Art

    • COMA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Sith napisał(a)
      Art co ta Twoja niuniuśka jakaś wychudła na tym avku? ;) Ja tam sądze, że najbardziej do twarzy pasowała Ci ta oto: :]


      Wpisz sobie w Google: Scrat No Time For Nuts 8)

      Najnowszy filmik ze scratem, stamtąd mam avka, to była najlepsza minka jaką zrobił :D

      Ice Sun napisał(a)
      Lubisz swoją pracę jak tak to dlaczego ??


      Kocham tą robotę, uwielbiam ludzi, z którymi pracuję, pasjonuje mnie praca Adm. Gry pomimo niewielkich możliwości :D

      Samotny smok napisał(a)
      Art czemu tak szybko zmieniłes avka :P
      miales takiego ładnego ^^ (mojej roboty^^)
      tera jakiś taki wychudzony jest ten twoj avek ;d


      Odpowiedziałem wyżej 8)

      Community Manager
    • Account napisał(a)
      Czy mnie lubisz i dlaczego nie?

      o_O, to był tysięczny post tego tematu ;p

      Ja widze że to był 999 post :P
      Ten jest 1000 :]

      Żeby nie było offtopu
      Art umisz liczyć do 1000??
      Jak ty znosisz krytyke innych graczy??
    • gnojek pl:
      Ja widze że to był 999 post :P
      Ten jest 1000 :]

      Żeby nie było offtopu
      Art umisz liczyć do 1000??
      Jak ty znosisz krytyke innych graczy??


      Żeby był offtop :P
      To byla 999 odpowiedz, czyli 1000 post, Twoj to 1001, ten 1002 :p
    • Account napisał(a)
      gnojek pl:
      Ja widze że to był 999 post :P
      Ten jest 1000 :]

      Żeby nie było offtopu
      Art umisz liczyć do 1000??
      Jak ty znosisz krytyke innych graczy??


      Żeby był offtop :P
      To byla 999 odpowiedz, czyli 1000 post, Twoj to 1001, ten 1002 :p


      NO to napisałem 1000 odpowiedź :P


      A ja mam takiego kotka :P



      edit: nie wiedziałem, że to aż tak obszerny obraz. :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gnojek pl ().

    • Ach Art jak mogles sobie takie zmije na wlasnej szyji wychodowac zeby spiskowali przeciwko Tobie

      toz to niedopuszczalne
      pokaż im wladze, pokaz im kto tutaj rzadzi
      pokaz im ze teraz ty jestes Sprite a oni sa pragnienie

      uwolnij swa zlosc nie dus jej w sobie

      bez litosci zniszcz to zlo !!

      ps Stefcia pewnie juz Ci to mowila
    • Furious napisał(a)
      Bunt GO?

      moze sie pan wypowie panie Arcie?


      To nie miejsce na takie pytania. Przed graczami, którzy robią TYLKO za publiczność nie mam obowiązku się tłumaczyć. Miłego czytania "Faktu OGejmowego" ;)

      Szantanozu, tekst ze sprite i pragnieniem jest świetny ;)
      Ale proszę nie rób ze mnie tyrana bo nim nie jestem 8)
      Nie znamy się i niech tak zostanie ;]

      Community Manager
    • ..::Jeefo::..:
      Art to prawda, ze bedziecie oczyszczac cale forum ?:D


      apf, Art, to prawda, że przechodzicie na IPB (2.2)? :>

      @Raptor: buahahahaahahah, chyba do 1.3/2.0... ;D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ekąt ().

