Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 155.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Ojczyznoslaw: „Ja to tylko tu zostawię: UJkzriW.png ” Ale żeś się rozbił, a mówiłem - nie klep dt

  • Bry dzionek board.pl.ogame.gameforge.com/i…-1-vs-Surprise-LaOrden-2/

  • Moin, może gdzieś się wciśnie na trzeciego board.pl.ogame.gameforge.com/i…-1-vs-Surprise-LaOrden-2/

  • Opłacalność Odkrywcy

    Supreme - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od buleon: „Ciekaw jestem w sumie czy na takim Virgo suma surowców zdobywanych na ekspedycjach dziennie przekroczyła już dzienne wydobycie kopalni na serwerze ” Największe wydobycie na Virgo, które posiadam, stanowi 0,5% moich dziennych zysków, także czysto hipotetycznie zakładając, że stu graczy na uni produkowałoby tyle samo sury dziennie to i tak stanowi to jedynie 50%, nadal mówiąc tu tylko o moim przychodzie... więc raczej tak

  • Ostatnio jestem zbyt leniwy na jakiekolwiek akcje, ale no jednak nic tak nie motywuje jak wiadomość od licytatora, że zostałem przelicytowany Polecam się na przyszłość Obrońcy SzO, sportowe zachowanie po starciu Pozdrowienia dla całego PUSH, a także wszystkich znajomych starych i nowych, a w szczególności: @Ulissess @Ojczyznoslaw @prepare ur anus @*Madzia* @Neferet @NoName555 @Luther @Inny_koles @Sora @agawa @Drakean @Elam*SOFV* @SZatorsKxXx @Cztery @Adanio @tyrion Dnia 29-07-2020 17:22:45 nastę…

  • Jak w temacie, skupię Twoje wszystkie skracacze, płacę mixem od każdej skróconej godziny, cena do uzgodnienia choć zapewniam, że będzie dobra. Najchętniej tak od przynajmniej 10 sztuk w górę na jedną wymianę, im więcej tym lepsza cena. Dla stałych dostawców dużo lepsze przeliczniki, a za detroidy zapłacę podwójnie Płacę surą w tirach, nie te śmieszne ilości na rynku Kontakt w grze: Supreme

  • Z dedykacją dla @NoName555 i jego pełnego walla ST Dnia 06-07-2020 21:13:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Supreme [PUSH_1] ________________________________________________ Krążownik 100.000 _________________________________________ Obrońca Maniek ________________________________________________ Duży transporter 46.000 Recykler 1 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 1.000 Lekkie działo laserowe 1.000 Ciężkie działo laserowe 50 Działo jonowe 50 Mała powłoka ochronna 1 _____________…

  • Graty i więcej takich potężnych ST #BlackHolesMatter

  • #BlackHolesMatter Pozdro dla sojuszu i dla twórcy ruchu #BHM @prepare ur anus Dnia 20-06-2020 -:-:- następujące floty spotkały się w walce: Agresor BOOST EXPO DF [PUSH_1] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 200 _________________________________________ Obrońca Renegade Tycho ________________________________________________ Mały transporter 5.723 Duży transporter 5.837 Lekki myśliwiec 1.169 Ciężki myśliwiec 2.069 Krążownik 135 Okręt wojenny 186 Sonda szpiegowska 15.23…

  • Błędy na uniwersum Quasar

    Supreme - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Sallo: „Stocznia nadal jest zawieszona, czas na budowę dawno minął a zacięło się na "wykonano". Trwa to już jakieś 3 godziny. Ten sam błąd co w piątek po starcie serwera... ” a próbowałeś zrestartować kompa?

  • BUFF walnął Mańka, BOOST walnął Muńka, ironia losu Ale jak to, to nie jest jeden i ten sam gracz? Dnia 12-06-2020 17:47:19 następujące floty spotkały się w walce: Agresor BOOST EXPO DF [PUSH_1] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca Muniek [MDL] ________________________________________________ Mały transporter 11.390 Duży transporter 24.695 Lekki myśliwiec 600 Ciężki myśliwiec 32 Krążownik 57 Okręt wojenny 42 Statek kol…

  • Cytat od prepare ur anus: „@Ulissess @NoName555 @elam @Supreme chyba trzeba przemyśleć raz jeszcze czy go chcemy w sojuszu nie dość, że farma to jeszcze kontry nie ogarnia ” cholera i co tu teraz zrobić? @Ojczyznoslaw musisz siłą perswazji sprawić, że agresor dobrowolnie zmieni nick na "oddam bez floty", inaczej kick atakier dzięki za pozdrowienia, od takiego pro flociarza to już sobie wydrukowałem i postawiłem w ramce na biurku

  • Jak to mawiał pewien znany strongman 43tkvx.jpg

  • ...ponieśli i Smerfa... choć nie powiem, wersja ze stołem bardziej mi przypadła do gustu Graty i wiesz na co przetapiać

  • Samoistna zmiana nicku

    Supreme - - Błędy w grze

    Post

    Przy próbie włączenia podglądu mobilnego w ustawieniach, wiedząc że i tak zostanę o to zapytany, podmieniłem nick w rubryce na mój aktualny. Wyświetliło się rzecz jasna zapytanie o zmianę na aktualny nick, toteż z myślą, że w ten sposób uniknę niechcianych zmian, kliknąłem "Tak" i ku mojemu zdziwieniu mój nick się zmienił na ten, który uprzednio wykasowałem z rubryki. Powtórzę, w komunikacie, zarówno jak w rubryce widniał zupełnie inny nick niż ten, na który ostatecznie się zmienił. Dobrze by by…

  • Dzięki @Ojczyznoslaw za cynk Pozdrowienia dla PUSH i wszystkich znajomych, starych i nowych Dnia 23-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Supreme [PUSH_1] ________________________________________________ Krążownik 250.000 _________________________________________ Obrońca Oksytocyna ________________________________________________ Mały transporter 70.615 Duży transporter 150.000 Lekki myśliwiec 164.670 Ciężki myśliwiec 541 Krążownik 348 Okręt wojenny 186 Statek koloniza…

  • 57b939ba044e89cfe516c3c6343bbaf4.png po tygodniu samo cię wyloguje

  • Bez sensu, tylko dt + lm

  • Statystyki graczy: - Statki: 105.426.387 Supreme [PUSH_1][Virgo/148] Flota: - Mały transporter: 14.000.000 Supreme [PUSH_1][Virgo/148] - Pionier: 1.480.000 Supreme [PUSH_1][Virgo/148] @Starrk mam nadzieję, że tym razem nie zrazi Cię za mała ilość mt