Art

    • COMA

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Zbójnioorek napisał(a)
      Matiizek napisał(a)
      gacek758 napisał(a)
      czemu zwykle posty Arta sa zgloszone.ktoto zgłasza i po co?


      Tego nie da się usunąć i ludzie to robią po to by było... Nie wiem dlaczego... Żeby kogoś zdenerwować?



      Ehh,raczej żeby pokazać,że oni potrafią zgłosić;D


      a nie wiecie, że posty teamu są zgłaszane automatycznie? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

      nie?? 8o 8o 8o

      to już wiecie :D :D :D
    • Art pytania:

      Głośniki czy słuchawki?

      A na te pytanie mozesz odpowiedzieć na priv ale napewno inni by chcieli poznac odpowiedź :D

      Dlaczego członkami teamu moga być osoby które ukończyły 18 rok życia?
      Ogame to jest jakaś praca ale chyba nietrzeba być pełnoletnim bo zaświadczenia ani wynagrodzenia się niedostaje za to.
      Wystarczy b. dobrze znać zasady i rozmawiać z ludźmi. A i tak wybieracie tych którzy przejdą test :P
      Sami piszecie że brakuje członków Teamu do Ogame to nielepiej wprowadzić od 17 lat (taka propozycja) bo wszędzie od piwo, papierosy (powinni) sprzedawać od 18 lat a robią wyjątki.
      Czy takie wyjątki mogą zaistnieć na Ogame?
    • lord_vader13 napisał(a)
      hmmm..... fajna jest ta praca :D taka.............. łatwa :D

      lubisz ją Art ?? :P


      Cha! Cha! Cha! Kto by nie chciał takiej pracki? :)
      oooo... Ja we śnie sobie śnie ( :P ) O tym, żeby być sobiem adminkiem OGame.. No nic. Jeszcze 5 lat i złoże sobiem podanie na opka :) Zobaczymy co dalej będzie :)

      Art. Moge zostać opem na jakiś czas? Tak... "Dla jaj" :)

      A co z moim autografem? Bo coś temat poszedł w niepamiętność :)
    • Joyman napisał(a)
      Art pytania:

      Głośniki czy słuchawki?

      A na te pytanie mozesz odpowiedzieć na priv ale napewno inni by chcieli poznac odpowiedź :D

      Dlaczego członkami teamu moga być osoby które ukończyły 18 rok życia?
      Ogame to jest jakaś praca ale chyba nietrzeba być pełnoletnim bo zaświadczenia ani wynagrodzenia się niedostaje za to.
      Wystarczy b. dobrze znać zasady i rozmawiać z ludźmi. A i tak wybieracie tych którzy przejdą test :P
      Sami piszecie że brakuje członków Teamu do Ogame to nielepiej wprowadzić od 17 lat (taka propozycja) bo wszędzie od piwo, papierosy (powinni) sprzedawać od 18 lat a robią wyjątki.
      Czy takie wyjątki mogą zaistnieć na Ogame?


      Poniewaz to forma wspolpracy w ktorej podpisujesz pewne zobowiazanie (czyt.: o ochronie danych osobowych), a prawo wymaga zeby bylo ono podpisywane przez osoby pelnoletnie.
    • No art ja tez jestem z Grudziadza i tez potwierdzam ze to najlepsze miasto w polsce ;) Tylko ze nie widzialem cie na oczy moze widzialem ale nie wiem jak wygladasz :P Jak co to daj mi swoje gg na PW to sobie pogadamy :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Made in ogame ().

    • Art napisał(a)
      ps. zamykam do odwołania.


