Art

    • COMA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Hehehe ja ostatnio jade sobie przez miasto i widze pewien budynek a na nim szyld z napisem: Studiuj w ATR myśle sobie... hmm... gdzies już o tym czytałem.... co to było... poprzestawialem literki i wyszło ART :D Wtedy już wiedziałem o co chodzi :D ( również jestem z Bydgoszczy ).

      PS. Kiedy bedzie to łączenie flot ? :P
    • Mój pierwszy wpis tutaj, więc pozdrawiam ;) - to pierwsze primo.
      Drugie primo - Art, zdajesz sobie sprawę, że od 19 kwietnia br. Twój legendarny opis "Kolejne uni i łączenie flot będzie gdy powiemy" odchodzi do historii... Zostaje samo "Kolejne uni (...)" ;).
      A ten tekst był już wizytówką rozpoznawania na forach, że gra się w OGame... Teraz to juz legenda. Następne pokolenia juz nie będą wiedziały o co chodzi :P

      Pzdr,
      Al Ganonim

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Al Ganonim ().

    • OK, kolejna porcja odpowiedzi 8)

      gnojek pl napisał(a)
      No to współczuje. :)
      Art nie zapomnij że jak już bydzie ACS napisać komu możemy dziekować. ;)

      No to pytania:
      Ile kwiatków masz w domu?? :D
      Ile prądu płacisz miesięcznie?? 8)
      Ile punktów miałeś w teście na zasady gry?? :D
      Tu jest link. ;)
      li-on.forall.pl/zasady.php


      Kwiatków sporo, cały kwietnik od podłogi do sufitu 8)
      Prąd.... oops :D sporo ze 100zl ;)
      Przeleciałem na szybko test i zdobylem 24 punkty ;)

      tatusek napisał(a)
      Jesli chodzi o Swieta Bozego Narodzenia to sie wcale nie dziwie... Po niemcach (i Arcie) mozna sie spodziewac wszystkiego. Mogl nam po prostu nie powiedziec zeby byl dalej lubiany i zebysmy sie nie denerwowali. No ale liczyc tylko ze to prawda. Ale przeciez czerwiec to tez jest po swietach... i to wielkanocnych. Wiec trzeba wierzyc ze Art jest chociaz troche czlowiekiem (w zadnym stopniu nie obrazajac Cie Art )

      :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


      Kłamałem ? :D

      pepis napisał(a)
      Art a co tam u Twojego kota słychać ? :)


      Znowu musiał się do mnie przyzwyczaić przez święta :)

      marcin_atr napisał(a)
      Art mam parę pytań:

      - czy mieszkasz na FordonieAkademiku jak tak to ktorym; (jesli w F1 to czy pani Wiesia jeszcze pracuje w administracji.. (wredna malpa zaszwe mnie budzila)
      - odwiedzasz czasem Spin??


      Nie mieszkam w akademiku, ale w F1 bywam raz dziennie :D Oczywiście pani Wiesia cały czas stacjonuje na stanowisku :)
      Spin czasem zdarza mi sie odwiedzić :P

      liet_ napisał(a)
      Czy w tym temacie tylko jacyś uprzywilejowani mogą pisać?
      Czy może moje pytanie było niewygodne?
      Ale zadam je jeszcze raz:
      Czy Art zapoznał się/przemyślał obiekcje graczy sprzeciwiających się wprowadzaniu ACS na wszystkich Uniwersach, a zawarte w tym wątku:

      Łączenie flot na wszystkich Universach

      Czy może olewamy 33% graczy i znów ktoś skasuje ten post?


