NieustraszonA - SzPAMowa Kocica ^^

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • no to co do filmów to widzę że masz dobry gust ^^
    fajnie je skomentowałaś hyhy :> aż sie normalnie nie spodziewałem takich odpowiedzi :P o_o

    dobrze ze nie poszłaś na łatwiznę czyli "fajny, nie fajny, fajny...itp." :P
    ale leniuszka musisz trochę przydusić bo ci sie znowu nazbiera :P

    nie wszystkie moje były na fioletowo :(
  • chcialabys siedziec ze mna w jednej celi?
    wiesz ze nie masz innego wyboru?
    Wiesz o tym ze bedziesz siedziec za wspoludzial w zabojstwie ?;-)
    Kogo? miodzia :D szczegoly napisze Ci kiedy indziej :D
    Jestem zlosliwy? :) czy bardzo zlosliwy? :):)
    kiedy dokonczamy wczorajsza terapie? :D
    Podoba Ci sie moj nowy avek? ;]
    a Sygna? :)
  • Ech, jak ten czas leci...

    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :*:*:*


    No i żeby offtopa nie było, to trzeba zadać jakieś pytanko:
    Jaki tort chciałabyś dostać? Może taki fajowski ze szmerfem na szczycie? =)
  • bloomen napisał(a)
    Jaki tort chciałabyś dostać? Może taki fajowski ze szmerfem na szczycie? =)

    Jaki ma byc tort juz dawno ustalone... mam z niego wyskoczyc.. tylko Kasia nie moze sie zdecydowac jaka ma byc polewa :)

    Wszystkiego Naj :*

    Czujesz sie staro? :)
  • Nieustraszona urodziny ???? :)

    To i ode mnie ....


    wszystkiego naj , naj , naj .. :)

    Dużo energii i wytrwałości :P
    DiD uni 1,2,13,16,17,20,30,33,51,55,60,62,63.

    <Dziabaczka> Tyś Diabliczko najpiekniejsza z calej wsi, snopowiazalke kupie Ci! ;D
    <@minikron> diablica, wymiękam przy Tobie :)
    <David> pojechalas po bandzie ;] wymieklem ;]
    <+LOCO> LOT wstrzymal ruch samolotow, a na miotly nie ma zakazu ? :E
    <looky> Ale nasza kochana pani moderator nie może dawać banów, może dać Ci poczuć się jak aktor oczekujący na ogłoszenie wyników do oskara, czyli dostaniesz nominację do bana. :E

    Multi 1/2 ( / )
  • .:pawcio1300:. napisał(a)
    Ulalalaaaa...
    ale wytrwałe odpowiedzi..

    jeśli myślałaś , że to jest najdluższy post xD to się myliłaś :P


    no więc , żeby był najdłuższy .. popiszę troszeczkę:


    => jak oceniasz swoje wszystkie lata życia? (krok po kroku opisz;P) nie ma mowy zebym opisywala cale swoje zycie w jedym poscie ;p...raz ze zanudze dwa ze za duzo bym tez nie chciala zeby wyszlo na jaw a klamac to raczej nie ladnie ;p
    => kiedy i w jaki sposób wypadł ci 1 ząbek ;P ni pamietam ;p...ale chyba gdzies w przedszkolu ;>....i napewno nei wkladalam po dpoduszke i nie czekalam na zebowa wrocke jesli o to chodzi ;p
    => wolisz jedzonko gotowane czy smażone ? smazone niesety....jakos zdrowy tryb jedzenia nie dla mnie ;p...ale ogolem na igure bardzo nie nazekam wiec przemiane mam odpowiednia ;)
    => jeść fast foody , czy u mamy się stołować? lubie domowe obiadki jak najbardziej...ale fasty tez uwielbiam...chociaz oczywiscie nie tak czesto jak domowe....dlatego dla mnie najlepsza receptura jest mieszanka wybuchowa ;p...oczywiscie wszytko w granicach rozsadku ;p...ale bez pizzy i kebabika to nie dalabym rady ;D
    => spotkać się z chłopakiem czy iść do kina z byłym ? z bylymi sie nie spotykam ;p....a jak juz to raczej przypadkowo na imprezach i do kina napewno z nimi wybierac sie nie zamierzam ;p....chyba ze paczka i bez zobowiazan ;p
    => Teraz masz się rozpisać( plizzzz): staram sie :D

