Światowe Rekordy OGame /23.5.2013/

    • Rekordy:
    • h4nD napisał(a)
      Originally posted by Munio_Uni 1
      A poki co:

      Uni 1
      Nick: Munio
      JON: 27.670


      :D

      Just 6 more than the world record !
      But sorry, i did more : 100.000 ;)





      Munio, I see that you are active on this thread, can you update all the world records from .pl ?
      And if it's possible, ask a screen to the holder ?
      I thank you beforehand ;)

      I go sleep, then i will update records (about 10 from .fr .ru .org .de) ;)

      Have a nice day =)



      Do you really have 100.000 JONs ? It's not a joke ? How its possible that world record is 27.000 and suddenly you show us 100.000 ?! If you have it why you show it now ? Why not earlier ?

      PL: Na serio masz 100k jonow ?to nie zart ?jak to mozliwe ze rekord to 27k a Ty nagle dajesz 100k ? Dlaczego nie zglosiłes tego wczesniej ?

      I dont have contact with all defence player and i dont know how much defence they have :-/
      PL: Nie mam kontaktu z wszystkimi graczami budujacymi obrone, nie wiem ile mają aktualnie obrony
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Muniek ().

    • Wisi mi to, takie proste słowa ktore napisalem rozumie chyba kazdy...angielski w dzisiejszych czasach to juz prawie język światowy...za to język polski uchodzi za jeden z najtrudniejszych na świecie, więc nie wymagajmy cudów.

      Jak ktos mi napisze, ze nie rozumie tego co napisałem tutaj po angielsku to przetłumacze chętnie...
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Muniek ().

    • Originally posted by Munio_Uni 1
      Do you really have 100.000 JONs ? It's not a joke ? How its possible that world record is 27.000 and suddenly you show us 100.000 ?! If you have it why you show it now ? Why not earlier ?

      I dont have contact with all defence player and i dont know how much defence they have :-/


      A complete screen :




      I wanted show my record at 100.000, not before ;) //Chciałem pokazać mój rekord przy 100.000, nie wcześniej ;)

      I'm a French player, not a Polish, that's why you dont know my defence ! //Jestem francuskim graczem, nie polskim, dlatego nei znasz mojej obrony!



      Translators suxx, so i speek English. Hellgirl will translate tonight ;)
      And like Munio said, English is a international langage, you must know to speak it ;) //Translator suxx, dlatego mówię po angielsku. Hellgirl przetłumaczy wieczorem ;). (już teraz znalazłam czas - Hellgirl). I tak jak Munio powiedział, angielski jest międzynarodowym językiem, musisz go znać ;).


      New records : //Nowe rekordy :

      Chantier Spatial 19 - dandr (Uni 3) - ogame.ru
      Hangar Cristal 17 - K L I M A (Uni 1) - ogame.pl
      Phalange de Capteur 11 - Malversan (Uni 17) - ogame.es
      Porte de Saut Spatial 4 - Kelder (Uni 1) - ogame.org

      Technologie Ordinateur 20 - vlado (Uni 1) - ogame.ba (=> .ba = Bałkańskie =) )
      Technologie Bouclier 19 - Turrican (Uni 7) - ogame.de
      Technologie Energie 17 - DartVaider (Uni 3) - ogame.ru
      Technologie Hyperespace 14 - Bubu (Uni 14) - ogame.pl
      Réseau de recherche 8 - elkatan (Uni 4) - ogame.ru
      Technologie Expédition 14 - Montoto (Uni 1) - ogame.es

      1.596.809 Chasseur léger - Luderlein is back (Uni 20) - ogame.de
      1.060.000 Sonde d'espionnage - nowy lepszy sbd (Uni 2) - ogame.pl
      44.444 Destructeurs - Ange (Uni 10) - ogame.fr

      150.000 Artillerie Laser Lourde - Pacush Blues (Uni 12) - ogame.fr
      100.000 Artillerie ŕ Ions - h4nD (Uni 12) - ogame.fr

      If you need translation, i will do it ;) //Jeśli potrzebujesz tłumaczenia, mogę to zrobić ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez h4nD ().

    • Hehe I am shocked becouse of Your JON record. Congratulations...its nearly 4 times bigger than my...

      PL: Jestesm zszokowany Twoim rekordem JONOW, jestp rawie 4 razy wiekszy niz moj...(rekord panowie i panie) ;-)

      I am thinking how big is Your defence at all...(on one planet)...can you tell the rest of Your defence systems ?

      PL: Mysle sobie jak wielka jest twoja obrona, czy mozesz powiedziec w jakich ilosciach masz reszte działe ?
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Muniek ().

    • Originally posted by Munio_Uni 1
      Hehe I am shocked becouse of Your JON record. Congratulations...its nearly 4 times bigger than my...