      Przczytałem opinie, ale jakoś mnie nie przekonują 8)

      enader napisał(a)
      ktory jestes na uni 669 i kto prowadzi:)


      Nie gram juz na beta 8) Rozdaje tam bany ;P Prowadzi nasza kochana Abnega :D

      gnojek pl napisał(a)
      Ile masz koszulek z ogame?? :D
      Czy kiedyś będzie sklepik na polskim ogame?? :D


      Miałem dwie, sprezentowałem jedną, została mi jedna 8)

      Dominikos napisał(a)
      mam pytanie...
      ARTcie... jak mozesz to doradzi mi co mam wpisac w pytaniu w podaniu a operatora czemu jez jest mniejszy od slonia ?? BARDZO PROSZE O POMOC... :)


      To pytanie wymyślił Opiekun Projektu, jemu trzeba je zadać :D

      Virrus3000 napisał(a)
      Art : Coraz więcej Adminów ... W tym mi Dziadka z Uni 21 zabraliści ( zdrajcy ( papa Dziadzio ... :P )) masz zamiar zejść w odchłań zapomnieć o Adminowaniu na OGame .. ? No wiesz o co mi chodzi.. coraz więcej urlopików ... Planujesz coś Tylko co ? :P


      Magisterke trzeba w końcu napisać 8) Ale jeśli tylko czas pozwoli, to zostanę z Wami :)

      raframbo napisał(a)
      Art jesteś wielki dziękuje tobie i całemu Teamowi Ogame za ACS


      Proszę bardzo :D

      gnojek pl napisał(a)
      A włąsnie ART nie napisałeś komu mamy dziękować za to. :P Jak możesz. :P


      Zespołowi OGame.pl 8)

      Al Ganonim napisał(a)
      Mój pierwszy wpis tutaj, więc pozdrawiam ;) - to pierwsze primo.
      Drugie primo - Art, zdajesz sobie sprawę, że od 19 kwietnia br. Twój legendarny opis "Kolejne uni i łączenie flot będzie gdy powiemy" odchodzi do historii... Zostaje samo "Kolejne uni (...)" ;).
      A ten tekst był już wizytówką rozpoznawania na forach, że gra się w OGame... Teraz to juz legenda. Następne pokolenia juz nie będą wiedziały o co chodzi :P

      Pzdr,
      Al Ganonim


      Będą jeszcze kolejne :D

      Community Manager
    • Jak dla mnie Art dzieki niektórym ludziom wpadłeś w lekkie samouwielbienie;) ale wprowadzajac ACS na Wszystkich uni popełniłes samobójstwo pod tym względem. Stałes sie najbardziej nielubianym członkiem Teamu wsród bardzo wielu osób :D

      Powodzenia czasami warto poskakac po DiD-ach a nie patrzyc w jedna ankiete ;)

      Mam nadzieje że sie nieobrazisz ale zimny prysznic Twojemu Ego przyda sie.

      Pzdr.

      P.S. Polecam Art załóż sobie konto zacznij budowac obrone ... a nastepnie jak juz włożysz w to konto ponad 1k godzin swojego czasu wprowadż sobie złom z obrony :D Napewno sie dobrze poczujesz :D
      nemesis - u6,u57,Barym - OFF
      nemesis - u28 OFF
      OGame: 23.VIII.2005 - 21.IX.2009
      ex-Mod - ikariam.pl
      BEST ACS: 5662 %

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez nemesis ().

    • nemesis_u28 napisał(a)
      Jak dla mnie Art dzieki niektórym ludziom wpadłeś w lekkie samouwielbienie;) ale wprowadzajac ACS na Wszystkich uni popełniłes samobójstwo pod tym względem. Stałes sie najbardziej nielubianym członkiem Teamu wsród bardzo wielu osób :D

      Odczep się od Arta., bo pięscią przez neta dostaniesz. :D :P Art jest spoko. :P :D

      Art napisał
      Przeleciałem na szybko test i zdobylem 24 punkty

      HA!!!! Byłem lepszy. :D Miałem 26. :D :P

      Czy jest planowane zrobioenie sklepiku na polskim ogame??
      Byles kiedys w zoo?? :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gnojek pl ().

    • nemesis_u28 napisał(a)
      Jak dla mnie Art dzieki niektórym ludziom wpadłeś w lekkie samouwielbienie;) ale wprowadzajac ACS na Wszystkich uni popełniłes samobójstwo pod tym względem. Stałes sie najbardziej nielubianym członkiem Teamu wsród bardzo wielu osób :D

      Powodzenia czasami warto poskakac po DiD-ach a nie patrzyc w jedna ankiete ;)

      Mam nadzieje że sie nieobrazisz ale zimny prysznic Twojemu Ego przyda sie.

