Arsenal Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • !Pete napisał(a):

      Hahahaha, nie wiem czy ktos moze to potwierdzic, ale Szczesny dostal dzis zolta kartke, za "przebiegniecie calego boiska w miejsce bojki" :) nie widzialem tego, ale brzmi mega smiesznie :D

      Oj tam miejsce bójki :P .
      Symulacja Gervinho -> prowokacja Bartona ->plaskacz od Gervinho ->Wojtek przybiega przez całe boisko żeby kartke dostać ;) .
      Swoją drogą tego Bartona to muszą na Emirates kochać ^^ .
      A mecz słaby niestety, liczyłem na dużo więcej.
    • Ja tam z wyniku jestem zadowolony. Graliśmy bez kilku podstawowych zawodników, graliśmy na tak trudnym terenie, więc mnie wynik w pełni satysfakcjonuje. Co do sytuacji z Bartonem to cóż... przesadził z tym upadkiem, jednak za samo szarpanie Gervinho powinien dostać czerwonąi karny dla Arsenalu...
      Może jutro cos więcej napiszę.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • dragonartur napisał(a):

      Ja tam z wyniku jestem zadowolony. Graliśmy bez kilku podstawowych zawodników, graliśmy na tak trudnym terenie, więc mnie wynik w pełni satysfakcjonuje. Co do sytuacji z Bartonem to cóż... przesadził z tym upadkiem, jednak za samo szarpanie Gervinho powinien dostać czerwonąi karny dla Arsenalu...
      Może jutro cos więcej napiszę.


      Dożywotnią dyskwalifikację mu dać jeszcze, a co! Niech ma ]:-D

      Teraz trochę bardziej poważnie to na pewno z boiska powienien w pierwszej kolejności wylecieć Song i całego zajścia z Bartonem oraz Gervinho zapewne by nie było ;) Dwa... powinna być od razu reakcja sędziego po upadku Gervinho za taką symulację i również całego zamieszania by nie było, co nie zmienia faktu że skoro do niego już doszło to oboje powinni wylecieć. A to o karnym dla Arsenalu trzeba rozumieć chyba jako żart prima aprilisowi ;P

      Niby 2/3 graczy to już kilku ale przesadzasz ;] przez przyjście Gervinho brakowało tak na dobrą sprawę tylko z poprzedniego sezonu Wilshera przy założeniu że gra nie opiera się na Fabregasie ^^
    • Napisałbym coć więcej, ale chyba nie ma sensu. Kiepski początek sezonu w 3 pierwszych meczach 1 bramka. Nigdy bym nie powiedział, że środek pola będzie naszą najsłabszą formacją...Zespół bardzo odczuwa brak Jacka, nie ma kto pociągnąć zespołu, brak typowego rozgrywającego, do tego Rosicky kontuzjowany.... Bez rozgrywającego nasz atak nie istnieje, RvP i Walcott nie istnieją. Fajna gra defensywa, choć widać efekty transferów Wengera, gramyz młodym, niedoświadczonym i słabym Carlem na RB i Sagnią na LB, który jest nominalnie RB. Środek pola mamy w tym momencie tragiczny....

      Co się karwa dzieje panie Wenger. Cesc, Eboue, Clichy, Bendtner odchodzą, a przychodzi Gervinho, AOC, Ryo i Carl. Panie Wenger weź pan nie leć w kulki... Jeszcze jak czytam te jego wywiady to po prostu się śmieję, choć potem mnie ogarnia strach, bo on to mówi na serio. Mówi, że wyda nawet 40 mln,jeśli ten ktoś będzie miał "jakośc" To ta osobą będzie musiała być szybka jak Walcott, z takim przeglądem pola jak Cesc, z techniką jak Messi, walecznościa jak Wilshere, z grą obronną jak Verma, umiejętnościamy bramkarskimi jak Wojtek, do tego zbudowany jak Chris Samba i powinien miec poniżej 18 lat, wtedy Wenger by się licytował....