      EDIT: Otwieram, ciekawe czy ktoś zauważy 8)


      dobra...otworzyłeś...a gdzie opowidzi na poprzednie pytania :P

      chcesz dostać 200 pytań sprawdzającydch :D:D:D to ostatnio modne :D
    • Od pewnego czasu dręczy mnie pewne pytanie dot. właśnie Ciebie Art- Jak Ty zarabiasz :D Przecież zarządzając całym tym latającym cyrkiem musisz być 24h przy kompie ;) Gdzie tu czas na pracę? :P Dają Ci jakis % od Komandora czy co? :D
    • Art ale się trudno z tobą skontaktować, napiszę może tutaj, podrzuć tam kumplom z grupy trzymającej władzę pomysł żeby jeszcze na kilka dni odnośnie tego złomowania wprowadzili możliwość zezłomowania satelit słonecznych. Napewno wielu ludkom się to przyda.
    • Deamon Master Wojtas napisał(a)
      Art napisał(a)
      ps. zamykam do odwołania.


      EDIT: Otwieram, ciekawe czy ktoś zauważy 8)


      dobra...otworzyłeś...a gdzie opowidzi na poprzednie pytania :P

      chcesz dostać 200 pytań sprawdzającydch :D:D:D to ostatnio modne :D


      Żadnych takich pytań sprawdzających, bo znowu zamkne temacik :PP
      pratchett napisał(a)
      Od pewnego czasu dręczy mnie pewne pytanie dot. właśnie Ciebie Art- Jak Ty zarabiasz :D Przecież zarządzając całym tym latającym cyrkiem musisz być 24h przy kompie ;) Gdzie tu czas na pracę? :P Dają Ci jakis % od Komandora czy co? :D


      Jakoś daję radę 8) Nie dostaję, żadnych % z komandora niestety. :P Czysty wolontariat :]

      anoonim napisał(a)
      Gdy Art przechodzi ulicą, wszyscy krzyczą Art !! i rzucają mu kasę pod nogi.

      Ale zdarza się to bardzo rzadko, gdyż Art jeździ Maybachem w otoczeniu BOR-owików.


      Może nie maybachem, ale czarnym bmw z przeszklonymi drzwiami (zainteresowani co byli na egzaminie na GO wiedzą o co chodzi 8) )

      ____shadow____ napisał(a)
      Art ale się trudno z tobą skontaktować, napiszę może tutaj, podrzuć tam kumplom z grupy trzymającej władzę pomysł żeby jeszcze na kilka dni odnośnie tego złomowania wprowadzili możliwość zezłomowania satelit słonecznych. Napewno wielu ludkom się to przyda.


      A to one są niezniszczalne, że nie można ich zezłomować ? :>

      Community Manager
    • To Teraz moje pytanko :) może troche nizbyt wymowne itd.itp. ale:

      Czemu mnie tak nie lubisz?? ;(

      Jak nie wiesz oco chodzi tłumacze - zawsze jak na supporta wchodze w jakiejś sprawie ty na mnie krzyczysz,że np. nie moge itd. itp. zawsze coś ci nie pasuje a ja się kulturalnie staram załatwić wszystkie sprawy...
    • Art, co do Twojej rangi: pisze się "sprzed" [tylko nie wlepiaj bana :P ]
      a co do tematu, to czemu go zamknąłeś?

      aha, i czy idzie zrobić na tym forum nick z obrazkiem wsadzonym w [img][/img] czy inaczej to zrobiłeś?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord Voldemort ().

    • Art napisał(a)


      ____shadow____ napisał(a)
      Art ale się trudno z tobą skontaktować, napiszę może tutaj, podrzuć tam kumplom z grupy trzymającej władzę pomysł żeby jeszcze na kilka dni odnośnie tego złomowania wprowadzili możliwość zezłomowania satelit słonecznych. Napewno wielu ludkom się to przyda.


      A to one są niezniszczalne, że nie można ich zezłomować ? :>


      Niezniszczalne to nie ale jak masz obronę za 100mln to prawie :P
      Fajnie jak byście chociaż na kilka dni wprowadzili opcję tak jak do tych sond szpiegowskich ze złomowaniem.
    • Za przeproszeniem, jakby powiedziały to penwe elity polityczne: "Godzi to w moje poczucie estetyzmu" :D
      Zakryj piersi :P

      Arcio-Jeszcze jedno: Jak myślisz kto idze do Nieba? :P :D :D :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pratchett ().