Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    • Polska dobrze grała choć było kilka elementów godnych poprawienia.
      Szkoda że nie wyszliśmy z grupy.
      Najbardziej to mnie zdenerwowało jak każdego zachowanie Webb'a :wrr:
    • .xXx. napisał(a)
      Polska dobrze grała choć było kilka elementów godnych poprawienia.
      Szkoda że nie wyszliśmy z grupy.
      Najbardziej to mnie zdenerwowało jak każdego zachowanie Webb'a :wrr:


      gralismy dobrze.. popaczcie na postep.!! jak nasza gra wygladała w MS w 2006 a jak w ME 2008.. fajnie na skrzydła chłopcy rosciagali.. szczegulnie w meczu z austriom.. oni poprostu nie istnieli przy naszych.. ale był taki jeden.. weeb pusty łeb.. :E
    • FarmerED napisał(a)
      gralismy dobrze.. popaczcie na postep.!! jak nasza gra wygladała w MS w 2006 a jak w ME 2008.. fajnie na skrzydła chłopcy rosciagali.. szczegulnie w meczu z austriom.. oni poprostu nie istnieli przy naszych.. ale był taki jeden.. weeb pusty łeb.. :E


      1. Zaopatrz się w firefoxa z słownikiem ;)
      2. Coś grali, ale my polscy kibice wymagamy więcej, niż tylko eliminacje.
      3. Od Webb'a się odczep sędziował jak sędziował i nikt tego nie zmieni.
    • Czytałem przed chwilą że Smuda wyraża chęć prowadzenia reprezentacji Polski :/ Podobno ma plan na to żeby polepszyć wyniki. Jak został by selekcjonerem to chyba była by to najgorsza decyzja podjęta przez PZPN. Jeżeli Leo miał by już odejść, to mam tylko 2 kandydatów na tą pozycję, a właściwie to jednego. Chodzi mi tu o Kasperczaka, moim zdaniem najlepszy Polski szkoleniowiec. Jeśli nie on, to Jan Urban. Ale na to pewnie władze Legii się nie zgodzą.
    • Leo odejdzie jeśli prezesem PZPN zostanie Grzegorz Lato. w tedy na jego miejsce wchodzi Jan Urban. obecnie jest propozycja aby to właśnie Kasperczak prowadził naszą reprezentację. i naprawdę to mogła by być dobra decyzja ale PO MŚ 2010
    • Szyszka napisał(a)
      Czytałem przed chwilą że Smuda wyraża chęć prowadzenia reprezentacji Polski :/ Podobno ma plan na to żeby polepszyć wyniki. Jak został by selekcjonerem to chyba była by to najgorsza decyzja podjęta przez PZPN. Jeżeli Leo miał by już odejść, to mam tylko 2 kandydatów na tą pozycję, a właściwie to jednego. Chodzi mi tu o Kasperczaka, moim zdaniem najlepszy Polski szkoleniowiec. Jeśli nie on, to Jan Urban. Ale na to pewnie władze Legii się nie zgodzą.


      Kasperczak to bardzo dobry, na pewno najlepszy polski trener, z doświadczeniem i jakimi takimi sukcesami. A Urban? Cóż na razie nic nie pokazał, nie wydaje mi się taki super czy coś jak niektórzy go malują...
    • DNO :] Dziwie się, że Leo jeszcze tu siedzi, jeszcze dziadek dostanie zawału przez te... ofiary :D Co on ma zrobić, jak u nas nie ma piłkarzy na klasę światową. Jedyni piłkarze, którzy co nieco pokazują to Ebi, Boruc i Roger, o którym w Brazylii nie byłoby nigdy słychać, a w naszych oczach jest gwiazdą, gdyż gra jedyny naprawdę technicznie. Reszta to WIATRAKI, byleby do przodu i jazda. Jakby to Jacek K. powiedział: "No cały czas do przodu, i jak już mówiłem staramy się" :] To mnie rozbraja. Także to Leo sam powinien się zwolnić i iść trenować prawdziwych piłkarzy, no chyba, że lubi zawody extremalne. To by było na tyle.

      btw, mieliśmy silnych rywali, taaaaaaaaa... Na różne sposoby można to sobie tłumaczyć, gdybyśmy zagrali te mecze tak jak chociażby w eliminacjach z Portugalią, to tak naprawdę można by było wygrać przynajmniej 2 mecze (Niemcy, Austria) :D. No, ale tłumaczmy sobie, że mamy silnych zawsze rywali, którzy nie pozwalają grać. A czemu nasi pozwalają? :D Po prostu śmiech mnie ogarnia... :D Pozdro. :]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Grasster ().


