NieustraszonA - SzPAMowa Kocica ^^

  • UPne żebyś to znalazła 8)



    [SIZE=7]Nio to ... tak przelotowo ... bez macanek ...[/SIZE]

    Śnieg czy Deszcz :>
    Czy jestem Dinozaurem :> :E
    Jakie masz łyżwy i czy umiesz jakieś figury akrobatyczne :> :quasi:
    Łyżwy czy rolki :>
    Piwo przy tancach w Clubie czy przy stole w Pubie :> :)
    Czy jeśli założe CT z moim regulaminem, fota za posta to będziesz w nim pisać :> :E
    Masz jakieś swieże focie? ... żebym cię poznał jak spotkam na ulicy 8)
    Czy forumowa praca, która teraz robisz nie sprawia że przynosi ci to mniej zabawy niz wcześniej :> wiesz, więcej obowiazkow ;)
    Umiesz grać w bilarda :> kręgle :> darta :> o_o

    To chyba na tyle, nie chciałbym wyskakiwać ze swoimi pytankami ... bo troche by tego było ... a jeszcze trzezwy jestem :E


    Miłego Dnia ;)
  • wiem , że własnie piszesz odpowiedź ale i tak upne również i popytam troszeczkę :O
    co sądzisz o maltretowaniu w szkolę uczniów poprzez naukę :>
    co sądzisz o polskich szkołach ;O
    co sądzisz o romantyczności ;>
    co sądzisz o związkach , w których to kobieta jest starsza :>
    co sądzisz o -||- partnerskich osób tych samych płci ?
  • ZabioreCiButy napisał(a)
    jaka jest twoja ulubiona czekolada??
    czemu biala jest najlepsza??



    najlepsza jest orzechowa...taka z duzymi kawalkami ^^
    biala jest dobra ale nie tak jak kiedys ;p



    Superman napisał(a)
    A myślałem że francuski to Twój języczek ;}
    To co tam pisze, zostanie moją słodką tajemnicą ... bazgroły -_- a tak się starałem, ekscytowałem ... :rumieniec:


    2tygodnie ... pozastaje mi życzyć SzO ]:-D


    Miłego


    ps.
    Bronisz się wtedy co ja :> tzn w przyszłym roku studenckim :> xD



    ...cos tam mniej wiecej skojarzylam jak ostatnio zagladalam ;p....same klamstewka ;p.....ale przyjemne ^^

    bronie sie w przyszlym ^^...a ty juz mgr :O olalalala jak ten czas leci ;p

    bedziemy razem oblewac :>




    Pawelq napisał(a)
    Ja skakałem :O :D
    ;P

    No więc mrrrrrrrr:fgrin: :D

    jak spędzasz długi weekend :>



    oalalalla tyle mnie nei bylo ze juz go spedzilam ^^...nie pamietam oczywiscie jak ;p...chyba jakas impreza byla ^^...nio i zapewne wyszlam do pobliskiego baru ze znajomymi :D...ale to co weekend wiec tak jak zawsze uplynal mi ;p

    FokuS napisał(a)
    a nie mówiłem że ja :P
    oczywiście że ci pożyczę, wpadaj o każdej porze :D
    a ten nick to porażka muszę zmienić z powrotem...



    ooooo i akurat jak odpowiadam masz juz stary ^^
    piekniusio Ci w nim i masz nie zmeiniac bo bedzie kop ^^

    a gdzie ty mieszkasz fokusik...nie czasem w cze-wie ;p


    Siersciuch eustachy napisał(a)

    1 kiedy mnie zaprosisz wreszcie na to piwo ?
    2. moze jakas ustawka na miescie. Adama mozesz zabrac. tylko madzie obie przyprowadzisz ?
    3. jak sie udalo przywitanie w sobote ?

    milego :*


    ooo widzisz ...misu ja prponuje nastepny tydzien ^^...tylko tak miedzy zajeciami bedzie ciezko...ale damy rade ^^...najwyzej zatoczysz mnie na yuczelnie ;p

    Adama nie zabieram do lasu ;p.....starczy mi ze jednego bede miala pod reka....ja Ci dam Madzie...wiedzialam...madzie bardziej Cie kreca niz ja ;p...nie ma tak Madzie sie beda ze soba bawily a ja z toba ^^

    w sobote ?...a teraz juz nie wiem o ktora chodzi ^^ musze czesciej tu zagladac ;p


