależy od jego pozycji w klubie ta niestety nie jest najlepsza więc nie ma się co dziwić ja proponowałbym żeby wrócił do naszej ligi najlepiej do Wisełki :D w tamtym sezonie był już z Wisłą dogadany na przeszkodzie stanął Wolfsburg myślę że dla "Krzynia" gra w Wisełce pozwoliła by powrócić do dawnej świetnej dyspozycji ;) Engela rzeczywiście można nie winić ale trenera tego zgubiła pewność siebie atmosfera w kadrze też była nie najlepsza każdy liczył ile dostanie pieniędzy za jakąś reklamę ;) Janas dołożył swoją cegiełkę do awansu na Euro dlaczego? ;) ponieważ niejako przygotował grunt Leo to tacy zawodnicy jak Boruc, Smolarek, Sobolewski czy chociażby Fabiański zaistnieli u Janasa ;) Janas trenerem złym nie był być może wyczuł że Rząsa. Frankowski i Dudek to już nie ci sami zawodnicy i za Leo w kadrze już nie będą pierwszoplanowymi postaciami ;) co do Rogera zgodzę się chłopak jest w nienajlepszej dyspozycji może Leo póki co powinien przestać go powoływać ?( i to nie tylko dotyczy Rogera bo innych którzy nie grają tak jak powinni grać ;) i coraz częściej słychać wszędzie że w kadrze karty rozdaje niejaki Jan de Zeeuw niestety tak chyba jest Kokoszka odszedł z Wisły (i źle na tym skończy ;)) ten pan stoi także za nieudanym transferem Matusiaka do SC Heerenveen a także innym transferami naszych kadrowiczów ;) więcej piłkarzy zmieniło kluby za kadencji Leo niż za Janasa czy Engela w większości transfery te były kiepskie bo albo piłkarze grzeją ławę albo trybuny ;) proponowałbym powołać ponownie do kadry Sosina jego klub gra w CL a on jest jednym z najlepszych zawodników swojego klubu i ligi ;) proponowałbym także powołać Tomasza Gruszczyńskiego ktoś powie występuje w jakieś egzotycznym klubie z Luksemburga okok ale gole potrafi zdobywać i jest na pewno lepszy od niejednego naszego ligowca ;)
    • Powiem szczerze, ze Gruszczyński szerzej piłkarsko nie jest mi znany :P
      Aczkolwiek Luxemburg i jego liga potęgami nie sa ;)
      I wątpie zatem, aby ktoś zainteresował się tym piłkarzem. Zamiast szukać takich supertalentów z Luxemburga, lepiej zajmijmy się tymi, którzy dobrą formę mają a nie grają, bo to większy problem ;)
      Jeżeli jednak już szukamy takich "odkryc" to ciekaw jestem, czy ktoś jeszcze pamięta Krzysztofa Łągiewkę :P.
    • hehe no ciekawy bedzie meczyk w niedziele :D mysle ze mamy szanse :D czechy nie maja dobrego skladu poza cechem :E a wiec strzelic bramke i bronic bramki :D a mecz wygram proste ale jakie trudne do wykonania
    • Tak sobie myślę... czy Błaszczykowski przypadkiem też nie jest naturalizowany? Skąd się u nas taki wziął ^^ Piękna akcja, potem Brożek trzeba przyznać że gole umie strzelać. Nic, mam nadzieję że druga połowa też będzie dobra :P
    • Nooo w końcu "zagrali w piłkę" tylko mam nadzieje ze nie będą grać tak co roku jak ostatnio z Portugalią ^^
      Teraz wygrać kolejny mecz i będziemy naprawdę jedną nogą w mistrzostwach ... bo nie sądzę żeby ktoś oprócz Czechów w kryzysie nam podskoczył ... :)
    • ASSASSIN:

      gramy jeszcze jeden mecz z Czechami, jeden ze Słowenia i 2 ze Słowacja. Nawet zakladajac ze ten jeden ze Słowacja wygramy to i tak dalsze 9 punktow to wielka niewiadoma ;) NIc nie bedzie rozstrzygniete...


      Mecz jak mecz, w koncu nasi cos zagrali ^^
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Edrin napisał(a)
      Leo mógł wziąć zamiast Smolarka Lewandowskiego.


      Zgadzam się.
      Smolarek jest za slaby fizycznie na granie z większością obrońcow.Technika to nie wszystko.

      Lechita na pewno lepiej by sobie poradził .I strzelił by trzeciego gola...