      Powiem wam, że mnie krew zalewa..... Nigdy nie chwalę dnia [rzed zachodem słońca ale już widzę, że te okienko nie będzie udane i zapewne tylko się osłabimy.

      Najdroższe bilety w Anglii, prawie największy stadion, tak bogaty klub, coroku odchodzi ktoś za wielkie pieniądze, a tu kierwa nie ma porządne transfery?!?!?!
      To już Spursi proponują większe tygodniówki od naszych....
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • A więc po Clichym i Fabregasie kolejny gracz odchodzi z Arsenalu, Nasri. Jakie to wszystko jest bardzo wymowne gdy odchodzą najlepsi ;] Nasri przechodzi do MC które swoją drogą ma tak mocny skład że jeżeli nie bedzie w 2 w Anglii, a w LM nie dojdzie do 1/4 ośmieszy Manciniego totalnie. Mówi się ża Nasri odszedł za około 30 mln, Fabregas również za około tyle, więc Arsenal ma sporo kasy na kupienie chociaż jednego piłkarze z wysokiej pułki. Pytanie tylko czy tego chce Arsenal i sam ewentualny taki zawodnik :E
    • Kar(L)ik napisał(a):


      Arsenal w tym roku z obecnym składzie to będzie oglądał plecy ManU,ManC,Chelsea,Liverpool'u,Tottenhamu może Boltonu i Evertonu. Zresztą przypomina mi Arsenal troszkę nasze kluby czyli prawie nic nie wkładać i zarabiać grubą kasiorkę $$$

      Z tym Boltonem i Evertonem to trochę przesada. Tottenham też aż tak silny nie jest, choć AdePayMore i Lass pewnie ich zasilą.
      Co jak co ale to jednak Arsenal i wierzę w jakiś porządny transfer, najlepiej ze 3 ale to nierealne. Musi przyjśc jakiś kreatywny pomocnik, np Jadson, Powinien przyjść LB, choć wiadomo, że takowy nie przyjdzie. No i napastnik, ja osobiście chcę Papisa Cisse z Freiburga. Oglądam Bundesligę i chłopak robi na mnie dużo wrażenie. Myślę, że za 10 mln funtów mielibyśmy znakomitego napastnika. Fajnie jeszcze jakby przyszedł stoper. Najlepiej ktoś z dwójki Cahill/Jagielka, Jeśli mamy kupować jakies niewypały, to lepiej w ogóle nie kupujmy.
      Wygrana z Udine po średnim meczu. Pierwsza połowa kiepska, dopiero po przestrzelonym karnym (świetna parada Wojtka) Arsenal nabrał wiatr w żagle, bo po prostu zawodnicy Udine ni miali ochoty biegać za piłką, i Arsenal grał na luzie.

      Pan Smuda powinien patrzeć co robi trener reprezentacji Anglii, otóż Capello jest na prawie każdym meczy Premier League i nawet dziś wybrał sie do włoch, aby obejrzeć mecz Arsenalu, gdzie grał tylko jeden reprezentant jego kraju.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Co do transferów to pare dni temu widziałem taki artykuł :D

      Wenger chcę w Arsenalu tę trójkę
      Arsene Wenger stracił już w letnim okienku Geala Clichy i Cesca Fabregasa. Niedługo odejść ma też Samir Nasri. Tymczasem Kanonierzy słabo zaczęli sezon. Być może dlatego teraz gorączkowo będą wydawali pieniądze, które zarobili na transferach z klubu.
      Na kilka dni przed końcem okienka transferowego działacze Arsenalu ruszyli na łowy. Cele? Eden Hazard z Lille, Phill Jagielka z Evertonu i Yoann M`Vila ze Stade Rennes.

      Najdroższy z tej trójki jest 21-letni pomocnik M`Vila, którego wyceniono na 23 mln euro. 6 mln euro tańszy jest Hazard, a 15 mln euro trzeba zapłacić za Jagielkę, obrońcę Evertonu.
      Najlepszy Złomiarz u65

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pov3r ().