    :****


    Pawelq napisał(a)
    działeczka kiedy u Ciebie będzie wolna ;P ( tlyko dla nas ;p xD)

    ja nad morze zapraszam :D
    zimą jeszcze lepiej wyglada ;)



    dzialeczka jest dostepna jedna i druga tylko za zimno tam teraz ;p....ale jak cos zagrzeje CI miejsce :D

    akurat nad morzem ;p...juz raz tam bylam w poblizu twojej miesciny to mi nawet esa nie dales, co bys mnie mogl zaprosic na pifko ^^

    ja w dalekosieznych planach mam zamiar sie tam przeprowadzic ^^....bedziesz mnie oprowadzal :> ;p

    Gienek napisał(a)
    wiem ze bardzo tesknilas za moim postem w tym temacie... wiec jestem :)
    m?wia ze obijasz sie na forum :D czym to jest spowodowane ? (tylko nie zganiaj na mnie ^^)
    znalazłas wreszcie jakis monopol w częstochowie ? ;)
    nie zadaje ci pytania jak bardzo mnie uwielbisz bo zabrakło by miejsca na odpowiedź na inne pytania ;) ;*



    nio za toba to tak sie sklada ze czasem tesknie ;p ale szybko mi przechodzi jak mnie wnerwisz ^^

    wal sie misiu ^^ Twoja wina Twoja wina Twoja baardzo wielka wina ;p....wszystko co najgorsze to ty .....i nie kozacz !!! ha : }

    monopol sobie zalozylam na Ciebie kochanie ^^ a tobie juz sie kreci w glowie ^^

    a pffff....przyznaj sie ze jestes gUpi i nie umiesz wymyslac pytan ^^...jak zwykle zreszta ;p ja pisze a ty odpowiadasz....zrywam !! ^^


    :*


    Enayma napisał(a)
    KaT,

    lubisz pisać ze mną na gG?:> xDD


    Lubisz porozrabiać? :> xD



    uwielllbiam...i teskni mi sie ostatnio....wszytko przez wiesz kogo ^^


    hyhy.....najbardziej lubie walic Ci budyniem w oko ^^



    Pawelq napisał(a)
    porozrabiac mrrr:fgrin:
    ;P
    lubisz jeść banany :>


    a inne owoce 8) ?


    o goood....co to za pytanie ;p....wsadzic Ci banana Pawelq zeby Cie zatkalo ;p

    nie przepadam za owocami ;p.....jakos nie kreca mnie....chyba wole warzywa ^^ ale to tez srednio pewna inwestycja w moim przypadku ;p

    Gienek napisał(a)
    a ty Kasiu kiedys odpowiadasz na te wszystkie pytania ?
    czy moze trzeba czekać tygodniami ? ;> ;p



    swiinia ^^....na pytania z podwojnym dnem nie odpowiadam ^^ glownie dlatego ze autorzy sa gUpkami ;D


    nie marudz tylko mow ze mnie kochasz ^^



    ^Uriziel^ napisał(a)
    Czo Ty na to Trylogia : Rozbieramy NieustraszonĄ :> 8)



    widzialam ^^

    juz ochrzanilam kogo trzeba....ale po czasie mi sie spodobalo nawet ^^

    ciekawe czy laska da fotki xD ;p



    Pawelq napisał(a)
    [size=7]jak na alto ;) wiadomo ze nie da fotek ;] ale trzeba jakos spamerow zachecic do spamowania ;>
    KaT ;> pamietasz poczatki naszej znajmosci ... ;> ;*[/size]



    ty masz kopsa w dupensa ^^

    pamietam ;p a w zasadzie to sobie przypomialam jak jeszcze miales ta sygnature wpisana ^^....hyhy....echhh...stare czasy....ciekawe jak to spam i nasza znajomosc beda wygladaly za kolejny rok ;p

    :*




    Turles napisał(a)
    Jak oceniasz obecny stan spamu :D
    czy dostane z pejczyka :P [SIZE=1]dawno nie dostałem :([/SIZE]



    te bobas..skad ty masz takie kolory gwiazdeczke przy niku...gdzie szlajasz sie bez matki !!...nie dosc ze misiu scooti mnie opuszca to ten bryka po forum bez mojej wiedzy ...co ze mnei za matka :rolleyes: co ludzie powiedza ^^


    obecnie...hmmm....przemiany przemiany przemiany...jak to dzecik podkreslil..ikon spamu jest juz niewiele....Mesia jedna z nieliczych utrzymujacych sie tak dlugi czas...nio i Pawelq ;p....reszta to albo sporadycznie wpada....albo sa z lekka za mlodzi zeby pamietac jak to bylo kiedys.....dzisiaj nie ma juz takiej selekcji...latwo sie dostac do ekipy spamowej, bez w zasadzie wiekszego wysilku....dlatego troche traci na wartosci to miejsce...ale coz to chyba czesc zycia zmiany :)