    * na kogo głosujesz w niedzielę? ( i dlaczego :D ) ja w niedziele nie gotuje....wogole w tygodniu raczej tez rzadko xD...jak juz cos musze, boo nie lubie ogolem to zazwyczaj dla chlopaka w jakis dzien dla niego czy dla nas wazny badz tez jesli poprostu mam jakas niepowstrzymana ochote na cos mojej roboty ;p
    * jaka będzie koalicja? a czyja kolacja ;p...ja nie gotuje...a jak juz to ewspolnie napewno nie osobno ;]

    => Czy zdążymy na Euro 2012? juz kiedys mnie pytales ;p....jak dla mnie bankowo nie ;]
    => Czy KaT to inne imię niż KaTarzyna ? to wlasnie od tego powstalo niejako....wole jednak skrotowo bo katarzyna brzmi bleee ;p
    => Umiesz rosyjski? ( Ja Ciebie lubjuu :* ) mam kolezanke w grupie co rosyjski studiuje i troszke mnie nauczyla ;p...sjeks czesto sie przewija w jej slowach xD...ogolem to uczylam sie francuskiego i niemieckiego, aktualnie cwicze japonski w anime xD...nio i angielski wiadomo cos tam ;]
    => Jaki wpływ na rozwój hodowli ziemniaków mają zeszłoroczne opady śniegu ? ziemniaki jakos nie wiem czy podrozaly, ale wiem ze maslo mleko to juz tak sakcza w tym roku ze ledwo sie to meisci w glowie :D a co to wogole za pytania xD....do Andrzeja takie teksty prosze xD
    => Czy kiedyś będize lepiej na świecie? a to ci dopiero dziwne pytanie....haslo "lepiej na swiecie" raczej ma wydziwk subiektywny i tez moja odpowiedz byla by subiektywna, nie jestem osoba, ktora angazuje sie w globalistyczne naprawianie, dlatego tez nie mnei decydowac o tak grornolotnych sprawach...tym bardziej ze w zasadzie to czy jest dobrze czy zle jak juz powiedzialam na poczatku jest kwesia indywidualnego podejscia, wiec pytanie czy moze byc lepiej jest troszke mijajce sie w tym wypadku z sensem ;p
    => Oceń wpływ Rosji na świat ;P nio gaz wplywa nas siwat z rosji :fgrin: ogolem nie jestem fanka polityki jedynie to co slysze dookolol czy w telewizj jest moja podstawa informacji, dlatego ciezko mi oceniac w jakikolwiek sposob cos o czym nie mam kompetentnych informacji
    => Czy Białoruś usamodzielni się ? i kolejne pytanie na ktore odpowiedz zamiescilam wyzej
    => Czy bd kiedyś razem? [hie hie ;p....tego to njastarszy i najmadrzejszy z madrych nie wie ;p....a tak serio to poki co mam jeszcze mezusia ;) ale i tak cie loffam :*/COLOR]
    => Dlaczego Moda na sukces jest taka długa? ooo dobre pytanie xD...tez nie pojmuje i ciezko mi z tym xD
    => Renji czy ta osoba , co mam go w avku xD? xD Grimmjow mrrr...Renji byl fajny w bleachu ale niesety zmienila sie jego rola po interwenjci producenta :(...a szkoda...i dlatego znalazlam w jego zastepstwie jeszce bardziej sexi i jeszcze bardziej zadziornego i butnego Grimmjowa....najlepsza postac meska aktualnie dla mnie w bleachu : }
    => Kochać , czy być kochanym , czy to i to ? byc kochanym chyba....bo to nie boli jak samo kochanie....
    => Ulubiona piosenka popowa? ulalalla...teraz juz sie pogubilam w tych czasach co to pop...kiedys timberlake spiewal pop dzisiaj juz bym sie klocila czy jego piosenki sa czysto popowe....dlatego ciezko mi w tej sytuacji na cos konkretnego postawic...ale ogolem dosyc lubie ten styl muzyki jakos nie przeszkadza mi komercja na tyle zebym miala sie bronic rekami i noganmi jaka ona to plytka pusta i wogole bee....ja nie szukam na sily ideologi w czyms co tego nie potrzebuje ;]...znam swoje wartosci i idealy i nie potzrebuje sie dowartosciowywac jakimis ciezkimi pogladami ;p
    => Umiesz pisać wiersze? raczej satyry i smieszne rymowanki....chociaz kiedys pisalam wiersze...ale mialam wowczas 16 lat i jeszcze dekadentyzm trzymal sie mocno mojej duszy ;)
    => Najgłupsza rzecz , którą kiedyś zrobiłaś to ... o takich sparawach nie lubie mowic ;p....ogolem przykrych sytuacji nie lubie zwierzac publicznie ;p....jak cos moze kiedys na pw ;)
    => Najmądrzejsza rzecz , którą kiedyś zrobiłaś? poszlam na studia xD...a to adekwatnie pasuje do najglupszej tez xD
    -- plosse o reflekcje:

