teczka personalna wakata, kat. BE50//akta ponad 13 lata mają

    • SMOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Młody napisał(a)
      Wakat skad sie wzioł twoj nick??? hmm było o tym gdzieś na poczatku tego tematu... było to trochę skomplikowane i przydługie... w dużym skrócie - z przypadku ^^


      Damashi napisał(a)
      Jesteś za piractwem ? :) raczej przeciw ale trudno to sobie wepchnąć do świadomosci jak wokół prawie wszyscy korzystają z efektów piractwa komputerowego ^^

      Wybierasz sie może na Coke lajf festiwal ? :D nie

      Najostrzejszy przełożony jakiego masz? :P ja wiem czy oni tacy ostrzy =) :] - jak trzeba to opierniczają, w zależnosci od tego za co, łagodniej lub mocniej - i tyle :P
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Najgorsza rzecz jaką zrobiłeś jako MOD ? ( Hmm bardziej pasuje naj nie odpowiedzialniejsza w sumie :)) nie chce mi się wysilać pamięci ale parę błędów mi się zdarzyło popełnić więc pewnie by się coś znalazło :]

      Lubisz grac w Managery? nie

      Ulubiony sport ? lekka atletyka (sprinty 100, 200, 400m + skok w dal) - to uprawiam a oaglądać lubię wiele dyscyplin sportowych
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)
      Damashi napisał(a)
      Najgorsza rzecz jaką zrobiłeś jako MOD ? ( Hmm bardziej pasuje naj nie odpowiedzialniejsza w sumie :)) nie chce mi się wysilać pamięci ale parę błędów mi się zdarzyło popełnić więc pewnie by się coś znalazło :] a to ja wymienie
      21.11.2007 nadanie warna Elmusiowi ;(
      29.12.2007 nadanie kolejnego warna Elmusiowi ;(
      01.04.2008 nadanie jeszcze jednego warna Elmusiowi ;(
      to wszystko :(



      lubisz fiefiołki??

      daaaaawno mnie tu nie było :quasi:

      ciekawe ciekawe........

      :* czy :* :*
      cala prawda "rynku" pozdrawiam

      Johnkopytko z klanu Kopytkow
      Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
    • za złe zachowanie są złe warny ^^

      Elmo napisał(a)
      lubisz fiefiołki?? a co to jest :>

      daaaaawno mnie tu nie było :quasi: a wiec witaj :D

      ciekawe ciekawe........

      :* czy :* :* pierwsza opcja


      Tanin napisał(a)
      Akurat 3 warny dla Elmo to najlepsze co można zrobić dla tego forum. Albo i nie, najlepsze to dać mu czwartego ]:-D se zasłuzy se dostanie :D
      Jaką walutę przyjmujesz w łapówkach? :E łapówki przyjumje w litrach wiadomego trudnku ]:-D


      Arasek napisał(a)
      Ferrari czy McLaren ? Ferrari
      Kubica czy Heidfeld ? Kubica
      ^^


      Damashi napisał(a)
      Lubisz wstawać rano? ^^ Jak trzeba wstawać rano to wstaje ^^

      Największa ilość przefarmionej surki? ]:-D nie pamietam

      Największa ilość danych warnów jednej osobie? =) bodajże piecioma kiedys kogoś obdarowałem


      Na czas urlopu - zamykam

      EDIT==>6.09.2008 - otwieram
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Otworzyłeś temat swój w końcu:P
      Czy odczuwasz zmianę jakości spamu po skończeniu gry przeze mnie na u26?
      Dlaczego Damashi stracił spamerską formę?
      Stęskniłeś się za spamem^^?
    • Belit napisał(a)
      Otworzyłeś temat swój w końcu:P ano żem otwarłem
      Czy odczuwasz zmianę jakości spamu po skończeniu gry przeze mnie na u26? jakoś go mniej ^^
      Dlaczego Damashi stracił spamerską formę? bo boi się 6 warna i bana stałego :>
      Stęskniłeś się za spamem^^? a jakżeby inaczej :D


      Damashi napisał(a)
      Czy w słowie spam kryje sie się tajemna siła? prawie taka jak w słowie wakat ]:-D

      Co robisz jak ktoś cie obudzi o 4 rano i nie możesz zasnąć :E? o 4 rano byłem już budzony ale zawsze jakos zasypiałem - prędzej lub później ale jednak, rzadko wstawałem i cos robiłem

      Do której najdłużej siedziałeś przez OGame? :P do 6 rano =) na szczęście te czasy już dawno minęły
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)
      Belit napisał(a)

      Czy odczuwasz zmianę jakości spamu po skończeniu gry przeze mnie na u26? jakoś go mniej ^^ Zdaje ci sie :D Damashi czuwa ostatnio tylko troche mniej :P
      Dlaczego Damashi stracił spamerską formę? bo boi się 6 warna i bana stałego :> Co to za oszczerstwa i pomówienia? :rolleyes:


      Damashi napisał(a)
      Czy w słowie spam kryje sie się tajemna siła? prawie taka jak w słowie wakat ]:-D A jaka siła kryje sie w słowie wakat?


      Do której najdłużej siedziałeś przez OGame? :P do 6 rano =) na szczęście te czasy już dawno minęły To dłużej ode mnie ja tylko do 5 :P
    • Damashi napisał(a)
      A jaka siła kryje sie w słowie wakat? przeogromna i zieloniasta :D

      Do której najdłużej siedziałeś przez OGame? :P do 6 rano na szczęście te czasy już dawno minęły To dłużej ode mnie ja tylko do 5 :P Łącze sie z Tobą w bólu ^^
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Ile czasu spędzasz na forum dziennie ?

      POszedłeś spac o tej 6 jak tak długo siedzialeś czy robileś normalne rzeczy jak co dzien gdy wstaje sie o tej godzinie ?:P

      S:4000 ACS:7608
      ST:71 7Dni-9ST
      [21:40]marcik>wiercipupka;P
      [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
      [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
      [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
    • Titi napisał(a)
      Skąd taka ładna Pani w avku szukałem kiedyś po nocy... i znalazłem :D
      komu zabrałeś tą ilośc postów :P ? wyssałem z profilów ludzi zbanowanych


      Damashi napisał(a)
      Znalazł sie jakiś user który naprawdę cie wkurzył ? :D są takie przypadki, szczególnie jak widzę wyraziste przejawy ludzkiej głupoty tudzież zadufania w sobie - trwa to jednak krótko, parę sekund, jak miną to dopiero chwytam za mysz i stukam na klawiaturze co trzeba

      Cierpliwy czy nerwowy? bardziej cierpliwy ale miewam także nerwowe reakcje

      Czego nie lubisz robić? ^^ czekać na niewiadomo co

      Czego nie lubisz jeść? :rolleyes: za dużo tego żeby wymieniać =)


      Pinooo napisał(a)
      Znalazł sie jakiś user który naprawdę cie wkurzył ?


      hmmm ciekawe czy ktos taki jest :D patrz odpowiedź wyżej

      ej wakat ja chcialbym chciec zebys dal gg :DxD krótko i do rzeczy - nie ma mowy


      Czesiownik napisał(a)
      Ile czasu spędzasz na forum dziennie ? różnie - od 2 godzin do 4-5 jak jest więcej pracy, ochoty do niej i czasu na nią

      POszedłeś spac o tej 6 jak tak długo siedzialeś czy robileś normalne rzeczy jak co dzien gdy wstaje sie o tej godzinie ?:P wstałem 3 godziny później i poszedłem na wykład - na nieszczęście był z historii administracji i był śmiertlenie nudny i trochę przysypiałem
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Black Grucha napisał(a)
      Dlaczego Damashi (ewentualnie jego koledzy po fachu) nie dostał od Ciebie jeszcze stałego bana? hmm - bo spamują w miarę z głową, a a na siłę im warnów dawać nie będę =) :]

      kiepsko się starasz :P powtarzałem wielokrotnie, powtórzę teraz - na bana trzeba sobie zasłużyć ^^


      Damashi napisał(a)
      Black Grucha napisał(a)
      Dlaczego Damashi (ewentualnie jego koledzy po fachu) nie dostał od Ciebie jeszcze stałego bana?

      kiepsko się starasz :P


      Bo wakat docenia nasz wkład w rozwijanie sie Did U26 prawda ?:D niech będzie, że określimy to w tak eufemistyczny sposób :P
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Titi napisał(a)
      ulubiona osoba w Team i dlaczego ja :E ? yyy nie jesteś w Teamie chyba ^^

      grywałeś kiedyś w ogame jeśli tak to z ST ? :) ile można razy pisać to samo - grałem i gram na uni7 i uni37, było kilka ST na początku uni37 a potem tylko 2 ale po niewłaściwej stronie :]


      Damashi napisał(a)
      Czemu Team mnie nie lubi? ja Cię tam lubię ^^

      Czemu Team zawsze robi problemy? nie zawsze i nie wszędzie, poza tym droga najłatwiejsza często nie jest ta właściwą :D

      Czemu nie kasują warnów za wulgi i flame? :D bo FA to źli ludzie :P

      Czemu Teamowi kasują kartoteke? kartotekę? co masz na myśli?

      Zdarzył sie przypadek kiedy ktoś z teamu dostał warna albo bana? :D a zdarzało się - z tego co słyszałem to nawet kiedys jeden modek wyleciał za pseudocenzurę ^^
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Pinooo napisał(a)
      żal co nie :< nie :D

      wakat juz mnie nie lubisz jak zwykle : < bo sie fochasz jakbyś był dziewczynką XD a przecież nie jesteś

      jak mozesz w wolec kizi mizi od gmyrci pyrci ;( kizi mizi brzmi ładniej, a gmerać to sobie można... nie powiem gdzie :P

      : / : /
      zalosnie co nie cnieq : <
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • Damashi napisał(a)
      Jakbym wszedł do Teamu wykasowaliby mi warny? :D z banem czasowym nie ma szans wejść do Teamu ani jako MOD ani jako GO, rozważania te są więc czysto hipotetyczne ;)

      Zdarzyło ci sie kwestionować decyzje GO? :) nigdy w sposób otwarty - czyli pisząc gdzieś to tam na forum i robić tylko burdę

      Najgorsze przewinienie w grze? :P jakoś nieutkwiło mi w pamięci, a gdybym takowe posiadał przewinienia to by mnie w Teamie nie było
      Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






      W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
    • wakat napisał(a)
      Damashi napisał(a)
      Jakbym wszedł do Teamu wykasowaliby mi warny? :D z banem czasowym nie ma szans wejść do Teamu ani jako MOD ani jako GO, rozważania te są więc czysto hipotetyczne ;) A buuuuuu!! A ja na MOD'a chciałem kiedyś iść :D


      Najgorsze przewinienie w grze? :P jakoś nieutkwiło mi w pamięci, a gdybym takowe posiadał przewinienia to by mnie w Teamie nie było Nawet niewinnego zasiadanie nie miałeś? o_o



      Co robisz jak nie rozdajesz warnów?

      Kiedy zmienisz panią na avku? :P