    nio baa...grunt to przemoc w rodzinie : } :bicz: na zdrowie :*




    Pawelq napisał(a)
    jak uważasz.. czy jestem wierny :>


    wtedy gdy to pisales....byles kochany...a teraz juz chyba sie zmienilo ;)...ale to i dobrze .....mowilam Ci ze blokada nie ma sensu ;)

    co nie zmienia faktu ze nalezy sie :* :p

    Fleet Of AiuR napisał(a)
    KaT juz zapomniala o Fletach :(



    a wez Flecik....wogole juz nie wpadasz na kanal zeby poswintuszyc ^^
    flet juz pewnie CI caly zadrzewial...a pamietaj ze nieuzywane organy ponoc zanikaja ^^



    Nya napisał(a)
    ktos sie opindala ^^

    Na stole czy na lozku?

    W windzie czy na plazy?

    :bicz:

    mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :**********~~~~~~~~~~~~



    kto :O...co za swinia dorweja :O ^^

    hyhy....na stole i na lozku ^^

    ulallala....ciekzie pytania ^^....a moge jakas demostracje porposic ? ^^

    loffam Cie tez :bicz: :******


    malina_24 napisał(a)
    KaT kiedy w końcu do nas wrócisz???



    ja tam jestem w tym sapamie...ale sporadycznie juz niesety coraz czesciej....na kazdego chyba pora przychodzi niesety....poki co oddawac spamiku jeszcze chyba nei zamierzam wiec nie licz ze sie siostry pozbedziesz ;p :*



    Stivi napisał(a)
    który pies:

    1. Reksio
    2. Który jeździł koleją
    3. Stivi
    4. Lessie



    wahahah....wez bo wszytkim to samo piszesz...a siostrze to moglbys sie postarac ;p

    brata wybieram....bo to zwierze domowe i pzowe ^^



    ^Uriziel^ napisał(a)
    Co robisz jak cię tak nie ma ^^

    [SIZE=1]Podoba Ci się mister OGame 8) Rozwiń wypowiedź 8)[/SIZE]



    zazwyczaj sprzatam forum, albo podrywam jednego faceta na gg ^^

    hyhy...nio piiiiknie...wiedzialam ze wygrasz ^^....tylko mi teraz nie pisz ze moim bratem jestes bo ja na kazirodztwo sie nie pisze pozniej ^^


    to ja ustawiam sie w kolejce za honey na male co nei co ^^


    Superman napisał(a)
    UPne żebyś to znalazła 8)



    [SIZE=7]Nio to ... tak przelotowo ... bez macanek ...[/SIZE]

    Śnieg czy Deszcz :> snieg raczej...chociaz deszcz jest dobry na klimaciarskie motywy ^^...sniegiem jednak mozna sie rzucac i smarowac ^^
    Czy jestem Dinozaurem :> :E hyhy....ciut wiekszym niz ja ^^...na szczescie wsrod zielonych jeszcze jestes zielony ;p
    Jakie masz łyżwy i czy umiesz jakieś figury akrobatyczne :> :quasi: nio baaa...jak sie wywracam to napewno jakas figure wywijam ^^
    Łyżwy czy rolki :> rolki ^^...w ostatnie wakacje troszke sobie na nich pojezdzialm nawet ^^
    Piwo przy tancach w Clubie czy przy stole w Pubie :> :) tance w pubie :D...albio clubie ;p...nie wiem co to jest enigma :D...ale ty widziales wiec chyba sie orjetujesz lepiej niz ja ;p
    Czy jeśli założe CT z moim regulaminem, fota za posta to będziesz w nim pisać :> :E wahahahha.....teraz dopiero zczailam ;p....nio wiesz jeszzce zalezy czyja fota :D...bo jak twoja to ja na to ide ^^
    Masz jakieś swieże focie? ... żebym cię poznał jak spotkam na ulicy 8) a pffff....telefon mi nie chce przezucac na kompa fotek ^^...a jeszcze ze zlotu mam kilka ;p
    Czy forumowa praca, która teraz robisz nie sprawia że przynosi ci to mniej zabawy niz wcześniej :> wiesz, więcej obowiazkow ;) no po czesci sie zgadza...ale poniewaz jestem uzalezniona to nie mam innego wyboru jak nadal pracowac ;p.....jakos za duze mam przyzwyczajenie, nawet jesli sprawia mi to mniejsza frajde...ale chyba z kadym tak jest ...czas nas dosiega nieublagalnie ^^
    Umiesz grać w bilarda :> kręgle :> darta :> o_o niooo baaa...w biladra troche wiecej niz w kregle...a szkoda bo kregle sa fajniusie ^^ a to 3 to nie wiem co to ;p

