..::Piłka::Ręczna::..

    • Dzis jakis komentator tak powiedzial "Jesli kazdy polski zespoł bez formy dochodzil do półfinału to czesciej bysmy spotykali sie w pabach na ogladaniu meczy"...

      Jak dla mnie to walka o 3 mejsce to bardzo duzo i tak dla nas :)
    • Eattah napisał(a)
      Jest nadzieja na brązowy medal niech wyga najlepszy ;D

      Lepszy czyli MY :D

      EDIT
      oglądam TVN24- a tam trener Wenta mówi że dostał "protokół" w którym napisane było: "Mecz o 3-miejsce Polska-Dania; Finał Chorwacja-Francja"
      sam nie wiem co o tym myśleć...

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rettior ().

    • szkoda tej przegranej...
      1 polowa w miare wyrownana - zwlaszcza pod koniec zaczelismy odrabiac
      przeszly mnie mysli ze mozemy to wygrac
      jednak 2 polowa odwrocila wszystko do gory nogami...
      za duza przewage zyskali Chorwaci :?
      Szmal cos nie mial dnia, a bramkarz Chorwatow chyba zagral mecz zycia :P
      oby chociaz braz nam sie skapnal :D
    • Ten mecz i tak pokazał jaki potencjał drzemie w tej drużynie. Bądź co bądź przegrywaliśmy w pierwszej połowie sześcioma bramkami, i doprowadziliśmy do remisu po 13. Po pierwszej połowie i po tej gonitwie byłem pełen nadziei. Nie udało się, trudno. W mojej opinii brąz powinniśmy zdobyć, zasłużyliśmy na ten medal.
    • No też szkoda że przegraliśmy. Wydaje mi się ż to trochę z powodu nadzwyczaj dobrej dyzpozycji bramkarza Chorwatów. Ale za to i tak cieszmy się, to nie u nas podłoga się rozklejałaXD
    • Joe napisał(a)
      No też szkoda że przegraliśmy. Wydaje mi się ż to trochę z powodu nadzwyczaj dobrej dyzpozycji bramkarza Chorwatów. Ale za to i tak cieszmy się, to nie u nas podłoga się rozklejałaXD


      hehe zgadzam sie !! xD bramkarz chorwatow gral rewelacyjnie no ale ta podloga to wstyd !

      mam nadzieje,ze braz wpadnie, bo Panowie na niego zapracowali i w 100% im sie nalezy !
    • ReYYy napisał(a)
      Joe napisał(a)
      No też szkoda że przegraliśmy. Wydaje mi się ż to trochę z powodu nadzwyczaj dobrej dyzpozycji bramkarza Chorwatów. Ale za to i tak cieszmy się, to nie u nas podłoga się rozklejałaXD


      hehe zgadzam sie !! xD bramkarz chorwatow gral rewelacyjnie no ale ta podloga to wstyd !

      mam nadzieje,ze braz wpadnie, bo Panowie na niego zapracowali i w 100% im sie nalezy !

      Nawet jak przegramy to i tak jesteśmy mega, bo 2 razy z rzędu dobre miejsce to nie tak słabo na poprzednich MŚ 2 miejsce, a teraz jakby było 3 miejsce to by było super. Ale jesteśmy na dobrej drodze bo przecież już raz z Danią na tych mistrzostwach wygraliśmy!
    • Grac w reczna to juz trzeba umiec...
      Gralem kiedys kilka razy, to łatwo zgubic pilke, trzeba umiec dobrze łapac a dla mnie najgorsze bylo pamietac o kozłowaniu...

      No i jak ktos nademna napisac, nie chcial bys dostac z takiej pilki w twarz :p
    • Satanie(L) napisał(a)
      Powiem ze choc nie gram w ten sport a chcialbym w niego zagrac ;) Zobaczyc jak to jest :D

      Dostać piłką to mały orgazm.
      Duży orgazm jest, jak w czasie szarpaniny od jednego obrońcy dostaniesz łokciem w ucho, a od drugiego w wątrobę. Wtedy leżysz na parkiecie i całą siłą woli starasz się nie posiusiać z bólu w majty.

