Arsenal Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Wczoraj Arsenal gral mecz z Blackburn w ramach English League Cup ;)
      Zwyciezyl 2:3 po bramkach Diab'yego oraz 2x Eduardo :D
      Caly mecz rozegral Lukasz Fabianski ;)
      To juz polfinal tych rozgrywek, przed rokiem Arsenal byl w finale gdzie polegl 2:1 z The Blues :) Ale warto dodac ze Arsenal gra "rezerowymi" w tym pucharze ;) Srednia na mecz z Blackburn wynosila 19 lat :E
    • Lord Mr Eko napisał(a)
      Wiadomo juz kto z kim bedzie gral w kolejnej fazie LM ?


      Tego na pewno dowiemy sie w piątek na pewno nie z klubem z Anglii ... można przypuszczać na kogo trafią :)
    • Trafilo sie znowu na 'Spurs' przed rokiem ich wyeliminowalismy zobaczymy czy teraz bedzie podobnie ;) Mam taka nadzieje...

      Juz jutro kolejny mecz w lidze Angielskiej zagramy z....Totenhamem ;D Kolejny derbowy mecz w lidze pierwszy wygral Arsenal 3:1 po bramkach 2x Adebayor + Fabregas :E
    • kredek_ napisał(a)
      AC Milan 1/8 LM

      Nie powiem, ciekawy rywal.


      Najciekawsza para 1/8 trudno wyłonić zwycięzce , choć w lepszej formie jest Arsenal :)
      Będe trzymać za Kanonierów ]:-D Bo nie lubi Milanu 8-/
    • Keane dziś przeszedł samego siebie pierw przy 1-0 z 5 metrów z woleja w poprzeczkę do pustej, a potem przy 1-1 strzelił karnego najgorzej jak się dało czyli w bok na wysokości kolan na dodatek anemicznie co się tradycyjnie zemściło i Bendtner, który wszedł na boisko na rzut rożny strzelił bramkę stawiam, że był na placu gry nie dłużej niż 20 sekund :D to się nazywa wejście. Szczęście dziś było bliżej lidera i zasłużenie Arsenal wygrał.
    • eee tam :D ja bym się nie martwił o zwycięstwo :D gracie genialnie w Premiership to trzeba przyznać i kolejne zwycięstwo jutro stanie się faktem :D kurde szkoda trochę, że trafiliście teraz w LM na Milan :( będzie wam ciężko, ale jak dacie radę, to respekt będzie ogromny :P
    • d3nnis napisał(a)
      Co do Milanu - nie ma ludzi na Arsenal tyle powiem :E


      Milan to Milan "staruchy" na LM będą genialnie przygotowani i zobaczymy jak będzie do Lutego daleko :) faworyta ciężko wskazać ale na dzień dzisiejszy Arsenal w lepszej formie :)
    • No coz, i stracilismy lidera na rzecz MU ;)
      Zremisowalismy z 'Pompeys' na ich stadionie 0:0 ;)
      Warto dodac ze jest to pierwszy mecz w sezonie w ktorym Arsenal nie zdolal strzelic gola :E
      Juz za 2 dni mecz na Emirates Stadium z Evertonem ;P
      Obysmy zwyciezyli i wrocili na fotel lidera ;D
    • Hmmm... Nie sądzę, że Wenger będzie ryzykował wstawiając młodych w meczu z Milanem... Jednakże liga jest również ważna (szczególnie, kiedy mamy szansę na lidera) i mam nadzieję, że wytrzymamy tam i w LM.
      Niestety niektóre zespoły tracą rachubę i odpuszczają sobie jedną z opcji.
      Mam nadzieję, że w przypadku Arsenalu tak nie będzie. ;)

      P.S
      Stawiam na taki wynik najbliższego meczu:
      Everton vs Arsenal 1:3
    • WHU - ManU 2:1 :D
      Wygramy i wracamy na fotel lidera :D

      Go Go Go The Gunners!!

      Mamy Lidera Mamy Lidera!! :D Everton - Arsena; 1:4!

      Cahill - 2x Eduardo, Adebayor i Rosicky :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez d3nnis ().

    • d3nnis napisał(a)
      WHU - ManU 2:1 :D
      Wygramy i wracamy na fotel lidera :D

      Go Go Go The Gunners!!

      Mamy Lidera Mamy Lidera!! :D Everton - Arsena; 1:4!

      Cahill - 2x Eduardo, Adebayor i Rosicky :E


      gratuluje Arsenalowi odzyskania na naszą rzecz fotelu lidera, szkoda że Ronaldo karnego nie wykorzystał bo mogło by już buc po meczu ale taka jest piłka. Mam nadzieje że rundę wiosenną lepiej zaczniemy niż pierwszą połowe sezonu.

      Happy new year :impra:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Temp886 ().

    • *Travis* napisał(a)
      ogladalem meczyk i musze przyznac ze mialem po pierwszej polowie obawy ze Arsenal moze przegrac... ale w drugiej polowie juz na samym poczatku dluga pila , Eduardo i brama ]:-D



      powiem to jak Wlodek Sz. "Wrucili z dalekiej pordruzy" !!!

      kamien z serca mi spadl :] a potem to juz tylko polot i finezja :D
    • Piosnka...Black Eyed Peas(Gooners)

      Arsenal...Arsenal baby..We are the Gunners...itp itp:D

      [URL=http://darmowe-mp3.info/pobierz_mp3.php?link=afc1998.darmowe-mp3.info/audio/tymUNFpC5O/07_arsenal_fc_-_black_eyed_gooners&size=6,25MB]http://darmowe-mp3.info/pobierz_mp3.php?link=afc1998.darmowe-mp3.info/audio/tymUNFpC5O/07_arsenal_fc_-_black_eyed_gooners&size=6,25MB[/URL]