Djablica

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A wiesz ze od jakiegos czasu mamy new forum ? :D ladnie sie sojem interesujesz ladnie >_> :E Master wiem , że mamy drugie forum nie rób ze mnie ignorantki ]:-D



    hmm nazwałaś mnie spamerem jednym :P mam się cieszyć czy strzelić focha ? Podstępny ]:-D dolce raczej obstawiam póki co pierwszą opcję ]:-D na fochy przyjdzie czas ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Djablica napisała
    hmm nazwałaś mnie spamerem jednym :P mam się cieszyć czy strzelić focha ? Podstępny ]:-D dolce raczej obstawiam póki co pierwszą opcję ]:-D na fochy przyjdzie czas ]:-D


    no ok :) skoro tak to ok :)

    moje pytanie: McLaren czy Ferrari? :>
  • Djablica napisał(a)
    o jej ile pytań :E

    Fotka img318.imageshack.us/img318/8228/birneryh3.png - to jedyna jaką posiadam :D

    Miasto - jak w profilu - Zawiercie :)

    Piję od święta czyli dwa razy w roku 8)

    Muzyka to dośc skomplikowane zagadnienie . Nie mam ulubionych całych płytotek , raczej pojedyncze utwory wykonawców i tu nie będę wymieniac bo i po co kogoś straszyc ]:-D większośc z Was tego na pewno nie słucha ;)

    Dlaczego Mod hhmm , bo lubię zielony kolor ]:-D

    Matura - język polski , historia :P

    Z gier na kompie tylko ogame i to przez czysty przypadek . Czy rodzice pozwolili byc mi modkiem hhmm zapomniałam spytac ]:-D

    Zwierzaczki - w tej chwili pies rasy jaką tylko ktoś sobie zażyczy ]:-D taka znajdka śmietnikowa :)

    Wcześniej szczurki - dwie dziewczyny i chłopak .Stworzonka wprost idelane dla ludzi pracujących mających mniej czasu :) Były wspaniałe i tak niesamowite , iż długo mogłabym opowiadac o ich przygodach :)

    Film dla mnie zdecydowanie dramat psychologiczny, przykład 'Efekt Motyla"

    Owoce , warzywa - tu wszystkich zapewne zaskoczę - NIE JADAM ]:-D

    Ulubiona potrawa - wszystko made in McDonald ]:-D


    Z tym zdjęciem nie ładnie kłamac:) Widzialem więcej ich^^ troche niecenzuralne ale co^^ [SIZE=7]oczywiscie joke:P[/SIZE] nie no witamy po tamtej stronie^^ Zaskoczony bylem kompletnie jak sie zaczaiłem z Opkiem^^ i jeszcze taka skromna^^ ze łatwo nie bylo^^ poprostu zazdroscic takiej dziewczyny w zielonych!
  • dolce .. moje pytanie: McLaren czy Ferrari? Podstępny hhmm Ferrari ]:-D


    Goldbluszcz Lubisz robaczki, żuczki itd.? :P a nie wystarczy , że lubię szczurki , jaszczurki , węże i temu podobne ?? robaczki sobie jednak daruję ]:-D


    Pro Noob
    Zaskoczony bylem kompletnie jak sie zaczaiłem z Opkiem^^ i jeszcze taka skromna^^ ze łatwo nie bylo^^ poprostu zazdroscic takiej dziewczyny w zielonych! .. aż na pamiątkę sobie zachowam Twoją wypowiedz w razie jakiś wątpliwości w przyszłości ]:-D dziękuję :)
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • witam

    Normalnie nie wierzę
    Djablica w teamie, ledwo minął tydzień a już zaspamowane forum, trzy stronki
    i jeszcze sie nie pochwali:)

    Kto dziś plącze Twoje myśli? hhhmmm ktoś kogo uwielbiam


    No uchyl rąbka tajemnicy nie badź taka:)

    Pamiętasz pytania o Thasos
    teraz się odwdzięcze - zemsta jest słodka:)

    POzdrawiam

    Neutrino
    DLA PRZYJACIÓŁ PRZEJDĘ PRZEZ PIEKŁO
    WROGOM DO PIEKŁA WSKAŻĘ DROGĘ

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez neutrino ().

