Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-25 z 25.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Morgred, nie tylko noobkom, ale i ekonomom, bo przy złomie z obrony staliby się farmami. Właśnie dlatego jest tak mało takich uni

  • Gratulacje Panowie Wielce cieszy mnie, że osoby grające w taki sposób lądują w reckach. Szkoda, że zabrakło tam organizatora zamieszania, ale jestem przekonany, że i na niego przyjdzie pora. Tak jak napisałem do sojuszu, niewiele by brakowało, a moje konto wylądowałoby w łapach (a może prosto w reckach) tego geniusza strategii. Dobrze, że aż tak nie byłem nastawiony na oddanie konta. Widać nie macie żadnych oporów w kantowaniu. Graty jeszcze raz Rudy i Towarzysze

  • Inter Mediolan

    Outsider - - Piłka Nożna

    Post

    Skoro Moratti chce odkuć się na kasie to nie ma co myśleć o gwiazdach takich jak Tevez. I nie chodzi już nawet o kasę na transfer, ale o to ile by mu musieli tygodniówki płacić, skoro on na każdym kroku podkreśla, że myśli o powrocie do Argentyny... Najprawdopodobniej Pazzini stanie się podstawowym graczem i też jakoś to będzie (no i Roger wyszłoby na Twoje - Włoch w składzie ) A jeśli już robić koncert życzeń to ja bym widział w Interze Forlana może i lat trochę już ma, ale przynajmniej pewne j…

  • Witam po raz 2 dzisiaj Po ataku na Oggyego mój podgląd zaświecił się na czerwono. Jak się okazało 3 panów postanowiło mnie spakować Od razu tel do Rudobrodego, oczywiście wysłał flotę w ciemno, bez jakichkolwiek obliczeń Ale po szybkim przeliczeniu okazało się, że to za mało. Poszła wiadomość do sojuszu, niestety tylko Tribuni mógł pomóc i to nie całą flotą Kolejne przeliczenie, tym razem dokładne i wyszedł wynik: ogromne strat, nikt nie wychodzi na plus, ST dla nas Ale nie bardzo uśmiechało nam…

  • Browarnik [HUSARIA], Outsider [TEMP], Rudobrody [ONI] vs Amen w pacierzu [CFOKI] - 536,68% - TOP1 ACS to już ex top 1, bo nowe już jest, ale przez 1 dzień było