Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 143.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • graty starcia. Dziękuję za mile słowa. (Starcie na mnie) Trzymaj się ciepło. Gdyby cos pw na forum jest zaglądam raz po raz.

  • widzę ze się nie opierniczasz:) mam nadzieje ze konto będzie długo służyć powodzenia. Ze względu na wakacje nie mialem za bardzo kiedy odpisać w poprzednim. Powodzenia i nie zmarnuj konta bo potencjal jest szerokości w galaktyce

  • Witam, a zarazem żegnam ogame.gamestats.org/pl/145/details/player/Poke Tutaj jest rzut okiem na ostatnią aktywność, gdyby dało się spojrzeć wstecz to ciągnie się tak od ponad miesiąca (pomijając skok za napęd nadprzestrzenny poz.14) Nie latałem, nie skanowałem od długiego czasu i jeszcze z wujem jak grał wymieniłem kilka PW i zaznaczyłem że z końcówką lipca kończę karierę tutaj. Jak jak napisałem w PW które umieściłeś tak napiszę jeszcze raz. Definitywnie rozstaję się z ogame, Antares udowodnił …

  • Nawet jak zawiesiłem działalność flociarza i pociskam eko to i tak złom wpada do kiermany Staruch dość pewnie leciał na planetę pod falangą, niby pisze że telefon zadzwonił i jakoś tak wyszło. To raczej takie pożegnalne, w piątek/sobotę się rozstaje z ogame, tak więc jeżeli nikt już na mnie nie poleci, to finito. Pzdr SITH. youtube.com/watch?v=eVTXPUF4Oz4 Dnia 25-07-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Staruch [M L] ________________________________________________ Mały t…

  • Robi wrażenie 20k solo Jeszcze parę flot tam w czołówce zostało, oddanych Czekam na kolejne

  • No i fajnie Grabki i pół litra mineralnej

  • Tak sobie wypatrzyłem jakieś minutki na jednym z moonów i zero aktywności, grzechem było nie sprawdzić. Niestety, jakieś śmieci, które widać poniżej, główna flota pieron ta wie jeszcze w powietrzu. Generalnie przez wszystkie loty z momentu na moment coś tam wracało to tu to tam i tak sobie dolatywałem. Akty na matce się pojawiła, ale jeszcze w ten czas 2 bogatsze wloty weszły, a ostatni już dofarm 800DT, powstrzymała zabójcza Gwiazda Śmierci [*]. Tak jak mówiłem już, bywam tutaj coraz rzadziej z…

  • TOX COMPANY

    Poke - - DiD Spica

    Post

    1) Żadnego :p 2) Król Tox 3) Tak umiem 4) Po sam grób. 5) 1

  • Oooo a tyle co pare dni temu był moim łupem Gratki

  • Grabki za zapuszkowanie EKB :p

  • TOX COMPANY

    Poke - - DiD Spica

    Post

    Chciałbym zostać wolontariuszem

  • 3m sie, za wiele nie polataliśmy, ale było miło Taka pora roku, że każdy się wysypuje ;p

  • Poke – Młody gniewny, no może już nie taki młody, no i bardziej podkurw…y niż gniewny. Byłem w nim w soju, ale ciężko mi rozgryźć jego zagmatwaną osobowość . Dobrze gra, farmi, ale się trochę rozleniwił. Dzięki za wyróżnienie. Nie rozleniwil tylko czasu nie ma. Szkoda lata, praca daje tez popalic. Niebawem urlop i prawdopodobnie koniec kadencji ogame na dłuższy czas. Trzymaj się ciepło.

  • Graty. Chociaż kolo mnie to bym tego nawet nie trafił z artsem handluje i go nie skanuje z tego tytułu. Wiec nawet jakbym cale uni przeleciał skanami to bym sie nie doszukal. Graty jeszcze raz.

  • Ostatnio czasu coraz mniej na latanie, pierwsze procentowe RW od ostatniego ST w zasadzie... Snayps siedział o 01 siedział o 02, dziwne akty to tu to tam i stacjonuj na kolonie na 5:30 i 6:30, o dziwo nie zalogował po 3. Poszły recki i dylemat, czy zaloguje czy nie zaloguje, po skanach flo przybyła deu ubyło, no nie ma bata lognie... Nie lognął do tej pory Wracając dzisiaj z Niemiec, znajomy umilał mi czas nutami w nowej furce, więc podrzucam bo zniszczył mi psychę, to i ja Wam do pieca dorzucę …

  • Błąd z 'Zatrzymaj'

    Poke - - Zadawanie pytań

    Post

    Uni antares? Uni Antares nie posiadaj opcji ACS. Nie można latać w związku ani opozniac floty, ani zatrzymywac flot u ziomkow

  • Popieram przedmówczynię

  • W imieniu całego SITH, gratuluję starcia. Leniwa odstawimy stateczki, co byś miała czym podbijać universum

  • punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Fsy siadaja tuz tuz ;c Wait zmiana nicku na prawdziwe oblicze nic nie zmieni. Napisalbym Ci to na PW ale nie ma mnie na koncie! :C

  • Wujo, widzę że pijesz do mnie i śmiechłem, tak samo śmiechłem widząc 1 lm na atakuj z telefonu jeżdżąc po sklepach tak samo śmiechałem z zawróconych 2k pancków i emtekuff, swoją drogą szkoda że zawróciłeś (nie nie wydaję na anty obrone czy tam szybką flotkę) Dam Wam wskazówkę, próbujcie na szybko, na akty, a pewno traficie wait z puszów tam dużo dexu pewno ma, recki też już widzę pode mnie ogarnięte, ale jeśli chcecie mi zdejmować kulki to ogarnijcie z 5 osób do klikania (też taka podpowiedź mał…