Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 930.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • z tym cmentarzyskiem cos ruszyło? Bo podobno już dziś o 3 w nocy miało ruszyć, a w sumie nawet nie podano dokładnie na jakiej zasadzie w sensie pisze, że 100 kont dziennie, ale z jednego uni? Z jednego kraju (ze wszystkich uni) czy ogólnie ze wszystkich spoleczności 100 kont dziennie? Bo tam gdzie gram to nie widziałam, by skasowano/zbanowano jakiegos idlaka

  • OKA: Dzień 2

    Avinashi - - Pytania

    Post

    był moderatorem działu Pierwsza Pomoc - FAQ

  • OKA: Dzień 1

    Avinashi - - Pytania

    Post

    3.10.2002r

  • bo nigdy nie było automatycznie zawsze gracz sam musiał wysłać pioniery na PZ

  • Cytat od cichah2o: „Testował ktoś jak zadziała dodanie lvl do badania albo do kopalni metalu w sytuacji gdy na planecie będzie aktywne badanie albo budowa budynku? Np badam spalinowy na 20 lvl, czy jak aktywuję nagrodę co dodaje lvl do spalinowego, to anuluje mi badanie i dostanę zwrot surki i lvl 20 badania? Czy może doda mi lvl badania na 20, a badanie nadal będzie trwało i zbada się 21 lvl? Czy może jeszcze coś innego? TO samo z kopalnią metalu... ” nie działa w przypadku badania, nie da się …

  • Cytat od El Baaboollo: „Cytat od Avinashi: „w momencie wybrania jednej z trzech nagród z pierwszego rzędu, automatycznie dostajesz WSZYSTKIE nagrody z drugiego rzędu, oczywiście mając kupiony cały sztab dowodzenia ” automatycznie dostajesz WSZYSTKIE nagrody tymczasem z postu smoki Wersja 7.6.0 - Można wybrać tylko jedną nagrodę na każdym poziomie - Podczas wyboru nagrody, posiadając WSZYSTKICH oficerów, oferowana jest dodatkowa nagroda na stronie z forum board eng board.en.ogame.gameforge.com/i……

  • Cytat od Apofis: „Cytat od buleon: „Wartości nagród podstawowych: tysiąc metalu albo 2 miliony metalu + 2 miliony kryształu albo np. 204 miliony kryształu + 408 milionów deuteru. Ciekawe co wybiorę, prawda? ” O czym Ty mówisz? jakie miliony ? ” terraformer na 13 lvl tyle kosztuje bo badania/budynki dodaje +1poziom do aktualnego który masz w momencie odbierania nagrody czyli jak @buleon ma na planecie 12lvl terraformera to +1 daje mu 13 lvl pamiętajcie tylko, że nagrody w postaci surowców/floty/o…

  • Cytat od Apofis: „Nagroda jest w pierwszym zadaniu napęd spalinowy - 1 -? to znaczy podniesienie o jeden poziom spalinowego i mogę to wykorzystać kiedy chcę? Czyli mogę poczekać aż zrobię na 20 i wtedy użyć nagrody i podnieść na 21? Mając sztab oczywiście z tego co widzę. ” w momencie wybrania jednej z trzech nagród z pierwszego rzędu, automatycznie dostajesz WSZYSTKIE nagrody z drugiego rzędu, oczywiście mając kupiony cały sztab dowodzenia oczywiście zobaczymy jakie nagrody będą w rzeczywistośc…

  • Cytat od PacSzaman: „Bez sztabu 24h ze sztabem 90 dni a moze i na stałe kto wie? ” a gdzie Ci pisze ze 24h bez i 90d ze sztabem pytam bo jakoś nie widzę by był tam jakikolwiek licznik czasu akurat odebrałam +1 do szpiegowskiej i komputerowej (z 8 na 9 i 10 na 11) i w dalszym ciągu mogę robić te badania na kolejny poziom (analogicznie 10 i 12 lvl) jedynie czego nie dostałam to pakietu kryształu, ale to może dlatego, że tych pakietów tam się nie da kupić (w sumie nie wiem dlaczego)

