teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 13 lata mają

    • SMOD
    • hej :>
      Mogę pozadawać trudne pytania?
      Czytałeś 3096 dni?
      Sądzisz, że dobro może być jednocześnie złem?
      Jak interpretujesz słowa "Wyobraźnia, gdy przymiera głodem, zaprzestaje prowadzenia wojen"?
      Co symbolizuje piekarnik w piosence Akurat - Piekarnik?

      Ok, dostałeś moje standardowe, ulubione pytania. :P

      paputy ;*
      Iść dokądkolwiek, to iść donikąd.

    • Katyy napisał(a):

      hej :> hejo :)
      Mogę pozadawać trudne pytania? jak widze juz to uczyniłaś :D
      Czytałeś 3096 dni? nie
      Sądzisz, że dobro może być jednocześnie złem? jak najbardziej może
      Jak interpretujesz słowa "Wyobraźnia, gdy przymiera głodem, zaprzestaje prowadzenia wojen"? wyobraźnia podsuwa nam rózne obrazy i wizje, niekiedy ze sobą sprzeczne i dla nas niezrozumiałe, przynajmniej na pierwszy rzut oka, kiedy wyobraźnia "nie pracuje" albo jest z jakichś względów, że tak powiem, monotematyczna, to wtedy nie ma "wojny" pomiędzy poszczególnymi wyobrażonymi elementami - tak w skrocie
      Co symbolizuje piekarnik w piosence Akurat - Piekarnik? a nie fffiem, dawno nie słuchalem ;x

      Ok, dostałeś moje standardowe, ulubione pytania. :P czekam na kolejne ;)

      paputy ;*
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • DreamWalker napisał(a):

      Wakat zdajesz sobie sprawę, że część userów sądzi, że jesteś Kobietą ? si, zgodnie z zasadą - kobieta w avku - kobieta przed kompem, większość na to co znajduje się zaraz pod avkiem to już uwagi nie zwróci ^^ czy tym bardziej na formy męskie wyrazów w postach ;] czyli reasumując - tez jesteś kobietą ;P
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Mężczyzno gdzie idziesz na sylwka ?

      I gdzie moja 3 gwiazdka... coś ten licznik bardzoooo się spóźnia.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez DreamWalker ().

    • Presja napisał(a):

      w sumie nie przywykłem do wpisywania się tu
      ale nie daje mi to spokoju

      dlaczego zmieniłeś avatarek?
      tamta pani była fajniejsza


      Jak zmieniałem poprzednio avek to głosy były podobne - każdemu się nie dogodzi :) A zmieniłem bo tak jakoś mnie naszło po prostu, zobaczyłem, spodobalo mi sie , dalem w avka
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Presja napisał(a):

      czyli tamta fajna pani już nie wróci? ;( wątpie

      szkoda bo taki fajny avatarek był ^^ dlategoż go i ustawiłem poprzednio :D
      jak zobaczyłem nowy to już pomyślałem że nowy FA jest :XP:



      Amazon850 napisał(a):

      ponoć rude jest wredne :P

      tak gdzieś słyszałem ^^ nikczemne plotki ;P
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • No to i ja zadam pytania bo wszedzie jest Ciebie pelno :P


      1/Ile jest 2+2x2=?
      2/Ile wynosi I-Q I-Q? (Admina naszego:P )
      3/Chcialbys sprobowac treesome? (na polski: tzw:Trujkat-od Ciebie zalezy czy 2K czy 2M)
      4/Ktora z kobiet z GO podoba Ci sie najbardziej? i dlaczego?
      5/Z kim chcialbys sie umowic na randke? (z znanych osobiscie Ci kobiet)
      6/Najwieksze osobiste osiagniecie?

      Pozdrawiam
    • O, moje CT żyje :D
      sorka za dlugi czas odpowiedzi

      KissMeOnMyTulips napisał(a):

      No to i ja zadam pytania bo wszedzie jest Ciebie pelno :P a kręce się raz tu, raz tam


      1/Ile jest 2+2x2=? różnie powiadają :O , ja bym jednak obstawiał, że 6
      2/Ile wynosi I-Q I-Q? (Admina naszego:P ) "tysiąc pięćset sto dziewięćset"
      3/Chcialbys sprobowac treesome? (na polski: tzw:Trujkat-od Ciebie zalezy czy 2K czy 2M) ja wiem, ze to dzisiaj bardzo popularne łazić po forach czy blogach i się wyzewnętrzniać na temat swoich fantazji seksualnych, a nawet - czynić z tego oznakę pewności siebie (oO) - ale mnie ta dziwna moda nie dotyczy :P
      4/Ktora z kobiet z GO podoba Ci sie najbardziej? i dlaczego? ależ wszystkie mi się podobają - aczkolwiek panie modki bardziej :P :D
      5/Z kim chcialbys sie umowic na randke? (z znanych osobiscie Ci kobiet) raczej należało by takie wyznania czynić osobiście rzeczonej znanej mi osobiście kobiecie, co nie?
      6/Najwieksze osobiste osiagniecie? czy ja wiem? raczej nie myśle o takich sprawach w kategorii "największe" - wyznaczasz sobie cel, dążysz do niego, osiągasz go albo i nie, wyciągasz wnioski i jedziesz dalej

      Pozdrawiam
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Gootek napisał(a):

      Hi :D Hi

      Jak tam Ci mija kolejny dzień ? powoli i do przodu
      Masz już plany na wakacje ? powoli coś się krystalizuje
      Co lubisz najbardziej w życiu robić ? nie rozpatruje tego w kategorii "najbardziej", jest po prostu pare rzeczy które lubię robić
      Twoja ulubiona potrawa to ? trudno orzec, aczkolwiek bigos, gulasz, rosół z makaronem i jeszcze parę innych na pewno gdzies wysoko by były
      Ulubiony krajobraz? górski, względnie lekko wzburzone morze

      /me Dobranoc takoż i zaiste ja rzekę - dobranoc
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Elmo[Wiewiorak] napisał(a):

      lud zada abys usunal mi te warny !

      nie wolno sprzeciwiac sie woli ludu XD


      lud w postaci Elmo[Wiewiorak] winien sie zgłosić via ticket, jak o i reszta userów - ten temat nie służy do tego typu celów ;)
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 468 dni temu. Temat może być już nieaktualny. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu.
      Nie no, Panie SMrodzie, że co to ma być? <;

      Czemu to się o swój temat tak nie dba? :P
      Skąd Ty bierzesz te papiery w pracy, że zawsze masz co robić? :D
      Czy bieganie to pasja życiowa?
      Jak tam moje zgłoszenie? 48 godzin minęło, a nie widzę nałożonej kary na Kotka!
      Jak wygląda Twój wymarzony wieczór?
      Ulubiony trunek?
      Mocną masz głowę, króliku? :D
      Widzimy się za rok, czy szybciej?

      .me gili gili króliczka. ;*



    • Przepraszam, że po takim czasie odpowiadam ale ostatni post z regulaminowymi pytaniami pojawił się tutaj w maju 2012 więc jakoś nie byłem przekonany co do tego, iż ktoś go podbije ^^

      Pytania:

      Indestructible napisał(a):

      Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 468 dni temu. Temat może być już nieaktualny. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu.
      Nie no, Panie SMrodzie, że co to ma być? <;

      Czemu to się o swój temat tak nie dba? :P nie było zainteresowania, nie było postów ;p
      Skąd Ty bierzesz te papiery w pracy, że zawsze masz co robić? :D a ciągle mi je donoszą panie z seketariatów
      Czy bieganie to pasja życiowa? nie nazwałbym tego pasją życiową, nawet w okresie kiedy biegałem codziennie, po prostu dobrze jest od czasu do czasu dać płucom wycisk oraz sprawdzić jak daleko i jak szybką nóżki poniosą
      Jak tam moje zgłoszenie? 48 godzin minęło, a nie widzę nałożonej kary na Kotka! nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem ;P
      Jak wygląda Twój wymarzony wieczór? a to zależy kiedy - czasami chce sie spędzić wieczór w gronie fajnych ludzi, czasami chce się gorąca czekolade i dobrą książkę, czasami pograć na kompie a czasami chce mieć po prostu święty spokój ^^
      Ulubiony trunek? jest wiele takich, które mi podchodzą, nie jestem szczególnie wybredny, prędzej mógłbym wymienić takie których nie lubię ^^
      Mocną masz głowę, króliku? :D moc mojej glowy jest chyba powszechnie znana x_x ;]
      Widzimy się za rok, czy szybciej? pewnie za rok, długie wyjazdy to nie jest to co wakaty lubią najbardziej

      .me gili gili króliczka. ;* || :*
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Znowu odświeżamy! :P

      No to proszę wymienić trunki, których nie lubisz. :P
      A to co wakaty lubią najbardziej? :P
      Często wstajesz lewą nogą?
      Jaka jest wtedy rada na to, by dzień nie skończył się fatalnie?
      Koszmary budzą Cię w nocy? <;
      Za co tak bardzo nie lubisz (tak samo jak ja, ow kors :D ) cebulastego Toadia? :P
      Ciągle ni ma.. i ni ma! Gdzie jest jak ni ma?! :P

      .me nie męczuje już! :D



    • Indestructible napisał(a):

      Znowu odświeżamy! :P

      No to proszę wymienić trunki, których nie lubisz. :P perfumowane wódki, w co się wliczają wszelakie łiskacze, nadto wina, nawet te lepsze, jakoś mi nie podchodzą
      A to co wakaty lubią najbardziej? :P przebywać w miejscach, które dobrze znają
      Często wstajesz lewą nogą? czasami niewyspany bez wyraźnego ku temu powodu, nie wiem czy to podpada pod kategorie "ranno-lewonożną" :]
      Jaka jest wtedy rada na to, by dzień nie skończył się fatalnie? skoncentrować się na tym, co jest do zrobienia
      Koszmary budzą Cię w nocy? <; nie bardzo, a nawet jeśli, to nie jestem tego w stanie stwierdzić albowiem snów swoich nie pamiętam
      Za co tak bardzo nie lubisz (tak samo jak ja, ow kors :D ) cebulastego Toadia? :P keine odpowiedź hier
      Ciągle ni ma.. i ni ma! Gdzie jest jak ni ma?! :P wiem, że nic nie wiem

      .me nie męczuje już! :D ku chwale zasobu!
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Cześć,
      Czy lubisz za coś odpowiadać?
      Co sadzisz o spedzaniu czasu poza domem?
      Dlaczego wg. Ciebie okrągłe telewizory wyszły z użycia?
      Co sadzisz o zbieraniu grzybów?
      Jak lubisz segregować teczki?
      Czy jest coś do czego nigdy sie nie przyznasz?
      Czy nie wiesz kiedy niektore z twoich urzadzen sie rozladowuje?
    • sanecrossek napisał(a):

      Cześć, bry
      Czy lubisz za coś odpowiadać? zależy za co
      Co sadzisz o spedzaniu czasu poza domem? dobre dla wszystkich, chyba że ktoś choruje na agorafobię
      Dlaczego wg. Ciebie okrągłe telewizory wyszły z użycia? bo prostokąt widocznie jest ładniejszy
      Co sadzisz o zbieraniu grzybów? samo zbieranie możenie jest moją ulubioną czynnością, natomiast chodzenie po lesie i ich szukanie już bardziej
      Jak lubisz segregować teczki? właściwie
      Czy jest coś do czego nigdy sie nie przyznasz? jestem alienem. z kosmosu.... ups!
      Czy nie wiesz kiedy niektore z twoich urzadzen sie rozladowuje? a tak bardziej po polsku?
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.