Arsenal Londyn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ^THC^ napisał(a)
      Arsenal idze jak burza w tyvh rozgrywkach
      nie spodziewalem sie ze zrobia taka furore:D
      oby tak dalej


      Z taką grą, Arsenal ma szanse na mistrza kraju. Chealse gra bardzo słabo, dzięki czemu jeden trudny rywal mniej. Trzymajmy kciuki do końca sezonu, niech Arsenal zdobędzie mistrza.
    • kurcze ale Fabregas ciagnie gre druzyne..masakra on stanowi glowe druzyny na boisku bo ogolnie to Wenger stanowi glowe calej druzyny..no nie da sie opisac jak swietnie ta druzyna jest przygotowawna i ustawiona...:)
    • Ivory_89 napisał(a)
      kurcze ale Fabregas ciagnie gre druzyne..masakra on stanowi glowe druzyny na boisku bo ogolnie to Wenger stanowi glowe calej druzyny..no nie da sie opisac jak swietnie ta druzyna jest przygotowawna i ustawiona...:)



      Dlatego wcześniej mówiłem że Wegner to świetny trener. No ale przecież świetny trener nic nie zdziała jeżeli zawodnicy nie potrafią sprostać jego założeniom. Arsenal jest zespołem który posiada zawodników którzy w 100% wykonują polecenia trenera. I dlatego tak im idzie w tym sezonie. Rewelacyjna drużyna.
    • Woodes4Ever napisał(a)
      jednym slowem Arsenal wyjasnia w tym sezonie :D I w lidze i w LM , wyrownali rekord Juve :D Dojscie do finalu gwarantowane he :D Ciekawe co tam se mysli Henry o swojej druzynie


      Ja se mysle ze to dzieki niemu tak gra Arsenal ;) Zawsze jak Henry byl w napadzie wszyscy mysleli ze On im wygra mecz i caly czas podawali do niego :] Wiadomo Henry=b. dobry pilkarz ale powiedzmy sobie szczerze sam meczu nie wygra:] A po jego odejsciu ozywile sie "mlode wilki" tzn. Adebayor, Walcott, Fabregas, RvP, Rosicky i wielu wielu innych ;-)
    • Woodes4Ever napisał(a)
      jednym slowem Arsenal wyjasnia w tym sezonie :D I w lidze i w LM , wyrownali rekord Juve :D Dojscie do finalu gwarantowane he :D Ciekawe co tam se mysli Henry o swojej druzynie



      Pewnie cieszy się z sukcesów swojej byłej drużyny. Wielka szkoda że odszedł :( Ale takie życie. Teraz zarabia tam miliony. Ale już nie będzie taką gwiazdą jaką był w Arsenalu.
    • I^Love^Gosia^ napisał(a)
      Juz jutro mecz pomiedzy Liverpool'em a Arsenal ;) Oby Arsenal wygral!! :P



      To będzie ciężka przeprawa. Ale jestem podobnej myśli. Arsenal jest teraz w doskonałej formie. Za to Liverpool ma małego doła. I oby Kanonierzy to wykorzystali. Niech budują przewagę nad pozostałymi drużynami!
    • Ivory_89 napisał(a)
      no liverpool ma dola dlatego mowie ze bedzoe 1-3 dla Arsenalu no bo inaczej byc nie moze i nie bedzie tylko 3 pkt....


      Ale pamiętaj że Liverpool to bardzo dobrze poukładana drużyna. Na trudne mecze Benitez potrafi wymyślić doskonałą taktykę i świetnie przygotować drużynę psychicznie jak i fizycznie. Mam nadzieję że Wegner też coś miłego im zgotuje :)
    • Anglia: sześć goli Chelsea, Manchester idzie jak burza

      Piłkarze Chelsea Londyn kryzys mają już zdecydowanie za sobą. W spotkaniu 11. kolejki Premiership wicemistrzowie Anglii rozgromili bardzo dobrze spisujący się w tym sezonie Manchester City 6:0 (2:0).Drużyna ze Stamford Bridge zanotowała trzecie zwycięstwo z rzędu, najwyższą wygraną od ponad dziesięciu lat, a jej bramkarz Petr Cech nie wyjmował piłki z siatki już od 361 minut.

      Wyższość "The Blues" nad ekipą Svena-Goerana Erikssona nie podlegała w sobotę dyskusji. Gracze z Manchesteru praktycznie nie zagrozili bramce gospodarzy, którzy wreszcie pokazali ładną, efektowną piłkę. Dwa gole dla Chelsea zdobył wracający do wielkiej formy Didier Drogba. Swoje pierwsze trafienie w tym sezonie zaliczył także Andrij Szewczenko.Tempa nie zwalniają piłkarze Manchesteru United. Obrońcy mistrzowskiego tytułu nie dali szans Middlesbrough FC, wygrywając 4:1 (2:1). Dla "Czerwonych Diabłów", którzy przynajmniej do niedzieli będą liderami Premiership, było to ósme kolejne zwycięstwo w lidze.


      Tomasz Kuszczak oglądał mecz z ławki rezerwowych. W bramce MU zagrał Edwin van der Sar, który za dwa dni skończy 37 lat.

      Szlagier 11. kolejki zaplanowano na niedzielę. Na Anfield Road Liverpool FC zmierzy się z Arsenalem Londyn.
    • Ostatnio mało brakowało, a Liverpool przegrałby z innymi londyńczykami. :)
      Sezon temu Arsenal dostał mocnego kopa na Anfield.
      Jeszcze przedtem wygrał 3:0 dla nas na Emirates.
      Ja obstawiam 2:0, lub 2:1 dla Kanonierów, ale wszystko się może zdarzyć. :rolleyes:

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez War Lord ().

    • R K W D napisał(a)
      I^Love^Gosia^ napisał(a)
      No to zaczeli xD

      No dla Arsenalu zaczelo sie fatalnie :|
      1:0 dla Liverpoolu po bramce Gerrarda >_>
      Mecz jak narazie Bardzo ladny ;)



      Dadza jeszcze rade ;) Stawiam 1:2 lub 1:3 i piorunujaca koncowke Arsenalu jak zawsze ;) Ostatnie 10 minut wg. mnie zadecyduje oczywiscie na korzysc The Gunners
    • Ivory_89 napisał(a)
      1-1 no coz bywa ale i tak lepiej gral arsenal :) za tydzien mecz o lidera z MU :0 tu na emirates stadium raczej remisu nie bedzie tylko zwyciestwo arsenalu


      Wynik nie jest zły. Liverpool to drużyna która sprawia bardzo dużo kłopotów. Szczególnie na własnym stadionie. Co do meczu z ManU, to chyba będzie wygrana.
    • mysle ze arsenal jest przygotowany do sezonu znakomicie zreszra wenger tyle lat prowadzi klub ze dosonale wie co potrzeba tej druzynie i powinni trzymac forme do konca sezonu a to ze przegraja jakis mecz po drodze to jest normalne nawet najlepsi kiedys pregrywaja mam nadzieje ze nie beda to decydujace mecze np o mistrzostwie czy final Lm...
    • RE: Arsenal Londyn

      Lubię Arsenal....:) ostanio piękne sukcesy, ale kocham ManUtd... razem pokazują prawdziwy football i to co najpiękniejsze czyli dużo pięknych bramek :D A za tydzien na Emirat Stadium spotkają się te drużyny....xD

      Będzie interesująco :D
    • Arsenal Londyn wygrał 3:0 wyjazdowe spotkanie z Sheffield United w IV rundzie Pucharu Ligi. Całe spotkanie w bramce londyńskiej drużyny rozegrał Łukasz Fabiański, który kilka razy świetnie interweniował.

      Warto dodać że Fabiański otrzymał opaskę kapitana w tym meczu.