Djablica

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Djablico kochana, dlaczego Ogame i dlaczego team? Dlaczego kochasz kazara, a jak nie to dlaczego? Często się uśmiechasz? Dlaczego, dlaczego nie? Chciałabyś być smodem? Why, dlaczego nie? Wkurzam Cię? Dlaczego?

    KhazaR :*

    KhazaR aka EMP Athia - [o mnie!]
    "That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die."
    Dopisywanie "Nie ten dzial" nie zwiększy Ci ilości postów - zostaną one skasowane, a Ty mozesz dostać ostrzeżenie za spam.
    Każda próba spamowania zostanie surowo ukarana przez każdego bota, który zauważy taki proceder.

    [St Info] [St Reg.] [Converts Info] [Me Info] [Grat`s Info]
    :: Zmiana rewiru! ::
    :: Ex GO Uni1 - New GO Uni3 ::
    :: Ex MOD ST Uni3,41&55 - Now MOD ST Uni4&18 ::

  • KhazaR napisał(a)
    Djablico kochana, dlaczego Ogame jakaś diabelska przekora , bo powiedzieli , że płec piękna za mało inteligentna na ta grę ahahahah ]:-D
    dlaczego team? Dwa lata gry to dośc długo więc team tak dla odamiany ]:-D
    Dlaczego kochasz kazara, hhmm pamiętam tą rezerwe jaką do mnie miałeś przy pierwszej rozmowie na priv o temaciku i mnie to urzekło ]:-D
    a jak nie to dlaczego? to juz nieaktualne skoro darze Cię tym głębokim uczuciem haha ]:-D
    Często się uśmiechasz? Dlaczego, dlaczego nie? Wiesz , za często nie mogę , bo zmarszczki hah ;)
    Chciałabyś być smodem? Why, dlaczego nie? hm nie zastanawiałam sie i nie brałam nigdy pod uwagę takiej mozliwości .Jednak raczej się nie nadaję z moim podejściem do spamerów haah ]:-D
    Wkurzam Cię? Dlaczego? oj , żeby mnie wkurzyc musiałbyś się duuuużo bardziej postarac 8)

    KhazaR :*
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • RE: Djablica

    Djablica napisał(a)
    Zainteresowania- ogólnie zagadnienia medyczne z naciskiem na psychologię , uwielbiam ją :) Poza tym coś tam czasem narysuję , namaluję a w przypływie weny twórczej i napiszę ;)


    Zamieść coś! Popatrzymy, przeczytamy, ocenimy. Oczywiście stronniczo. :D
  • Djablica napisał(a)
    KhazaR napisał(a)
    Djablico kochana, dlaczego Ogame jakaś diabelska przekora , bo powiedzieli , że płec piękna za mało inteligentna na ta grę ahahahah ]:-D
    dlaczego team? Dwa lata gry to dośc długo więc team tak dla odamiany ]:-D
    Dlaczego kochasz kazara, hhmm pamiętam tą rezerwe jaką do mnie miałeś przy pierwszej rozmowie na priv o temaciku i mnie to urzekło ]:-D
    a jak nie to dlaczego? to juz nieaktualne skoro darze Cię tym głębokim uczuciem haha ]:-D
    Często się uśmiechasz? Dlaczego, dlaczego nie? Wiesz , za często nie mogę , bo zmarszczki hah ;)
    Chciałabyś być smodem? Why, dlaczego nie? hm nie zastanawiałam sie i nie brałam nigdy pod uwagę takiej mozliwości .Jednak raczej się nie nadaję z moim podejściem do spamerów haah ]:-D
    Wkurzam Cię? Dlaczego? oj , żeby mnie wkurzyc musiałbyś się duuuużo bardziej postarac 8)

    KhazaR :*


    Mmmmm... jak milutko czegoś takiego się dowiedzieć.
    Byłaś chyba pierwszą osobą z modów, która jakikolwiek respekt miała do mnie przy pierwszej rozmowie, Dziękuję Ci za to bo dałaś mi siłę na nowy projekt ;) :*:*

    KhazaR aka EMP Athia - [o mnie!]
    "That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die."
    Dopisywanie "Nie ten dzial" nie zwiększy Ci ilości postów - zostaną one skasowane, a Ty mozesz dostać ostrzeżenie za spam.
    Każda próba spamowania zostanie surowo ukarana przez każdego bota, który zauważy taki proceder.