    * jak oceniasz SPAM przez całe Twoje spamowanie ; i jak się zmieniał? zmienil sie nie dopoznania....co chwile przemiany przechodza i to juz niejako stalo sie cecha charaktertstyczna dla tego dzialu...jest oczywiscie kilka stalych osob ;)...ale one rowniez zmieniaja swoje poglady...zreszta tylko krowa stoi w miejscu ...zmiana jak najbardziej jest pozadana cecha...kwestia tylko tego czy na dobre czy na zle....to jzu niesety rowniez zostaje w ocenie subiektywnosci danej osoby ;p...ogolem kiedys mi sie fajniej tam pisalo ale dzisiaj nie narzekam rozwniez ;)
    [20 linijek dalej xD]
    * czy zmieniłem się od lutego ? jak kazdy z nas ;)...ale pewnie oczekujesz nieco dluzszej wypowiedzi zeby posmyrac Twoje ego ;p....mama wrazenie ze nieco wydoroslales...kiedys miales nieco nardzie"dziecinne" zagrywki...a teraz juz z wieksza odpowiedzialnosci podchodzisz do wazniejszych spraw...i to sie chwali...choc jeszcze nie znaczy to ze w pelni jestes cacy i mrr ;p
    * Czy kochasz swoją rodzinkę :P (spamową xD) wahahah no baaaa...juz sie pogubilam w prawdzie ile nas jest xD...ale kocham najjmocniej na necie :D....bez was porpostu bym zaginela :****
    * ile amsz braci i siostr ? (spamowych xD) braciszek chyba tylko jeden ;p...Stivus :*...a siostrzyczek xD...napeno Mesia :**....pozniej to kuuupe i jeszzce troche...postarm sie wyminic jak pomine to sorka ;p:
    Malinka, Dunia, Nya, Darma, Saga, Pinka, Diablica o jejciu...za duzo do wymieniania ;p....ogolem to kocham wszytki :*

    * Czo sądzisz o WeS ?

    -----------------------
    Dokończ:
    Gdy miałam 18 lat ... nadal mam ;p
    W dniu mojej osiemnastki ... oo to dzisiaj :fgrin:....nio bawilam sie wysmiennicie ;p...ogolem to moja dzialka w tym czasie przezyla najazd jakich nawet jasna gora nie widziala pod oblezeniem xD
    Pierwszy raz... nie musi byc ostatnim ;p
    Z pierwszym chłopakiem ... za bardzo osobiste ;p
    Gdy byłam w kościele... najczesciej sie molilam, dziekowalam, przepraszalam ;)
    Zrobiło mi się głupio , gdy ... czegos nie wiedzialam ;p
    Kochałam .... i nadal kocham i kochac mam zamiar :)
    ----------------------

    wena mnie opuściła :-/


    Kocham :*:*



    starczyyy !!!!

