Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 355.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Muniek: „z tym że w pytaniu 3 chyba tez nie jest sprecyzowane co to jest "najwiecej pól" Jak bede miał juz 0,0 we krwi to pomysle... ” To znaczy najmniej pól.

  • OKA: Dzień 3

    Danek - - Pytania

    Post

    8

  • I po co te PTS'y? Zawsze to samo.

  • Zadanie "Ciekawość"

    Danek - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Beljal: „skanowanie falanga tez nie działa ” Działa, tylko musisz złapać nią jakąś flotę (może być Twoja). Ale fakt, dużo błędów chyba jest :D. W niszczycielskiej furii zniszczyłem już obronę, statki i SS graczowi aktywnemu/nieaktywnemu i dalej jest 0.

  • Cytat od Muniek: „Cytat od Ruda: „Tu są częściowe objaśnienia do zadań > Wersja 7.6.0 ” Ty no spoko ale zebrałem 1000 trytytku za wszystkie zadania i co dalej ? Myslalem ze te wszystkie rangi (1-5) bede mógł osiagąć codziennie od nowa i codziennie zbierac te nagrody. ” Czekasz do jutra na reset zadań.

  • OKA: Dzień 2

    Danek - - Pytania

    Post

    Moderator działu forum Pierwsza Pomoc, FAQ.

  • Cytat od kasai: „Odpowiedzi beda codziennie o 20. Tak jak kolejne pytanie. ” A no właśnie o to mi chodziło, nie było to wcześniej napisane, a w związku z tym postem: Cytat od kasai: „Proszę czytać dokładnie pytanie ” Myślałem, że może być coś podchwytliwego w pytaniu i nie ma publikacji odpowiedzi w związku z brakiem poprawnej .

  • Dalej nie ma odpowiedzi? Albo wszyscy jesteśmy głupkami albo coś z pytaniem jest nie tak. Widzę, że nie ma dyskusji, bo posty czekają na zatwierdzenie pewnie .

  • OKA: Dzień 1

    Danek - - Pytania

    Post

    3 października 2002

  • Rynek - dyskusje

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od cokolwiek: „Cytat od Danek: „Cytat od I am back: „Cytat od Danek: „Ty tak serio pytasz? Na ekspedycjach. ” Zapytam calkiem serio. Wiem o expach jedynie tyle, ze zysk zalezy od skladu floty, ilosci pkt top 1 na uni i farta do jakichs eventow i brakow czarnych dziur. Ponoc statystyka tez ma znaczenie. Tak wiec statystycznie, ile max mozna znalezc dziennie tych pionierow czy rozpruwaczy latajac na expy zbieraczem? ” expocalc.universeview.be/ ” Bardzo zły pomysł, aby sprawdzać liczbę statkó…

  • Rynek - dyskusje

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od I am back: „Cytat od Danek: „Ty tak serio pytasz? Na ekspedycjach. ” Zapytam calkiem serio. Wiem o expach jedynie tyle, ze zysk zalezy od skladu floty, ilosci pkt top 1 na uni i farta do jakichs eventow i brakow czarnych dziur. Ponoc statystyka tez ma znaczenie. Tak wiec statystycznie, ile max mozna znalezc dziennie tych pionierow czy rozpruwaczy latajac na expy zbieraczem? ” expocalc.universeview.be/

  • Rynek - dyskusje

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Void: „Muniek ma rację, teraz jest większa różnorodność klas i statki muszą być brane pod uwagę, wcześniej nikt na nie nie patrzył, bo i tak mógł mieć wszystkie. Danek wytłumacz mi jak zbieracz może teraz zdobywać statki pozostałych klas. ” Ty tak serio pytasz? Na ekspedycjach.

  • Rynek - dyskusje

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Muniek: „Cytat od I am back: „Cytat od Muniek: „Po to sa klasy zeby były inne, masz to lub to, nie mozesz miec wszystkiego. sztuka wyboru. ” Roznice miedzy klasami masz przeciez rozpisane wyraznie. Skoro rynek pozwalal na wymiany typowych dla danej klasy statkow to dlaczego tego nie zachowac? ” Dlatego by w grze była wieksza różnorodnosc. Dlaczego wszystkie klasy mialyby miec kazdy statek skoro są one WYRAZNIE opisane w klasach - masz je przeciez rozpisane pod KONKRETNĄ klasą. ” Ale wie…

  • Cytat od Aurora Borealis: „Cytat od Danek: „Wprowadzenie statków przypisanych do klas było ściśle powiązane z wprowadzeniem rynku. ” Nieprawda. Mogli zrobić rynek bez tego, bo po prostu mogli. Uzasadnij swój argument jeśli się mylę. Co do głównej kwestii, zdanie wyraziłem w ogólnym wątku dyskusji o rynku. Cytat od Aurora Borealis: „Cytat od Apofis: „Teraz nie można statków budować ” Na proste rozumkowanie, można jeśli zmienia się klasę. Nie krytykuję ani nie pochwalam decyzję GF, ale z punktu wi…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Apofis: „Cytat od Danek: „bieraczem, to sporo pionierów nazbierałem. ” A rozpruwaczy? na tych mi zależy ” Też, tylko skład ekspedycji musi być inny.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Apofis: „Cytat od Danek: „Z tymi statkami to jeszcze jednak kwestia, teraz Zbieracz może mieć wszystkie z ekspedycji, A Odkrywca i Generał nie mogą zdobyć pełzaczy. ” Ale trzeba wysłać pioniera? Czy bez też się znajdzie? Bo według kalkulatora nie trzeba. Z drugiej strony ile tego znajdziesz. Mało raczej. ” Nie trzeba. Jak grałem jeszcze zbieraczem, to sporo pionierów nazbierałem.

  • Trzeba też pamiętać, że Zbieracz w dalszym ciągu może pozyskiwać z ekspedycji statki innych klas.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Z tymi statkami to jeszcze jednak kwestia, teraz Zbieracz może mieć wszystkie z ekspedycji, A Odkrywca i Generał nie mogą zdobyć pełzaczy.

  • Jak w temacie, w związku z wyłączeniem rynku, wnoszę o umożliwienie produkcji wszystkich statków klasowych niezależnie od posiadanej klasy. Wprowadzenie statków przypisanych do klas było ściśle powiązane z wprowadzeniem rynku. i tak też projektowane, więc ktoś powinien o tym pomyśleć, gdy zabrał się za likwidację rynku.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Danek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od I am back: „Cytat od Nonick: „Cytat od Danek: „A gdzie ja teraz kupie pełzacze? ” To bardzo proste. Zmieniasz klasę za pińcet tysięcy anty, kupujesz, ponownie zmieniasz klasę. Po ewentualnym złomie: Powtórz czynność ” Albo trzeba bylo pomyslec wczoraj i kupic na zapas tylko pelzaczy na fs nie wyslesz wiec tutaj schody ” Zobaczyłem info stosunkowo późno i fujara ze mnie, bo nie zdążyłem zareagować .