Arsenal Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • War Lord napisał(a)
      Może i 1 - 1, ale i tak wygramy. :P
      Wenger w szatni do walki przygotuje dobrze. :]


      właśnie widać to przygotowanie ^^
      Liverpool prowadzi z Arsenalem 2:1 po trafieniu Torresa z 70 minuty.
    • ^Ciejmok^ napisał(a)
      War Lord napisał(a)
      Może i 1 - 1, ale i tak wygramy. :P
      Wenger w szatni do walki przygotuje dobrze. :]


      właśnie widać to przygotowanie ^^
      Liverpool prowadzi z Arsenalem 2:1 po trafieniu Torresa z 70 minuty.


      84 minuta i 2:2 i jesli dobrze kojarze to Arsenal przechodzi dalej ;)

      Ale patrze znow na wynik i odpowiedz Liverpoolu i 3-2...
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rassija ().

    • Dokonuj analizy...i tak Ci to nic nie da :D

      czy ja wiem, czy niesłuszny...wazne, że podyktowany :)

      dla mnie to na rękę, bo jestem wielkim kibicem Liverpool'u :P

      ale wielki, wielki szacuneczek dla Arsenalu Londyn za wspaniały rewanż i ogromną walkę do końca :P
    • No ale Liverpool pokazał klasę, tak wygrywając z Arsenalem.No, nie wiem jak wam ale mi mecz się podobał bardzo.Taki wynik, no naprawdę, emocji było mnóstwo.A te bramki, np. Torres'a.No, szkoda mi Arsenalu, starali się, ale no przegrali.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Oba-ma ().

    • bravo

      Czy tak wygląda obrona zwycięzców ?! czy tak? zalosne...


      Żałosne jest to ze ciagle ten pech sędziego spoczywa na nas....zobaczcie naszego karnego prawidłowego nie uznali, a karnego ktorego nie było uznali...
      Rozumiem ze raz sie zdarzy ale nam to sie przydarza bardzo czesto

      Gerrard zapytany, czy lepszy zespół w dwumeczu zwyciężył, odpowiedział:

      - Trudno jest odpowiedzieć na te pytanie, ponieważ to trochę niesprawiedliwe dla Arsenalu. Oni mieli więcej posiadania piłki w dwumeczu, stworzyli sobie także dogodne sytuacje. Jednak gdy mamy do rozegrania dwa spotkania, świetnie sobie z tym radzimy. Mówiłem już, że gdy pomagają nam nasi fani, rywalom jest trudniej, nikt nie otrzymuje od kibiców tak nieprawdopodobnego wsparcia.
      Goal.com

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Dejwid ().

    • Godlike Cieslak napisał(a)
      bravo

      Czy tak wygląda obrona zwycięzców ?! czy tak? zalosne...


      Żałosne jest to ze ciagle ten pech sędziego spoczywa na nas....zobaczcie naszego karnego prawidłowego nie uznali, a karnego ktorego nie było uznali...
      Rozumiem ze raz sie zdarzy ale nam to sie przydarza bardzo czesto

      Gerrard zapytany, czy lepszy zespół w dwumeczu zwyciężył, odpowiedział:

      - Trudno jest odpowiedzieć na te pytanie, ponieważ to trochę niesprawiedliwe dla Arsenalu. Oni mieli więcej posiadania piłki w dwumeczu, stworzyli sobie także dogodne sytuacje. Jednak gdy mamy do rozegrania dwa spotkania, świetnie sobie z tym radzimy. Mówiłem już, że gdy pomagają nam nasi fani, rywalom jest trudniej, nikt nie otrzymuje od kibiców tak nieprawdopodobnego wsparcia.
      Goal.com



      rozumiem Twoją frustrację, ale widziałem już pare razy mecze, w których sędziowie dyktują bardziej wątpliwe rzuty karne :P

      ciekawe co byś pisał, gdyby nie Babel został sfaulowany przez obrońce Arsenalu, a np. Adebayor przez Hyypię :P

      napisałbyś dokładnie tak jak ja, czyli pomyłki sędziom się zdarzają, nie zawsze są sprawiedliwe, ale nic nie można zrobić :]
    • Godlike Cieslak napisał(a)
      Napisałbym ze Arsenal miał ogromnego farta...ale napisalbym rowniez ze ten fart to rehabilitacja za te wszystkie bledy przez ktore nasi pilkarze cierpieli


      Jak to mowia szczescie sprzyja lepszym a z teoriami ze sedziowie krzywdza tylko jedna druzyne a inne faworyzuja to juz sie kiedys spotkalem, a wiem w co drugiej swojej wypowiedzi Mourinho tak twierdzil :)
    • Czytac bys sie nauczyl ze zrozumieniem...gdzie napisalem ze sędziowie faworyzują przeciwników Arsu? pisze o bledach sędziego ehhh...