    [St Info] [St Reg.] [Converts Info] [Me Info] [Grat`s Info]
    :: Zmiana rewiru! ::
    :: Ex GO Uni1 - New GO Uni3 ::
    :: Ex MOD ST Uni3,41&55 - Now MOD ST Uni4&18 ::

  • KhazaR napisał :

    "Mmmmm... jak milutko czegoś takiego się dowiedzieć.
    Byłaś chyba pierwszą osobą z modów, która jakikolwiek respekt miała do mnie przy pierwszej rozmowie, Dziękuję Ci za to bo dałaś mi siłę na nowy projekt ;) Całus Całus "

    Khazarku staram sie każdego traktowac z respektem :) A że dodało Ci to sił tylko pozostaje mi sie cieszyc :**

    K I D D napisał

    "Zamieść coś! Popatrzymy, przeczytamy, ocenimy. Oczywiście stronniczo. :D "

    No hhmm ocena taaaaa hahahaha ]:-D to teraz już na pewno nic nie zamieszczę :E Zresztą do publikacji to sie raczej nie nadaje :P
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • ^Uriziel^ napisał(a)
    Pierwsza co myślisz jak słyszysz "Uriziel" :> :D Tylko szczerze :D

    pzdr Diabełku :*



    Zaspmi dziś forum czy tez nie ]:-D haha
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • *IcE TeA* napisał(a)
    Gorset/body ? body - trzeba jakoś oddychac ]:-D
    top/sexi bluzeczka? bluzeczka - ale nie musi byc do kolan ]:-D
    stringi/figi? hhmm zdecydowanie z golfem , bo zima hahaha ]:-D
    ponczoszki/nylony? pończoszki chociaż pod spodniami jakoś tracą urok ]:-D
    halka/koszula nocna? tu preferuję kombinezon astronauty , bo nadal zima ]:-D

    IceTea/Nestea?

    :*



    Wiem , jestem sexi hahahaha :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Originally posted by Djablica
    *IcE TeA* napisał(a)
    Gorset/body ? body - trzeba jakoś oddychac ]:-D
    top/sexi bluzeczka? bluzeczka - ale nie musi byc do kolan ]:-D
    stringi/figi? hhmm zdecydowanie z golfem , bo zima hahaha ]:-D
    ponczoszki/nylony? pończoszki chociaż pod spodniami jakoś tracą urok ]:-D
    halka/koszula nocna? tu preferuję kombinezon astronauty , bo nadal zima ]:-D

    IceTea/Nestea?

    :*



    Wiem , jestem sexi hahahaha :E


    nie odpowiedzialas na najwazniejsze :[ :[ :[, ale calkiem calkiem odpowiedzi :D SexY MoD..i o to chodzi w dzisiejszym OGejmowym swiecie :D

    wielkie buziaki :*:*:*
  • Djablica napisał(a)
    ^Uriziel^ napisał(a)
    Pierwsza co myślisz jak słyszysz "Uriziel" :> :D Tylko szczerze :D

    pzdr Diabełku :*



    Zaspmi dziś forum czy tez nie ]:-D haha


    Ranisz mnie DjabeUku ]:-D :*

    [SIZE=1]Jak Ci się podoba mister ogame :> :*[/SIZE]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Uriziel^ ().

  • hahahaha


    ^Uriziel^ żartowałam , nie bierz tego tak do siebie ]:-D


    *IcE TeA*

    oo nie zauważyłam ostatniego pytania to przez to , że mnie tymi gorsetami zbajerowałeś hahaha ]:-D teraz odpowiem

    IceTea/Nestea? zdecydowanie pepsi ]:-D, chociaż taka o smaku zielonej herbaty jest niezła 8) :P
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • popieram opinie na temat zielonej ice tea :)

    ulubiona kawusia?:>
    exSuper Moderator działu Z Życia Uniwersów
    exModerator DiD uni 4, 6, 8, 13, 14, 34, 35, 39 i 59


    Kod źródłowy

    1. [23:21:05] [pomidorek] bo jestes tak dopry i kochany ze az zuy [;