    • Mi sie obilo cos o wypozyczeniu Kaki z Realu :E . Kasa jest, wiec niech Wenger znajdzie rownie dobrych zawodnikow, bo takim skladem to nie ma co myslec o trofeach... Smutne ale prawdziwe...
    • Szczęsny się wczoraj znowu popisał ale źle się w Arsenalu dziej skoro znowu bramkarz jest najlepszym zawodnikiem drużyny w meczu. sam fakt że angielska drużyna miał jakiekolwiek problemy z awansem optymizmem mnie nie napawa. Z taką grą przy niekorzystnym losowaniu może być Arsenalowi ciężko wyjść z grupy. A nie zapowiada się żeby Wenger miał na koniec okienka sypnąć groszem zresztą czasu na znalezieni czegoś ma już niewiele a pod koniec okienka zawsze się przepłaca czego Wenger raczej nie ścierpi.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Wstyd, kompromitacja, żenada. Coś więcej można dodać? Dostać 8;2 w spotkaniu z odwiecznym rywalem? Katastrofa.
      NIe chciałbym tu usprawiedliwiać naszych piłkarzy, bo tego się zrobić nie da, ale pewnie kontuzje i zawieszenia w tym meczy dały o sobie znać, nieobecni byli: Sagna, Gibbs, Verma, Pingpong, Song, Gervinho, Wilshere, Kogoś pominąłem? Do tego odeszli zawodnicy, którzy odesli, a wi ch miejsce nikt nie przyszedł. 2 Dni do końca okienka, transferów jak nie było tak nie ma.
      3 mecze, jeden punkt, 10 straconych bramek, 2 strzelone.
      Za wszystko winę ponosi nasz Arsene "miotacz butelek" Weneger. Co roku brakuje nam 2/3 wzmocnień, aby stać się świetną ekipą, ekipą, która będzie realnie walczyła o mistrzostwo w Anglii, niestety co roku pozbywamy się 2/3 klucowych zawodników, zamiast kogoś kupić. Tym sposoben, przez kilka ostatnich latach cały czas stoimy w miejscu, w tym roku cofnęliśmy się, tym bardziej, że rywale bardzo się wzmocnili.
      Gdybyśmy ściągnęli CB to być możę gra wyglądałaby lepiej, gdybyśmy ściągnęli LB to nie byłoby takich problemów lewą stroną obrony, gdybyśmy ściągnęli kreatywnego pomocnika w miejsce Cesca to pewnie gra wyglądałaby inaczej. No ale po co? Po co Wenger ma sobie ułatwić życie jak możn asobie utrudnić. Skoro Wenger mówi, że ma pieniądze to cemu kogoś nie kupi? Mówi, że kupi tylko kogoś, kto będzie lepszy od zawodnika,z pierwszej 11, to ciekawe jakiego napastnika ściągniemy lepszego od Robina?

      Myślałem, że to sen, jakiś straszny koszmar, niestety to zdarzyło się naprawdę. Nawet alkohol nie pomaga o tym zapomnieć.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Taki wynik, a Szczesny jako bramkarz wpuszczajac 8 bramek zostaje najlepszym zawodnikiem Arsenalu. To tylko pokazuje jaki slaby jest Arsenal. To tak jak z nasza reprezentacja - na Euro najlepszy bedzie bramkarz, niestety...
    • dragonartur napisał(a):

      Gdybyśmy ściągnęli CB to być możę gra wyglądałaby lepiej, gdybyśmy ściągnęli LB to nie byłoby takich problemów lewą stroną obrony, gdybyśmy ściągnęli kreatywnego pomocnika w miejsce Cesca to pewnie gra wyglądałaby inaczej.