    • Kadra Polski na el. MŚ:

      Bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn, 9A-0), Wojciech Kowalewski (Iraklis Saloniki, 10A-0), Łukasz Załuska (Dundee United, 0A).

      Obrońcy: Bartosz Bosacki (Lech Poznań, 13A-2), Seweryn Gancarczyk (Metalist Charków, 3A-0), Mariusz Jop (FK Moskwa, 25A-0), Marcin Kowalczyk (Dynamo Moskwa, 1A-0), Piotr Polczak (Cracovia, 1A-0), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela, 30A-1), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań, 0A), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus, 80A-2).

      Pomocnicy: Tomasz Bandrowski (Lech Poznań, 0A), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund, 14A-1), Rafał Boguski (Wisła Kraków, 1A-0), Roger Guerreiro (Legia Warszawa, 6A-1), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg, 83A-15), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck, 51A-3), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków, 19A-2), Rafał Murawski (Lech Poznań, 12A-1), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin, 4A-0).

      Napastnicy: Paweł Brożek (Wisła Kraków, 11A-1), Robert Lewandowski (Lech Poznań, 0A), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander, 35A-13).

      Zawodnicy rezerwowi: Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa, 4A-0), Adam Kokoszka (Empoli FC, 9A-2), Michał Pazdan (Górnik Zabrze, 5A-0), Sławomir Peszko (Lech Poznań, 0A), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze, 11A-1).




      Doliczylem sie 8 nowych zawodnikow w kadrze :) Moim zdaniem bardzo dobre powolania. Lewandowski i Brozek w tym momencie to nasza jedyna nadzieja na obsadzenie ataku, bo Zahorski, Zurawski i Matusiak to moga sobie kopac w drugiej lidze buraczanej. Na pewno naleza sie specjalne podziekowania dla Leo, ze przejrzal na oczy i nie powolal tego dziada Zurawskiego, ktory jak na rasowego napastnika przystalo, lubi grac ustawiony plecami do bramki przeciwnika (sam to powiedzial ;) ). Pewnie dlatego strzelal gole raz na 2 lata ]:-D

      Zebysmy tylko nie grali 1 napastnikiem, bo obawiam sie, ze tak niestety bedzie :(

      I sklad wedlug mnie:

      Bramka: Fabiański
      Obrona: Bosacki, Zewlakow... no i problem. Wasilewski, Wojtkowiak (chociaz jego gra w Lechu niezbyt mi sie podoba)
      Pomoc: Blaszczykowski, Peszko, Smolarek, Boguski (calkiem niezla druga linia)
      Atak: Brozek, Lewandowski
    • Zastanawia mnie ile jeszcze czasu bedzie Leo stawial na slabego Kowalewskiego zamiast wyciagniac reke do Kuszczaka ktory bez watpienia jest nr.2. Cieszy mnie natomiast to ze powolano Pawla Brozka - moze pokaze w meczach, ze tytul krola szczelcow w polskiej lidze to nie przypadek - forma u niego jest na najwyzszym poziomie
    • yoker89 napisał(a)

      Kadra Polski na el. MŚ:

      Bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn, 9A-0), Wojciech Kowalewski (Iraklis Saloniki, 10A-0), Łukasz Załuska (Dundee United, 0A).

      Obrońcy: Bartosz Bosacki (Lech Poznań, 13A-2), Seweryn Gancarczyk (Metalist Charków, 3A-0), Mariusz Jop (FK Moskwa, 25A-0), Marcin Kowalczyk (Dynamo Moskwa, 1A-0), Piotr Polczak (Cracovia, 1A-0), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela, 30A-1), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań, 0A), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus, 80A-2).

      Pomocnicy: Tomasz Bandrowski (Lech Poznań, 0A), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund, 14A-1), Rafał Boguski (Wisła Kraków, 1A-0), Roger Guerreiro (Legia Warszawa, 6A-1), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg, 83A-15), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck, 51A-3), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków, 19A-2), Rafał Murawski (Lech Poznań, 12A-1), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin, 4A-0).

