Art

    • COMA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • @feldkurat Jesli operator gry potwierdzi otrzymanego maila od gracza w sprawie powlok, ban zostanie cofniety. Innego wyjscia nie ma.
      Co do drugiego pytania, SGO Zina nie obrazala ludzi na ircu, tylko konkretą osobę, w tym wypadku autora postu. Sprawa została wyjasniona i nie ma juz nad czym dyskutowac.

      @Kornel18: Koszulkę dostałem w prezencie :) od firmy GameForge :)
      Czy jakies uni podoba mi sie bardziej niz inne? Watpie, jako Adm. Gry musze dbac o kaze wiec tutaj nie mam faworyta :P

      @gnojek pl Bajki opowiadam narazie tylko jednej osobie, mysle ze limit w tej kwestii zostal wyczerpany 8)

      @erno mozna.

      @Chopinn Wieksza odpowiedzialnosc, wiecej osob o ktore trzeba sie troszczyc 8) ale nie narzekam :D

      Community Manager
    • Art napisał:
      @erno mozna.

      Jak sie pytałem GO uni 16 powiedział ze jest to
      zabronione i dostane bana jak to nakryje wiec prosze mi wyjasnic
      poprostu nie chce miec bana na koncie :)
      A Art i jak mozna wejsc przez telefon bo Opera wolno chodzi :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Erno ().

    • tylko problem powlok nie dotyczy tylko jednego gracza ale wiekrzej ilosci na paru uni(pregiez u3 niedziala to se poogladalem inne) na jaki kij dzial bugi problemy jesli sie cos tam pisze i nic, na co propozycje i zazalenia jak ciezar zali graczy , biora na swe barki moderator forum?
      a jakie jest czarodziejskie zaklecie zeby sgo spotkac na irc wg grafiku albo odpowiedzial na maila?

      panie art czy ty niedostrzegasz ze troche organizacyjnie team jest troche zacofany.
      jest 21 wiek.
    • Jakich miastach bywałeś i które ci się najbardziej podobały?? ;) Mówie o turystyce. :D No może być jeszcze możliwość żże cały czas zajmujesz się sprawami ogame i nigdzie nie wyjeżdżasz ani nie wyjeżdzałeś ;).
      Kto ci dał gwiazdki gdy były przenosiny forum?? Ty sam czy ktos inny? :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gnojek pl ().

    • Art napisał(a)
      Niestety tak.

      niestety? może i lepiej bo jagby jakieś 10-letnie dziecko się dorwało do takiej posady to ... ojoj... :] byłby chaos... :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ontilius ().

    • Ontilius napisał(a)
      Art napisał(a)
      Niestety tak.

      niestety? może i lepiej bo jagby jakieś 10-letnie dziecko się dorwało do takiej posady to ... ojoj... :] byłby chaos... :D

      Albo 5 letnie :D.
      Agugugugu. (Bum) ban.
      Ale fajna zabawa!!!
      (ban, ban, ban, ban)
      (100k bugów)
      :D:D:D:D:D
    • Erno napisał(a)
      Art i jak mozna wejsc przez telefon na ogame prosze o pomoc

      chyba nie ten dział... :)
      temat kilka razy poruszany: m.in TUTAJ
      i moze male pytanie do Art'a. Co byś robił gdyby nie było OGame? ;) :P
    • @CieGmA: Pewnie coś innego :) Może zająłbym się nauką :D

      @DJ BeReZ:Pytanie już padło...Przeszedłem przez wszystkie szczeble: GO-SGO, potem byłem na tyle godny zaufania, moja praca dla OGame nie budzila watpliwosci, mialem dobra opinie u innych, tak oto zostałem Adm. Gry :)

      @MatiS15: Zostalem GO Uni 32, po za tym jestem jeszcze kimś :P. Ot taka prosta odmiana slowa Prezes :D

      Community Manager
    • Sw1ru napisał(a)
      To i ja o cos zapytam 8).

      1. Dlaczego nie ma w tym dziale topicu drugiego GA Nagasha (vel Spamer)?
      2. Kto decyduje o zmianach w regulaminie na polskim ogame? Sa jakies glosowania administracji? Czy moze wyglada to inaczej...
      3. Jak centaur wchodzi po drabinie? :P


      1. Zapytaj Nagasha :) Przeciez ja nie bede nikogo zmuszal :P 8)

      2. Przyklad miales, pol roku walki na forum, wszelkie zmiany sa tlumaczone na angielski, akceptowane przez GA i Opiekuna projektu, odsylane do Szefostwa w Niemczech, po zaakceptowaniu zamieszczane na stronie głównej.

      3.Nie wchodzi. Uzywa mocy :)

      Community Manager
    • Art napisał(a)
      Sw1ru napisał(a)
      To i ja o cos zapytam 8).

      1. Dlaczego nie ma w tym dziale topicu drugiego GA Nagasha (vel Spamer)?
      2. Kto decyduje o zmianach w regulaminie na polskim ogame? Sa jakies glosowania administracji? Czy moze wyglada to inaczej...
      3. Jak centaur wchodzi po drabinie? :P


      1. Zapytaj Nagasha :) Przeciez ja nie bede nikogo zmuszal :P 8)

      2. Przyklad miales, pol roku walki na forum, wszelkie zmiany sa tlumaczone na angielski, akceptowane przez GA i Opiekuna projektu, odsylane do Szefostwa w Niemczech, po zaakceptowaniu zamieszczane na stronie głównej.

      3.Nie wchodzi. Uzywa mocy :)


      1. Dlaczego mnie nie dziwi, ze odsylasz mnie do niego? :D (btw. pamietaj o swistku! :P)
      2. Niech bedzie ;)
      3. Byles blisko, ale to nie to. Nys zna dobra odpowiedz :)
      Podpis zjedli
    • ej Art a pamietasz sprawe z Uni5 (dawno to bylo:P) jak napisal do Ciebie gracz 'banana' o nie slusznym banie przez GO Hummel (kawal buraka, nie napisze gnoja, bo nie wypada:P) za niby pusha na graczy 'hugoss23jaworzno'?? sie chlopak poprostu nei wywiazal z handlu, a Wy go odblokowaliscie, a mi nie odpisales:[.. a wyslalem chyba 20 wiadomosci.. zreszta nikt nie odpisywal.. oprocz GO Yrr, tyle ze skierowal mnie wyzej (SGO i Admin, z czego od SGO nigdy nie dostalem odpiwedzi w zadnej sprawie...) a wiadomosci mam zawsze rowniusko pod wzor:P.

      Byles kiedys moze w Gdyni??:)

      co GO robia z surowcami, ktore sie im odsyla i co sie stanie, jak sie zaatakuje GO:D:P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord banana ().

    • @Lord Banana: Bylem w Gdyni ;) ale juz jakis czas temu....
      Surowce są przesyłane na planety GO, GO robi z nimi co chce ( w zakresie wlasnego konta oczywiscie ;) ). Operatorów nie mozna zaatakowac 8)

      @rolandzik: To chyba będzie dobra odpowiedź:

      OWU stanowi:
      Par.4 Niedozwolone zachowania

      III Logowanie bezpośrednie
      Logowanie do konta użytkownika jest dozwolone tylko przez stronę startowa OGame. Automatyczne otwieranie konta, niezależnie od tego, czy strona główna jest wyświetlana czy nie, jest niedozwolone.


      @gnojek pl: Ludzi pracowitych, lubiacych swoja prace, szanujacych innych, etc etc :) Jesli chodzi Ci o kogo lubię najbardziej, to GA troszczy się o całą rodzinkę OGame.pl 8)

      Community Manager
    • Art napisał(a)


      @rolandzik: To chyba będzie dobra odpowiedź:

      OWU stanowi:
      Par.4 Niedozwolone zachowania

      III Logowanie bezpośrednie
      Logowanie do konta użytkownika jest dozwolone tylko przez stronę startowa OGame. Automatyczne otwieranie konta, niezależnie od tego, czy strona główna jest wyświetlana czy nie, jest niedozwolone.



      A ja myślałem żę dlatego bo nie dawno jeden gracz się przedarł przez zabezpieczenia i dostał na uni669. Nie był w teamie. 8)
    • a czy jeśli dajmy na to ktos dostanie bana za multi, bo opiekowal sie kontom kumpla z soja na jeden dzień, ten musiał wyjśs na wazne spotkanie do szkoły, pracy, rodziny itp, to czy GO sam moze podjąć decyzje o zdjęciu bana, czy nie??:P

      i czy to prawda, że znasz Azazela z Uni26 ;) 8)