      co do obroncow to sie zgodze o ile beda oni waleczni z opowiednim charakterem najlepiej brytole
      natomiast kreatywnych pomocnikow to Arsenal ma w skladzie dwoch na ktorych powinni stawiac
      jezeli beda tak robic to para Wilshere Ramsey zdobedzie kanonierom pare trofeow za pare lat

      w tym sezonie o ile nagle pare talentow nie wystrzeli z super forma pierwszej czworki nie bedzie a i pierwsza 6 moze byc ciezko
      gdyz napewno jakis sredniak wybije sie ponad przecietnosc
      plus Everton na wiosne zacznie tradycyjny marsz w gore tabeli
    • Ramsey kreatywny? :D Sorry ale od okresu przygotowawczego poprec Emirates Cup po mecze ligowe i mece LM Aaron nie rozegrał dobrego spotkania. Szczególnie teraz, idie mu bardzo słabo, jest bardzo blisko, aby osiągnąc pułap Denilsona.

      Sorry za wcześniejscy post, pewnie głupio się czyta, ale musiałem utopić smutek w alkoholu ;)
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • W obronie Wengera stanął sam Sir Alex Ferguson : " Myślę, że to niesprawiedliwe krytykować Go [...] On dał Arsenalowi wielu nietuzinkowych piłkarzy. [...]

      Ludzie jednak o tym zapominają. Żyjemy w cynicznym świecie, gdzie kilka porażek, jest dla niektórych wyznacznikiem twojej pracy
      ."

      kanonierzy.com/shownews_id-22204,page-2.shtml

      Z drugiej jednak strony szkoda, że filozofia transferowa Wengera wyklucza także LEGENDY oraz NAJEMNIKÓW.
    • Ahh... Ostatnie 2 dni były szalone.
      Nie spodziewałem się 5 transferów w 3 dni. Pewnie jest w tym zasługa United, który pokonał Arsenal 8:2
      Oxlade-Chamberlain, Jenkinson, Arteta, Mertersackher, Campbell, Young, Santos, Benayoun, Gervinho
      No cóż, plan minimum wykonany, czekałem jeszcze na jakieś głośne nazwisko na środek pola, lub choćby Hazarda, który jest skrzydłowym i potrafi grać na środku.
      Ludzie się podniecają tymi transferami, a sami zapominają, kto tego lata od nas odszedł.
      No cóż, nie spodziewałem się tylu transferów po Wengerze i zarządzie, ale byli podstawieni pod ścianą. Musili coś zrobić.
      Chociaz mam mały niedosyt, bo jakoś te transfery mnie niezbyt przeknują ;/ Oxlade to transfer na przyszłość, Jenkinson także, Arteta Gervinho i Benayoun *wypożyczenie) to już sa grubsze wzmocnienia. Per pewnie będzie walczył z Kosą o miejsce w pierwszym składzie, jednak nawet cieszy mnie ten transfer, bo pozycji CB tak źle nie mamy obsadzonej (w porównaniu z innymi), więc taki transfer nam się przyda.
      Campbell poszedł już na wypożyczenie.
      Koreańczyk Young pewnie będzie zmiennikiem Robina, nie znam tego piłkarza, ale kolega, fan Ligue 1 mówi, że to fajny gracz, w sam raz do nas na ławkę.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Pomimo tego ,że jestem kibicem Barcy podczas tego okienka a tym bardziej wczoraj z zapartym tchem jako ,,pasjonat footballu" z zapartym tchem śledziłem transfery Arsenalu. Cieszę się że zrobili ,,jakieś" transfery, bo jest to naprawdę świetny klub z dużą tradycją . Osobiście myślę że w tym okienku najlepszymi transferami Arsenalu byli: Gervinho, Santos i Mertesackerow. Kolejność ma znaczenie :) Transfery typu Yossi lub Park dla mnie bez większego sensu - chyba że na ławkę. Arsenal potrzebował klasy światowej zawodników- powyżej wymieniona trójka zawodników jest klasy światowej, chodź takiemu Gervinho brakuje ogrania. Transfer Artety ? Dla mnie śmiechu warte. Wenger tyle razy mówił że nie wyda pieniędzy na byle kogo a tu zwykły 29 letni przeciętniak który może coś ugrać jedynie na krajowym podwórku. Jeżeli zawodnicy typu Arshawin, Chamakh oraz Wilshere nie wrócą do swojej formy Arsenal będzie się był o 5-6 miejsce w Premier League oraz o maxymalnie ćwierćfinał LM , a życzę im najlepiej
    • Co do Santosa to gość ma świetne wyniki w ofensywie (10 bramek w 50 meczach) jednak podoba jego gra obronna pozostawia wiele do życzenia, jednak pod okiem Wenger może się to zmieni. Bardzo, bardzo cieszę się z tego transferu, choć wiem, że to nie jest wielki piłkarz, ale mieliśmy takie braki na pozycji lewego obrońy, że każdy mnie zadowolił.