      Napastnicy: Paweł Brożek (Wisła Kraków, 11A-1), Robert Lewandowski (Lech Poznań, 0A), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander, 35A-13).

      Zawodnicy rezerwowi: Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa, 4A-0), Adam Kokoszka (Empoli FC, 9A-2), Michał Pazdan (Górnik Zabrze, 5A-0), Sławomir Peszko (Lech Poznań, 0A), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze, 11A-1).




      Doliczylem sie 8 nowych zawodnikow w kadrze :) Moim zdaniem bardzo dobre powolania. Lewandowski i Brozek w tym momencie to nasza jedyna nadzieja na obsadzenie ataku, bo Zahorski, Zurawski i Matusiak to moga sobie kopac w drugiej lidze buraczanej. Na pewno naleza sie specjalne podziekowania dla Leo, ze przejrzal na oczy i nie powolal tego dziada Zurawskiego, ktory jak na rasowego napastnika przystalo, lubi grac ustawiony plecami do bramki przeciwnika (sam to powiedzial ;) ). Pewnie dlatego strzelal gole raz na 2 lata ]:-D

      Zebysmy tylko nie grali 1 napastnikiem, bo obawiam sie, ze tak niestety bedzie :(

      I sklad wedlug mnie:

      Bramka: Fabiański
      Obrona: Bosacki, Zewlakow... no i problem. Wasilewski, Wojtkowiak (chociaz jego gra w Lechu niezbyt mi sie podoba)
      Pomoc: Blaszczykowski, Peszko, Smolarek, Boguski (calkiem niezla druga linia)
      Atak: Brozek, Lewandowski



      Za Peszko Lewandowskiego, kto jak kto ale ten zawodnik potrafi grać w piłkę. Jak do tych powołań podchodzę z dystansem. Zobaczymy jak się nasi spiszą. Sam nie jestem zbyt zadowolony z tej kadry. Może się ona okazać bardzo dobra a może i straszną klapą. A Zurawski nie jest taki słaby, jego lata już minęły, mamy lepszych.
    • Trochę mnie szokło jakich bramkarzy mamy. Beenhakker jako profesjonalny trener widać musi mieć kilku piłkarzy z którymi się pokłóci i w ten sposób nie mamy tutaj naszych dwóch bardzo dobrych bramkarzy. Jak dla mnie to Krzynówek powinien powoli się zbierać na emeryturę w kadrze. Temu panu już dziękujemy 8-/
    • Nie dość, że Majewski/Boruc/Dudka przeprosili, to ich nie powołał.

      Nie ma też Kuszczaka, Jelenia...

      Nie wierzę już w Leo i jego rządy dyktatorskie... >_>

      Założę się, że z takim składem możemy nawet zremisować z San Marino :]
    • Messi_asz napisał(a)
      Nie dość, że Majewski/Boruc/Dudka przeprosili, to ich nie powołał.

      Nie ma też Kuszczaka, Jelenia...

      Nie wierzę już w Leo i jego rządy dyktatorskie... >_>

      a ja uwazam ze jego wypowiedz dzisiejsza na konferencji byla jak najbardziej trafiona. Nie ma co sie oszukiwac - taka jest Polska mentalnosc a chlopaki nie dosc ze reprezentuja caly narod, zarabiaja duza kase to nie moga w spokoju wypic czy uchlac sie na chacie tylko robia pope dla calej Polski.
      Mysle ze po takim stanowisku trenera ukarani zawodnicy wyciagna wnioski i juz wiecej nie popelnia takiego bledu.
      Leo to profesionalista i wie co robi - taki Janas to by pewnie zalal pale z nimi do nieprzytomnosci
    • PimP 1987 napisał(a)
      Messi_asz napisał(a)
      Nie dość, że Majewski/Boruc/Dudka przeprosili, to ich nie powołał.

      Nie ma też Kuszczaka, Jelenia...