      Pzdr.

      P.S. Polecam Art załóż sobie konto zacznij budowac obrone ... a nastepnie jak juz włożysz w to konto ponad 1k godzin swojego czasu wprowadż sobie złom z obrony :D Napewno sie dobrze poczujesz :D


      Bez przesady ;) Tak źle ze mną nie jest =)

      Nielubianym, admin nie musi być lubiany :D, czy samobójstwo? Jeszcze sie okaże, minie miesiąc, może dwa zoabczymy jak ACS będzie funkcjonował....

      Community Manager
    • czemu uznaliście wyniki głosowania, jak głosowało tylko 10k osób(mniej wiecej tyle, ile gra na jednym statystycznym nowym uni :) )??
      bardzo mnie to nurtuje, na całym ogejmie gra około 250k, może wiecej osób tak szacunkowo, na forum statystycznie zarejstrowana jest co druga osoba(140k osób)...wynika z tego, że frekwencja nie wyniosła nawet 10%(głos może oddac osoba zarejstrowana na forum), skandalicznie niska! czemu nikt sie niepostarał, zeby była wieksza?
    • PYTANIE 1:

      Art napisał:
      Dominikos napisał
      mam pytanie...
      ARTcie... jak mozesz to doradzi mi co mam wpisac w pytaniu w podaniu a operatora czemu jez jest mniejszy od slonia ?? BARDZO PROSZE O POMOC... :)


      To pytanie wymyślił Opiekun Projektu, jemu trzeba je zadać :D


      A można wiedzieć, co Ty napisałeś, gdy składałeś podanie? :D


      PYTANIE 2:

      Art napisał:
      Jeszcze sie okaże, minie miesiąc, może dwa zoabczymy jak ACS będzie funkcjonował....


      Czy to przypadkiem nie oznacza, że istnieje możliwość wycofania ACS? I czy jest to technicznie możliwe?


      PYTANIE 3:

      Pamiętasz mnie jeszcze? :D :D :D [bez podtekstów]

      PYTANIE 4:

      Podobno sygnaturka z WhatPulse jest aktualizowana co 6 godzin, a ja od kilku dni mam taką samą... Doradź coś :D

      PYTANIE 5:

      Grasz w Tibię? I czy wogóle wiesz, co to jest?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord Voldemort ().

    • nemesis_u28 napisał(a)
      Jak dla mnie Art dzieki niektórym ludziom wpadłeś w lekkie samouwielbienie;) ale wprowadzajac ACS na Wszystkich uni popełniłes samobójstwo pod tym względem. Stałes sie najbardziej nielubianym członkiem Teamu wsród bardzo wielu osób :D

      Powodzenia czasami warto poskakac po DiD-ach a nie patrzyc w jedna ankiete ;)

      Mam nadzieje że sie nieobrazisz ale zimny prysznic Twojemu Ego przyda sie.

      Pzdr.

      P.S. Polecam Art załóż sobie konto zacznij budowac obrone ... a nastepnie jak juz włożysz w to konto ponad 1k godzin swojego czasu wprowadż sobie złom z obrony :D Napewno sie dobrze poczujesz :D



      Niestety musze sie zgodzic :(
      I wlasnie czy bezie mozna to wycofac??



      Ps. Czy te wybory mialy byc demokratyczne? bo nei am tutaj ani odrobiny z demokracji no chyba ze polskiej. Nie bylo nawet 50%, a gdzie zabezpieczenie praw mniejszosciowych?? Ankieta byla ustawiona perfidnie za malo czasu na oddanie glosow. A wprawadzenie ACS na wszystkich uni zajeło by duuuuzo czasu. Zrobiono je tylko zeby uciac wszelkie spekulacje. Wszystko bylo zaplanowane wczesniej :(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Demol_elk ().