      Co do przyslowia "szczescie sprzyja lepszym" moim zdaniem jest rownie zalosne co wierzenie w nieszczesliwe czarne koty ktore przechodzą ci droge;]....

      Szczescie sprzyja gorszym bo lepsi to i bez szczescia by sobie poradzili...
    • Ehh... Trzeba się jakoś pogodzić z odpadnięciem. Teraz musimy porządnie wziąć się za ligę. Kto wie... Może uda nam się jednak zdobyć "mistrza". Szanse marne, ale zawsze. :)
      Już w niedzielę gramy z ManU. Myślę, że piłkarze Arsenalu naprawdę się postarają i wrócą z trzema punktami do Londynu. :)
    • Plotki transferowe: Martins w Arsenalu?



      Obafemi Martins rzekomo zlekceważył ofertę wartą 15 milionów funtów ze strony Arsenalu.

      To już podobno nie pierwsza oferta Arsčne'a Wengera kusząca Martinsa do zasilenia drużyny "Kanonierów".

      Martins przybył na St James' Park w 2006 roku za 10 milionów funtów z Interu Mediolan.

      Reprezentant Nigerii chce pomóc nowemu trenerowi Kevinowi Keeganowi w powrocie drużyny "Srok" do europejskich pucharów.

      "Kilka czołowych klubów się z nami kontaktowało, ale Obafemi nie wykazał chęci przejścia do nich i nie ma zamiaru opuszczać klubu" - powiedział agent piłkarza, Chris Nathaniel
      UNI 58 - TOP 3 [OFF]
      UNI 64 - TOP 6 [OFF]

      Koniec z Ogame 08.2009 razem z Ideą :)
      ... Zagrałbym ...
      |25.07.2013|
    • teraz w niedziele bedzie prawdziwa ''bitwa o Anglie'' :D
      (Manchester - Arsenal) - mam nadzieje ze Arsenal dokopie Manchesterowi i ze chlopaki nie zalamali sie po odpadnieciu z LM :]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PimP 1987 ().

    • Trzeba się jakoś pogodzić z odpadnięciem


      Pogodzic sie? czlowieku...moglismy stworzyc nową historie...pokazac swiatu kim w prawdzie jestesmy...moglismy miec wszystko...a nie mamy nic...kompletnie nic przez głupote..przez głupote przez ogromną głupote...przez cos na co nie zaslugliwalismy...

      Tak niewiele minelo od tamtego czasu...i nie wierze ze prawdziwy fanatyk bedzie w stanie tak szybko sie z tym pogodzic...

      Zobacz sobie to i odpowiedz sam sobie..czemu zawdzieczamy tą ostatnią cisze? czemu?
      Arsenal cisza

      I wtedy zrozumiesz czemu nie da sie tak łatwo z tym pogodzić...

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Dejwid ().

    • Godlike Cieslak napisał(a)
      Zobacz sobie to i odpowiedz sam sobie..czemu zawdzieczamy tą ostatnią cisze? czemu?
      Arsenal cisza

      I wtedy zrozumiesz czemu nie da sie tak łatwo z tym pogodzić...

      zgadzam sie z Toba w 100%
      nie nalezalo im sie przegrac...
      teraz trzeba trzymac kciuki ze Liverpool przegra :]
      a filmik 1 klasa - pokazuje to co mowie znajomym - ze w 1 meczu nie bylo karnego choc byc powinnien a znowu w 2 meczu karnego nie bylo a byl :wrr:
    • kurcze....
      jaka szkoda...
      co sie to porobilo...
      Arsenal byl liderem w Premiership a teraz co? na 3 miejscu siedzi... :|
      w LM dobrze szlo... porazka z Liverpoolem i koniec marzen o zwycięstwie w finale LM...
      bylo tak spoko na poczatku a teraz... szkoda gadac... eh..
    • chociaż ze jestem fanem Liverpoolu to zal mi trochę Arsenalu pokazali ze Henry nie był jedyną gwiazda w zespole powiem szczerze nawet bo liverpool już nie ma szans na 1 miejsce ale arsenal pogrążając Man Utd i potniecie Chelsea da im jeszcze jakąś szanse i życzę mu tego.

      Parę Literówek .
    • Szemy napisał(a)
      kurcze....
      jaka szkoda...
      co sie to porobilo...
      Arsenal byl liderem w Premiership a teraz co? na 3 miejscu siedzi... :|
      w LM dobrze szlo... porazka z Liverpoolem i koniec marzen o zwycięstwie w finale LM...
      bylo tak spoko na poczatku a teraz... szkoda gadac... eh..



