teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 13 lata mają

    • SMOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Twierdzę, że moje oczy są szare z odcieniem niebieskości

      Kiedy się urwał? - nie powiem

      nieee ja nie mogę lubić spamerów - moja reputajca by na tym ucierpiała :lol: :D :]

      tylko 6 stron albo aż 6 stron =)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Belit napisał(a)
      Damashi napisał(a)
      Zdarzyło się żeby jakiś temat w Did miał tyle stron co mój?

      To nie był Twój temat, tylko to był temat nocznych szpam00rów :rolleyes:


      Ja go założyłem zanim powstali noczni spamerzy :D

      Nie prawda!:rolleyes:
    • Belit napisał(a)
      Nie powinno być tak, że to spamer ma 2x więcej postów od Ciebie, a nie na odwrót? może i powinno - niestety nie wielu takich zostało co ma więcej postów odemnie ;] =)
      Byłeś kiedyś w Warszawie? 2 razy bodajże - turystycznie


      Damashi napisał(a)
      Przy 94 stronach 6 stron to bardzo malutko nie uważasz? względnie mało ^^

      Zdarzyło się żeby jakiś temat w Did miał tyle stron co mój? a miniST proszę spójrz :>

      Czy to prawda że kobiety rządzą Teamem ? kobiety rządzą światem podobno, niech wiec i rządzą soie Teamem =) :E


      I nie kłócić mi sie tutaj jeden z drugim bo nastanie ciemność i nadejdzie złooooo
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)
      Belit napisał(a)
      Nie powinno być tak, że to spamer ma 2x więcej postów od Ciebie, a nie na odwrót? może i powinno - niestety nie wielu takich zostało co ma więcej postów odemnie ;] =)
      Byłeś kiedyś w Warszawie? 2 razy bodajże - turystycznie A w Elblągu ? :P


      Damashi napisał(a)


      Zdarzyło się żeby jakiś temat w Did miał tyle stron co mój? a miniST proszę spójrz :> A z tematów niepodklejonych ? Czytaj rozrywkowych ? :E



      I nie kłócić mi sie tutaj jeden z drugim bo nastanie ciemność i nadejdzie złooooo Znaczy się że temat zamkniesz? :E


      Wiesz że przybył mi nowy warn ? I na dodatek nie słuszny! :E
    • W Elblągu mnie jeszcze nie było

      Z tematów niepodklejonych to raczej nie

      A żebyś wiedział - swoje CT mogę zamykać :D

      a co do warna - powiedzmy, ze mam do niego stosunek ambiwalentny ale jak widzę juz jest stałka na koncie - czyli do zobaczenia na nowym koncie ;) =)

      Belit napisał(a)
      Czy Damashi, to nie powinien dostać już być bana stałego?:P no patrz - że tak powiem - pytanie na czasie :D
      Czy on jest jakiś wyjątkowy? nooo każdy z banem na koncie jest wyjątkowy :]
      Jeżeli nastanie zło, to znaczy, że zawołasz marcik?:P kto wie kto wie :E
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Hahahaha:D Damashi ma bana, no nie wierzę:P
      Niestety, wygląda na to, że Damashi musi zaczynać od nowa:<
      Przymkniesz oko na jego spam w naszym didzie przez powiedzmy pierwsze trzy miesiące na nowym koncie?
    • Belit napisał(a)
      Hahahaha:D Damashi ma bana, no nie wierzę:P
      Niestety, wygląda na to, że Damashi musi zaczynać od nowa:< ano musi i już nawet widzę wziął się do roboty
      Przymkniesz oko na jego spam w naszym didzie przez powiedzmy pierwsze trzy miesiące na nowym koncie? nie ma mowy ^^


      Yamato Damashi napisał(a)
      Czemu jakiś zielony sprzedał mnie do SGO i mam bana? :D SGO? masz bana takze w grze czy chodziło Ci o SMODa? a bana na forum masz bo swego czasu nabroiłeś :]

      Myślisz że ci teraz odpuszczę? :E nieee - nawet byłbym niepocieszony :D

      Czemu mnie nie broniłeś?! :P kto bym tam takie spamera bronił =) ^^
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)
      Uaa ale szybkość
      Ledwo zamieszczone juz pytania :D


      jakie miasto ? studia w Toruniu, a tak poza tym to Kcynia (już widzę jak lecisz szukać na mapie gdzie to jest :P )
      gdzie fotka ? ukryta;>
      czemu nie pojawiłeś sie na zlocie ? nie chciałem przestraszyć nikogo =)

      jakiego typu chcesz pytania ?:> :D dowolne ;) :D



      hm.. Kcynia? mam koleżankę, która mieszka na ul Kcyńskiej tyle, że w Szubinie :P

      no to kiedy to piffko? ^^

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez historyk ().