    • Art widze spore zainteresowanie Twoim tematem :> Szkoda tylko, ze niektorzy nie wiedza gdzie wpasc: czy w kupe :D czy w masc ( oczywiscie z calym szacunkiem dla nich :) ). Szukanie nowych nieznanych drog.... dotarcia do Arta i zmuszenia go do wypowiedzi w danym temacie :D I kto nie potrafi opanowac swoich emocji :) Ahh niektorym wydaje sie, ze jak oni maja takie podejscie do sprawy, to wszyscy takie musza miec :) Przypomina mi to jeczenie babki czekajacej na rente :>.
      Zatem pytanko... co najbardziej lubisz w kontaktach z userami, a co Cie irytuje ? :) :*


      //Goldbluszcz
      /me slaps Goldbluszcz around a bit with a large trout :*
    • Stefcia napisał(a)
      Art widze spore zainteresowanie Twoim tematem :> Szkoda tylko, ze niektorzy nie wiedza gdzie wpasc: czy w [cenzura]czy w masc ( oczywiscie z calym szacunkiem dla nich :) ). Szukanie nowych nieznanych drog.... dotarcia do Arta i zmuszenia go do wypowiedzi w danym temacie :D I kto nie potrafi opanowac swoich emocji :) Ahh niektorym wydaje sie, ze jak oni maja takie podejscie do sprawy, to wszyscy takie musza miec :) Przypomina mi to jeczenie babki czekajacej na rente :>.
      Zatem pytanko... co najbardziej lubisz w kontaktach z userami, a co Cie irytuje ? :) :*


      Stefciu dawno Cię tu nie widziałem ^^. Doskonale to ujęłaś, gracze próbują wszelkich metod, tylko po to, aby 'show must go on'. Ale zapowiadam wszystkim chętnym na sensacje, nie tędy droga ;)

      Co lubię? Szczerość, kulturalną rozmowę, ludzkie podejście do Gry i do graczy/teamu.
      Co mnie irytuje? Tutaj mógłbym długo wymieniać: zawistność, egocentryzm, brak kultury, wypowiadanie się na temat, o którym komplenie nie ma się pojęcia oraz czego najbardziej nie znosze to adwokatury :D

      Steffi :* =)

      Account napisał(a)
      ..::Jeefo::..:
      Art to prawda, ze bedziecie oczyszczac cale forum ?:D


      apf, Art, to prawda, że przechodzicie na IPB (2.2)? :>

      @Raptor: buahahahaahahah, chyba do 1.3/2.0... ;D


      Plotki, plotki i jeszcze raz plotki ;)

      Community Manager
    • Czy twoj urlop do 15 grudnia jest zwiazany z cala afera i poznaniem twojej drugiej - niezbyt dobrej strony ? :P

      [SIZE=1]ps. jak juz bedizesz sie chcial jakos wykrecic to prosze cie nie mow ze to nie miejsce na takie pytania chociaz sproboj wymyslec jakas historyjke ;p[/SIZE]
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rassija ().

    • rassija napisał(a)
      Czy twoj urlop do 15 grudnia jest zwiazany z cala afera i poznaniem twojej drugiej - niezbyt dobrej strony ? :P

      [SIZE=1]ps. jak juz bedizesz sie chcial jakos wykrecic to prosze cie nie mow ze to nie miejsce na takie pytania chociaz sproboj wymyslec jakas historyjke ;p[/SIZE]


      Cała afera nie ma z tym nic wspólnego :)
      Ta "afera" już dawno została wyjaśniona i nie widzę sensu jej przeciągania na forum dla użytkowników.

      Ten termin związany jest z moją pracą magisterską ;)

      Community Manager
    • Art napisał(a)
      Ten termin związany jest z moją pracą magisterską ;)


      Szefie to może Szef sie zajmie tą pracą co? :D

      [SIZE=7]to.. to ja lepiej pójdę gdzieś... by nie zarobić po głowie albo coś ;][/SIZE]
    • Widzisz Art: znow cisza i spokoj, chyba zrozumieli Ci co mieli zrozumiec. A skoro juz skarga na mnie poleciala :) to chyba wzieli do serca ;)
      Kolejne pytanie :
      Jak radzisz sobie z falszywymi i zawistnymi ludzmi ? :) Jak sie wobec nich zachowujesz ?:)