      Nie wierzę już w Leo i jego rządy dyktatorskie... >_>

      a ja uwazam ze jego wypowiedz dzisiejsza na konferencji byla jak najbardziej trafiona. Nie ma co sie oszukiwac - taka jest Polska mentalnosc a chlopaki nie dosc ze reprezentuja caly narod, zarabiaja duza kase to nie moga w spokoju wypic czy uchlac sie na chacie tylko robia pope dla calej Polski.
      Mysle ze po takim stanowisku trenera ukarani zawodnicy wyciagna wnioski i juz wiecej nie popelnia takiego bledu.
      Leo to profesionalista i wie co robi - taki Janas to by pewnie zalal pale z nimi do nieprzytomnosci


      I powiesz mi, że gdybyś grał w kadrze (ogólnie), to też nie używał byś życia przez Leo?? :>

      Nie wyszedłbyś z hotelu, bo papcio Leo zabroniłby Tobie, dorosłemu człowiekowi?? :]

      Założę się, że nawet w hotelu by nie pozwolił na picie, a z to swoją "Alf'icą" lata gdzieś i udziela dziwnych wywiadów (zakazałbyś mu pić?? :D)

      Profesjonalistą może i jest, ale jego zasady są nie do przyjęcia - ubezwłasnowolni wszystkich, bo jest boss :quasi:


      EDIT: Co do Janasa, to się zgodzę - sam by z nimi wracał z miasta po dobrych kilku kolejkach ^^

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Messi_asz ().

    • Messi_asz napisał(a)
      PimP 1987 napisał(a)
      Messi_asz napisał(a)
      Nie dość, że Majewski/Boruc/Dudka przeprosili, to ich nie powołał.

      Nie ma też Kuszczaka, Jelenia...

      Nie wierzę już w Leo i jego rządy dyktatorskie... >_>

      a ja uwazam ze jego wypowiedz dzisiejsza na konferencji byla jak najbardziej trafiona. Nie ma co sie oszukiwac - taka jest Polska mentalnosc a chlopaki nie dosc ze reprezentuja caly narod, zarabiaja duza kase to nie moga w spokoju wypic czy uchlac sie na chacie tylko robia pope dla calej Polski.
      Mysle ze po takim stanowisku trenera ukarani zawodnicy wyciagna wnioski i juz wiecej nie popelnia takiego bledu.
      Leo to profesionalista i wie co robi - taki Janas to by pewnie zalal pale z nimi do nieprzytomnosci


      I powiesz mi, że gdybyś grał w kadrze (ogólnie), to też nie używał byś życia przez Leo?? :>

      Nie wyszedłbyś z hotelu, bo papcio Leo zabroniłby Tobie, dorosłemu człowiekowi?? :]

      Założę się, że nawet w hotelu by nie pozwolił na picie, a z to swoją "Alf'icą" lata gdzieś i udziela dziwnych wywiadów (zakazałbyś mu pić?? :D)

      Profesjonalistą może i jest, ale jego zasady są nie do przyjęcia - ubezwłasnowolni wszystkich, bo jest boss :quasi:


      EDIT: Co do Janasa, to się zgodzę - sam by z nimi wracał z miasta po dobrych kilku kolejkach ^^


      Pilkarz jest profesjonalista. On grajac w pilke zarabia. Dobrze wiedzieli jakie sa zasady ale je zlamali...

      I jak tu zmienic mentalnosc ludzi skoro mlodzi maja takie poglady?
      Leo dobrze robi, malo kto to dostrzega, bo w jego otoczeniu regulamin jest pomiedzy obierkami ziemniakow, a skorka od pomaranczy w smietniku, niestety :/
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      [...]

      Pilkarz jest profesjonalista. On grajac w pilke zarabia. Dobrze wiedzieli jakie sa zasady ale je zlamali...

      I jak tu zmienic mentalnosc ludzi skoro mlodzi maja takie poglady?
      Leo dobrze robi, malo kto to dostrzega, bo w jego otoczeniu regulamin jest pomiedzy obierkami ziemniakow, a skorka od pomaranczy w smietniku, niestety :/


      I tam ten jego dyktatorski regulamin powinien zostać ^^

      Nie zakażesz młodym (np. Majewski - 23 lata) wychodzić na miasto i zasmakować w trunkach - to tak, jakbyś zakazał jeździć po salonach samochodowych i kupować auto: "Takie są moje zasady" - tak się tłumaczy Leo :]

      Było już po meczu, chcieli odreagować przegrany mecz - czeka Leo z wałkiem jak żona na pijanego męża, przychodzą jego "abstynenci" i mówi:

      - Na kolana - przeprosić mnie za te wybryki, nastolatki jedne :P
      - Panie, nie dane nam jest utopienie swoich smutków w trunkach?? :}
      - Niet, chłopcy. Mam swoje egoistyczne zasady i macie się mnie słuchać. Błagajcie mnie, bym was powołał na 2 mecze w el. MŚ 2010 r.
      - Prosimy... :}
      - Nie!! Nie pozwolę sobie na nie subordynację mych podopiecznych i za karę nie zagracie
      - Osz Ty :grr:


      :D
    • Messi_asz napisał(a)
      Było już po meczu, chcieli odreagować przegrany mecz - czeka Leo z wałkiem jak żona na pijanego męża, przychodzą jego "abstynenci" i mówi:


      Po meczy Leo nie zakazal alkoholu prawda? Byl jednak liimit ktorzy oni znali i zlamali.. On im udal, a Ci go tak wykolowali.. Dalej czegos nie rozumiesz? Mlodosc to rowniez moze znaczyc odpowiedzialnosc :]


      vul6 w sumie racja, obecnie innej alternatywy nie ma, mozna jedynie przestawiac kombinowac..
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      Messi_asz napisał(a)
      Było już po meczu, chcieli odreagować przegrany mecz - czeka Leo z wałkiem jak żona na pijanego męża, przychodzą jego "abstynenci" i mówi:


      Po meczy Leo nie zakazal alkoholu prawda? Byl jednak liimit ktorzy oni znali i zlamali.. On im udal, a Ci go tak wykolowali.. Dalej czegos nie rozumiesz? Mlodosc to rowniez moze znaczyc odpowiedzialnosc :]


      vul6 w sumie racja, obecnie innej alternatywy nie ma, mozna jedynie przestawiac kombinowac..


      Limitu nie było, tylko wyszli z hotelu bez jego zgody :>

      Chyba, że dał limit nietrzeźwości w świetle polskiego prawa - 0,2 promila :E
    • Tu nie chodzi o to co zrobili - ale o to, że złamali zasady.

      Trener musi być w kadrze autorytetem, bo inaczej żaden piłkarze nie będzie traktował go poważnie. A wtedy możemy zapomnieć o taktyce... motywacji... i zaangażowaniu. Nie wiem jak tobie - ale mi to nie odpowiada.

      Boruc, Dudka i Majewski są reprezentantami naszego kraju. Nie wiem czy to dla ciebie coś znaczy - ale uwierz mi że tysiące młodych piłkarzy - marzy o tym by dostać powołanie do kadry, by móc reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej... większość z nich nie dostaje takiej szansy... a taki Majewski - właśnie ją marnuję... to trochę przykre.

      btw.
      Wszyscy wiedzą że między Beenhakkerem i Kuszczakiem sytuacja jest bardzo napięta, ale wierzyłem że to wszystko uda się jakoś załagodzić i że Tomek dostanie w końcu szansę na jaką zasługuje - jak widać byłem głupim optymistą...
    • Messi_asz napisał(a)
      Limitu nie było, tylko wyszli z hotelu bez jego zgody :>

      Chyba, że dał limit nietrzeźwości w świetle polskiego prawa - 0,2 promila :E

      na konferencji padlo zdanie o napiciu sie do takiego stanu w ktorym nie mozna wstac - a to chyba juz jest przegiecie...
      bedac pilkarzem ma sie tyle kasy i wolnego czasu ze mozna spokojnie zaspokoic swoje potrzeby alkoholowe w domu.
      oni tam jada reprezentowac Polske a nie pic do nieprzytomnosci
    • PimP 1987 napisał(a)
      Messi_asz napisał(a)
      Limitu nie było, tylko wyszli z hotelu bez jego zgody :>

      Chyba, że dał limit nietrzeźwości w świetle polskiego prawa - 0,2 promila :E

      na konferencji padlo zdanie o napiciu sie do takiego stanu w ktorym nie mozna wstac - a to chyba juz jest przegiecie...
      bedac pilkarzem ma sie tyle kasy i wolnego czasu ze mozna spokojnie zaspokoic swoje potrzeby alkoholowe w domu.
      oni tam jada reprezentowac Polske a nie pic do nieprzytomnosci


      Myślisz, że oni pojechali tam pić do nieprzytomniości :piwko: :lol:

      Leo nie chce nic więcej powiedzieć oprócz tego komunikatu, boi się dziennikarzy w tej sprawie jak ognia... :>

      Wyjeżdżasz z profesjonalizmem, a np. Ronaldo chodził do klubów i ździwił się, że spotkane "kobiety" są innej płci - to jest picie do nieprzytomności :biglol:

      Ta trójka jest jeszcze młoda, chcą się wyszumieć - Leo nie ma sumienia i nie można trzymać za karę takich piłkarzy zdala od kadry, bo poprostu z niej odejdą za czasów Leo :quasi:

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Messi_asz ().

    • POLSKA 1 : 1 SŁOWENIA

      Strzelcy bramek:

      18' Michał Żewłakow (k) (1:0)
      35' Zlatko Dedić (1:1)

      Składy:

      POLSKA
      Łukasz Fabiański
      Marcin Wasilewski, Bartosz Bosacki (51' Mariusz Jop), Michał Żewłakow, Marcin Kowalczyk
      Jakub Błaszczykowski, Rafał Murawski (46' Tomasz Bandrowski), Mariusz Lewandowski, Roger Guerreiro (73' Marek Saganowski), Jacek Krzynówek
      Łukasz Piszczek

      SŁOWENIA
      Samir Handanović
      Misko Brecko, Marko Suler, Bostjan Cesar, Branko Ilić
      Mirnes Sisić, Andrej Komac (86' Anton Zlogar), Robert Koren, Andraz Kirm (72' Walter Birsa)
      Zlatko Dedić (90' Darijan Matic), Milivoje Novaković

      Polska Reprezentacja po bardzo słabym meczu, zremisowała ze Słowenią. Postawa naszej drużyny pozostawiała wiele do życzenia... graliśmy bez pomysłu i bez zaangażowania. Najlepszym zawodnikiem w naszej kadrze był zdecydowanie Jakub Błaszczykowski, który popisał się kilkoma świetnymi rajdami... jako jeden z niewielu zasługuje na brawa po tym spotkaniu...

      Teraz pozostaje nam tylko trzymać kciuki w następnym meczu z San Marino...


      www.zczuba.pl
      Poza Błaszczykowskim i Fabiańskim - wszyscy zagrali źle lub bardzo źle. Prawdopodobnie gdyby wziąć muchy, wytaczać je w smole i wpuścić za naszych piłkarzy - byłyby szybsze. Skomentowalibyśmy wolę walki i pomysł naszych piłkarzy na grę, ale tego nie zrobimy, bo nie mamy w zwyczaju komentować rzeczy nieistniejących.

      ^ nic dodać nic ująć...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Shepp^^ ().

    • żenada, gdyby nie Błaszczykowski to chyba bym usnął na tym meczu. Kowalczyk zagrał fatalnie, Krzynówek nie wiem po co wszystkie wolne wykonywał nawet z pozycji typowo dla prawonożnych. Piszczek raczej niewidoczny, zagrywał na czuja i często niecelnie. Obrońcy w miarę, parę błędów jak zwykle... pozostaje niesmak, a także żal że Brożek się nie wykurował, bo przecież w Wiśle właśnie w podobnych meczach potrafi sam przesądzić o zwycięstwie...
    • no dokładnie wsio do pupy...
      Tylko do straty bramki POlacy "coś" grali później było już tylko gorzej ...
      Najlepiej grał Błaszczykowski, super ich ciachał szkoda że trafił w słupek...
      Krzynówek lepiej niż na EURO no ale jeszcze umie grac lepiej ;)
      Ataku - nie było Piszczek biegał bez użytku...
      według mnie powinien wejśc Lewandowski z Lecha w końcu jak w Lechu strzela sporo bramek to i w reprezentacji może by coś ustrzelił ;) chociaż Saganowski też nie zagrał źle w stosunku do pozostałych...
      Polacy jak narazie bez formy słaby mecz nie bylo na co popatrzec...
      Może byc już tylko lepiej xD
    • przez takie mecze jak ten bedziemy strasznie spadac w rankingu FIFA
      Blaszczykowski nie ma z kim grac - szkoda mi go ze ma w druzynie takie niedolegi
      a Krzynowek powinien skonczyc kariere w reprezentacji bo sie tylko kompromituje