  • Cytat od .:czubulus:.: „Cytat od Antharas: „Spoko, fuzja to nic ważnego, ważniejszy jest nowy event, czy gf może zrobić jedna rzecz a dobrze i na czas? Już widzę jakby domy budowli Tu kawałek ogrodzenia, tam jedna ściana z oknem, tam kawałek podjazdu, gdzie indziej drzewko posoadzone ” I to wszystko spięte trytkami, sztrapsami tzw "opaskami zaciskowymi" do kupy ” zapomnieliście jeszcze o tym, że jak już w końcu GF zbudowałby ten dom to w każdej chwili może wrócić i zabrać dowolną część konstrukc…

  • kiedys wystarczylo nie logowac sie 1d by miec sure x2, a 2d by miec x3 lub nawet 4. Potem to zepsuli i przez jakis czas nie dublowalo wydobycia ale kolejna aktualizacja spowodowala ze znow surowce sie mnoza. Tym razem jednak jest to loteria, ale faktycznie jak wylogowuje z gry do lobby i nie koniecznie musi cos wrocic w tym czasie to mnozy surowce kazdorazowo

  • Nie mozna sie zalogowac

    Avinashi - - Błędy w grze

    Post

    U mnie właśnie zaczęło działać. Jak długo to nie wiem

  • Nie mozna sie zalogowac

    Avinashi - - Błędy w grze

    Post

    Gdybybto bylo winne to na drugim komputerze i laptopie dzialaloby o tym ze na telefonie dzialaloby to juz nie wspomne... nie dziala gra i forum na internecie stacjonarnym. Na necie z telefonu dziala bez zarzutu.....

  • Nie mozna sie zalogowac

    Avinashi - - Błędy w grze

    Post

    A u mnie nie....

  • Nie mozna sie zalogowac

    Avinashi - - Błędy w grze

    Post

    no to co tam z tym ogejmem Bo w dalszym ciągu na stacjonarnym necie nie działa ani gra ani forum.... od północy....

  • Nie mozna sie zalogowac

    Avinashi - - Błędy w grze

    Post

    tak tylko gdyby cos to sie nie mozna zalogowac do gry

  • Błąd ekspedycji

    Avinashi - - Błędy w grze

    Post

    wracają 30(?)% szybciej. Po X latach w końcu GF naprawił to także już flota nie wróci od razu na moona

  • Cytat od Damaon: „Z jednej strony faktycznie fuzja to okazja do wyciśnięcia z graczy kasy za anty, żeby wydali na relokacje, z drugiej, skoro zdarza się raz na X lat, to nie jest jakiś wielki wydatek odczekać na bonus +30 lub +50% anty, a potem -50% za relokacje. Ogół ludzi, którzy nie rzucają gry po paru miesiącach posiada te 12-13 planet i tylko niewielka część 14-16. Gdybym był skłonnym do kompromisów decydentem w sprawach organizacji zasad fuzji, dałbym po 4 darmowe relokacje i w okolicach d…

  • rynek

    Avinashi - - Zadawanie pytań

    Post

    Takie małe pytanko od kiedy podatek na rynku wynosi 15% jakoś wcześniej było to 10% a dzisiaj w nocy pobrało mi 15% z zapytania które zostało niezrealizowane....

  • Cytat od pit: „Przy 45/38/41 bylo by milo ” zrób sobie dłużego fsa by wskoczył Ci 1d offu . . . . A teraz zagdaka, jeśli po niecałych 2 dniach offu surowców z wydobycia jest 5x tyle niż być powinno to ile surowców będzie po całych 2-3 dniach, a może i nawet po tygodniu offu? PS. dodam, że po 1 dniu offu sury jest mniej więcej tyle ile z 3 dniowego wydobycia Jaki GF taki GF