Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Oglądałem tylko do trzeciego gola, później sobie darowałem. Potężny Kamerun rozwalił dziadów i to coś co sie nazywa reprezentacja polski będzie grało na euro 2012? Trzy mecze, nie dłużej.
    • **PIMP** napisał(a):

      Ja tam jestem dobrej mysli - Kamerun nie jest jakas super druzyna. 2:0 dla Nas i licze, ze jedna z bramek strzeli Robert Lewandowski ]:-D


      toś się przeliczył 8-/
      Hura,hura!!!mamy progres....przegrywamy o trzy bramki mniej niż w poprzednim meczu...aż mi szkoda Smudy ^^
      Nie potrafią wykorzystać żadnej sytuacji.
      Polecam wszystkim inicjatywę -Koniec PZPN.Niech coś się w końcu zmieni w tej naszej piłce,bo ile można przeżywać wspomnień czar?

      koniecpzpn.pl/

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kocur9999 ().

    • Toothy napisał(a):

      Oglądałem tylko do trzeciego gola, później sobie darowałem. Potężny Kamerun rozwalił dziadów i to coś co sie nazywa reprezentacja polski będzie grało na euro 2012? Trzy mecze, nie dłużej.


      o ile nie wycofają się przed euro :D:D

      w Polsce powinno być jak w Korei Płn. powinno się zakazać puszczania w tv meczów na ważniejszych imprezach.. ^^ no, bo w zasadzie, po co? po co się kompromitować ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • a jednak był over 2,5 bramki ;/

      Na plus napewno Kuba Błaszczykowski i to ... tyle.

      Kamerun pokazał jak się strzela bramki i wykorzystuje sytuacje. Wielka gwiazda Lewandowski nie potrafi strzelić sam na sam uderzając w bramkarza.

      3 bramka piękna akcja napastnika Kamerunu.


      LEGIA & POGOŃ
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • dzisiaj już rozumiem dlaczego Lewandowski w reprezentacji nie gra nic, kompletne dno, a w klubie gra świetnie. Odpowiedź jest prosta. w Borusii są lepsi koledzy z drużyny niż te Polskie 'kopacze' ...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • Oj tam czepiacie się naszej biednej reprezentacji, przecierz chłopaki się starali, udałoim się nawet nie poprzewracać o własne nogi i nie pogubić butów.

      Dwa ostatnie mecze reprezentacji 6-0 i 3-0 no poprostu pięknie. Może lepiej jako pierwszy gospodarz w histori zrezygnujemy z udziału w turnieju?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cezarcfc ().

    • Nasi zawodnicy przegrywali prawie wszystkie indywidualne pojedynki, mamy po prostu za słabych piłkarzy. Trzeba mieć talent , żeby w prawie 40 mln kraju nie znaleźć dobrych grajków. Tak jak wspomniał Karlik, jedynym piłkarzem który dorównuje poziomem zawodnikom Kamerunu jest Błaszczykowski. Ma talent , a do tego jest jeszcze waleczny. Glik to dla mnie największa porażka.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Zefir89 ().

    • Do tego tłumaczenie Dawidziuka, że Robert potrzebuje 2-3 sytuacji aby się ,,wstrzelić" po czym napastnik z Kamerunu chwilę po wejściu pokazał, że jednak nie trzeba 2-3 sytuacji aby strzelić ładną bramkę robiąc z obrońcy początkującego juniora :)


      edit: do gościa powyżej. Porównywać kibiców kadry do piesków sadysty ? gratuluje.
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Smoke własnie tego nie rozumiem, to jak iść do kina na film który nam się nie podoba i na którym już byliśmy :D Wie ktos po ile były bilety ?

      Edit. Karlik a jak to określisz ? naiwność do bólu ? czy zwykła głupota ?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bumblebee ().

    • Bycie z drużyna na dobre i na złe taki pierwszy przykład z brzegu. Rozumiem, że można, a nawet trzeba krytykować gdy jest za co, a jest.Ale nazywać Kibica, że pieskiem sadysty,ma mniej iq od tego co nie chodzi na repre jest lekko nie na miejscu.

      Ciekawe czy byście tak powiedzieli do gości co cały mecz dopingowali naszych bez względu na wynik :E
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Szkoda, że nie było 4 albo i 5 do zera.
      To co dzisiaj pokazaliśmy nie wymaga komentarza. szkida klawiatury na pisanie o polskich kopaczach.
      Napisze co nieco o Kameruńczykach. Większość z nich jest po urlopach po mundialu. Musieli odbyć dośc długą podróż. Grają też pod wodzą tymczasowego trnera bez konkretnej taktyki i rozbili nas jak dziadów.
      Ni lubię Błaszykowskiego ale muszę mu przyznać, że zagrał deczko lepiej od reszty.
      To w jaki sposób zdobyli 3 bramke to po prostu śmiech na sali.
      Najlepszy był ten ironiczny doping polskich kibiców po zdobyciu 3 bramki przez Kamerun: Jeszcze jeden, jeszcze jeden :)

      Dobrze, że do Euro 2012 awansujemy jako gospodarze bo przez eliminacje byśmy nie przeszli. Chociaż z drugiej strony lepiej żebyśmy nie brali udziału.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Kar(L)ik napisał(a):

      Przez ostatnich 5 lat na pewno cieszyłeś się gdy nasi awansowali do MŚ 06 Euro 08. Więc wtedy było na dobre. Teraz jest na złe.

      Bo grali w piłkę nożna a teraz biegają za piłka jak głupcy jacyś i boja sie podać ruszyć do przodu. Ot cała róznica

      P.S.
      Meksyk 1 - 0 Hiszpania 51'
      Hiszpania gre tyakim drugim składem ale to i tak niespodzianka. W zasadzie fajnie jakby przegrali.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dragonartur ().

    • Bo tyle się trąbi w tv że "łał mecz na szczycie i wogóle szansa i SmUUUda super trener" rzygać mi się tym chce, inwestujemy kupę kasy w stadiony, za moje i Twoje podatki, w dyscyplinę sportu która jest na żenującym poziomie.. to wszystko, ta kasa mogłaby być spożytkowana zupełnie inaczej.
    • Kar(L)ik napisał(a):

      edit: do gościa powyżej. Porównywać kibiców kadry do piesków sadysty ? gratuluje.
      Prawda że oryginalne :) Miałem inne porównania, ale one na pewno by nie przeszły. Musiałem zdobyć się na bardziej przystępną analogię :)

      Kar(L)ik napisał(a):

      Ciekawe czy byście tak powiedzieli do gości co cały mecz dopingowali naszych bez względu na wynik
      Myśle że powiedziałbym to, ale każdemu z osobna i ten ktoś musiałby być mniejszy ode mnie.

      Kar(L)ik napisał(a):

      Przez ostatnich 5 lat na pewno cieszyłeś się gdy nasi awansowali do MŚ 06 Euro 08. Więc wtedy było na dobre. Teraz jest na złe.
      Cieszyliśmy się jeszcze z wygranego meczu 2-1 z Portugalią oraz dobrego meczu z Czechami. Fajnie grała kiedyś Wisła w pucharze UEFA i Lech, też niedawno. HURRA, polska piłka ma się dobrze!

      A tak na poważnie to radzę przeanalizować osiągnięcia polskiej piłki przez ostatnie 10 lat. MŚ 02, MŚ 06, EU 08 kończyły się kompromitacją i EU 12 też skończy się wstydem. Ile w ciągu tych 10 lat zagraliśmy naprawdę dobrych meczy? Ilu klasowych zawodników udało nam się wyszkolić? Ile polskich klubów grało w Lidze mistrzów? Piłka w naszym kraju potrzebuje wstrząsu, trzęsienia ziemi, tylko w tym należy upatrywać szansę na zmianę obecnej sytuacji.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez sm0ke ().

    • Obecnie już nie ma takiego ,,ciśnienia" na mecze kadry ze względu na wyniki. A stadionu owszem budują za nasze podatki i bardzo dobrze niech budują. Niech rozwija się infrastruktura. Zobacz na (L) stadion prawie gotowy, Lech również niedługo odda, Kielce, Lubin, Cracovia( oddaje bodaj w Październiku), Jaga( w trakcie przebudowy), Arka ( w trakcie), Baltic Arena i stadion we Wrocku. Z tych ,,nowych" domów podniesie się poziom kasy w klubach. Może kluby będą w końcu rozwijać zaplecze dla młodzików,juniorów. To jest podstaw chociaż najlepiej na początek Betonowych dziadków wysłać na Marsa :)

      Napisałem Smoke, że było dobrze jak awansowaliśmy do ME i MŚ obecnie jest źle wręcz tragicznie zarówno kluby jak i repra i temu nie zaprzeczam.
      Menelinho

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Cieszyliśmy się jeszcze z wygranego meczu 2-1 z Portugalią oraz dobrego meczu z Czechami. Fajnie grała kiedyś Wisła w pucharze UEFA i Lech, też niedawno. HURRA, polska piłka ma się dobrze!

      A tak na poważnie to radzę przeanalizować osiągnięcia polskiej piłki przez ostatnie 10 lat. MŚ 02, MŚ 06, EU 08 kończyły się kompromitacją i EU 12 też skończy się wstydem. Ile w ciągu tych 10 lat zagraliśmy naprawdę dobrych meczy? Ilu klasowych zawodników udało nam się wyszkolić? Ile polskich klubów grało w Lidze mistrzów? Piłka w naszym kraju potrzebuje wstrząsu, trzęsienia ziemi, tylko w tym należy upatrywać szansę na zmianę obecnej sytuacji.



      Popieram w 100%- ach

      Niektórzy myślą, że jak awnsujamy do MS raz na ruski rok to powinniśmy nosić naszą "kadrę" na rękach.
      40 milionów ludzi i nie wyszkolić 20 kopaczy na światowym poziomie.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Kojot napisał(a):

      Można być z drużyną na dobre i na złe gdy jest się drużyną.
      Ale reprezentacja Polski drużyną nie jest.
      Banda przypadkowych "piłkarzy".
      Oni Was olewają pokazując zapał i chęć do gry, a Wy jeszcze za to płacicie.
      I dlatego Wam współczuję. Taka nieszczęśliwa miłość.


      i jeszcze na koniec po meczu olewają kibiców totalnie...
      Błaszczykowski coś tam niby grał ale i tak wypadł blado. Na stadionie opłacało się być tylko dla jednej osoby i był nią Eto'o. Ale tak czy siak gdy Polska Reprezentacja będzie grać u mnie w mieście będę na stadionie. ;)


      a bilety coś około 60 złotych były, dokładnie nie wiem bo ja nie kupowałem
    • A może by tak po prostu już nikogo nie szkolić, tylko rozwiązać pzpn, ligę, reprezentację i w ogóle skończyć tym sportem w tym kraju. Bo gorzej już być nie może, ani lepiej.
    • Orliki są szkoda, że nie można sobie tam przyjść kiedy sie chce. przynajmniej tak jest u mnie. Zamiast trenować młodzież to z tego co widzż "trenerzy" czyli nauczyciele W-f dają pilke dzieciakom i niech grają, a trener idzie na kawkę. Taka polska myśl szkoleniowa.
      Gdyby stadiony miały bieżnie to możnaby zrobić jakieś zawody lekkoatletyczne ME czy nawet MŚ. Tam byśmy mieli jakies sukcesy :)
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Trenerzy nie zawsze znają się na treningu piłkarskim może i podstawy znają, ale tylko podstawy. Na Orliki ciężko się dostać bo sporo ludzi chcę się ruszać i pograć dla zabawy/rywalizacji. Szczególnie pokolenia, które nie są, aż tak uzależnione od tv,peceta i neta. Kiedyś :D za małolata grało się w piłę póki ciemno się nie zrobiło. Zbierało się nas 20 i piłka,piłka,piłka. Dziś ciężko zobaczyć coś takiego.
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Dokładnie kiedyś nie było problemem zrobienie składów z chlopakami z osiedla i pograniu w pilę. Teraz przez okno widze jak moje dawne boisko stoi puste.

      Trenerzy nie zawsze znają się na treningu piłkarskim może i podstawy znają, ale tylko podstawy


      Na początek to wystarczy. U mnie w mieścia sa robione na orliku takie właśnie zajęcia ale zero treningu gość daj eim piłkę i sobie kopią. Nie mówie, żeby były to profeslonalne zajęcia ale takie podstawy żeby dzieci nauczyli się przyjąc piłkę dokładnie kopnąć itp. Od tego trzeba zacząc budowe kadry
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Ale gdzie ci chłopcy mają grać? Przed blokiem nie wolno, na polanach niebezpiecznie, a boiska jeżeli są, to zajęte.
      Wszystko zaczyna się już u podstaw.
      Po drugie: jeżeli z tych graczy już coś wyrośnie, to zamiast szlifować talent, zawraca im się głowy astronomicznymi kontraktami. Kluby przebijają oferty i potem mamy efekty na boisku. Nie walczą, bo po co? Pieniądz mają za to, że są.