Art

    • COMA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Macix 666 napisał(a)
      Art jak byśdostrzegł jakiś fajny budynek co by ci sie podobał to jak myślisz gameforg by go wprowadziło ??:P


      moja kamieniczka ładnie wygląda :]

      moze GF ją wprowadzi :D
    • Fajny koleś napisał(a)
      Art użyj swoich wpłyłów i zrób coś aby temat Lilith był otwarty bo ona go ciągle zamyka. X( ;( :evil: :evil:


      Wystarczyły wpływy Pieta - ungrim i egzekutor też trochę pomogli :)

      Edit: znowu zamknięte :rolleyes: Ale mimo wszystko, to Art jest chyba od gry, jeśli chodzi o forum, to do ungrima, Siriusa, albo Abi :] przynajmniej tak mi się wydaje :D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Morgrond ().

    • mistikal napisał(a)
      a co to Fx-a Bon Echo 2.0a1 build 20060321 ?


      Firefox 2.0 alfa1 kompilacja 20060321 i prosze, takie pytania bardziej na PW :P

      edit: Żeby nie bylo offtopa:

      Byles/pojdziesz dzis na Ice Age 2? :D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Ekąt ().

    • Po przeczytaniu tych wszystkich stron niezbyt juz wiem co pisac ale chcialbym sie dowiedziec w jakie gry gasz bo chyba nie odpisałeś.
      Fps Rpg tylko Mmo?? Cs Cod Quake? Bawisz sie w grafike, programowanie stronki? Jakies inne sporty oprucz siatkowki? Moze lubisz sobie porzeglowac albo tak jak to juz widzialem u siebie na dzialce siedziemy przy ognisku z laptopem i og? Na nartach jezdzisz? powiedz cos ciekawego o sobie!
    • @gnojekpl

      Jeszcze nie mialem przyjemnosci, aby ktos na ulicy zaczepil mnie i powiedzial "Hej, to Ty jestes Adminem OGame.pl" Jeszcze nie... :)

      @abs

      W Bydgoszczy studiuje, w Grudziadzu pojawiam sie raz na jakis czas 8) na Osiedlu Lotnisko ;]

      @Macix 666

      To tak nie dziala. Aby nowinka zostala wprowadzona, musi zostac zatwierdzona przez programistow.

      @Lilith`

      Musisz mi tą kamieniczke pokazać 8)

      @Fajny koleś

      Hmm, mogę użyć mojego wdzięku :D Zobaczymy :>

      @Account

      Mialem, ale niestety brak wtyczek zmusil mnie do powrotu do 1.5 ;] Poczekam na finalna wersje...
      Co do Epoki Lodowcowej 2, wybral bym się z bliską mi osobą do kina :D ale to niestety nie jest zbytnio możliwe ;(

      @Drow_

      Aby jak najpozniej 8) Chociaz mialem krytyczne momenty :P
      Odpowiadac tez lubie 8)

      @Graffis

      Wole kotki :> Psy mniej mnie interesuja.

      @Demol_elk

      FPS przede wszystkim :) (CS source,CoD, Q3), ale ostatnio grywam w WoW. Niestety nie uprawiam zadnych sportow ekstremalnych :) nic z tych rzeczy Oprócz siatkówki, piłka nożna, koszykówka :) Laptopa niestety nie posiadam :P

      Community Manager
    • Art napisał(a)
      @Lilith`

      Musisz mi tą kamieniczke pokazać 8)


      no wiesz ... czy ja kiedys powiedziałam ze Cie nie zapraszam ?? :D



      @Fajny koleś

      Hmm, mogę użyć mojego wdzięku :D Zobaczymy :>

      czli co ?? Art .. mam zamknąc temat i czekać az sie zaczniesz wdzieczyć ?? :D chyba bym sie jednak obawiała troszke OlivQi :D:D:D
    • RE: Ach ten Art..... :-)

      Art napisał(a)
      Administrator (czyli drugi po Bogu 8) ).


      Miło Cie poznac, a myslalem, ze drugi po Bogu jest Chuck Norris :D 8) 8)

      Lilka : Norris jest wczesniej .. czyli na 0 pozycji :]
    • Piwnylol napisał(a)
      Art ja wiem, ze ty wiesz kiedy powstanie uni40 wiec prosze zdrac i nie odsylaj mnie do Twojej sygnatury!

      Jejku i tak zanim się będziesz chciał zarejestrowac będzie przepełniony. :P Tylko Chuck Norris potrafi się pierwszy zarejestrowac na nowym uni. :D

      A poza tym biorąc na serio ty nie możesz wiedzieć to co wie Art, nie spotykając go nawet. :P
    • Art, co wedlug Ciebie jest bezcenne, co jest nic nie warte a o co chcialbys walczyc(niekoniecznie wygrac, ale o to walczyc)


      dwa: ile jest liter "T" w nazwie Indiana Jones...???
    • KDP/CMAS napisał(a)
      Art oddaj mi posade admina gry :P


      Nie oddam 8)

      @U571_Hunter: pierwsze co przychodzi mi na mysl to Uni de20 na polskim Ogame :D

      ile jest liter "T" w nazwie Indiana Jones...???

      A to jakies podchwytliwe pytanie jest ?:D 8)

      @gnojek pl : radióweczka 256kbit, DSL 4Mbit

      @banan lord: jeszcze nie widzialem :D Wiewiór RULES! :D

      @Lord_Voldemort: chyba nie mialem przyjemnosci 8)

      Community Manager
    • Art napisał(a)
      ile jest liter "T" w nazwie Indiana Jones...???
      A to jakies podchwytliwe pytanie jest ?:D 8)

      Ano jest. :D

      Art, idz koniecznie na Epoke 2, bo strach pomyslec ze coraz wiecej osob wie, jak zostales skatowany - a Ty nie. :P
      Tylko wez cos na uspokojenie. ;)

      No i sie pochwal po fakcie. :)