    :***

    Siersciuch eustachy napisał(a)
    o dzizys.
    Katarzyno, dziekowac. nie spodziewalem sie tak dokladnych odpowiedzi, wiec tym bardziej dziekuje i tym bardziej podziwiam. Widac do lekcji sie przygotowalas wiec dostaniesz te wyzej wspomniane 10 pkt w konkursie jeszcze tej nocy :]

    i jedno pytanko na finisz, co by Ci sie w glowie nie poprzewracalo :]

    59. Kiedy oczy blyszcza CI najbardziej ? (...) ....nie lap mnie na romantyczne teksty misiu ;p

    ej no to jak ja mam Cie poderwac ? :quasi:

    89. Lubisz nasze rozmowy na gg ? nio baaaa....najwiekszy swintuch z jakim mialam od czynienia chyba...a przy tym szalony humor, ktorego nie nie da przertwac bez lez w oczach :D

    moge sobie to wydrukowac i powiesic w ramce kolo lozka ? :D


    hyhy 10 pkt odbieram na uczelni ;}
    dziekuje za pytanka daly do myslenia co poniektore ;)

    59. sila xDD

    89. hyhy...i uzywaj tego przeciwko mnie kiedy tylko chcesz :fgrin:

    luki_skaj_plotek napisał(a)
    no to co do filmów to widzę że masz dobry gust ^^
    fajnie je skomentowałaś hyhy :> aż sie normalnie nie spodziewałem takich odpowiedzi :P o_o

    dobrze ze nie poszłaś na łatwiznę czyli "fajny, nie fajny, fajny...itp." :P
    ale leniuszka musisz trochę przydusić bo ci sie znowu nazbiera :P

    nie wszystkie moje były na fioletowo :(


    anio juz sie poprawiam i pisze tylko na ioletowo-rozowo ;p

    ano leniuszek przychodzi jak widzi ilosc pytan ;p


    mike132 napisał(a)
    jak zaczelas przygode z o gej mem??
    ^^
    '''' ''''


    hmmm....przez kolegow....jeden taki co teraz siedzi w Norwegi tyle o tym gadal ze nie moglam wytzrymac iwrescie sporbowalam ;p...i jakos po kilku dniach wciagnelam sie na tyle ze potem ja go zagadywalam i modrowalam opowiesciami o OG ;p

    Gienek napisał(a)
    chcialabys siedziec ze mna w jednej celi?
    wiesz ze nie masz innego wyboru?
    Wiesz o tym ze bedziesz siedziec za wspoludzial w zabojstwie ?;-)
    Kogo? miodzia :D szczegoly napisze Ci kiedy indziej :D
    Jestem zlosliwy? :) czy bardzo zlosliwy? :):)
    kiedy dokonczamy wczorajsza terapie? :D
    Podoba Ci sie moj nowy avek? ;]
    a Sygna? :)


    hyhy....z Toba misiu...zawszeee....totrury dobrze na Ciebie wspywaja..a juz nie mowiac o posladach ;}
    to raczej ty kochanie nie masz :*
    ja uwielbiam mordowac...szczegolnie zwierzatka timowe...te opierzone ;]
    miooodzia tjaaak...tyle ze ja najpier musze pozadnie olac sparwe ;}
    najbardziej msiiu ;]
    juz chcesz konczyc ;p....szybko dochodzisz do finiszu ;p
    beee...feee...pewnie twoja robota ;p
    ja mam ladniejsze :fgrin:

    bloomen napisał(a)
    Ech, jak ten czas leci...

    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :*:*:*


    No i żeby offtopa nie było, to trzeba zadać jakieś pytanko:
    Jaki tort chciałabyś dostać? Może taki fajowski ze szmerfem na szczycie? =)



    :****
    okrooopnie dziekuje smerilku....wierszyk cuuudo...smialam sie dobre kilkanascie :fgrin:

    szmerf w szczycie ....mrrr....nio baa tylko taki tylko musze wczesniej poliszac czy slodki ^^

    .:Kamikaze:. napisał(a)
    Maciuś & Mesia przedstawiają: [KaT WCHODŹ TU NATYCHMIAST!!] - pisać tu życzonka ^^

    Kasiu jak Ci się podoba limitowana specjalna edycja mojej sygny ? :D
    (jakbyś odpowiadała kiedy indziej to ta z okazji twoich 18 urodzin :D)



    cuuuudoooowna :****
    ty moj jedyny prawde mowisz o moim wieku ;p,,,nio i Blazej tez ;} :**
    kuuje

    Gienek napisał(a)
    bloomen napisał(a)
    Jaki tort chciałabyś dostać? Może taki fajowski ze szmerfem na szczycie? =)

    Jaki ma byc tort juz dawno ustalone... mam z niego wyskoczyc.. tylko Kasia nie moze sie zdecydowac jaka ma byc polewa :)

    Wszystkiego Naj :*

    Czujesz sie staro? :)


    hyhy...ja sobie poleje polewa to co mi sie bardziej do gryzienia bedzie nadawalo ;}

    zabije Cie za tego semsa -.-...masz przechlapane ;p

    :*

    Djablica napisał(a)
    Nieustraszona urodziny ???? :)

    To i ode mnie ....


    wszystkiego naj , naj , naj .. :)

    Dużo energii i wytrwałości :P


    kuje okropnie :fgrin: :***
  • ^Uriziel^ napisał(a)
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!