      Ale są 3 punkty.I tak trzymać!
    • Wynik cieszy :) stracona bramka irytuje 8-/ i do tego jeszcze jedna rzecz...co krzyżówek robi jeszcze w reprezentacji!?! o_oi to na lewej obronie?!? :quasi: Leo co raz bardziej u mnie traci,kopa w rz..ć powinien zaliczyć za Euro i teraz pracuje na kolejny bo według mnie co raz bardziej daje sobie innym włazić na głowę...
    • Byłem, Upiłem, Zobaczyłem, Wróciłem.

      Ogólnie klimat meczu spoko, tylko na stadionie dużo pikników i pajaców w czapkach z rogami. Doping dobry. Na zwrócenie uwagi zasługuje lekka przepychanka Czechów z Polakami i Policją. Bramki eleganckie, najbardziej cieszy bramka Pawła. Ogólnie klimat oceniam na 3/5.


      "...Czekaliśmy już tyle lat, na Mistrza Świata czas..."
    • Skawua Resurrection napisał(a)
      Wynik cieszy :) stracona bramka irytuje 8-/ i do tego jeszcze jedna rzecz...co krzyżówek robi jeszcze w reprezentacji!?! o_oi to na lewej obronie?!? :quasi: Leo co raz bardziej u mnie traci,kopa w rz..ć powinien zaliczyć za Euro i teraz pracuje na kolejny bo według mnie co raz bardziej daje sobie innym włazić na głowę...


      A kogo Ty, drogi selekcjonerze ustawilbys na lewej obronie?
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • zacznę od gratulacji zagraliśmy naprawdę dobry mecz ;) Błaszczykowski wyrasta na lidera reprezentacji i Borussi ;) mecz z Czechami był zdecydowanie najlepszym jakim rozegraliśmy w tych eliminacjach teraz czas na Słowację ;) wreszcie swoją wartość udowodnił Brożek Leo przekonał się chyba że warto powoływać tego piłkarza u obu tych piłkarzy widać że są w świetnej dyspozycji i grają regularnie w swoich klubach ;) na przyzwoitym poziomie zagrał Roger ;) piłkarz meczu to zdecydowanie Błaszczykowski ten piłkarz ma wszelkie papiery by stać się liderem reprezentacji i wypracować transfer do lepszego klubu niż BVB ;) a co do Krzynówka to widać zdecydowanie że nie gra w swoim klubie zamiast krytykować go radziłbym przeanalizować jego sytuację w klubie Smolarek też nie gra w klubie :? na tle reprezentacji Czech w której gra wiele gwiazd zaprezentowaliśmy się naprawdę bardzo dobrze ;) najważniejsze żebyśmy z meczu na mecz grali coraz lepiej i wygrywali :)
    • Wszystko zmierza ku dobremu.Mecz z Czechami był tego dowodem.
      Błaszczykowski,Roger,Brożek...naprawdę zagrali genialny mecz.
      Aż miło oglądało się Naszą reprezentację - co nie jest codziennością.
      Teraz mecz z Słowacją...jestem dobrej myśli.
      Trzymam kciuki. ^^
    • jak by nie patrzył mamy trochę tych lewych obrońców. Wawrzyniak, Bronowicki, Golański (nie lewy, ale przynajmniej obrońca, a to jest ważniejsze. Krzynówek jest lewy, ale nie obrońca 8-/ ) czy Piotr Brożek.
    • vul6 napisał(a)
      jak by nie patrzył mamy trochę tych lewych obrońców. Wawrzyniak, Bronowicki, Golański (nie lewy, ale przynajmniej obrońca, a to jest ważniejsze. Krzynówek jest lewy, ale nie obrońca 8-/ ) czy Piotr Brożek.


      Bronowicki kontuzja? Golański kontuzja? Fakt ze zostaje Piotr Brożek ktorego mi w kadrze brakuje... ale Krzynowek moze grac na lewej obronie ;) Kiedys tam gral, a im czlowiek starczy tym bardziej jest wycofywany... A poza tym obecnie pilka nozna preferuje ofensywnych bocznych obroncow wiec Krzynio tam wcale nie jest na straconej pozycji ;)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Naprawde nie spodziewalem sie ze chlopaki tak dobrze zagraja. Widac ze Blaszczykowski jest motorem napedowym Borusii. Strzelali zawodnicy co sa w formie a Blaszczu pewnie juz w zimie wyladuje w silniejszym klubie:)