    • Lord Voldemort napisał(a)
      PYTANIE 1:

      Art napisał:
      Dominikos napisał
      mam pytanie...
      ARTcie... jak mozesz to doradzi mi co mam wpisac w pytaniu w podaniu a operatora czemu jez jest mniejszy od slonia ?? BARDZO PROSZE O POMOC... :)


      To pytanie wymyślił Opiekun Projektu, jemu trzeba je zadać :D


      A można wiedzieć, co Ty napisałeś, gdy składałeś podanie? :D


      a ja napisalem cos nie powem co... :D:D na poczatku ze pil za malo mleka ale teraz napisalem cos madrego... :D:D:D
    • Cos dlugo nie odpowiadasz a ja mam kolejne pytanie.
      Czy gdyby byla ankieta taka sama jak w przypadku ACS dotyczaca czy masz odejsc, to zrobilbys to?


      I jeszcze jedno czy og to gra jednoosobowa? Tak ja jest to napisane w regulaminie (dlatego przypada jedna osoba na jedno konto!) Czy moze to ma byc gra zespolowa? Przykladem moze byc moje dzisiajesze nocne farmienie. Wyslalem kilka nalotow na jakas nieaktywna faremke i mimo ze posiadacz konta nic o ty nie wiedzial zostalem zezlomowany, jest to chyba niezgodne z zasadami?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Demol_elk ().

    • No to siup:

      prezydent napisał(a)
      czemu uznaliście wyniki głosowania, jak głosowało tylko 10k osób(mniej wiecej tyle, ile gra na jednym statystycznym nowym uni :) )??
      bardzo mnie to nurtuje, na całym ogejmie gra około 250k, może wiecej osób tak szacunkowo, na forum statystycznie zarejstrowana jest co druga osoba(140k osób)...wynika z tego, że frekwencja nie wyniosła nawet 10%(głos może oddac osoba zarejstrowana na forum), skandalicznie niska! czemu nikt sie niepostarał, zeby była wieksza?


      Nigdy nie bedzie tak, ze zaglosuje kazdy gracz na OGame.pl
      Glosowali Ci, ktorzy chca wplywac na losy gry. A to ze bylo tam tylko 10k glosow w ciagu 3 dni... to chyba wiekszosc graczy nie interesuje co sie dzieje.

      Lord Voldemort napisał(a)
      PYTANIE 1:

      A można wiedzieć, co Ty napisałeś, gdy składałeś podanie? :D


      To bylo daaawno temu :) Te pytania ktore są teraz, układaliśmy wspólnie, ja nie odpowiadalem na to pytanie 8)


      PYTANIE 2:

      Czy to przypadkiem nie oznacza, że istnieje możliwość wycofania ACS? I czy jest to technicznie możliwe?


      Owszem.


      PYTANIE 3:

      Pamiętasz mnie jeszcze? :D :D :D [bez podtekstów]


      EEee, a powinienem? :D


      PYTANIE 4:

      Podobno sygnaturka z WhatPulse jest aktualizowana co 6 godzin, a ja od kilku dni mam taką samą... Doradź coś :D


      Niestety, autorzy serwisu z sygnaturkami maja problemy ze skryptem aktualizujacym....i sygnaturki sie nikomu nie odswiezaja. Jesli ktos sie zna na PHP moze sam sobie ja aktualizowac i przygotowac. Na stronie whatpulse jest tzw web-api do aktualizacji... (osobiscie sie na tym nie znam 8) )

      PYTANIE 5:

      Grasz w Tibię? I czy wogóle wiesz, co to jest?


      Nazwa znajoma, ale nie gralem.

      gnojek pl napisał(a)
      Czy jest planowane zrobioenie sklepiku na polskim ogame??
      Byles kiedys w zoo??
      Czy Dracoola się obija?? :D


      Sklepik.... nie tylko my za nim tesknimy, ale zapal GF do zrobienia czegokolwiek wyglada tak: Jesli przyjmie sie w .de przyjmie sie wszedzie :( Nic tutaj nie poradze...
      W zoo bylem raz :D kiedys dawno temu ;)
      Dracoola, byc moze :D

      abs napisał(a)
      Art a moze tez wprowadzic na inne uni(nie na wszystkie) obrona na odpadki??(chociasz na jakis czas)
      wtedy by bylo o wiele ciekawiej


      W takim wypadku bunkrownicy staliby na przegranej pozycji... Prawdopodobnie bedzie jeszcze jedno uni z odpadkami z obrony, ale bardziej pewne, ze to bedzie nowe uni niz stare.