    :*Puchaty różoffy Króliczek Truskawki:*
    Multikonto 2/2
    Lady Claire/khartvin
  • 1)Słyszałem że nie masz znajomych/kolegów/przyjaciół czyż to prawda?
    2)Czy to prawda, że całe dnie na czateri spędzasz? - tak Wiesiek powiedział
    3)Fascynuje Cię państwo policyjne?
    4)Głosowałaś na PO?
    5)Czy Tusk dobrze wygląda w niemieckim mundurze?
    6)Czy uważasz Niemców za rase panów?
  • 1)Czy jesteś za przestrzeganiem zasad demokracji?
    2)Jeśli punkt wyżej na tak, to czy uważasz że jak ktoś parodiuje Kaczyńskiego na forum w avatarze to jest to dozwolone, a jeśli inna osoba np ja parodiuje Tuska to już nie dozwolone?
    3)Czemu tak bardzo lubisz Tuska?
    4)Dlaczego lubisz uprzykrzać ludziom normalne życie forumowe skoro mają konta i żyją nim dwa razy dłużej od ciebie i nigdy nie było powodów do traktowania ich jak spamerów i chamów?
    5)Jakbyś skomentowała słowa Tuska że "mój dziadek by sie ucieszył jakbym poprawił stosunki z Niemcami"?
    6)Czy uważasz że autor tematu w RW ma prawo pisać co mu sie w nim podoba? (oczywiście nie mówie tu o żadnych chamskich wyzwiskach/obrazach nic tego typu) np tu :http://board.ogame.onet.pl/thread.php?threadid=814106&thre adview=0&hilight=&hilightuser=0&page=2 (Post sSlaviusa na dole)
    7)Ile dałaś ostrzeżeń odkąd jesteś już Modem?
    8)Co sądzisz na temat "donosu forumowego"?
    9)Co sądzisz o ludziach którzy krytykują pomysły typu sprzedawania kubków i długopisów z logiem ogame?
    10)Czy byłaś w niemczech?
  • Luppus napisał(a)
    Czemu Izuniu jesteś taka kochana dla mnie?:*
    Jak długo jeszcze będziesz miała dla mnie cierpliwość?
    No i jak Ci się podoba popularność na OG?:D



    Aguś do Ciebie zawsze będę miała cierpliwośc , bo nawet nie wiesz ile jej trzeba miec do mnie hahaha ]:-D a co jak co , ale kochana to ja na pewno nie jestem raczej dośc wredna i złośliwa ]:-D


    Padyszach oczywiście , że tą najlepszą kawusie lubię , jednak marki nie wymienię 8) ]:-D

    Ostatni Drakkar

    1)Słyszałem że nie masz znajomych/kolegów/przyjaciół czyż to prawda?znajomych mam jak chyba każdy człowiek .
    2)Czy to prawda, że całe dnie na czateri spędzasz? - tak Wiesiek powiedział Nie wiem kim jest Wiesiek , ale wiem , że czasu na niecie spędzam tyle na ile pozwoli mi praca i inne obowiązki .
    3)Fascynuje Cię państwo policyjne? Moje upodobania systemowe nie mają na necie żadnego znaczenia .
    4)Głosowałaś na PO? Również moje preferencje polityczne nie mają żadnego znaczenia na forum .
    5)Czy Tusk dobrze wygląda w niemieckim mundurze? Nie interesuje mnie w czym Tuks wygląda dobrze a w czym gorzej .
    6)Czy uważasz Niemców za rase panów? Nie jestem w żaden sposób rasistką i nikogo nie uważam za lepszych , czy gorszych . Dla mnie wszyscy ludzie są równi .




    Wiesmak

    1)Czy jesteś za przestrzeganiem zasad demokracji? Jak najbardziej TAK .
    2)Jeśli punkt wyżej na tak, to czy uważasz że jak ktoś parodiuje Kaczyńskiego na forum w avatarze to jest to dozwolone, a jeśli inna osoba np ja parodiuje Tuska to już nie dozwolone? Uważam , że parodiowanie / wyśmiewanie kogokolwiek , nie jest w dobrym tonie
    3)Czemu tak bardzo lubisz Tuska? To kogo ja lubię lub nie lubię na forum jest bez znaczenia .
    4)Dlaczego lubisz uprzykrzać ludziom normalne życie forumowe skoro mają konta i żyją nim dwa razy dłużej od ciebie i nigdy nie było powodów do traktowania ich jak spamerów i chamów? Nigdy nikogo nie traktowałam i nie traktuję jako chama / spamera , więc nie rozumiem Twojego pytania . Nie uprzykrzam nikomu życie a jedynie staram sie stosowac do regulaminu .
    5)Jakbyś skomentowała słowa Tuska że "mój dziadek by sie ucieszył jakbym poprawił stosunki z Niemcami"? Nie będę komentowac żadnych wypowiedzi polityków , bo nie jest to miejsce na takowe wypowiedzi .
    6)Czy uważasz że autor tematu w RW ma prawo pisać co mu sie w nim podoba? (oczywiście nie mówię tu o żadnych chamskich wyzwiskach/obrazach nic tego typu) np tu :bro war korbtrix velmar [NEMESIS] vs Jaroslawos [Elite] ~ 895% adview=0&hilight=&hilightuser=0&page=2 (Post sSlaviusa na dole) Nie przejrzałam tego linka , jak zobaczę to wtedy odpowiem co sądzę .
    7)Ile dałaś ostrzeżeń odkąd jesteś już Modem? Modem jestem od około miesiąca .
    8) Co sądzisz na temat "donosu forumowego"? Uważam , że jeśli ktoś widzi , coś czego byc nie powinno n forum , a co jest w jego odczuciu złe , to powinien to zgłaszac . żaden mod nie siedzi na forum 24h i nie wszystko jest w stanie zobaczyc .
    9)Co sądzisz o ludziach którzy krytykują pomysły typu sprzedawania kubków i długopisów z logiem ogame? Nie jestem przeciwniczką krytyki , tudzież dyskusji , jeśli tylko nie powoduje obrażania sie ludzi nawzajem .
    10)Czy byłaś w niemczech? Nie byłam .
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Goldbluszcz napisał(a)
    Gdzie mnie zabierzesz ze sobą?