      I am thinking how big is Your defence at all...(on one planet)...can you tell the rest of Your defence systems ?



      My defense is not very big ;) //Moja obrona nie jest bardzo duża ;)
      And, you like bunkers, watch there : board.ogame.fr/thread.php?threadid=820971
      The biggest one of ogame.fr =) //Lubisz bunkry, zobacz ten: [link]. Największy na ogame.fr
    • Jak na razie proszę pisać każdego posta w dwóch językach (to do Munia). h4nD - jak znajdę chwilę czasu, to przetłumaczę Twoje posty.

      Sprawa tego tematu została już zgłoszona do Administracji Forum i oni podejmą decyzję, co do tego czy można posługiwać się w tym wątku również językiem angielskim. Proszę o cierpliwość.

      Munio jak będziesz miał chwilę, to przetłumacz proszę swoje posty, pisząc wersję polską innym kolorem. Z góry dziękuję.

      EDIT: Munio - dziękuję za tłumaczenie. Posty h4nD także są gotowe. Moje dopiski są w kolorze limegreen.
    • Originally posted by Hellgirl
      Munio jak będziesz miał chwilę, to przetłumacz proszę swoje posty, pisząc wersję polską innym kolorem. Z góry dziękuję.


      On the french board, when we need to post in English, we translate in French.
      And when a foreigner posts in English, a french player translates for him. //Na francuskim forum, jeśli potrzebujemy pisać po angielsku, to tłumaczymy na francuski. A jeśli ktoś obcy napisze posta po angielsku, to francuski gracz tłumaczy dla niego.
    • Aktualizacja zrobiona.
      Jakby były jakieś błędy lub coś bym pominął pisać.

      Edit.
      Mortal napisał(a)
      Błąd jest. Powinno być Hercegowina :rolleyes:

      Heh. Myśle h pisze ch :?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez *Zeruel* ().

    • Imperator Pogon napisał(a)
      MSBN: 8 - Dalamar, Peace_Maker

      Uni 1 ogame.pl


      Nie wiem czy zauważyłeś, ale do tych światowych rekordów wpisuje się tylko pierwszą osobę z danego kraju, która rekord ustanowiła.
    • New records :

      Chantier Spatial 19 - dandr (Uni 3) - ogame.ru
      Hangar de Cristal 17 - K L I M A (Uni 1) - ogame.pl
      (plančte) Dépôt de Ravitaillement 11 - dandr (Uni 3) - ogame.ru

      Base Lunaire 11 - che(dattack) (Uni 9) - ogame.ru
      Phalange de Capteur 11 - Gudonit (Uni 7) - ogame.ru
      Phalange de Capteur 11 - Malversan (Uni 17) - ogame.es
      Porte de Saut Spatial 4 - Kelder (Uni 1) - ogame.org

      Technologie Espionnage 18 - Kyser (Uni 19) - ogame.fr
      Technologie Ordinateur 20 - vlado (Uni 1) - ogame.ba
      Technologie Bouclier 19 - Turrican (Uni 7) - ogame.de
      Technologie Energie 17 - DartVaider (Uni 3) - ogame.ru
      Technologie Hyperespace 14 - Bubu (Uni 14) - ogame.pl
      Réseau de recherche 8 - elkatan (Uni 4) - ogame.ru
      Technologie Expédition 14 - Montoto (Uni 1) - ogame.es

      1.596.809 Chasseur léger - Luderlein is back (Uni 20) - ogame.de
      1.060.000 Sonde d'espionnage - nowy lepszy sbd (Uni 2) - ogame.pl
      44.444 Destructeurs - Ange (Uni 10) - ogame.fr

      1.200.000 Artillerie Laser Légčre - Armed Forces (Uni 29) - ogame.pl
      150.000 Artillerie Laser Lourde - Pacush Blues (Uni 12) - ogame.fr
      100.000 Artillerie ŕ Ions - h4nd(Uni 12) - ogame.fr

      (lune) 2.500 Lanceurs de plasma - Ze illu (Uni 16) - ogame.fr



      I saw that several records are yet updated :)
    • Ciężki Myśliwiec - 224 835 Imm u5 ogame.pl


      ex-IRC Support
      ex-GO

      BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

      Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Witcher ().

    • Originally posted by Kudlacz [LSD]
      Witcher napisał(a)
      Ciężki Myśliwiec - 224 835 Imm u5 ogame.pl

      to byl blad literowka ;)
      Imm nie mial tylu tego badziewia



      Record or not ? =) //Rekord czy nie?
      If it's true, it's a really nice record ! //Jeśli to prawda, to jest to bardzo ładny rekord !


      EDIT : oh, it's a mistake ! In the big crash, Imm hasn't all these ships !
      Hellgirl, you're translating really quickly !

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez h4nD ().