      Zgadzam sie z Tobą :P

      Arsenal w ostatnich sezonach za każdym razem sezon zaczynał z tzw. "wysokiego C" :]

      teraz kończy się sezon, z Ligi Mistrzów już odpadli i wątpię, żeby zagarnęli jakiś tytuł jeszcze w tym roku :/...

      a bardzo, bardzo podoba mi się gra Arsenalu, chociaż w ostatnich meczach w lidze, to często zdarzają się potknięcia i bardzo często to Arsenal musiał gonić wynik i najczęściej strzelał bramkę na remis w końcówkach meczów :]
    • Przed Meczem: FA Premier League - Man United vs Arsenal


      Już w niedzielne popołudnie, w meczu 34. kolejki angielskiej Premier League, na Old Trafford kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Manchester United podejmie Arsenal Londyn. Dla gospodarzy to szansa na umocnienie się na czele ligowej tabeli, dla "Kanonierów" natomiast spotkanie ostatniej szansy. Tylko zwycięstwo nad "Czerwonymi Diabłami" pozwoli podopiecznym Arsčne Wengera zachować jakiekolwiek szanse na mistrzowski tytuł.

      Drużyna sir Alexa Fergusona podejdzie do tego pojedynku w doskonałych nastrojach, Man United awansowali przecież właśnie do półfinału Ligi Mistrzów rozbijając w dwumeczu AS Romę 3:0 i pewnie przewodzą w lidze z przewagą trzech punktów nad Chelsea i sześciu nad Arsenalem. Zespół Arsčne Wengera z kolei jest na samym dnie, jeśli chodzi o pewność siebie i wiarę we własne umiejętności, po tym, gdy z ostatnich 12 spotkań wygrał zaledwie 2 i w miniony wtorek odpadł w skandalicznych okolicznościach z rywalizacji o Puchar Europy.

      W Manchesterze niemal wszyscy piłkarze są zdrowi, jedynie wiecznie kontuzjowany Louis Saha oraz Nemanja Vidic będą niedostępni. Do składu sir Alexa Fergusona wracają nawet kontuzjowani od początku sezonu Gary Neville i Mikaël Silvestre. Zagrają też z pewnością Rio Ferdinand oraz Patrick Evra. Arsčne Wenger natomiast na Old Trafford nie zabierze Eduardo, Tomasa Rosický'ego, Bacary'ego Sagnę, Denílsona oraz Mathieu Flaminiego. Nie zagra też pauzujący za czerwoną kartkę Abou Diaby.

      Najskuteczniejszym graczem Man United w tym sezonie jest Cristiano Ronaldo, który w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach strzelił już 37 goli. Z kolei w zespole Arsčne Wengera liderem w tej kategorii jest Emmanuel Adebayor, który ma na koncie 25 bramek.

      Drużyna Arsčne Wengera jest w lidze lepsza od Man United tylko pod jednym względem, a mianowicie liczby przegranych spotkań. Na "Kanonierów" sposób znaleźli póki co tylko gracze Middlesbrough i Chelsea, lepsi od drużyny sir Alexa Fergusona byli natomiast gracze Boltonu, West Ham oraz Manchesteru City.

      W tym sezonie obie drużyny spotykały się ze sobą dwukrotnie. Na Emirates Stadium w meczu ligowym mieliśmy remis 2:2, na Old Trafford w spotkaniu o FA Cup "Czerwone Diabły" zwyciężyły gładko 4:0. W poprzednim sezonie natomiast dwukrotnie lepsi byli piłkarze Arsčne Wengera, pomimo iż to Man United sięgnęli po mistrzowski tytuł. Na Old Trafford "Kanonierzy" wygrali 1:0 po golu Adebayora, na Emirates Stadium Arsenal pokonał Man United 2:1.

      Sędzia: Howard Webb

      Składy obu drużyn:
      Arsenal: Almunia, Touré, Gallas, Senderos, Clichy, Eboué, Gilberto, Fŕbregas, Hleb, Van Persie, Adebayor, Lehmann, Song, Hoyte, Bendtner, Walcott.

      Man United: Van der Sar, Neville, Brown, Ferdinand, Silvestre, Evra, 0'Shea, Ronaldo, Scholes, Anderson, Hargreaves, Carrick, Giggs, Park, Rooney, Tévez, Kuszczak, Foster, Piqué, Welbeck.
      UNI 58 - TOP 3 [OFF]
      UNI 64 - TOP 6 [OFF]

      Koniec z Ogame 08.2009 razem z Ideą :)
      ... Zagrałbym ...
      |25.07.2013|