    :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*



    kujojkuuuje :***

    malina_24 napisał(a)
    ^Uriziel^ napisał(a)
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!


    :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*


    Najlepszego siostrunia :D :*
    ..[SIZE=1] i małego kochanego bąbelka..[/SIZE] ]:-D


    iii tu jeszcze baardziej kujojkuje :***
    a dla babelka w policzka ;***


    nio ale bez spamu bo Sejk bedzie zUy ;p
  • Kasienko skarbie stesknlas sie od ostatniej rozmowy na gg jakies 15 min temu ?? :D

    Bo ja baaaarrrrdzo :*:*:*:*:*:*:*:*:*

    Skladasz sie ze mna na sznurowki dla Gienka na urodziny ?? :D

    Kiedy wybieramy bielizne dla Ciebie na Twoj przyzjac do mnie ?? :D
  • :* spoznione ale sa (typowe dla faceta... modnie sie spoznic ;))

    wszystkiego naj, i duzego i twardego i cieplego... i mojego :>


    Fleet&Flet niezapomnieli :> pamietali, ale wczporaj byli zmeczeni i na oczy nie widzieli, wiec wpisik jest dzis

    :*
  • Nya napisał(a)
    Zyczonka skladalam ale zloze jeszcze raz:****~~~

    Sto lat dla najpiekniejszej teamowej pani:D duzo zdrowia sexu i pieniedzy, a reszte sobie kupisz:*****~~~~


    :bicz: pobiczujemy sie^^?


    hlip hlip już nie pobiczujecie :( :(
    ehhhh


    KaT jak tam urodzinki? :D
    była impra?
    pamiętasz coś jeszcze hyhyh :D

    a moze my sie pobiczujemy? :P :bicz:

    :*:*:*

    jak ci sie podoba moja nowa sygna i avek? :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez luki_skaj_plotek ().

  • Pawelciu kujujue :*

    ..::Szosz::.. napisał(a)

    jak chcesz xD


    poprosze 2 w 1 8)

    Shine napisał(a)
    Dlaczego masz mnie nie rozpoznać (jestem jedyny w swoim rodzaju ^^) ?
    To gdzie się spotkamy na herbatce?? [SIZE=7]u mnie odpada - żona[/SIZE] :E


    zmieniles nicka i ledwo poznalam ;p

    hyhy u mnie tez nie bardzo - [SIZE=7]chlopak[/SIZE]

    np moze starym zwyczajem na miescie ;>...wybierz miejsce :fgrin:

    Lucki napisał(a)
    Spoznione ale szczere :D wszystkiego naj...

    Pozdrowienia z Czestochowy :* do Czestochowy :D

    ;)


    kujujue ^^

    jeth napisał(a)
    specjalnie dla córy..


    zdrowiej ^^ czy cuś ^^' i nie pij za dużo ^^'
    i w ogóle....


    kujuje kujeujue :*:*


    _Billek_ napisał(a)
    Kasienko skarbie stesknlas sie od ostatniej rozmowy na gg jakies 15 min temu ?? :D

    Bo ja baaaarrrrdzo :*:*:*:*:*:*:*:*:*

    Skladasz sie ze mna na sznurowki dla Gienka na urodziny ?? :D

    Kiedy wybieramy bielizne dla Ciebie na Twoj przyzjac do mnie ?? :D


    niooo baaaaaaaa.....juz tesknie bo nie gotujesz dla mnie i nie rozmawiasz ze mna ;p :*

    :*:*:*

    ha!! i najlepiej na jakas dobra ziemie dla mneigo do gryzienia...ale sznurowki musza byc :].....umowimy sie razem na zakupy i zrobiimy mu soprajs :fgrin:

    hyhy....zrobie ci niespodzianke i przyjade bez D :




    ZabioreCiButy napisał(a)
    Jak nazywa się żona Herkulesa? :E


    Herakleska ;p...ni wiem opieram swoja wiedze glownie o serialu xD

    Fleet Of AiuR napisał(a)
    :* spoznione ale sa (typowe dla faceta... modnie sie spoznic ;))

    wszystkiego naj, i duzego i twardego i cieplego... i mojego :>


    Fleet&Flet niezapomnieli :> pamietali, ale wczporaj byli zmeczeni i na oczy nie widzieli, wiec wpisik jest dzis

    :*



    :*:*:* haslo mojego jest jak najbardziej wskazane, gdyzwiaze sie ono z wczesniejszymi cechami : ]

    kujuje za pamiec ;*:*

    luki_skaj_plotek napisał(a)
    upss dostałem ostrzeżenie za to co napisałem :/ :(
    hyhy lol
    trudno sie mówi ^^
    ale urodzinki pewnie udane ^^


    urodzinki swietowalam 3 dni :fgrin:

    a juz sie balam ze mnie choroba bardzo oslabi ;]

    kujuje za zyczonka skasowane ;) :*

    Goldbluszcz napisał(a)
    Czego/kogo dziś się boisz, a czego/kogo unikasz? Czy dalej kwiatek sprawia tyle radości?


    boje sie wielu rzeczy...jednak publiczne obnazanie sie nie lezy w mojej naturze ;) szkoda zeby ktos mi potem wytykal moje slabosci, dlatego zawsze staram sie bec przezorna i dzialac z zgodnie z zasada strzezonego pan bog strzeze ;)

    unikac ?...hmmm a czy takie sprawiam wrazenie :>

    kwaitek zawsze radosc sprawial tylko, ze w ostatnich dniach jakos uciekl i juz nie ozdabia tak pieknie mojego "wnetrza"

    Siersciuch eustachy napisał(a)
    czy w czwartek dasz poczochrac sobie grzywe ?:>


    hyhy...grzywy nie czochrac prosze bo za dlugo by ja pozniej ukladac ;p
    co najwyzej mozesz zlapac mnie za ogonek ^^

    czwartek nadal aktualny ^^

    ZabioreCiButy napisał(a)
    W jaki sposób najłatwiej zabić strusia?


    nio ty to masz pytani xD

    z jajka ;>

    Nya napisał(a)
    Zyczonka skladalam ale zloze jeszcze raz:****~~~

    Sto lat dla najpiekniejszej teamowej pani:D duzo zdrowia sexu i pieniedzy, a reszte sobie kupisz:*****~~~~


    :bicz: pobiczujemy sie^^?



    koochanie ty moje najwspanialsze...nadal mi brata jestes winna ;) po za tym to looofam i kuje ;*:*:*~~

    luki_skaj_plotek napisał(a)
    hlip hlip już nie pobiczujecie :( :(
    ehhhh


    KaT jak tam urodzinki? :D nioio baaa i to jeszcze do dzisiaj mnie meczy glowa ;p
    była impra? jw ^^

    pamiętasz coś jeszcze hyhyh :D jw ^^

    a moze my sie pobiczujemy? :P :bicz: nio tobie zawsze moge strzelic ^^ :bicz:


    :*:*:*

    jak ci sie podoba moja nowa sygna i avek? :D
    jprawie nie poznalam ^^ pikniuuusie :*


    Tommy18 napisał(a)
    dlaczego Kaczor Donald ma na imie Donald? :P


    takie pytania to zdajsie do Gienka ;p

    a swoja droga to szkoda ze nie myszka mini a myszka nie kaczor donald
  • SPAM czy spam czy SPAM czy :spam: ???

    dokończ i powiedz z czego to jest:

    "A: A ty nie wiesz jak to sie robi???
    B: Co sie robi?
    A: Ty wiesz hyyyy
    B: hyhyhhhyyyyyuuuee
    A: Ale są tacy którzy nie wiedzą
    C: taaaa
    D: I trzeba im odpowiedzieć :D
    C: Są tacy którzy nie wiedzą .... (tu dokończ) ^^


    mozesz też zaglądnąć do mojej prezentacji :P mnie też namówili ^ ^ (w kuńcu)

    ^^luki_skaj_plotek^^