teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 13 lata mają

    • SMOD
    • Belit napisał(a)
      Czy gdybyś nie był zielonym, to byłbyś spamerem?:P któż to wie =)
      Czyli można rzec, że jesteś nasz, tylko po złej stronie mocy?:P z mojego punktu widzenia to Wy jesteś po złej stronie :D (przypomniała mi się ta scena z 3 cześci GW jak Obi Wan Kenobi walczy z Anakinem xD)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Bla bla bla każdy wie że Team jest zły, a modzi ciągle by warny dawali na siłe! ^^ bo my źli jesteśmy :E

      Czerpiesz satysfakcje z zamykania największych spamowisk? :E a jakże - w końcu modzi to samo złuoooooo :P
      Lubisz SW? :E Star Wars - a owszem, nawet bardzo
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Ulubiony bohater z SW? jednego takiego najabrdziej ulubionego nie mam ale jeśli już to takim ulubionym z ulubionych jest Obi Wan Kenobi

      Gdybyś mógł wybrać sobie miecz świetlny - jakiego byłby on koloru? zielony rzecz jasna :D

      Najgorsza rzecz jaką zrobiłeś jako mod ( patrząc oczami spamera :D ) ? oczami spamera powiadasz... to chyba wyrzucenie Wam tego tematu z uni26 co go w 2 dni rozbudowaliście do prawie 1000 postów :E niektórym wtedy licznik postów poszedł na dół oj poszedł =)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)
      Najgorsza rzecz jaką zrobiłeś jako mod ( patrząc oczami spamera :D ) ? oczami spamera powiadasz... to chyba wyrzucenie Wam tego tematu z uni26 co go w 2 dni rozbudowaliście do prawie 1000 postów :E niektórym wtedy licznik postów poszedł na dół oj poszedł =) O kim konkretnie mówisz? :D


      Ulubione zwierze?

      Najfajniejsza rzecz która pamiętasz z dzieciństwa ? :rolleyes:
    • Damashi napisał(a)
      Ulubione zwierze? mój piesek kochany :D

      Najfajniejsza rzecz która pamiętasz z dzieciństwa ? :rolleyes: pamiętam wiele rzeczy fajnych i trochę niefajnych - trudno wybrać - poza tym nie będe się tutaj wyzewnętrzniał ^^


      Belit napisał(a)
      Damashi napisał(a)
      Najfajniejsza rzecz która pamiętasz z dzieciństwa ? :rolleyes:

      Pewnie wyrzucanie spamerskich tematów:D w dzieciństwie to ja kompa nie miałem =)


      Titi napisał(a)
      Dlaczego jestes taki a nie inny ^^? siła wyższa tutaj działa
      Dlaczego jestes cold a nie hot :D ? bo na około prawie wszyscy są hot to ja sobie będe cold =)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Kolor włosów? ciemny :E

      Dlaczego niebieskie oczy są ładniejsze od zielonych ? bo najładniejsze są szare? :D

      Robiłeś kiedyś moonkilling? :P a zdarzyło mi sie kiedyś zabić jednego księżyca - powód - brzydko świecił mi się w układzie =)


      zabojca976 napisał(a)
      Dobry temat, ja też w nim chcem się wypowiedziec to zadaj jakieś pytanie? :quasi:


      Titi napisał(a)
      Lama wyżej :lol:

      Wakacie Ty mój najdroższy.. xD no tak - ma wartosć jest nieoceniona :P
      Kiedy będziesz SuUuuuuper Mod ?;> zapytaj sie sił wyższych :]


      Damashi napisał(a)
      zabojca976 napisał(a)
      Dobry temat, ja też w nim chcem się wypowiedziec


      Niesamowite :E wprost porażajace - cóż za bogatość treści =)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)
      Damashi napisał(a)
      Dlaczego niebieskie oczy są ładniejsze od zielonych ? bo najładniejsze są szare? :D Masz szare oczy? o_o



      Urwał ci się kiedyś film??

      Jakie pytanie może zadać zabojca976 ??

      Jest w stanie cię coś zaskoczyć? :E
    • Damashi napisał(a)
      wakat napisał(a)
      Damashi napisał(a)
      Dlaczego niebieskie oczy są ładniejsze od zielonych ? bo najładniejsze są szare? :D Masz szare oczy? o_o tak twierdzą świadkowie ^^



      Urwał ci się kiedyś film?? film ma to dosiebie, że czasami się urywa :>
      Jakie pytanie może zadać zabojca976 ?? obawiam się, ze to trudno przewidzieć :E

      Jest w stanie cię coś zaskoczyć? :E ależ oczywiście


      Titi napisał(a)
      Dlaczego Damashi Ci tu spamuje ^^? bo korzsyta z okazji do bezkarnego ponabijania sobie postów
      Pytałem się sił wyższych i mówią że niedługo będziesz SMod ;)
      Jakąś premie za to dostane :D ? to zależy czy się sprawdzi :]


      Damashi napisał(a)
      Titi napisał(a)
      Dlaczego Damashi Ci tu spamuje ^^?


      Bo ja należe do grona ulubionych spamerków wakata :D no proszę - jaka ładna odpowiedź :D

      Poniekąd to jest taka zemsta za zamknięcie mojego koffanego spamowiska ;( ;( ;( jeśli tak ma wyglądać Twoja zemsta... to mścij się dowoli :D ;)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)
      Damashi napisał(a)
      Dlaczego niebieskie oczy są ładniejsze od zielonych ? bo najładniejsze są szare? :D Masz szare oczy? o_o tak twierdzą świadkowie ^^ A ty jak twierdzisz? :D


      Urwał ci się kiedyś film?? film ma to dosiebie, że czasami się urywa :> Kiedy ostatnio? :D

      Titi napisał(a)
      Dlaczego Damashi Ci tu spamuje ^^?
      Bo ja należe do grona ulubionych spamerków wakata :D o proszę - jaka ładna odpowiedź :D Czyli to prawda tak?! Jupi wakat mnie lubi :D


      Poniekąd to jest taka zemsta za zamknięcie mojego koffanego spamowiska ;( ;( ;( jeśli tak ma wyglądać Twoja zemsta... to mścij się dowoli :D ;) Gdzieś spamować trzeba, jak mogłeś nam zamknąć nasz " skromny " temat... Nawet nie poczekałeś aż będzie 100 stron! Tylko 6 stron brakowało przez ciebie moje marzenie się nie spełniło ;(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Damashi ().

    • Jak zwykle to na Damashiego wszyscy zwracają uwagę:<
      Wymień swoich ulubionych szpam00rów z u26.
      Umiesz wymienić wszystkich nocznych szpam00ruff?

      Edit: Damashi, zawsze można nowy założyć temat i zanim wakat się zorientuje dobić do 100 stron:D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • Belit napisał(a)
      Damashi napisał(a)
      Pamiętasz ile nam zajęło nabicie tych parędziesięciu stron? :D

      A pamiętasz może temat skojarzeń z nickiem powyżej? Wakat na pewno pamięta:D


      To każdy pamięta :D


      Wakat fajnie było nie ? My spamowaliśmy ty kasowałeś :E
    • Titi napisał(a)
      Jesteś dumny że masz 20 stron spamu o Tobie ? ^^ a jakże :D
      Jak zieloni mogą znieść ten spam :E? zieloni lubią spam na ogół... o ile nie jest w ich działach :D :D
      Dlaczego OG a nie ugamela? bo ugamela to podróbka
      Grasz np w plemiona ? nie - tylko w ikariam jeszcze - ale o plemionach trochę się nasłuchałem - o szalchcicach i zajmowaniu wiosek ^^

      Chcesz jakiś duży zestaw pytań ? Typu 100 ? :P i tak nie odpowiem na nie wiec po co :P


      Belit napisał(a)
      Jak zwykle to na Damashiego wszyscy zwracają uwagę:< wszędzie spamuje to go widac =)
      Wymień swoich ulubionych szpam00rów z u26. a ja Was lubie wszystkich :D no moze poza jednostkami typu Scofied i jemu podobnych
      Umiesz wymienić wszystkich nocznych szpam00ruff? nie - ale mam na Was osobna kartotekę, jeśli to Cię pocieszy :D

      Edit: Damashi, zawsze można nowy założyć temat i zanim wakat się zorientuje dobić do 100 stron:D można można - i tak poleci do kosza :]


      I Watch You napisał(a)
      Nie znudził sie jeszcze Tobie dział wojny :) oczywiście popadam czasami w rutynę ale ogólnie rzecz ujumując to nie
      i moderowanie jego :) ? :D :) patrz wyżej



      Damashi napisał(a)
      Belit napisał(a)
      Edit: Damashi, zawsze można nowy założyć temat i zanim wakat się zorientuje dobić do 100 stron:D


      Pamiętasz ile nam zajęło nabicie tych parędziesięciu stron? :D krótko - owiele za krótko ^^


      Belit napisał(a)
      Damashi napisał(a)
      Pamiętasz ile nam zajęło nabicie tych parędziesięciu stron? :D

      A pamiętasz może temat skojarzeń z nickiem powyżej? Wakat na pewno pamięta:D pamieta pamięta - dużo do czytania było ^^


      Damashi napisał(a)
      Belit napisał(a)
      Damashi napisał(a)
      Pamiętasz ile nam zajęło nabicie tych parędziesięciu stron? :D

      A pamiętasz może temat skojarzeń z nickiem powyżej? Wakat na pewno pamięta:D


      To każdy pamięta :D


      Wakat fajnie było nie ? My spamowaliśmy ty kasowałeś :E kasowac jak kasować - aleczytac to - masakra =) ^^ :D


      Damashi - jest w regu CT taki fajny punkt - nie zadawaj pytania teamowcowi jeśli ne odpowiedział na Twoje wczesniejsze - dlatego na pierwszą ich dawkę nie odpowiem (zawsze to jakis powód =) :XP:)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Tak sobie myślę, skoro masz osobną kartotekę na nas, to kto jest najbliżej warna?:P
      Przy naszym tempie "pracy" kiedy planujesz go przyznać?
      PS. Jakim cudem ja jeszcze warna nie mam? :O

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Belit ().

    • Damashi napisał(a)
      Pfi też mi wymówka! :D


      Dlaczemu dałeś mi upomnienie!? :rolleyes: To ja zgłaszam a ty jeszcze mnie za to upominasz?! ;( jakbyś tylko zgłosił to by upomnienia nie było - było nie pisac w temacie :]

      PES czy FIFA ? nie gram ani w jedno ani w drugie

      Po co czytasz nasz spamu skoro wystarczy tylko nacisnąć "delete"? :E bo najpierw muszę wiedzieć, ze to jest spam anie dowiem sie tego ianczej jak czytając go =)


      Belit napisał(a)
      Tak sobie myślę, skoro masz osobną kartotekę na nas, to kto jest najbliżej warna?:P z tą kartoteką to żartowałem - do niej trafiają tylko multikontowcy ;)
      Przy naszym tempie "pracy" kiedy planujesz go przyznać? w chwili stosownej i po temu odpowiedniej :D
      PS. Jakim cudem ja jeszcze warna nie mam? :O na warna, podobnie jak na bana, także trzeba sobie zasłuzyć :D
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      wakat napisał(a)
      Damashi napisał(a)
      Dlaczego niebieskie oczy są ładniejsze od zielonych ? bo najładniejsze są szare? :D Masz szare oczy? o_o tak twierdzą świadkowie ^^ A ty jak twierdzisz? :D


      Urwał ci się kiedyś film?? film ma to dosiebie, że czasami się urywa :> Kiedy ostatnio? :D

      Titi napisał(a)
      Dlaczego Damashi Ci tu spamuje ^^?
      Bo ja należe do grona ulubionych spamerków wakata :D o proszę - jaka ładna odpowiedź :D Czyli to prawda tak?! Jupi wakat mnie lubi :D


      Poniekąd to jest taka zemsta za zamknięcie mojego koffanego spamowiska ;( ;( ;( jeśli tak ma wyglądać Twoja zemsta... to mścij się dowoli :D ;) Gdzieś spamować trzeba, jak mogłeś nam zamknąć nasz " skromny " temat... Nawet nie poczekałeś aż będzie 100 stron! Tylko 6 stron brakowało przez ciebie moje marzenie się nie spełniło ;(



      Żadne pytanie sie nie marnuje! :D