      Ale to bardzo fajny sport, mimo że brutalny.
      zgniły liberał/podły ateista
    • A mnie dumą napawa fakt, że w końcu w normalnym sporcie drużynowym (a nie jakieś pchełki w stylu dowolnym) mamy reprezentację na najwyższym światowym poziomie, która potrafi utrzymać doskonałe wyniki przez dłuższy czas. Faworytami może nie byli, ale każdy wiedział, że z nimi trzeba się liczyć. I potwierdzili to. To nie siatkówka, gdzie wicemistrzostwo Świata było a potem nagle dostawaliśmy baty od Estonii. To nie Piłka Nożna gdzie raz na rok gramy kapitalny mecz a potem fartem ogrywamy Belgię, Irlandię Północną czy Kazachstan, to nie Unihokej gdzie ekipę mamy silną, ale nikt o tym sporcie nic nie wie. Mamy faworytów światowych imprez w poważnej dycyplinie, którzy z tym obciążeniem potrafią wygrywać.

      I na koniec cytat z jednego transparentu z meczu z Macedonią:
      I'm polish. I'm proud.
    • Za 2 lata na pewno złoto :D

      A jednak, mistrzem świata Francja :) grali dobrze szczególnie pod koniec :D

      Najlepsze było w ok 46 min. jeden z Chorwatów leży na boisku i zwija się z bólu bo upadł i obił sobie jądra :D Francuzi kontratakują- a komentator "Francuzi powinni przerwać akcję, bo jeden z Chorwatów od 15 minut zwija się z bólu" :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rettior ().

    • Nie moge tego nie napisac...

      GRATULACJE dla naszych graczy:) Pokazali klase, szczegulnie podobalo mi sie ostatnie 7-5 minut....

      Mamy juz srebro, braz, to zostalo tylko złoto :D
    • doMINETor napisał(a)
      NO i wyróżnienie dla Lijewskiego :) brawo :]


      odniosłem wrażenie jak by go troszkę na siłe wbili ale dobre jest :D

      teraz za dwa lata ma być złoto :D


      a co do finału to Chorwatom nerwy puściły :P
      a jak sie brzydko na dekoracji zachowywali zero uśmiechu a paru medal nawet nie założyło ;/


      Aktualnie Frozen, kiedyś Witch King


      u35 Pegazus off
      u55 S.I.S off
      Sirius T_S on
    • PimP 1987 napisał(a)
      fajnie ze Chorwacja przegrala w finale a Nam w miare dobrze poszlo w meczu i mamy na pocieszenie braz ]:-D

      Właśnie nie fajnie! Bo gdyby CRO wygrała to by się okazało że Polska przegrywa TYLKO z najlepszymi,a tak to jesteśmy gorsi i od Francji i od Chorwacji. Ale bardzo nie podobało mi się zachowanie chorwackich kibiców po meczu, jak można wygwizdać czyiś hymn narodowy? To po prostu chamstwo!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joe ().

    • Joe napisał(a)
      PimP 1987 napisał(a)
      fajnie ze Chorwacja przegrala w finale a Nam w miare dobrze poszlo w meczu i mamy na pocieszenie braz ]:-D

      Właśnie nie fajnie! Bo gdyby CRO wygrała to by się okazało że Polska przegrywa TYLKO z najlepszymi,a tak to jesteśmy gorsi i od Francji i od Chorwacji. Ale bardzo nie podobało mi się zachowanie chorwackich kibiców po meczu, jak można wygwizdać czyiś hymn narodowy? To po prostu chamstwo!


      Wlasnie nie! :D lepiej ze przegrali :D teraz Polacy moga powiedziec: trzeba bylo nam dac wygrac polfinal to na konic nistrzostw wygralibyscie sobie z Dania i wszyscy bylilby zadowoleni :D
    • Chorwatom nerwy puściły.. Grozić sędziemu piłką... czerwona od razu :P
      Cieszę się, że Chorwacja przegrała z Francją, a Balic zachował się nie fajnie, nie zakładając nawet medalu =)


      A piłkarze ręczni mają swój styl =) Bo jak patrzę na Wlazłego, który raz gra, a raz nie, wieki gwiazdor siatki, to mi się żygac chce X(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez slash^^ ().

    • slash^^ napisał(a)
      Chorwatom nerwy puściły.. Grozić sędziemu piłką... czerwona od razu :P
      Cieszę się, że Chorwacja przegrała z Francją, a Balic zachował się nie fajnie, nie zakładając nawet medalu =)


      A piłkarze ręczni mają swój styl =) Bo jak patrzę na Wlazłego, który raz gra, a raz nie, wieki gwiazdor siatki, to mi się żygac chce X(


      Bieleckimu czy Lijewskiemu tez nie zawsze wszystko w tym turnieju wychodzilo...a i tak wielu ludzi sie nimi podniecalo...

      Siatkarze tez maja swoj styl i swoje emocje :E