      Prismatic napisał(a)
      Art czy jako Grudziądzanin interesujesz się Speedwayem ? ^^
      I czy bywasz może czasami w Toruniu ?


      Speedway interesowal mnie jak chodzilem do podstawowki :D Teraz wogole.
      Torun, ladne miasto, jednak bylem w nim tylko kilka razy.


      Demol_elk napisał(a)
      Cos dlugo nie odpowiadasz a ja mam kolejne pytanie.
      Czy gdyby byla ankieta taka sama jak w przypadku ACS dotyczaca czy masz odejsc, to zrobilbys to?


      I jeszcze jedno czy og to gra jednoosobowa? Tak ja jest to napisane w regulaminie (dlatego przypada jedna osoba na jedno konto!) Czy moze to ma byc gra zespolowa? Przykladem moze byc moje dzisiajesze nocne farmienie. Wyslalem kilka nalotow na jakas nieaktywna faremke i mimo ze posiadacz konta nic o ty nie wiedzial zostalem zezlomowany, jest to chyba niezgodne z zasadami?


      Czekam na wiecej pytan, wtedy robie zbiorówke 8)
      Hmmm, co do ankiety, nad moim odejsciem, tutaj mysle jesli Team by taka zalozyl, mysle ze podporzadkowalbym sie wynikowi. Gracze, tutaj chyba nie :)
      O drugiej sprawie chyba powinienes porozmawiac z Operatorem Gry.


      Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem :)

      Community Manager
    • Art napisał(a)
      Sklepik.... nie tylko my za nim tesknimy, ale zapal GF do zrobienia czegokolwiek wyglada tak: Jesli przyjmie sie w .de przyjmie sie wszedzie Nic tutaj nie poradze...

      Niemiecki szowinizm. :evil: :D

      Z tego co wiem to tylko na niemieckim ogame jest sklepik.

      Czy będą Polskie banner'y?? :D

      Co będziesz robić w przyszłości??
    • nie wiem czy o to chodzi w sklepiku ale:
      -czy powstanie takie cos gdzie mozna bedzie kupowac surowce?? to bylby o wiele wiekszy zysk niz na komandorze ^^

      -jak mozna zniszczyc moon'a??

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Phantom Warrior ().

    • Na wstepie zaznacze, ze nie przebilem sie przez wszystkie posty i byc moze takie pytanie juz bylo. Jesli tak - prosze o klapsa i odeslanie mnie do kąta :D

      A brzmi ono:

      Byla wczesniej mowa, ze na kazdym uni, w kazdym kraju wersja ogame jest taka sama. No ale poszczegolne universa roznia sie od siebie (chocby obrona na odpadki).
      Wczesniej pisales tez, ze nasze ogame dopasowane jest do polskich realliow.
      I teraz pytanie: czy jest na polskim ogame cos czego NIE MA na zadnym innym? (oprocz graczy, GO, SGO - wykluczam "dziwne" odpowiedzi :P).
      Chodzi mi o to czy jest jakas zasada, budynek, statek, parametr... cokolwiek co rozni nas od np. ogame.de? Czy moze dopasowanie do polskich realiow tyczy sie tylko regulaminu?

      Pozdrawiam
    • gnojek pl napisał(a)
      Art napisał(a)
      Sklepik.... nie tylko my za nim tesknimy, ale zapal GF do zrobienia czegokolwiek wyglada tak: Jesli przyjmie sie w .de przyjmie sie wszedzie Nic tutaj nie poradze...

      Niemiecki szowinizm. :evil: :D

      Z tego co wiem to tylko na niemieckim ogame jest sklepik.

      Czy będą Polskie banner'y?? :D

      Co będziesz robić w przyszłości??


      Zbyt mocne okreslenie. Raczej nazwalbym to biurokracja imho niepotrzebna 8)

      Polskie reklamy mają trafić na OGame.pl, tym zajmuje się Polski Opiekun Gry :)

      Planów zbytnio nie mam :D Jeszcze sie okaże :>

      Phantom Warrior napisał(a)
      nie wiem czy o to chodzi w sklepiku ale:
      -czy powstanie takie cos gdzie mozna bedzie kupowac surowce?? to bylby o wiele wiekszy zysk niz na komandorze ^^

      -jak mozna zniszczyc moon'a??


      Kupowanie surowców chyba nie przejdzie ;) Raczej chodzi o gifty: koszulki, kubki i smycze.

      -moona można zniszczyć gwiazdeczką 8), bądź poprzez wysadzenie kolonii :D

      Krumer napisał(a)
      Na wstepie zaznacze, ze nie przebilem sie przez wszystkie posty i byc moze takie pytanie juz bylo. Jesli tak - prosze o klapsa i odeslanie mnie do kąta :D

      A brzmi ono:

      Byla wczesniej mowa, ze na kazdym uni, w kazdym kraju wersja ogame jest taka sama. No ale poszczegolne universa roznia sie od siebie (chocby obrona na odpadki).
      Wczesniej pisales tez, ze nasze ogame dopasowane jest do polskich realliow.
      I teraz pytanie: czy jest na polskim ogame cos czego NIE MA na zadnym innym? (oprocz graczy, GO, SGO - wykluczam "dziwne" odpowiedzi :P).
      Chodzi mi o to czy jest jakas zasada, budynek, statek, parametr... cokolwiek co rozni nas od np. ogame.de? Czy moze dopasowanie do polskich realiow tyczy sie tylko regulaminu?

      Pozdrawiam


      <klaps> 8)
      Wersje gry, aktualnie 0.73c są takie same na każdym OGame. Dopasowanie OGame do polskich realiów narazie kończy się na regulaminie i wersji językowej 8)

      Carol napisał(a)
      OGame Ci nie przeszkadza w Studiowaniu?


      Czasami żałuje, że siedze nad OGame zamiast poświęcić się nauce :P Ale tylko czasami ^^
      Studiowanie dla mnie praktycznie się skończyło, teraz pozostała obrona pracy :D

      Community Manager
    • Kto głównie układa zasady gry??
      Administratorzy gry, czy ktoś jeszcze??
      Czy jak widzicie temat z pt. "Luki w zasadach" to czy zagladacie tam??



      A teraz bardziej zwiazane z realem. :D

      Jaką prace bronisz??
      W co lubisz najbardziej grac?? (np. piłkanożna, szachy itp. ;))
    • Czy interesujesz się/znasz mangę i anime?

      Na przykład:
      -Neon Genesis Evangelion
      -Sailor Moon
      -Dragon Ball - moje ulubione :D - patrz avatar :P
      -Slayers
      -Naruto
      -PokeMon [nie mogłem się powstrzymać :D ]
    • Czy nie uważasz przypadkiem, że pomimo tego że administrujesz polskim ogame.pl, to powinieneś to i tak gdzieś normalnie na jakimś serwerze grać w ogame??

      Nie chodzi mi wcale o unie669 - tam praktycznie się testuje a nie gra. Wiele ostatnio wprowadzonych przepisów, poprostu psuje tą gre. Ona to i tak ma wiele bugów, lecz nowe przepisy jeszcze bardziej ją ograniczają i jeszcze bardziej psują. Może warto by było założyć sobie konto na np. ogame.org i pograć 3 - 4 miesiące. Skończyłeś swoją przygode na U1 dość dawno temu. Wtedy jeszcze nikt nie łapał flot na PZta, nie było tak dużo flot z misją stacjonuj, nie latało się tak masowo GSami itp. Może naprawde warto by było przypomnieć sobie co to jest ogame, by potem mieć bardziej obiektywne spojrzenie na niektóre sprawy!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WareQ ().