    To chyba na tyle, nie chciałbym wyskakiwać ze swoimi pytankami ... bo troche by tego było ... a jeszcze trzezwy jestem :E
    tere fere ;p tak mowi tylko pijany ^^
    ja ci dam tyle pytan dokladac...juz sadzilam ze koniec a tu tyle pisania jeszcze bylo ;p


    Miłego Dnia ;)



    milego ; *

    Pawelq napisał(a)
    wiem , że własnie piszesz odpowiedź ale i tak upne również i popytam troszeczkę :O
    co sądzisz o maltretowaniu w szkolę uczniów poprzez naukę :>
    co sądzisz o polskich szkołach ;O
    co sądzisz o romantyczności ;>
    co sądzisz o związkach , w których to kobieta jest starsza :>
    co sądzisz o -||- partnerskich osób tych samych płci ?


    hyhy...kuje za upika : ]

    albo studentow na uczelni przez nia ....uwazam ze to skandal ! takie rzeczy nie powinny miec meijsca na swiecie :fgrin:

    o boze....mam juz dosyc tego tematu od 4 lat ;p.....po romanie dlugim to juz gorzej byc chyba nie moze :D....zobaczymy jak dalej to beda rozgrywac ;]

    hyhy....bleee ;p Ja nie jestem typem romantyczki...jakos nie kreca mnie te wszytkie wkladane przez spoleczenstwo banialuki, co by przeprac tylko mozg osoba podatnym ;p Znaczy zdarza mi sie ze placze ;p ale jakos ogladanie titanica mnie nie kreci, a tym bardziej jakies romantyczne kolacje i inne gesty tego typu ;] tak jak by na swiecie nie bylo lepszych wartosci, albo chociaz innych ktorymi mozabylo by sie zajc....krecaca sprawa to jest dopiero jak nieromantyczny facet czasem cos tam pseudoromantycznego powie....^^...mmmm tjak to jest dopiero fajna sprawa
    Niesety reszta jest dla mnie troche za cukierkowa i choc napewno sprawia przyjemnosc zdaje mi sie juz wyplowiala i maloorginalna niesety w swiecie nakierowanym na tego typu ideologie...

    hyhy....zalezy o ile ;p....ogolem to facet jest 2 lata wstecz pscychicznie ;p...dlatego zazwyczaj dobiera sie pary gdzie on jednak jest starszy...jednak rozne poziomy reprezentuja ludzie dlatego generalizacja nie jest tutaj zawsze wskazana....licza sie doswiadczenia, podejscie do zycia, a takze oczekiwania jednej i drugiej strony....no a rzutujac na przyszlosc przynajmniej dluzej mozna zyc razem, bo faceci gdzies maja tendencje do umierania szybciej, a tym bardziej sie to nasila jesli sa starsi ;p ale to juz taka abstrakcja ;p

    osobiscie mi nie przeszkadzaja....chyba juz za duzo mtv sie naoogladalam zeby nawet jakies emocje wzbudzac miala tego rodzaju para we mnie....jakkolwiek jesli kochdzi o przypadek wychowywania dzieci nie sadze zeby bylo to najlepsze.....chodzi tutaj o wrazliwa psychike dzieka, okres dorastania, reakcje otoczenia....jesli para homosexualna decyduje sie na zwiazek, sa oni tego w pelni swiadomi, i podobnie licza sie z ewentualnymi represjami, natomiast dziecko nie jest w stanie pojac i przyjac na siebie ciezar jaki pozostawiaja mu rodzice...dlatego coz...poki co spolecznestwo nei ejst jeszcze przekonane do samego homosexualizmu, a co dopiero o dzieciach wspominajac....jakkolwiek zawieranie zw malzenskiego jest dla mnie tematem obojetnym ;p jak chca to czemu nie ;p


    ales mi pytania zadal ^^
  • NieustraszonA napisał(a)