    Goldi zdecydowanie stawiam na Afrykę haha tam przynajmniej ciepełko ]:-D jedziesz ze mną ??? ;) ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Goldbluszcz napisał(a)
    No ba, tylko do tej południowej części do buszzzzzzzu :D tam pełno bluszczów jest ^^

    Jak kwiat najbardziej utkwił ci w pamięci i dla czego to....? no właśnie ;)



    Goldi pojedziemy tam , gdzie mniej robaków , bo jakąś alergie mam na nie ]:-D

    W bluszcze to nie bardzo bo jeszcze sie mi zgubisz , albo , co gorsza , zechcesz z nimi zostac na dłużej hahaha ;) ]:-D i mnie porzucisz :E


    Co do kwiatów , pewnie nie będę oryginalna , ale zawsze swoimi kolorami i zapachem przyciągały mnie Frezje i tak już zostało . Uwielbiam je :)
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • BoBsoN napisał(a)
    witaj :*

    Jak postępuje realizacja planu samodoskonalenia ? :D



    No hhmm nie jest zle ale mogłoby byc lepiej hahahahaha ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • ZabioreCiButy napisał(a)
    Djablica co sadzisz o przedwczesnym prezencie jakim jest uni 17 :E jako teran dzialan



    Chciałam miec pod opieką jeszcze jedno uni i bardzo sie cieszę , że je dostałam :) Jeszcze Was nie znam i nie mam nic przeciwko nikomu :) Także prezent jak najbardziej udany ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Jeffik napisał(a)
    Co uważasz o "kłótniach" w did u55? Czasem przesadzają co poniektórzy? :| Zawsze tak jest , że znajdzie sie ktos kto przesadza , ale to taka młodzieńcza energia , którą widac również na forum :D

    Jakie masz zdanie na temat wyzywania kogoś od spamerów etc. patrząc jedynie
    po ilości postów a nie ich jakości? Ilośc postów nie świadczy o fakcie , iż ktoś jest spamerem , a ich jakośc , ja osobiście bym się nie obrażała o takie sformułowania , bo najszęściej ni wynikają ze złośliwości a z dziwnego poczucia humoru.

    Chciałabyś polecieć na Marsa jako królik doświadczalny? :>Hah , zdecydowanie NIE . Nie nadaje sie na zwierzątko do doświadczeń
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • hellooouu :D

    Jak tam po poznaniu części teamu ?
    jakie miałaś zdanie o teamie :D
    czy się zmieniło po tym miesiącu bycia w nim ?
    czy inaczej sobie wyobrażałaś niektórych ludzi ? :)

    P.S. Miło Cię było poznać :)
  • LeeLoo napisał(a)
    hellooouu :D

    Jak tam po poznaniu części teamu ?
    jakie miałaś zdanie o teamie :D
    czy się zmieniło po tym miesiącu bycia w nim ?
    czy inaczej sobie wyobrażałaś niektórych ludzi ? :)

    P.S. Miło Cię było poznać :)


    LeeLoo ja po wejściu do teamu wciąż nie mogę wyjśc z podziwu dla ludzi których poznałam . Tu już jest inna rzeczywistośc i jak najbardziej pozytywna :) Ciesze sie , że mogę poznac ludzi i po drugiej stronie mocy :)
    Moja wyobraznia była jakże inna niż realia hahahah ]:-D


    Mruwixxx

    Jakie masz wrazenie o uni 17 :D rozwin swa wypowiedz;P:D heh pozdrawiam


    Jak na razie nie mogę narzekac , a jak będzie dalej czas pokaże . W każdym razie póki co nie mam zamiaru sie od Was wyprowadzac , więc jakiś czas będziecie musieli mnie znosic hahaha ]:-D może jakoś przeżyjecie haah ]:-D W tej chwili widzę , że jesteście dośc fajną grupą ludzi i mam nadzieje , że nie zmienię zdania . Ogólnie lubię wszystkich graczy na uni które moderuję i zapewne u Was będzie tak samo 8)
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )