Arsenal Londyn

    • Jako fan/kibic Arsenal szczerze przyznam się, że nie wierzyłem, ze do 45 minuty będzie wynik 3:0 dla Arsenalu. Widać, że Arsenal potrafi się zmotywować na ważne spotkania jak z Tottenhamem, czy rewanż z Milanem, było to widać przede wszystkim po pressingu i zadziorności i agresji. W obu tych spotkaniach mieliśmy dużo fauli, dużo odbiorów i bardzo dobry pressing, co zaowocowało tym, ze rywal nie mógł wyminić kilka podań. Milan w pierwszej połowie nie istniał. Nie wiem jak opisać drugą połowę, bo od 45 do około 70 minut nie oglądałem spotkania, niestety.
      Cieszy oczywiście bramka Tomasa, który jest teraz w świetnej formie, i jakby go omijały kontuzje, to byłoby bardzo ciekawie w środku pola ;) No i oczywiście bramka Koscielnego - ahh.. bardzo się cieszę, że to właśnie on ja zdobył.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Swietny mecz. Po 1 polowie liczylem, ze ta 4 bramka to kwestia czasu. Chociaz gdyby Milan cos wsadzil, to mecz by calkowicie siadl. Odpadli z honorem i ja chce widziec taki Arsenal w kazdym meczu.
    • Szkoda mi, ale nie tak bardzo Arsenalu co angielskiej piłki, pierwszy od dawna taki biedny rok dla nich.
      Nawiasem - Podolski w Arsenalu, jak dla mnie będzie pasował do drużyny. Wydaje się też, że może to zwiastować odejście vPersiego :)
    • A ja mam takie dziwne przeczucie, że w końcu w tym roku Wenger nikogo nie puści i W KOŃCU Arsenal będzie miał pakę na miarę wielkościu klubu ;) RvP to nie Fabregas, który chciał wrócić do ukochanego klubu, tak samo mi się wydaje, że nie jest to typ Nasriego, który odejdzie do szejków dla kasy... RvP jeśli się gdzieś ruszy to tylko Madryt albo Barcelona- ale jako kibic Barcelony mam nadzieję, że zostanie w Arsenalu i tam coś ugra ]:-D
      Mes que un club




      This... is... Jackass!! :E
    • Nawiasem - Podolski w Arsenalu, jak dla mnie będzie pasował do drużyny. Wydaje się też, że może to zwiastować odejście vPersiego :)

      Spokojnie, to tylko plotki. Przypomnij sobie ile razy Hazard, Goetze, Cahill, czy Samba byli u nas podpisywać kontrakty? Media mogą sobie pisać co chcą, choć pewnie część prawdy w tym co pisza jest. Fajnie, gdyby Poldi do nas doszedł, oczywiście zalezy za jaką cenę ale mówi się, że cena ma oscylować do 10 mln.
      Do tego coraz głośniej mówi się, że Arsenal jednak da Robinowi troszkę kasy (5 mln funciaków) Ogólnie kasa w klubie jest, i to wielka, tylko niestety zarząd woli mieć zawsze zysk na plusi jako jedyny zespól w PL.
      KarLik--> Akurat Wenger ma troche do gadania, bo zarząd go nigdy nie zwolni, więc Wenger może trochę wywrzeć presję na zarządzie, aby przeznaczyli mu więcej kasy na transfery.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Coraz bardziej 'Polsko' w Arsenalu bedzie :D jeszcze Wawrzyniaka na lewą obrone i Garguła na środek pomocy i gitara :E
      "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
      _____________________________________________________________________
      MEMENTO MORI
    • proszę proszę jaka miła niespodzianka- wygrana z Newcastle ^^ i już tylko punkt straty do Tottenhamu- czuję, że będzie dobrze ]:-D Wojtek sie nie popisał wczoraj przy bramce dla rywali ;] ciekawa końcówka PL sie zapowiada ]:-D
      Mes que un club




      This... is... Jackass!! :E
    • No cóż. Bardzo dobry mecz, lecz trochę szwankowała skuteczność, bo bramka powinna paść około 80 minuty, bo w tym czasie Arsenal miał wiel znakomitych sytuacji do strzelenia gola. No ale emocje były ogromne, bramka strzelona praktycznie w ostatniej akcji meczu. Już tylko jeden punkcik do Spursów. I jeżeli będziemy dalej tak walczyć o każdy punkt, a do tego do końca sezonu ominął nas kontuzje, to jestek spokojny o to, że skończymy sezon na trzecim miejscu ;)
      Po wczorajszym meczu na plus oczywiście Theo, który nareszcie zagrał dobry mecz, przy każdej bramce miał swój duży udział, oczywiście świetny mecz Rosickiego, który powinien strzelić bramkę ale niestety tego nie zrobił. Czech jest teraz w ZNAKOMITEJ formie, świetnie wygląda pod względem szybkościowym. No i oczywiście na plus Sagna, który nie popełnił po raz kolejny żadnego błędu.


      proszę proszę jaka miła niespodzianka- wygrana z Newcastle


      Co tu robi słowo niespodzianka? ^^


      To są uroki bycia bramkarzem w tak topowym klubie jak Arsenal. Czasami przez 90 minut masz jeden, czy dwa strzały i musisz je wybronić. Nie wiem czemu uważacie, że Wojtek popełnił jakiś błąd, może dlatego, żę jest taki stereotyp, że jak bramkarz puści piłkę pzy krótkim rogu to jego błąd, a jak po długim rogu to już nie jest błąd.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • Walcott wczoraj robił z Santonem co chciał. Myślę, że to głównie dzięki niemu Arsenal tak dobrze grał. A co do Wojtka no to błąd w 40% jego, a w 60% obrońców, którzy zbyt łatwo dali wejść w pole karne Ben Arfie. Warta uwagi jest również sprawa Van Persiego z Timem Krulem, o co chodziło? Dobre pytanie, ale myślę, że sędzia już na początku powinien ich ukarać żółtymi kartkami. Z całą moją sympatią do tego zawodnika, ale pod koniec meczu Robin chyba trochę za bardzo cwaniakował i w tym momencie powinien wylecieć z boiska.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • Też myślę, że Robin tutaj zawinił, jest to trochę taki niespokojny człowiek i często lubi się droczyć z niektórymi piłkarzami, i szczególnie to po strzelonej bramce to było zachowanie nie na miejscu.

      To nie stereotyp. Bramkarz ustawiony bliżej krótkiego rogu, widząc zawodnika nabiegającego ze strony krótkiego rogu po prostu stoi mając na wyciągnięcie ręki słupek. Taka jest zasada.

      Hmm.. nie był to strzał z ostrego kąta, więc jak dla mnie Wojtek tutaj aż tak nie zawinił, gdyby stał przy krótkim rogu, to pewnie dostałby piłkę po długim rogu i tak pewnie by jej nei wyłapał.
      Hyperion ON

      Nick: NotoriousTT
    • yoł! Jestem nowy w tym temacie, ale Kanonierów w sercu mam od 10 lat :) Co do meczu ze Srokami to bardzo dobry szpil. Bardzo nerwowa końcówka ale bramka Verminatora na szczęście dała cenne 3pkt :) Widać dobrą formę Arsenal podtrzymuje i to bardzo cieszy.
      Btw. bardzo proszę o oddanie głosu na Arsenal i przesyłanie dalej tego linku canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
      dzięki temu mamy możliwość zdecydowania jaki mecz wyemituje canal + , nawet jeśli ktoś nie posiada takowej platformy cyfrowej niech odda głos i uszczęśliwi sympatyków The Gunners :)

      "Spejson, skuj ryj frajerowi!" :D
    • dragonartur napisał(a):

      Hmm.. nie był to strzał z ostrego kąta, więc jak dla mnie Wojtek tutaj aż tak nie zawinił, gdyby stał przy krótkim rogu, to pewnie dostałby piłkę po długim rogu i tak pewnie by jej nei wyłapał.


      Broni się tak żeby wyłapać to co można wyłapać. Wojtek chciał mieć ten słupek na wyciągnięcie ręki, jego ustawienie nie było daleko od poprawnego. To nie tak, że On zaszedł na środek bramki. Po prostu ni w dupe ni w oko się ustawił, tak że można było strzelić i po krótkim, i po długim. :)
    • A ten zawodnik z nr30 to ja go chyba wcześniej w Arsenalu nie widziałem :D grał jak z nut. A swoją drogą to nie wiem po co Arsene zdejmował Gibbsa -_- który (chyba) tam kontuzji zadnej nie dostał.A i tak najlepsza była reakcja komentatorów po zamieszaniu na 5metrze City hehe :D . Balotelli śmieć, na moj łeb to poprostu chciał złamać noge Songowi. Hart ładnie piłe skleil pod koniec meczu :D

      ale do Artety to dzisiaj nie mam słów. dla mnie 10/10.

      Mały bonus hehe ]:-D
      twitpic.com/97edsi
      "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
      _____________________________________________________________________
      MEMENTO MORI

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mort ().

    • Gdyby nie te wtopy z poczatku sezonu, to... Sam nie wiem, ale pewnie byloby jeszcze lepiej. Oby byly konkretne wzmocnienia, to moze w nastepnym sezonie powalczy sie o mistrzostwo Anglii.


    • teoretycznie czwarty Polak w Arsenalu :D
      "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
      _____________________________________________________________________
      MEMENTO MORI
    • dlatego "teoretycznie" czwarty Polak, bo jakieś tam Polskie korznie ma, jak np. Andy Johnson, Tomasz Radzinski czy Phil Jagielka :)
      "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
      _____________________________________________________________________
      MEMENTO MORI