    ...cos tam mniej wiecej skojarzylam jak ostatnio zagladalam ;p....same klamstewka ;p.....ale przyjemne ^^

    bronie sie w przyszlym ^^...a ty juz mgr :O olalalala jak ten czas leci ;p

    bedziemy razem oblewac :>



    Pisałem to co myślałem, co czułem ;) tzn co mi sekretarka tłumaczyła :E
    Cała prawda ^^

    Nuuu musiałem wrócić i sie podszkolić, bo jak by to mogło być żeby kociak miał większy tytuł ode mnie:D

    Będziemy :D tylko że inżyniera oblewałem 8dni ^^ magistra będe 2x dłuzej :D a z tobą to chyba cały miesiąc :D ale zapewne nie dasz rady ;)


    /\/\/\/\/\/\

    Hehe takie akrobacje na łyzwach to ja będe robił przez pierwsze par godzin ^^ no chyba ze to jest podobne do rolek i będe wymiatał jak ta lala :D .. jak zaczne wymiatać to ... ;)

    Co do forum ... czy warto ... wiem że to uzależnia ale, im więcej roboty tym mniej przyjemności, czasu wtedy na nic nie starcza i z przyjemności robi się tylko obowiązek ... nooo ale ... trza wszystkiego w zyciu sprobować ;)

    Co do foty w moim CT to ... oczywiscie ze chodziło mi o pikczersy tych co będa chcieli o coś zapytać ^^ ha o!

    Bilardzik ^^ rozbierany :> :P



    Jakie plany na weekenda :> jedziesz na jakiś zlocik :> ^^
    Lepiej latać golusio po śniegu czy na deszczu :> :E
    A ja nadal czekam na tuziny PW :( o Norwegii, weselach ... itd itd ... :|
    Obiad czy kolacja :> xD

    Dobra, ide na obiadek ;)
    Spokojnego Dnia ;)
    Papa ;*
  • NieustraszonA napisał(a)
    Pawelq napisał(a)
    jak uważasz.. czy jestem wierny :>


    wtedy gdy to pisales....byles kochany...a teraz juz chyba sie zmienilo ;)...ale to i dobrze .....mowilam Ci ze blokada nie ma sensu ;)

    co nie zmienia faktu ze nalezy sie :* :p


    już nie jestem kochany ? :fsad: :>
    [SIZE=1]jeśli chodzi o (za)kochany to nic tego nie zmieni ale jestem dożywotnio skazany na miłość do Ciebie :( wiem , że nieodwzajemnioną ... a wrocilem tylko na wojnę ... zeby wygrać ^^ no kocham cię ;**************************************************[/SIZE]

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Pawelq ().

  • NieustraszonA napisał(a)
    Turles napisał(a)
    Jak oceniasz obecny stan spamu :D
    czy dostane z pejczyka :P [SIZE=1]dawno nie dostałem :([/SIZE]



    te bobas..skad ty masz takie kolory gwiazdeczke przy niku...gdzie szlajasz sie bez matki !!...nie dosc ze misiu scooti mnie opuszca to ten bryka po forum bez mojej wiedzy ...co ze mnei za matka :rolleyes: co ludzie powiedza ^^ Ha :D:D ^^ ma się sposoby ^^ [SIZE=7]dostałem nawet warna ^^[/SIZE]


    obecnie...hmmm....przemiany przemiany przemiany...jak to dzecik podkreslil..ikon spamu jest juz niewiele....Mesia jedna z nieliczych utrzymujacych sie tak dlugi czas...nio i Pawelq ;p....reszta to albo sporadycznie wpada....albo sa z lekka za mlodzi zeby pamietac jak to bylo kiedys.....dzisiaj nie ma juz takiej selekcji...latwo sie dostac do ekipy spamowej, bez w zasadzie wiekszego wysilku....dlatego troche traci na wartosci to miejsce...ale coz to chyba czesc zycia zmiany :) fakt tez rzadko teraz zagladam :( coraz mniej czasu na stary dobry spamik :( no i masz racje że nie problem dostać się do spamu. Coraz więcej noobów :(


    nio baa...grunt to przemoc w rodzinie : } :bicz: na zdrowie :* hrhrh ^^



    /\/\ fajna emotka /\/\??
    Czy wrócą kiedyś stare czesy w spamie :>
    kiedy będe miał 20k postów w spamie :D
  • Pawelq napisał(a)
    NieustraszonA napisał(a)
    Pawelq napisał(a)
    jak uważasz.. czy jestem wierny :>


    wtedy gdy to pisales....byles kochany...a teraz juz chyba sie zmienilo ;)...ale to i dobrze .....mowilam Ci ze blokada nie ma sensu ;)

    co nie zmienia faktu ze nalezy sie :* :p


    już nie jestem kochany ? :fsad: :>
    [SIZE=1]jeśli chodzi o (za)kochany to nic tego nie zmieni ale jestem dożywotnio skazany na miłość do Ciebie :( wiem , że nieodwzajemnioną ... a wrocilem tylko na wojnę ... zeby wygrać ^^ no kocham cię ;**************************************************[/SIZE]



    wygramy xFF ;d

    o-0 Turles zyje? xD


    pada u ciebie śnieg?
    narty czy snowboard ?
    a moze sanki? xD
  • NieustraszonA napisał(a)
    ooooo i akurat jak odpowiadam masz juz stary ^^
    piekniusio Ci w nim i masz nie zmeiniac bo bedzie kop ^^

    a gdzie ty mieszkasz fokusik...nie czasem w cze-wie ;p


    nie nie, w Świętokrzyskim a dokładnie w Kielcach. Korona Kielce rox! :D
    a Ty? :>
    ej jak Ci sie podoba praca jako moderator?
    fajnie?
    może też bym się zgłosił :P
  • Kod źródłowy

    1. 10:40 <+xxx> Chmurki nie przychodza tylko nadlatuja ;]
    2. 10:40 <@fAtkOs> ta :)
    3. 10:41 <+KaT> i tak ze nie przelatuja ^^
    4. 10:41 <+xxx> a chcesz zeby cie Chmura przeleciala? :D
    5. 10:43 <+KaT> niooo masz przejrzala mnie ;D



    prosze o dluzsza wypowiedz na temat przelatywania przez Chmurki :)
    moze byc na pw :P, zeby tutaj nie spamic za mocno :)
  • Superman napisał(a)


    Pisałem to co myślałem, co czułem ;) tzn co mi sekretarka tłumaczyła :E
    Cała prawda ^^ ja poprosze dokladne tlumaczeni najlepiej nastepna pocztowczka na wiadomy adresik ^^

    Nuuu musiałem wrócić i sie podszkolić, bo jak by to mogło być żeby kociak miał większy tytuł ode mnie:D i tak bede miala ^^ wiec nie cfaniakuj Wojtus ;p a ty zawsze bedziesz inzynierek....frajerek ;p :*

    Będziemy :D tylko że inżyniera oblewałem 8dni ^^ magistra będe 2x dłuzej :D a z tobą to chyba cały miesiąc :D ale zapewne nie dasz rady ;)
    hyhy ja tam juz nie jedne imprezy tygodniowe znosilam ^^ wiec ty sie o moje zdrowie nie martw ;p raczej ty nei podolasz ha! ;p zreszta mgr to moge miec conajwyzej ja a ty inzynierek i juz ;p^^

    /\/\/\/\/\/\

    Hehe takie akrobacje na łyzwach to ja będe robił przez pierwsze par godzin ^^ no chyba ze to jest podobne do rolek i będe wymiatał jak ta lala :D .. jak zaczne wymiatać to ... ;)
    to ja filmik najlepiej poprosze ^^ nie martw sie w dobre rece trafi ^^

    Co do forum ... czy warto ... wiem że to uzależnia ale, im więcej roboty tym mniej przyjemności, czasu wtedy na nic nie starcza i z przyjemności robi się tylko obowiązek ... nooo ale ... trza wszystkiego w zyciu sprobować ;)
    mmm na pewno sporo prawdy w tym jest....natomiast w moim wypadku jeszcze poczucie przyjemnosci nad obowiazkiem jest wieksze , dlatego wiekszej dywagacji narazie na ten temat nie roztrzasam ^^

    Co do foty w moim CT to ... oczywiscie ze chodziło mi o pikczersy tych co będa chcieli o coś zapytać ^^ ha o!
    sru tu tutut majtki z drutu ;p
    Bilardzik ^^ rozbierany :> :P
    a pffff ...dawaj w pilkazyki ....rozwale Cie do bokserek ^^


    Jakie plany na weekenda :> jedziesz na jakiś zlocik :> ^^ sama juz sie pogubilam....klasa na zlot sie planowala, spamerki na kolejny nio i jeszcze neiszczesliwa warszawka pozostaje...a przede mna referaty i jeszcze znajomi gnaszyniaki, ktorzy weekendu nie odpuszcza bez imprezy....poki co zatem czekam az ktos walnie jakies konkrety bo ja organizowac sie caly czas nie bede ;p

    Lepiej latać golusio po śniegu czy na deszczu :> :E hyhy nie mam zapedow eksybicionistycznych ^^ ale jak juz wybierac to deszcz ma nieco wyzsza temperature niz snigus, a ze ja zmarzluch to wybor jest oczywisty ^^
    A ja nadal czekam na tuziny PW :( o Norwegii, weselach ... itd itd ... :|
    Obiad czy kolacja :> xD
    zdjecia sa feee ;p i z weselisk i z norwey, wiec nie ma takiej opcji ;p hyhy obaid kolacja ? tylko jesli ty gotujesz ^^
    Dobra, ide na obiadek ;)
    Spokojnego Dnia ;)
    Papa ;*


    CampR napisał(a)
    Witaj :]

    Co sądzisz o nowym rządzie ?


    polityka mnie nie frapuje na tyle by moc wypowiadac sie na tak ogolnikowe pytania ;]

    Pawelq napisał(a)

    już nie jestem kochany ? :fsad: :>
    [SIZE=1]jeśli chodzi o (za)kochany to nic tego nie zmieni ale jestem dożywotnio skazany na miłość do Ciebie :( wiem , że nieodwzajemnioną ... a wrocilem tylko na wojnę ... zeby wygrać ^^ no kocham cię ;**************************************************[/SIZE]


    oj Pawelq...rozmowe juz odbylismy i nie wiem czy to bylo przed tym postem czy po....w kazdym razie....dziekuje za spedzaone chwile...

    Deshawn napisał(a)
    Ha :D:D ^^ ma się sposoby ^^ [SIZE=7]dostałem nawet warna ^^[/SIZE]

    uwazaj zebys w pupcie nie dostal od mamusi za obce warniki ^^

    Deshawn napisał(a)
    fakt tez rzadko teraz zagladam :( coraz mniej czasu na stary dobry spamik :( no i masz racje że nie problem dostać się do spamu. Coraz więcej noobów :(

    oj dobija dobiaja....wiem o tym dobrze....najlepsi w zasadzie odeszli....a teraz juz powole z tych co tam pisza nie mam pojecia skad sie wzieli ;p nio coz moze kiedys uda nam sie jeszcze skompletowac choc na jakis czas stara ekipe :/


    Deshawn napisał(a)
    /\/\ fajna emotka /\/\??
    Czy wrócą kiedyś stare czesy w spamie :>
    kiedy będe miał 20k postów w spamie :D


    raczej juz nie powroca niesety....za duzo juz osob poodchodzilo i za duzo naprzychodzilo...pewnie polowa z tych obecnych jeszcze by zbrukala rasowych "spamerow" ^^....nio coz ....moze jeszcze uda sie za to stworzyc kiedys cos lepszego niz kiedy i obecnie za to ;)

    ja sie dziwie ze ty dzidzus jeszcze nie masz ^^ ;p

    Dance4Life napisał(a)


    wygramy xFF ;d

    o-0 Turles zyje? xD


    pada u ciebie śnieg?
    narty czy snowboard ?
    a moze sanki? xD


    ja sie chyba wypisze bo czasu nie mam za bardzio teraz ;p ^^

    bobas sie ukrywa ale oddycha ^^


    niooo pada...na nieszczescie ;/
    nie jezdzilam ani na tym ani na tym...abstrahujac od czasow podstawowki xD
    niooo sanki to jest wypas ;]...ale jabuszko wymiata ^^



    Pawelq napisał(a)
    pa :*


    baj...

    FokuS napisał(a)


    nie nie, w Świętokrzyskim a dokładnie w Kielcach. Korona Kielce rox! :D
    a Ty? :>
    ej jak Ci sie podoba praca jako moderator?
    fajnie?
    może też bym się zgłosił :P


    nio ja w czestochowie...zreszta w profilu jest napisane ^^....fokusik to szykuj sie na zlocik bo z kielc nei masz tak daleko do jasnej ^^

    nio nawet :D....w zasadzie to ostatnio o dziwo nawet bardziej polubilam to snaowisko niz mojego ukochanego spamiku

    a to sie zglos ^^ i proponuje najlepiej do PS ;p...bo mi tam brakuje zdecydowanie towarzystwa i nikt mi pomoc nie chce :O...chamy ^^



    fAtkOs napisał(a)

    Kod źródłowy

    1. 10:40 <+xxx> Chmurki nie przychodza tylko nadlatuja ;]
    2. 10:40 <@fAtkOs> ta :)
    3. 10:41 <+KaT> i tak ze nie przelatuja ^^
    4. 10:41 <+xxx> a chcesz zeby cie Chmura przeleciala? :D
    5. 10:43 <+KaT> niooo masz przejrzala mnie ;D



    prosze o dluzsza wypowiedz na temat przelatywania przez Chmurki :)
    moze byc na pw :P, zeby tutaj nie spamic za mocno :)



    nio ales nadokladal tych logow ^^ LEN !!...wypcham CIe zelkami i postawie w kacie w pokoju ^^

    ja Ci dam przelatywanie ^^ uwazaj zebym ja tej chmurki nie polknela w calosci ^^ i zasuwaj robic dedykacje na radiu !! ^^

    pawelos6 napisał(a)
    SMOODEK czy SMRODEK??


    :rolleyes: smod ;]


    Pafelski56 napisał(a)
    Czemu taka fajna z Ciebie laska? :*
    chleb czy bułki?
    ice tea czy nestea?
    cola czy pepsi ]:-D


    hie ....to akurat ciekawe stwierdzenei z reki czlowieka, z ktorym nie mailam jeszcze kontaku ^^ nio ale dobra komplement to sie nie czepiam ^^

    bulki ^^

    nestea

    pepsi ^^

    Hasky napisał(a)
    dlaczego ....kuje a nie dziękuje?
    ile razy z edytowałaś moje posty(ile było w tym pochwał XD)
    a poza tym zapraszam do przeczytania tego postu :][SIZE=1]spamerzy na mnie liczą... chyba[/SIZE]
    Trylogia : Rozbieramy NieustraszonĄ


    kuje jest krotsze ^^ nio i jakos juz sie do niego przyzwyczailam ^^

    wahahah....pochwal napewno masse ^^

    hie hie...nio rozbroiles mnie tym pozwem ^^....jak chcesz naga fotke to musisz sam przyjechac i mi zrobic ^^
  • NieustraszonA napisał(a)
    Hasky napisał(a)
    dlaczego ....kuje a nie dziękuje?
    ile razy z edytowałaś moje posty(ile było w tym pochwał XD)
    a poza tym zapraszam do przeczytania tego postu :][SIZE=1]spamerzy na mnie liczą... chyba[/SIZE]
    Trylogia : Rozbieramy NieustraszonĄ


    kuje jest krotsze ^^ nio i jakos juz sie do niego przyzwyczailam ^^

    wahahah....pochwal napewno masse ^^

    hie hie...nio rozbroiles mnie tym pozwem ^^....jak chcesz naga fotke to musisz sam przyjechac i mi zrobic ^^


    a jak przyjade?
    Nie mam daleko do Częstochwy :)
    przyjadę konspiracyjnie z tysiącami moherów[pielgrzymka i te sprawy] a co to 120 kilosów dla twojej fotki :]
  • Hasky napisał(a)

    a jak przyjade?
    Nie mam daleko do Częstochwy :)
    przyjadę konspiracyjnie z tysiącami moherów[pielgrzymka i te sprawy] a co to 120 kilosów dla twojej fotki :]



    hyhy nie strasz...bo jeszcze uwierze ;p
  • od czego by tu zacząć :)

    co jada Miś Uszatek na kolację?
    gdzie jest słonko kiedy śpi?
    czy wilk zawsze bywa zły?
    dokąd tupta nocą jeż?
    co Cię rano budzi najskuteczniej ?
    czy uważasz się za "duszę towarzystwa"?


    a dalej się zobaczy na bieżąco ;) może też odwiedzisz mój temat ^^
  • twoje upośledzenie to wrodzone, prawda ?
    dlaczego nie uzywasz znaków interpunkcyjnych? :D
    kiedys ktoś pytał jaki jest twój ulubiony znak na klawie :D ponawiam pytanie ;] i dlaczego odpowiedzią jest "g" :]
    cmok :*
  • Morning =)

    Czo wczoraj robiłaś :> :P
    Jeśli dzisiaj żyjesz to zapewne rano poszłaś do Kościoła, potem obiadek i radosny czas spędzony z rodzinka :E xD
    Widze że proponujesz focie :] nio to PW lub mejlik stoi otworem ^^ ja ocenie jakie są, zapewne mrrrrrry :]
    Sypie u Ciebie śnieg :> O_o
    Masz już jakieś gorące plany na Sylwestra :> spotkamy się o 6 na forum :> xD xD xD
    Ahhh ile mam pytań ... a tymczasem ide się szykować na egzekucje ;(

    Milusiego czasu ... do czasu odpisania na kolejny zestawik ;)