    • ...:::Wilk:::... napisał(a)
      Czy zawsze jesteś taki bezwzględny w usuwaniu postów ^^? prawie zawsze - oczywiście nie zawsze koneicznie trzbe usuwac tak bezwględnie :E


      Yamato Damashi napisał(a)
      Jakiego skina używasz? epicblue

      Czemu nie widać cię nigdzie w ST? bo nie mam prawie floty - nie amm wiec czym złomować ani mnie nie ma jak zezłomowac na ST ^^

      Liczyłeś kogoś z PZ? a kiedyś tam liczyłem kogoś, żeby sie przekonac czy potrafię :E udało się z tego co pamietam ale jak dla mnie to za dużo roboty z tym

      Brakowałoby ci mojego spamu gdybym odszedł? :E niewątpliwie ;)


      historyk14 napisał(a)
      wakat napisał(a)
      Uaa ale szybkość
      Ledwo zamieszczone juz pytania :D


      jakie miasto ? studia w Toruniu, a tak poza tym to Kcynia (już widzę jak lecisz szukać na mapie gdzie to jest :P )
      gdzie fotka ? ukryta;>
      czemu nie pojawiłeś sie na zlocie ? nie chciałem przestraszyć nikogo =)

      jakiego typu chcesz pytania ?:> :D dowolne ;) :D



      hm.. Kcynia? mam koleżankę, która mieszka na ul Kcyńskiej tyle, że w Szubinie :P Szubin blisko jest ale fatalna droga do niego

      no to kiedy to piffko? ^^ od teraz do świat cały czas będę w Toruniu wiec okazja napewno sie zdarzy ;)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • slash90 napisał(a)
      Lubisz star wars? uwielbiam
      Masz rodzeństwo? 2 takie młodsze stworzenia płci odmiennej
      Grywasz w ping-ponga? rzadko niestety - a szkoda - fajna gra
      Lubisz jeść frytki z musztardą? nieee
      Chciałbyś być MODEM na uni 35?? :] chcieć to ja sobie mogę :]
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Łaaaaa Damashi ma średnią 33 postów dziennie, czy to nie jest za dużo? Czy to nie podchodzi pod warna?:P
      Jak myślisz, gdzie ukrywa się Scofied?
      Wróci jeszcze na nasze uni?:P
    • Yamato Damashi napisał(a)
      Jakim cudem zawsze jak ja pytań nie zadaje to szybko odpowiadasz? :D zrządzenie mocy :>

      Zadowolony jesteś z mojego przyrostu "postowego" ? :E ładnie pracujesz ładnie - cdaje się ban zwiększył Twoja motywację :D

      A wiesz że jak narazie nie mam żadnego warna?! :E w 2 dni trudno by było ^^


      Belit napisał(a)
      Łaaaaa Damashi ma średnią 33 postów dziennie, czy to nie jest za dużo? Czy to nie podchodzi pod warna?:P nawet bardzo dużo, a czy na warna - czas pokaże :]
      Jak myślisz, gdzie ukrywa się Scofied? ciemną strone mocy trudno dostrzec
      Wróci jeszcze na nasze uni?:P zło zawsze powraca :D


      slash90 napisał(a)
      Która część star wars-ów najbardziej? wszystkie są naj :D
      A gdybyś mógł to byś został MODEM na uni 35? gdybym mógł to bym wszystko moderował =) :]
      A w ogóle frytki lubisz? tak - najlepiej tylko z solą, ewentualnie z keczupem
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Belit napisał(a)
      A nie kusiło Cię kiedyś by zostać spamerem? a jakos nie - poza tym spamer z zielonymi gwiazdkami moze legalnie nabijac posty :P ^^
      Jeśli tak, to dlaczego zostałeś zielonym? z/w
      Myślisz, że można być trochę spamerem i trochę zielonym? jak najbardziej :D


      Yamato Damashi napisał(a)
      Cieszyłbyś się jakby Scofied wrócił? zło zawsze wraca - czasami zmienia tylko postać

      Wiesz że wszyscy spamerzy z u26 utożsamiają się z tobą? :E eee nie ściemniać mi tu =)

      Chciałbyś żeby spamerzy się ciebie bali? :fgrin: a nie boją się :D osz niedobre spamery XD
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)
      Belit napisał(a)
      A nie kusiło Cię kiedyś by zostać spamerem? a jakos nie - poza tym spamer z zielonymi gwiazdkami moze legalnie nabijac posty :P ^^ A gdzie nabijasz posty oprócz tego tematu? :E No nie mów że masz tyle wojen pisząc posty " Zamykam " :D


      Yamato Damashi napisał(a)
      Cieszyłbyś się jakby Scofied wrócił? zło zawsze wraca - czasami zmienia tylko postać Sugerujesz że już wrócił? o_o

      Chciałbyś żeby spamerzy się ciebie bali? :fgrin: a nie boją się :D osz niedobre spamery XD Modzi są jeszcze gorsi, legalnie spamują ;(i :E
    • Mi się wydaje, że Scofied zakłada co jakiś czas konta nowe i "wita" uni 26. Ale to tylko takie moje przypuszczenia:P
      Wakat, my się Ciebie nie boimy, bo mamy +3 do obrony przed modkami:P
    • "A gdzie nabijasz posty oprócz tego tematu? No nie mów że masz tyle wojen pisząc posty " Zamykam " " - a zdziwiłbyś się ile w ten sposóbmożna sobie "nabić" postów :D

      "Sugerujesz że już wrócił? o_o" - zło zawsze wraca :]

      "Modzi są jeszcze gorsi, legalnie spamują" - no tak - brzydale z Nas straszne ^^

      Belit napisał(a)
      Mi się wydaje, że Scofied zakłada co jakiś czas konta nowe i "wita" uni 26. Ale to tylko takie moje przypuszczenia:P nie wiem tam - nie śledzę go ^^ jak masz jakies podejrzenia to zawse możesz mi dac na pw a ja je sprawdzę
      Wakat, my się Ciebie nie boimy, bo mamy +3 do obrony przed modkami:P ale ja mam zapas nieusuwalnych, skutecznie zamykajacych tematy, kłódek bojowych :E :D
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.