Oficerowie a Team

  • Forum
  • Oficerowie a Team

    Chciałbym ukazać wam raz a dobrze parę ważnych spraw bo nie będę za każdym razem powtarzał:

    1. Decyzja o wprowadzeniu Oficerów NIE zależała w żadnym stopniu od polskiego Teamu.
    2. Ankieta była zorganizowana przez polski Team w celu zbadania nastrojów i nigdy i nigdzie nie było powiedziane że będzie ona miała wpływ na decyzję GF.
    3. Polski Team NIE dostanie Oficerów za darmo. (tak jak ma to miejsce w przypadku komandora)
    4. Niewiele się mogę pomylić mówiąc że większość z nas jest PRZECIW oficerom. Jednak to nie oznacza że popieramy bluzganie i bałagan na forum. Tworząc wiele tematów i pisząc posty bez sensu szkodzicie tylko SOBIE. Jeżeli pojawi się jakaś konkretna kampania przeciwko oficerom, myślę że wiele osób z teamu ją poprze.
  • RE: Oficerowie a Team

    Sejk napisał(a)
    4. Niewiele się mogę pomylić mówiąc że większość z nas jest PRZECIW oficerom. Jednak to nie oznacza że popieramy bluzganie i bałagan na forum. Tworząc wiele tematów i pisząc posty bez sensu szkodzicie tylko SOBIE.


    Ponieważ w dalszym ciągu powstaje masa nowych tematów o oficerach, które nie wnoszą dużo nowego, a jedynie stają się zalążkami kłótni i narzekania, trzeba podjąć bardziej zdecydowane kroki.

    O oficerach można rozmawiać w tych tematach:
    Projekt dodatkowych, płatnych ułatwień, czy wejdą i u nas?
    Jak strajkować przeciw oficerom...
    Tutorial i Oficerowie na celowniku- (namiary)

    Kolejne będą zamykane jako duble.
    Oczywiście jeżeli ktoś poruszy jakiś nowy aspekt sprawy oficerów, który nijak pasuje do w/w tematów to niech założy temat, ale posty z narzekaniem, strajkowaniem, sprzeciwem czy represjami wobec graczy z wykupionymi oficerami, proszę umieszczać tylko i wyłącznie w tej wymienionej trójce.

    Pozdrawiam
    Akodo
    2 lata + 2 miesiące.... i czas na emeryturkę
    KLIKNIJ MNIE
    a 95% Twoich problemów zostanie rozwiązanych.