      Transfery typu Yossi lub Park dla mnie bez większego sensu

      Arsenal pozbył się 11 piłkarzy, musiał jakośc wzmocnić ławkę, właśnie po to są te transfery.

      Transfer Artety ? Dla mnie śmiechu warte. Wenger tyle razy mówił że nie wyda pieniędzy na byle kogo a tu zwykły 29 letni przeciętniak który może coś ugrać jedynie na krajowym podwórku


      Ja z takiego transferu jestem niezmirnie zadowolony, po prostu bez rozgrywającego nie ujechalibyśmy dużo w tym sezonie. Może nie jest to gracz klasy światowej ale ciągnął grę Evertonu.

      Jeżeli zawodnicy typu Arshawin, Chamakh oraz Wilshere nie wrócą do swojej formy Arsenal będzie się był o 5-6 miejsce w Premier League oraz o maxymalnie ćwierćfinał LM , a życzę im najlepiej

      arshavin do swojej formy już nie wróci (bo ma nadwagę O.o) Chamakh także się "wypalił" Wilshere formę ma cały czas, tylko teraz zmaga się z kontuzją.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Kar(L)ik napisał(a):

      Pytanie czy nie mogli tak wcześniej zrobić skoro wiedzieli, że Fabregas i Nasri odejdą. A teraz z marszu mają się zgrać z zespołem. Jak dla mnie żadne nazwisko nie powala. Uzupełnienia składu ot co.

      Wspomnę po raz kolejny. Wolę 10 "średniaków" niż 4 gwiazdorów jak Hazard Cahill. Nam potrzeba było uzupełnień, choć pozostaje niesmak, że nie sprowadziliśmy gracza ofensywnego z wielkim nazwiskiem.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Nie zapominajmy, że taki 'średniak' Arteta może wystrzelić na koniec kariery w dużym klubie. Przecież On nie grał w światowej piłce jeszcze, jak miał zachwycić cała ligę? Przypomnę transfer Valencii do United, gdzie nikt nie dawał mu szansy na pierwszy skład, na wniesienie czegoś do zespołu. Jak pokazały pierwsze sezony poradził sobie bardzo dobrze, według wielu z kiepskiego klubu przechodząc do mocnego stał się jednym z najlepszych skrzydłowych w lidze. Sądzę, że Arteta też może tak wystrzelić, choć wiek pozostawia troszkę do życzenia (2-3 lata mniej mógłby mieć :P).

      Ponadto, nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem średni zawodnik=średni zespół. United według mnie ma bardzo dużo średnich zawodników, lecz jako kolektyw działają bardzo dobrze. Przecież Carrick to nie Xavi, podobnie jak wielu innych zawodników którzy nie podbiliby sami ligi w United zdobywają trofea. Wenger nie jest ogórkiem, wykorzysta atuty nowych zawodników.

      Arsenal potrzebował graczy do składu. Poszukajcie w internecie ławki rezerwowych w meczu z United. Oglądam Premier League od lat, w tym praktycznie każde spotkanie Arsenalu jakie pokazują w C+. Znałem zdaje się 2 osoby na ławce + nie wszystkich z pierwszej 11. :fgrin: Podobnie komentator...