  • hhahahah

    Boszeee Neutrino , daruj :P Przecież mimo obietnic nawet nie zagłębiłam się w lekturę żeby Cię pognębic ]:-D A Ty mi sie tu normalnie odgrażasz ]:-D
    hhhmmm A jak słodka będzie ta zemsta ?? ]:-D
    cytat:
    Kto dziś plącze Twoje myśli? hhhmmm ktoś kogo uwielbiam


    No uchyl rąbka tajemnicy nie badź taka:)

    Nie ma takiej opcji nie powiem ]:-D

    Zebra ma czarno-biale paski czy bialo-czarne? :P Tommy18 o jest tak . Jeśli spojrzysz z przodu to będzie czarno-biała , jeśli zaś od tyłu biało-czarna ]:-D

    Pisalem w DiD ale odpowiedzi sie nie doczekalem...

    Umowisz sie ze mna? xD Neodym otóż czy Ty chcesz żeby ten który plącze moje myśli mnie zlinczował ?????? :E litości trochę dla biednej Djabliczki ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • joteaven napisał(a)
    Dlaczego skusilas sie na team dopiero po moim odejsciu? Minelysmy sie :)



    Jotuś , tak wyszło , ale mam nadzieję , że kiedyś zatęsknisz i wrócisz ]:-D Liczę na to Jotuś i czekam na Ciebie :)


    Dolce co ja myślę o Waszym spamiku hhhhmmmmmm ...... więc ja myślę , że pewnego pięknego, słonecznego dzionka się przekonacie co ja myślę hah ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Diablica ty @ jedna na moje pytania na 1 stronie nie odp zapamietam to ]:-D

    mial byc zestaw 100 pytan ale zakare bedzie 200 na niedziele ci je zadam MORDeczko :>

    ps: z powazaniem LAMA SARDUKAR :noob: team MP ( gornicy a Bas79 najwiekszy :P) pse ... GORNIK :D albo poganiacz wezy xDD :D na EMERYTURCE ]:-D

    Edit widzialem u kogos 470 pytan haaa plus inne ]:-D izus chyba pobije ten rekord :]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SARDUKAR ().

  • Djablica napisał(a)
    Dolce co ja myślę o Waszym spamiku hhhhmmmmmm ...... więc ja myślę , że pewnego pięknego, słonecznego dzionka się przekonacie co ja myślę hah ]:-D


    nie no, mam nadzieję że będziesz ostrzegać :)

    moje pytanie: Wielkanoc czy Boże Narodzenie? :>
  • Tommy18 napisał(a)
    ejj... moje pytanie zostalo pominieta :P


    Tommy patrz mój przedostatni post :P yyyy znaczy dwa posty wyżej ]:-D


    Uriziel Przymkniesz piękne oczko jak Ci pospamuje w DiDzie ależ bardzo Ci dziekuję , nie musisz się przemęczac haha ]:-D

    Dolce moje pytanie: Wielkanoc czy Boże Narodzenie? - uuff i tu tu okropne obżarstwo :E ale Boże Narodzenie :)


    ZabioreCiButy Skad sie bierze dobro?? dobro to ja ]:-D ;)
    skad sie bierze zlo?? to proste zło się budzi , gdy się nie wyśpię ]:-D


    Little Princess - jak narazie zdecydowanie wystarczy mi wrażeń na moich uni :quasi: :D


    SARUSIU mój Ty ulubieńcu ]:-D sumienie nie pozwoli Ci się nade mną znecac ]:-D
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • dolce Taniec z Gwiazdami czy Gwiazdy tańczą na lodzie? :P hhmm jak oni śpiewają ]:-D


    Turles fajnego mam avka :E :D rewelacyjny ]:-D


    Jeffik Lubisz M jak Miłość? Podstępny
    A może wolisz Pierwszą Miłość? :P to ja może nieśmiało Mode na sukces obstawię :E


    Pawlq Co tak piękna kobieta robi w teamie :E ?
    Nie szkoda Ci czasu na komputer .. oj , oj , ktoś nie popatrzył na fotkę hahaahha ]:-D pytasz co robię ?? ano straszę zieleniaków ]:-D

    hhmm ciekawe czy ktoś się boi :E
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Dokładnie Angelko ..

    Dziś mija miesiąc i co w związku z tym ??????????? ]:-D jakie decyzje ????? :D


    Zieleniaki są super , czekam na Ciebie :)
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • Angelique88 napisał(a)
    Juz jest zielona Djablica teraz chyba czas na zielonego Aniolka, prawda ?:)



    No jasne ... nawet nie pytaj :)
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )