Art

    • COMA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • AdrianQ napisał(a)
      Polak tez potrafi...Art pkkaż im klase polaka.Gratualcje awansu i zycze dalszych awansów...
      ----------------------------------------------------------------------
      TO NIE SPAM TO FAKT


      :D

      ----------------------------------------------------------------------

      TO NIE POST TO WAZELINA
    • Ach a moze ech Art, nie za duzo troche Tobie tych obowiazkow? Mi sie zdaje ze nie mozesz zajac sie dobrze kilkoma grami naraz (np ogame, goalunited, moze wiecej), no ale to nie odemnie zalezy :) graty awansu
    • Gratuluje awansu. ;)

      Ogolnie nie jest zle, :D ale wczesniej sam napisales ze trochu zaufanie graczy podupadlo.

      Ja wlasnie w tej kwesti.

      Otoz , niedawno byl wprowadzony nowy stateczek, byly ankiety, cuda nie widy, propozycje itp, a ostatnio troche wrzawy bylo przy tych nieszczesnych oficerach, tez byly ankiety, propozycje itp. Ale wiadomo bylo ze oficerowie wejda w takiej formie w jakiej weszly, ze stateczek tez wejdzie w takiej formie jak w innych krajach. To nie lepiej bylo od razu powiedziec - napisac ze od jutra wchodzi nowy statek i nie nie wiele macie do powiedzenia (gracze), i to samo dotyczy ofierow, a nie udawanie ze niby cos mozna z tym zrobic. Zreszta ankieta pokazala ze niechcemy oficerow. Wiec po co to bylo?
      Tutaj zufanie tez dostalo w leb, poniewaz daliscie graczom do zrozumienia ze mozemy niby sami zdecydowac (ankieta byla tak odebrana), a po ankiecie ani widu ani slychu.
      Chyba ze chodzilo o ustalenie ile mniej wiecej GF moze zarobic w polsce?
      Rozumiem ze firma musi miec dochod, wiec moze lepiej bylo powiedziec ze cos nowego bedzie i tyle, a nie kombinowac. (ja to tak odebralem)
      Sprawa istotna rowniez to koszty tych oficerow, ktore jak na polskie warunki sa zbyt duze (moze chociaz na to macie, lub mamy wplyw) by zmniejszyc te koszty.
      Przyznac nalezy ze poprzez te koszty, gra traci duzo na wartosci, bo zaczyna przypominac zabawe dla wybranych.

      Sprawa druga to zmniejszenie sie liczby graczy na posczegolnych uniach, czy sa jakies propozycje lub pomysly ze strony GF by ten stan rzeczy zmienic - moze laczenie uni ?

      pozdrawiam i czekam na odpowiedz


      ps.
      sorki za brak polskich znakow 8)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez typhoon ().

    • typhoon napisał(a)
      Gratuluje awansu. ;)

      Ogolnie nie jest zle, :D ale wczesniej sam napisales ze trochu zaufanie graczy podupadlo.

      Ja wlasnie w tej kwesti.

      Otoz , niedawno byl wprowadzony nowy stateczek, byly ankiety, cuda nie widy, propozycje itp, a ostatnio troche wrzawy bylo przy tych nieszczesnych oficerach, tez byly ankiety, propozycje itp. Ale wiadomo bylo ze oficerowie wejda w takiej formie w jakiej weszly, ze stateczek tez wejdzie w takiej formie jak w innych krajach. To nie lepiej bylo od razu powiedziec - napisac ze od jutra wchodzi nowy statek i nie nie wiele macie do powiedzenia (gracze), i to samo dotyczy ofierow, a nie udawanie ze niby cos mozna z tym zrobic. Zreszta ankieta pokazala ze niechcemy oficerow. Wiec po co to bylo?
      Tutaj zufanie tez dostalo w leb, poniewaz daliscie graczom do zrozumienia ze mozemy niby sami zdecydowac (ankieta byla tak odebrana), a po ankiecie ani widu ani slychu.
      Chyba ze chodzilo o ustalenie ile mniej wiecej GF moze zarobic w polsce?
      Rozumiem ze firma musi miec dochod, wiec moze lepiej bylo powiedziec ze cos nowego bedzie i tyle, a nie kombinowac. (ja to tak odebralem)
      Sprawa istotna rowniez to koszty tych oficerow, ktore jak na polskie warunki sa zbyt duze (moze chociaz na to macie, lub mamy wplyw) by zmniejszyc te koszty.
      Przyznac nalezy ze poprzez te koszty, gra traci duzo na wartosci, bo zaczyna przypominac zabawe dla wybranych.

      Sprawa druga to zmniejszenie sie liczby graczy na posczegolnych uniach, czy sa jakies propozycje lub pomysly ze strony GF by ten stan rzeczy zmienic - moze laczenie uni ?

      pozdrawiam i czekam na odpowiedz


      ps.
      sorki za brak polskich znakow 8)


      Bardzo dobrze powiedziane, jestem ciekaw odpowiedzi :)
      Choć już kiedyś ktoś mi powiedział " ogame nie jest dla ludzi, to ludzie są dla ogame" i niestrety póki co to prawda....
    • Gratki Art tak, czy owak, mysle, ze z tego awansu sie wszyscy uciesza i ci co cie lubili, gdyz to w koncu dobrze, jezeli ktos lubiany odnosi sukcesy, jak i ci ktorzy cie nie lubili, gdyz nie beda cie juz musieli znosic jako GA. Tak czy inaczej ja tez sie moge dolaczyc do gratulacji. Wszystkiego najlepszego ART.